Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Mikulecký Jan, Stránský MatějSK US Steinerová Choceň B70100.00%
2.Kudýn Petr, Novotný LubošTJ Tesla Pardubice B5183.33%
3.Šimonek Petr, Slavík MiroslavSK US Steinerová Choceň C8280.00%
4.Koubek René, Hladík MiroslavTJ Jiskra Holice B7277.78%
5.Bělohlávek Dominik, Stránský MatějSK US Steinerová Choceň B10376.92%
6.Hodas David, Hájek LadislavTTC Ústí nad Orlicí B10376.92%
7.Doležal Jan, Slavíček MartinTTC Ústí nad Orlicí B10471.43%
8.Kantorek Jiří, Janák MartinTTC Ústí nad Orlicí A5271.43%
9.Malinský Tomáš, Netolický TomášKST Linea Chrudim A14670.00%
10.Řezníček David, Polanský JiříTTC Medovinka Hlinsko A9469.23%
11.Hýbl Tomáš, Patka VáclavTJ Sokol Česká Třebová A11568.75%
12.Dalecký Petr, Rybenský DušanTTC Medovinka Hlinsko A4266.67%
13.Kaplan Zdeněk, Štantejský OndřejTTC Skuteč A11664.71%
14.Socha Zdeněk, Vraštil LukášTJ Jiskra Holice B9564.29%
15.Netolický Lukáš, Bezdíček LukášTTC Skuteč A10758.82%
16.Šindelář Pavel, Bureš JaroslavTJ Sokol Chrudim B10758.82%
17.Kantorek Jiří, Procházka JiříTTC Ústí nad Orlicí A6554.55%
18.Svojanovský Radim, Čopián ŠtefanTTC Ústí nad Orlicí A7653.85%
19.Lukeš Marek, Dočkal RadekTJ Tesla Pardubice B4450.00%
20.Rulík Jiří, Stehlík MilanTJ Sokol Chrudim B91047.37%
21.Mikulecký Jan, Kučera MartinSK US Steinerová Choceň B4544.44%
22.Kosek Petr, Dalecký PetrTTC Medovinka Hlinsko A4640.00%
23.Příhoda Tomáš, Šťastný DanielSK US Steinerová Choceň C61037.50%
24.Dočekal Tomáš, Netolický JanKST Linea Chrudim A61135.29%
25.Jányš Ondřej, Kleiner MarekTJ Lanškroun A0160.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Lukeš Marek, Karcol MartinTJ Tesla Pardubice B30100.00%
2.Polanský Jiří, Dalecký PetrTTC Medovinka Hlinsko A30100.00%
3.Novotný Luboš, Dočkal RadekTJ Tesla Pardubice B30100.00%
4.Doležal Tomáš, Doležal JanTTC Ústí nad Orlicí B20100.00%
5.Doležal Jan, Novák AlešTTC Ústí nad Orlicí B20100.00%
6.Dalecký Petr, Černý StanislavTTC Medovinka Hlinsko A20100.00%
7.Kaplan Vojtěch, Hodas DavidTTC Ústí nad Orlicí B10100.00%
8.Šimonek Petr, Kršiak TomášSK US Steinerová Choceň C10100.00%
9.Slavíček Martin, Hortlík TomášTTC Ústí nad Orlicí B10100.00%
10.Theodor Daniel, Košťál JiříTJ Jiskra Holice B10100.00%
11.Čopián Štefan, Procházka JiříTTC Ústí nad Orlicí A10100.00%
12.Novák Vladimír, Doležal TomášTTC Ústí nad Orlicí B10100.00%
13.Plíva Roman, Steinmetz RomanTJ Sokol Česká Třebová A10100.00%
14.Petřík Tomáš, Kudýn PetrTJ Tesla Pardubice B10100.00%
15.Bělohlávek Dominik, Kučera MartinSK US Steinerová Choceň B4180.00%
16.Beneš Václav, Bělohlávek DominikSK US Steinerová Choceň B3175.00%
17.Čopián Štefan, Janák MartinTTC Ústí nad Orlicí A3175.00%
18.Novotný Luboš, Lukeš MarekTJ Tesla Pardubice B3175.00%
19.Patka Václav, Steinmetz RomanTJ Sokol Česká Třebová A2166.67%
20.Svojanovský Radim, Janák MartinTTC Ústí nad Orlicí A2166.67%
21.Novotný Luboš, Pánek LiborTJ Tesla Pardubice B2166.67%
22.Kršiak Tomáš, Absolon MartinSK US Steinerová Choceň C2166.67%
23.Wávra Pavel, Steinmetz RomanTJ Sokol Česká Třebová A2166.67%
24.Wávra Pavel, Wávra PetrTJ Sokol Česká Třebová A3260.00%
25.Štantejský Ondřej, Zelinka RobertTTC Skuteč A1150.00%
26.Slavík Miroslav, Kršiak TomášSK US Steinerová Choceň C1150.00%
27.Hodas David, Hortlík TomášTTC Ústí nad Orlicí B2250.00%
28.Kudýn Petr, Lukeš MarekTJ Tesla Pardubice B2250.00%
29.Příhoda Tomáš, Absolon MartinSK US Steinerová Choceň C1150.00%
30.Kudýn Petr, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice B1150.00%
31.Šindelář Pavel, Sedláčková TerezaTJ Sokol Chrudim B1150.00%
32.Slavík Miroslav, Příhoda TomášSK US Steinerová Choceň C1150.00%
33.Koubek René, Švec JanTJ Jiskra Holice B1150.00%
34.Bezdíčková Lenka, Hájek LadislavTTC Ústí nad Orlicí B1150.00%
35.Procházka Jiří, Janák MartinTTC Ústí nad Orlicí A1150.00%
36.Kosek Petr, Bříza MartinTTC Medovinka Hlinsko A2340.00%
37.Michek Jakub, Netolický JanKST Linea Chrudim A1233.33%
38.Kosek Petr, Polanský JiříTTC Medovinka Hlinsko A1233.33%
39.Patka Václav, Wávra PavelTJ Sokol Česká Třebová A1233.33%
40.Murdych Tomáš, Krejčík LiborTJ Jiskra Holice B1233.33%
41.Absolon Martin, Oliva VladimírSK US Steinerová Choceň C010.00%
42.Novotný Luboš, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice B010.00%
43.Lukeš Marek, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice B010.00%
44.Steinmetz Roman, Wávra PetrTJ Sokol Česká Třebová A010.00%
45.Chládek Pavel, Kristek LukášTJ Lanškroun A010.00%
46.Hýbl Tomáš, Plíva RomanTJ Sokol Česká Třebová A010.00%
47.Theodor Daniel, Theodor JiříTJ Jiskra Holice B010.00%
48.Slavík Miroslav, Absolon MartinSK US Steinerová Choceň C010.00%
49.Kučera Martin, Beneš VáclavSK US Steinerová Choceň B010.00%
50.Theodor Daniel, TJ Jiskra Holice B010.00%
51.Langr Lukáš, Vybíral JakubTJ Lanškroun A010.00%
52.Koubek René, Vraštil LukášTJ Jiskra Holice B010.00%
53.Socha Zdeněk, Švec JanTJ Jiskra Holice B010.00%
54.Šimonek Petr, Šťastný DanielSK US Steinerová Choceň C010.00%
55.Wávra Pavel, Geldner JosefTJ Sokol Česká Třebová A010.00%
56.Jányš Ondřej, Kristek PatrikTJ Lanškroun A010.00%
57.Petřík Tomáš, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice B010.00%
58.Procházka Jiří, Svojanovská JanaTTC Ústí nad Orlicí A010.00%
59.Hájek Ladislav, Hortlík TomášTTC Ústí nad Orlicí B010.00%
60.Svojanovský Radim, Svojanovská JanaTTC Ústí nad Orlicí A010.00%
61.Vraštil Lukáš, Hladík MiroslavTJ Jiskra Holice B010.00%
62.Koubek René, Theodor DanielTJ Jiskra Holice B010.00%
63.Dočekal Tomáš, Procházka PetrKST Linea Chrudim A010.00%
64.Kristek Lukáš, Kristek PatrikTJ Lanškroun A010.00%
65.Wávra Pavel, Rybka Tomáš st.TJ Sokol Česká Třebová A010.00%
66.Hodas David, Doležal JanTTC Ústí nad Orlicí B010.00%
67.Wávra Petr, Geldner JosefTJ Sokol Česká Třebová A010.00%
68.Kristek Lukáš, Vybíral JakubTJ Lanškroun A010.00%
69.Koubek René, Theodor JiříTJ Jiskra Holice B010.00%
70.Kudýn Petr, Pánek LiborTJ Tesla Pardubice B010.00%
71.Dočekal Tomáš, Michek JakubKST Linea Chrudim A010.00%
72.Netolický Lukáš, Štantejský OndřejTTC Skuteč A020.00%
73.Bezdíček Bohumil, Zelinka RobertTTC Skuteč A020.00%
74.Langr Lukáš, Stejskal AdamTJ Lanškroun A020.00%
75.Novotný Luboš, Marel DavidTJ Tesla Pardubice B020.00%
76.Hájek Ladislav, Slavíček MartinTTC Ústí nad Orlicí B020.00%
77.Vraštil Lukáš, Švec JanTJ Jiskra Holice B020.00%
78.Bureš Jaroslav, Joska VojtěchTJ Sokol Chrudim B020.00%
79.Vybíral Jakub, Chládek PavelTJ Lanškroun A020.00%
80.Malinský Tomáš, Dočekal TomášKST Linea Chrudim A020.00%
81.Socha Zdeněk, Hladík MiroslavTJ Jiskra Holice B020.00%
82.Kleiner Marek, Kristek LukášTJ Lanškroun A020.00%
83.Joska Vojtěch, Stehlík MilanTJ Sokol Chrudim B030.00%
84.Murdych Tomáš, Theodor DanielTJ Jiskra Holice B030.00%
85.Šťastný Daniel, Kršiak TomášSK US Steinerová Choceň C030.00%
86.Mikulecký Jan, Beneš VáclavSK US Steinerová Choceň B030.00%
87.Langr Lukáš, Chládek PavelTJ Lanškroun A040.00%
88.Kristek Patrik, Langr LukášTJ Lanškroun A040.00%
89.Langr Lukáš, Kleiner MarekTJ Lanškroun A040.00%
90.Chládek Pavel, Jányš OndřejTJ Lanškroun A050.00%
91.Wávra Pavel, Plíva RomanTJ Sokol Česká Třebová A050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy