Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pavel Jan, Sourada MilanTJ Sokol Žamberk A210100.00%
2.Steinmetz Roman, Plíva RomanTJ Sokol Česká Třebová B6185.71%
3.Fišer Lukáš, Sychra VáclavTJ Sokol Řetová8280.00%
4.Dvořák Martin, Pohl Pavel st.Orel Vysoké Mýto A6275.00%
5.Lamač Martin, Jedlička RichardTTC Ústí nad Orlicí C11568.75%
6.Maděra Jaroslav, Zítka PatrikTJ Slovan Moravská Třebová A14766.67%
7.Flodr Tomáš, Syrová LucieTJ Jiskra Litomyšl B5362.50%
8.Baťa Roman, Pohl Pavel st.Orel Vysoké Mýto A5362.50%
9.Svoboda Leoš, Svoboda MilošTJ Sokol Žamberk A13861.90%
10.Kalandra Miloslav ml., Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová A12860.00%
11.Adamec Václav, Hubálek ZdeněkOrel Orlice A12860.00%
12.Famfulík Petr ml., Famfulík Vladislav ml.TJ Vidlatá Seč6460.00%
13.Adamec Miroslav ml., Kolomý TomášOrel Orlice A4357.14%
14.Dostálek Martin, Syrový KarelTJ Sokol Sudslava A8753.33%
15.Dostálek Jaroslav, Syrový VojtěchTJ Sokol Sudslava A8753.33%
16.Kolomý Tomáš, Krejčí RobinOrel Orlice A3350.00%
17.Češka Roman, Lorenc MilanTJ Sokol Borová B8850.00%
18.Synek Martin, Vojnar JiříOrel Vysoké Mýto A91047.37%
19.Balský Karel, Valdhans RudolfTJ Jiskra Litomyšl B3442.86%
20.Dušek Rudolf, Kovář DušanTJ Sokol Řetová6940.00%
21.Langr Lukáš, Štrof JaroslavTJ Sokol Borová B71138.89%
22.Smetana Jaroslav, Palatka EdwardTJ Slovan Moravská Třebová B4736.36%
23.Štarman Karel, Balský KarelTJ Jiskra Litomyšl B1516.67%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Novák Aleš, Hrdina LukášTTC Ústí nad Orlicí C30100.00%
2.Jedlička Richard, Novák AlešTTC Ústí nad Orlicí C20100.00%
3.Durák Lubomír, Riemer TomášTJ Slovan Moravská Třebová B20100.00%
4.Syrový Karel, Dostál JanTJ Sokol Sudslava A20100.00%
5.Dvořák Martin, Vojnar JiříOrel Vysoké Mýto A10100.00%
6.Famfulík Vladislav st., Osecký JosefTJ Vidlatá Seč10100.00%
7.Svoboda Miloš, Suchomel MichaelTJ Sokol Žamberk A10100.00%
8.Plíva Roman, Rybka Tomáš ml.TJ Sokol Česká Třebová B10100.00%
9.Slavíček Martin, Motl DanielTTC Ústí nad Orlicí C10100.00%
10.Novák Aleš, Slavíček MartinTTC Ústí nad Orlicí C10100.00%
11.Novák Vladimír, John JiříTTC Ústí nad Orlicí C10100.00%
12.Sochor Martin, Flodr TomášTJ Jiskra Litomyšl B10100.00%
13.Suchomel Michael, Sourada MilanTJ Sokol Žamberk A10100.00%
14.Štarman Karel, Syrová VlastaTJ Jiskra Litomyšl B10100.00%
15.Slavíček Martin, Svojanovská JanaTTC Ústí nad Orlicí C10100.00%
16.Svojanovská Jana, Šeda VáclavTTC Ústí nad Orlicí C10100.00%
17.Novák Aleš, Lamač MartinTTC Ústí nad Orlicí C10100.00%
18.Hubinka Jiří, Famfulík Petr ml.TJ Vidlatá Seč3175.00%
19.Osecký Lukáš, Rejent MarekTJ Vidlatá Seč3175.00%
20.Adamec Karel st., Adamec Miroslav ml.Orel Orlice A3175.00%
21.Rybka Tomáš ml., Rybka Tomáš st.TJ Sokol Česká Třebová B3175.00%
22.Osecký Lukáš, Famfulík Vladislav st.TJ Vidlatá Seč2166.67%
23.Baťa Roman, Dvořák MartinOrel Vysoké Mýto A2166.67%
24.Vaňous Jan, Beneš StanislavTJ Sokol Česká Třebová B2166.67%
25.Osecký Lukáš, Famfulík Petr ml.TJ Vidlatá Seč2166.67%
26.Riemer Tomáš, Muselík MiroslavTJ Slovan Moravská Třebová B2166.67%
27.Skácelík Jiří, Konečný PavelTJ Slovan Moravská Třebová B3260.00%
28.Syrový Vojtěch, Syrový KarelTJ Sokol Sudslava A2250.00%
29.Hubinka Jiří, Osecký JosefTJ Vidlatá Seč1150.00%
30.Dvořák Martin, Herel MiroslavOrel Vysoké Mýto A1150.00%
31.Famfulík Petr st., Osecký JosefTJ Vidlatá Seč1150.00%
32.Hrdina Lukáš, Šedová EliškaTTC Ústí nad Orlicí C1150.00%
33.Svojanovská Jana, Bezdíčková LenkaTTC Ústí nad Orlicí C1150.00%
34.Rybka Tomáš ml., Geldner JosefTJ Sokol Česká Třebová B1150.00%
35.Hrdina Lukáš, Lamač MartinTTC Ústí nad Orlicí C1150.00%
36.Flodr Tomáš, Valdhans RudolfTJ Jiskra Litomyšl B1150.00%
37.Vykydal Lubomír, Riemer TomášTJ Slovan Moravská Třebová B1150.00%
38.Durák Lubomír, Konečný PavelTJ Slovan Moravská Třebová B1150.00%
39.Štarman Karel, Dostál JiříTJ Jiskra Litomyšl B1150.00%
40.Hrdina Lukáš, Slavíček MartinTTC Ústí nad Orlicí C1150.00%
41.Adamec Václav, Adamec Miroslav ml.Orel Orlice A1150.00%
42.Steinmetz Roman, Wávra PetrTJ Sokol Česká Třebová B1233.33%
43.Wávra Petr, Rybka MartinTJ Sokol Česká Třebová B1233.33%
44.Plíva Roman, Rybka MartinTJ Sokol Česká Třebová B1233.33%
45.Wávra Petr, Plíva RomanTJ Sokol Česká Třebová B1233.33%
46.Novák Aleš, Šedová EliškaTTC Ústí nad Orlicí C1233.33%
47.Wávra Petr, Rybka Tomáš st.TJ Sokol Česká Třebová B1233.33%
48.Hubinka Jiří, Osecký LukášTJ Vidlatá Seč1233.33%
49.Sychra Václav, Fangl JiříTJ Sokol Řetová1325.00%
50.Famfulík Petr st., Famfulík Petr ml.TJ Vidlatá Seč1325.00%
51.Moravcová Kateřina, Němečková EvaTJ Slovan Moravská Třebová B1325.00%
52.Šedová Eliška, Svojanovský RadimTTC Ústí nad Orlicí C1325.00%
53.Dostálek Martin, Dostálek JaroslavTJ Sokol Sudslava A1325.00%
54.Dostál Jiří, Flodr TomášTJ Jiskra Litomyšl B1420.00%
55.Štarman Karel, Syrová LucieTJ Jiskra Litomyšl B1420.00%
56.Syrový Vojtěch, Dostálek MartinTJ Sokol Sudslava A010.00%
57.Štarman Emil, Rybka MartinTJ Sokol Česká Třebová B010.00%
58.Smetana Jaroslav, Vykydal LubomírTJ Slovan Moravská Třebová B010.00%
59.Riemer Tomáš, Palatka EdwardTJ Slovan Moravská Třebová B010.00%
60.Lorenc Milan, Češka MartinTJ Sokol Borová B010.00%
61.Kovář Dušan, Mužík SamuelTJ Sokol Řetová010.00%
62.Štarman Emil, Rybka Tomáš ml.TJ Sokol Česká Třebová B010.00%
63.Vykydal Lubomír, Muselík MiroslavTJ Slovan Moravská Třebová B010.00%
64.Muselík Miroslav, Durák LubomírTJ Slovan Moravská Třebová B010.00%
65.Svatoš Petr, Valdhans RudolfTJ Jiskra Litomyšl B010.00%
66.Češka Roman, Langr LukášTJ Sokol Borová B010.00%
67.Sychra Václav, Mužík SamuelTJ Sokol Řetová010.00%
68.Syrový Karel, Dostálek JaroslavTJ Sokol Sudslava A010.00%
69.Skácelík Jiří, Moravcová KateřinaTJ Slovan Moravská Třebová B010.00%
70.Rybka Martin, Geldner JosefTJ Sokol Česká Třebová B010.00%
71.Synek Martin, Baťa RomanOrel Vysoké Mýto A010.00%
72.Kovář Dušan, Fišer LukášTJ Sokol Řetová010.00%
73.Dostál Jiří, Balský KarelTJ Jiskra Litomyšl B010.00%
74.Kovář Dušan, Fangl JiříTJ Sokol Řetová010.00%
75.Osecký Lukáš, Osecký JosefTJ Vidlatá Seč010.00%
76.Famfulík Vladislav ml., Famfulík Petr st.TJ Vidlatá Seč010.00%
77.Synek Martin, Dvořák MartinOrel Vysoké Mýto A010.00%
78.Hrdina Lukáš, Šeda VáclavTTC Ústí nad Orlicí C010.00%
79.Vilhelm Václav, Dušek RudolfTJ Sokol Řetová010.00%
80.Osecký Lukáš, Famfulík Vladislav ml.TJ Vidlatá Seč010.00%
81.Muselík Miroslav, Palatka EdwardTJ Slovan Moravská Třebová B010.00%
82.Balský Karel, Svatoš PetrTJ Jiskra Litomyšl B010.00%
83.Famfulík Petr st., Hubinka JiříTJ Vidlatá Seč010.00%
84.Vrba Jan, Lorenc MilanTJ Sokol Borová B010.00%
85.Štrof Jaroslav, Schwedler JosefTJ Sokol Borová B010.00%
86.Lorenc Milan, Langr LukášTJ Sokol Borová B010.00%
87.Štarman Karel, Valdhans RudolfTJ Jiskra Litomyšl B010.00%
88.Vrba Jan, Češka RomanTJ Sokol Borová B010.00%
89.Slavíček Martin, John JiříTTC Ústí nad Orlicí C010.00%
90.Vojnar Jiří, Zemek JiříOrel Vysoké Mýto A010.00%
91.Maděra Jaroslav, Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová A010.00%
92.Dostál Jan, Syrový VojtěchTJ Sokol Sudslava A020.00%
93.Adamec Karel st., Kolomý TomášOrel Orlice A020.00%
94.Sychra Václav, Kovář DušanTJ Sokol Řetová020.00%
95.Konečný Pavel, Moravcová KateřinaTJ Slovan Moravská Třebová B020.00%
96.Němečková Eva, Muselík MiroslavTJ Slovan Moravská Třebová B020.00%
97.Lorenc Milan, Schwedler JosefTJ Sokol Borová B020.00%
98.Němečková Eva, Skácelík JiříTJ Slovan Moravská Třebová B020.00%
99.Rybka Martin, Vaňous JanTJ Sokol Česká Třebová B020.00%
100.Sychra Václav, Vilhelm VáclavTJ Sokol Řetová020.00%
101.Štarman Karel, Flodr TomášTJ Jiskra Litomyšl B020.00%
102.Wávra Petr, Štarman EmilTJ Sokol Česká Třebová B020.00%
103.Osecký Lukáš, Famfulík Petr st.TJ Vidlatá Seč030.00%
104.Adamec Miroslav ml., Krejčí RobinOrel Orlice A030.00%
105.Rybka Tomáš ml., Rybka MartinTJ Sokol Česká Třebová B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS