Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kosek Petr, Bříza MartinTTC Medovinka Hlinsko B50100.00%
2.Zelinka Robert, Bezdíček BohumilTTC Skuteč B9190.00%
3.Buchal Dušan, Volhejn JanTJ Jiskra Heřmanův Městec15288.24%
4.Hladík Miroslav, Theodor JiříTJ Jiskra Holice C5183.33%
5.Tesner Tomáš, Malinský MartinTJ Trojovice A14382.35%
6.Michalec Roman, Kopecký PavelTJ Trojovice A14382.35%
7.Procházka Petr, Michek JakubKST Linea Chrudim B4180.00%
8.Joska Miloš, Charvát JaroslavTJ Jiskra Heřmanův Městec11378.57%
9.Licek Radim, Ecler MichalTJ Lokomotiva Pardubice B6275.00%
10.Polach Miroslav, Michek JakubKST Linea Chrudim B4266.67%
11.Zajíček Martin, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C3260.00%
12.Kolář Michal, Ecler MichalTJ Lokomotiva Pardubice B3260.00%
13.Joska Vojtěch, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim C3350.00%
14.Tajovský Václav, Steklý TiborTJ Sokol Chrudim D5550.00%
15.Špaňůr Josef, Kolář MichalTJ Lokomotiva Pardubice B3350.00%
16.Sedláčková Tereza, Jirka LukášTJ Sokol Chrudim C5741.67%
17.Marel David, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice C2340.00%
18.Krejčí Vladimír, Hort MilošTJ Sokol Chrudim D3633.33%
19.Škarvada Vladimír, Černý StanislavTTC Medovinka Hlinsko B3633.33%
20.Beránek Michal, Vyčichl MichalTTC Skuteč B2625.00%
21.Pospíšil Jaroslav, Bříza MartinTTC Medovinka Hlinsko B1420.00%
22.Sourada Petr, Tajovský VáclavTJ Sokol Chrudim D1516.67%
23.Švec Jan, Košťál JiříTJ Jiskra Holice C1516.67%
24.Theodor Jiří, Theodor DanielTJ Jiskra Holice C1614.29%
25.Chlebeček Marek, Pilař JaroslavKST Linea Chrudim B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Licek Radim, Mudruňka KarelTJ Lokomotiva Pardubice B30100.00%
2.Ecler Michal, Hanousek OndřejTJ Lokomotiva Pardubice B20100.00%
3.Kadlec Zdeněk, Charvát JaroslavTJ Jiskra Heřmanův Městec20100.00%
4.Hort Miloš, Sourada PetrTJ Sokol Chrudim D20100.00%
5.Polach Miroslav, Mandlík MiroslavKST Linea Chrudim B20100.00%
6.Sedláčková Tereza, Joska VojtěchTJ Sokol Chrudim C20100.00%
7.Chlebeček Marek, Procházka PetrKST Linea Chrudim B20100.00%
8.Špaňůr Josef, Bachura LiborTJ Lokomotiva Pardubice B20100.00%
9.Bezdíček Bohumil, Doležal MarekTTC Skuteč B10100.00%
10.Špaňůr Josef, Rázek FrantišekTJ Lokomotiva Pardubice B10100.00%
11.Kachlík Jan ml., Volhejn JanTJ Jiskra Heřmanův Městec10100.00%
12.Kalhous Vlastimil, Weber JanTJ Tesla Pardubice C10100.00%
13.Beránek Petr, Bubeník MichalTJ Tesla Pardubice C10100.00%
14.Černý Stanislav, Boháč MilanTTC Medovinka Hlinsko B10100.00%
15.Hladík Miroslav, Sedlák VítězslavTJ Jiskra Holice C10100.00%
16.Škarvada Vladimír, Smékal PetrTTC Medovinka Hlinsko B10100.00%
17.Pánek Libor, Loudil JanTJ Tesla Pardubice C10100.00%
18.Bureš Jaroslav, Steklý TiborTJ Sokol Chrudim D10100.00%
19.Loudil Jan, Herudek MiroslavTJ Tesla Pardubice C10100.00%
20.Herudek Miroslav, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C10100.00%
21.Pánek Libor, Beránek PetrTJ Tesla Pardubice C10100.00%
22.Bachura Libor, Hanousek OndřejTJ Lokomotiva Pardubice B10100.00%
23.Procházka Petr, Netolický JanKST Linea Chrudim B10100.00%
24.Špaňůr Josef, Novák KarelTJ Lokomotiva Pardubice B10100.00%
25.Karcol Martin, Herudek MiroslavTJ Tesla Pardubice C3175.00%
26.Krejčí Vladimír, Sourada PetrTJ Sokol Chrudim D2166.67%
27.Karcol Martin, Marel DavidTJ Tesla Pardubice C2166.67%
28.Sedláčková Tereza, Juklová KateřinaTJ Sokol Chrudim C2166.67%
29.Karcol Martin, Kalhous VlastimilTJ Tesla Pardubice C1150.00%
30.Murdych Tomáš, Košťál JiříTJ Jiskra Holice C1150.00%
31.Michek Jakub, Mandlík MiroslavKST Linea Chrudim B1150.00%
32.Košťál Jiří, Sedlák VítězslavTJ Jiskra Holice C1150.00%
33.Zelinka Robert, Beránek MichalTTC Skuteč B1150.00%
34.Mandlík Miroslav, Procházková JanaKST Linea Chrudim B1150.00%
35.Šula Petr, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim C1150.00%
36.Černý Stanislav, Bříza MartinTTC Medovinka Hlinsko B1150.00%
37.Petřík Tomáš, Weber JanTJ Tesla Pardubice C1150.00%
38.Špaňůr Josef, Mudruňka KarelTJ Lokomotiva Pardubice B1150.00%
39.Košťál Jiří, Málek Jiří nejml.TJ Jiskra Holice C1325.00%
40.Chlebeček Marek, Mandlík MiroslavKST Linea Chrudim B1325.00%
41.Theodor Jiří, Murdych TomášTJ Jiskra Holice C010.00%
42.Krejčík Libor, Košťál JiříTJ Jiskra Holice C010.00%
43.Theodor Jiří, Kněžour RomanTJ Jiskra Holice C010.00%
44.Bubeník Michal, Marel DavidTJ Tesla Pardubice C010.00%
45.Jirka Lukáš, Komárek AdamTJ Sokol Chrudim C010.00%
46.Joska Miloš, Kadlec ZdeněkTJ Jiskra Heřmanův Městec010.00%
47.Procházka Petr, Pilař JaroslavKST Linea Chrudim B010.00%
48.Bubeník Michal, Vojtěch PetrTJ Tesla Pardubice C010.00%
49.Doležal Marek, Vyčichl MichalTTC Skuteč B010.00%
50.Krejčí Vladimír, Steklý TiborTJ Sokol Chrudim D010.00%
51.Šula Petr, Jirka LukášTJ Sokol Chrudim C010.00%
52.Nováková Kristýna, Krejčí VladimírTJ Sokol Chrudim D010.00%
53.Švec Jan, Theodor DanielTJ Jiskra Holice C010.00%
54.Juklová Kateřina, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim C010.00%
55.Joska Vojtěch, Jirka LukášTJ Sokol Chrudim C010.00%
56.Weber Jan, Karcol MartinTJ Tesla Pardubice C010.00%
57.Špaňůr Josef, Hemerka JiříTJ Lokomotiva Pardubice B010.00%
58.Joska Vojtěch, Komárek AdamTJ Sokol Chrudim C010.00%
59.Tesner Tomáš, Kopecký Pavel st.TJ Trojovice A010.00%
60.Saifr Vladimír, Pospíšil JaroslavTTC Medovinka Hlinsko B010.00%
61.Šula Petr, Tichý RadekTJ Sokol Chrudim C010.00%
62.Špaňůr Josef, Horáková EvaTJ Lokomotiva Pardubice B010.00%
63.Michek Jakub, Chlebeček MarekKST Linea Chrudim B010.00%
64.Švec Jan, Murdych TomášTJ Jiskra Holice C010.00%
65.Karcol Martin, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice C010.00%
66.Bezdíček Bohumil, Beránek MichalTTC Skuteč B010.00%
67.Vojtěch Petr, Himmel DavidTJ Tesla Pardubice C010.00%
68.Václavek Michal, Licek RadimTJ Lokomotiva Pardubice B010.00%
69.Juklová Kateřina, Šula PetrTJ Sokol Chrudim C010.00%
70.Švec Jan, Málek Jiří nejml.TJ Jiskra Holice C010.00%
71.Michalec Roman, Malinský MartinTJ Trojovice A010.00%
72.Karcol Martin, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C020.00%
73.Bříza Martin, Saifr VladimírTTC Medovinka Hlinsko B020.00%
74.Foltýn Lukáš, Komárek AdamTJ Sokol Chrudim C020.00%
75.Novotný Šimon, Kalina PetrTTC Medovinka Hlinsko B020.00%
76.Pospíšil Jaroslav, Janáček AdamTTC Medovinka Hlinsko B020.00%
77.Sedlák Vítězslav, Theodor JiříTJ Jiskra Holice C020.00%
78.Beránek Michal, Krupka JanTTC Skuteč B020.00%
79.Licek Radim, Špaňůr JosefTJ Lokomotiva Pardubice B020.00%
80.Šnor Karel, Sourada PetrTJ Sokol Chrudim D020.00%
81.Novák Vojtěch, Doležal ŠtěpánTTC Skuteč B020.00%
82.Bříza Martin, Zíb PetrTTC Medovinka Hlinsko B020.00%
83.Foltýn Lukáš, Jirka LukášTJ Sokol Chrudim C020.00%
84.Pacetti Lukáš, Krupka JanTTC Skuteč B020.00%
85.Marel David, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C020.00%
86.Černý Stanislav, Zíb PetrTTC Medovinka Hlinsko B020.00%
87.Beránek Michal, Doležal MarekTTC Skuteč B020.00%
88.Pilař Jaroslav, Mandlík MiroslavKST Linea Chrudim B040.00%
89.Vyčichl Michal, Krupka JanTTC Skuteč B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS