Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Krejsa Karel, David LukášTJ Sokol Semily B60100.00%
2.Ježek Pavel, Jíra JiříTJ Sokol Vesec C12192.31%
3.Jiříček Jan, Hudský LiborObec Jesenný A10190.91%
4.Varcl Jan st., Ouvín JosefTJ Sokol Turnov F17385.00%
5.Fejfar Zdeněk, Zelenka VáclavTJ Sokol Nová Ves n. P. C5183.33%
6.Zítko Martin, Jiroš AdamTJ Sokol Turnov E7277.78%
7.Mizera Petr, Novák LubošTJ Sokol Turnov E8466.67%
8.Kouble Daniel, Janata TomášTT Benešov u Semil B8466.67%
9.Brandejs Jan, Holina MarekObec Jesenný B4266.67%
10.Pleštil Luděk, Vele MartinTJ Sokol Vesec C11664.71%
11.Pěnička Michal, Vacková JitkaOrel Lomnice nad Popelkou A4357.14%
12.Hartig Petr, Brumlich Ladislav ml.Sokol Víchová nad Jizerou10855.56%
13.Klimenta Miroslav, Hrubec ZbyněkSokol Víchová nad Jizerou5455.56%
14.Filip Josef, Pitro LukášSTAR Sokol Turnov B5455.56%
15.Král Libor, David JaroslavTJ Sokol Semily B11955.00%
16.Krejsa Karel, Baudys VáclavTJ Sokol Semily B8753.33%
17.Kratochvíl Jaromír, Novotný PavelObec Jesenný A10952.63%
18.Kynčl Luboš, Fišarová MarkétaTJ Sokol Nová Ves n. P. C6650.00%
19.Klimenta Miroslav, Brumlich Ladislav st.Sokol Víchová nad Jizerou4544.44%
20.Václavík Miroslav, Boháč MartinObec Jesenný B81240.00%
21.Strnad Jan, Klikar MilošTT Benešov u Semil C71138.89%
22.Kosař Václav, Mencl KryštofTJ Sokol Turnov F71138.89%
23.Brenner Radek, Brenner MatějSTAR Sokol Turnov B2625.00%
24.Hyka Karel, Hyková ŠárkaOrel Lomnice nad Popelkou A3925.00%
25.Lacina Radek, Holina MarekObec Jesenný B1614.29%
26.Pěnička Michal, Jílek MiroslavOrel Lomnice nad Popelkou A1712.50%
27.Seidl Jan, Martinec JanTT Benešov u Semil C1127.69%
28.Brenner Matěj, Filip JosefSTAR Sokol Turnov B060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Jiroš Adam, Červová JitkaTJ Sokol Turnov E50100.00%
2.Červová Jitka, Mizera PetrTJ Sokol Turnov E40100.00%
3.Červová Jitka, Novák LubošTJ Sokol Turnov E30100.00%
4.Zítko Martin, Červová JitkaTJ Sokol Turnov E30100.00%
5.Kynčl Luboš, Zelenka VáclavTJ Sokol Nová Ves n. P. C20100.00%
6.Klimenta Miroslav, Hartig PetrSokol Víchová nad Jizerou20100.00%
7.Zítko Martin, Louda VáclavTJ Sokol Turnov E10100.00%
8.Klikar Miloš, Seidl JanTT Benešov u Semil C10100.00%
9.Louda Václav, Jiroš AdamTJ Sokol Turnov E10100.00%
10.Hegarová Monika, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. C10100.00%
11.Fejfar Zdeněk, Kynčl LubošTJ Sokol Nová Ves n. P. C10100.00%
12.Housa Aleš, Mencl KryštofTJ Sokol Turnov F10100.00%
13.Dlouhý Dominik, Zelenka VáclavTJ Sokol Nová Ves n. P. C4180.00%
14.Jiříček Jan, Holina AntonínObec Jesenný A4180.00%
15.Hrubec Zbyněk, Brumlich Ladislav st.Sokol Víchová nad Jizerou3175.00%
16.Kouble Daniel, Kopal AlešTT Benešov u Semil B3175.00%
17.Kopal Aleš, Mazánek EduardTT Benešov u Semil B2166.67%
18.Janata Tomáš, Pastorek OndřejTT Benešov u Semil B2166.67%
19.Jíra Jiří, Nejedlo JosefTJ Sokol Vesec C3260.00%
20.Lacina Radek, Brandejs JanObec Jesenný B3260.00%
21.Jílek Miroslav, Hoření RadekOrel Lomnice nad Popelkou A1150.00%
22.Dlouhý Dominik, Fejfar ZdeněkTJ Sokol Nová Ves n. P. C2250.00%
23.Varcl Jan st., Housa AlešTJ Sokol Turnov F1150.00%
24.Pěnička Michal, Devátý ZdeněkOrel Lomnice nad Popelkou A1150.00%
25.Hyková Šárka, Hoření RadekOrel Lomnice nad Popelkou A1150.00%
26.Hudský Libor, Novotný PavelObec Jesenný A1150.00%
27.Holina Antonín, Novák JiříObec Jesenný A1150.00%
28.Janata Tomáš, Kopal AlešTT Benešov u Semil B2340.00%
29.Hegarová Monika, Zelenka VáclavTJ Sokol Nová Ves n. P. C1233.33%
30.Hegarová Monika, Fišarová MarkétaTJ Sokol Nová Ves n. P. C1233.33%
31.Lacina Radek, Hykman MarekObec Jesenný B1233.33%
32.Fišarová Markéta, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. C1233.33%
33.Holina Antonín, Hudský LiborObec Jesenný A1325.00%
34.Sedláček Miroslav, Zajíček Jan st.STAR Sokol Turnov B1420.00%
35.Hykman Marek, Holina MarekObec Jesenný B010.00%
36.Seidl Jan, Matěcha MiroslavTT Benešov u Semil C010.00%
37.Mizera Petr, Louda VáclavTJ Sokol Turnov E010.00%
38.Strnad Jan, Martinec JanTT Benešov u Semil C010.00%
39.Sedláček Miroslav, Hájek JanSTAR Sokol Turnov B010.00%
40.Zajíček Jan st., Brenner MatějSTAR Sokol Turnov B010.00%
41.Hájek Jan, Filip JosefSTAR Sokol Turnov B010.00%
42.Pěnička Michal, Hyková ŠárkaOrel Lomnice nad Popelkou A010.00%
43.Hyka Karel, Vacková JitkaOrel Lomnice nad Popelkou A010.00%
44.Krejsa Karel, David JaroslavTJ Sokol Semily B010.00%
45.Balada Jakub, Pitro LukášSTAR Sokol Turnov B010.00%
46.Fejfar Zdeněk, Šubrt FrantišekTJ Sokol Nová Ves n. P. C010.00%
47.Šubrt František, Zelenková MonikaTJ Sokol Nová Ves n. P. C010.00%
48.Kynčl Luboš, Bláha DavidTJ Sokol Nová Ves n. P. C010.00%
49.Kouble Daniel, Mazánek JanTT Benešov u Semil B020.00%
50.Hyka Karel, Hoření RadekOrel Lomnice nad Popelkou A020.00%
51.Klikar Miloš, Martinec JanTT Benešov u Semil C020.00%
52.Nejedlo Josef, Kůtek MilanTJ Sokol Vesec C020.00%
53.Martinec Jan, Matěcha VáclavTT Benešov u Semil C020.00%
54.Václavík Miroslav, Hykman MarekObec Jesenný B020.00%
55.Zajíček Jan st., Pitro LukášSTAR Sokol Turnov B020.00%
56.Strnad Jan, Seidl JanTT Benešov u Semil C030.00%
57.Seidl Jan, Matěcha VáclavTT Benešov u Semil C030.00%
58.Kopal Aleš, Pastorek OndřejTT Benešov u Semil B030.00%
59.Kopal Aleš, Mazánek JanTT Benešov u Semil B030.00%
60.Sedláček Miroslav, Pitro LukášSTAR Sokol Turnov B030.00%
61.Kůtek Milan, Vele MartinTJ Sokol Vesec C040.00%
62.Sedláček Miroslav, Brenner RadekSTAR Sokol Turnov B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy