Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor II. třídy A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Malý Michal, Drahota DavidTJ Baník Březenecká Chomutov A11191.67%
2.Hylský Zdeněk, Pech Martin st.Sokol Horní Jiřetín A10190.91%
3.Blažek Jan, Frič LukášTJ Krupka C13286.67%
4.Röber Jakub, Mikač JiříSokol Horní Jiřetín A10283.33%
5.Šnajdr Antonín, Dohnal JiříTJ Krupka C11378.57%
6.Vích Josef, Vích LuděkTTC Duchcov A15575.00%
7.Kysilka Miroslav, Bláha VlastimilTTC Roudnice D9375.00%
8.Kročák Milan, Barták LubošTJ Sokol Bořislav A10566.67%
9.Petrlík Josef, Pechal RomanTJ Smolnice B10662.50%
10.Bláha Petr, Glajc MartinTTC Litvínov C9756.25%
11.Kopřiva Radek, Lukáš MartinKST Libořice A7653.85%
12.Petržilka Jiří, Zapletal BohumilTJ Smolnice B5550.00%
13.Kopřiva Aleš, Šmidílek PavelKST Libořice A91047.37%
14.Barták Karel, Kmoníček Martin st.SKP Sever Ústí nad Labem D3730.00%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Hejč Antonín st., Voda MilanSKST Baník Most E80100.00%
2.Kučera Lubomír, Tichý JiříTJ Baník Březenecká Chomutov A30100.00%
3.Hejč Antonín st., Lipiner PetrSKST Baník Most E20100.00%
4.Kövér Lubomír, Vích LuděkTTC Duchcov A20100.00%
5.Hrabánek Jiří, Kövér LubomírTTC Duchcov A20100.00%
6.Kopřiva Radek, Šmidílek PavelKST Libořice A20100.00%
7.Bláha Vlastimil, Novák JaroslavTTC Roudnice D20100.00%
8.Kysilka Miroslav, Kotrba PetrTTC Roudnice D20100.00%
9.Klouček Luboš ml., Voda MilanSKST Baník Most E20100.00%
10.Bláha Petr, Pich JanTTC Litvínov C10100.00%
11.Šnajdr Antonín, Boehm PřemyslTJ Krupka C10100.00%
12.Pechal Roman, Bartoš FilipTJ Smolnice B10100.00%
13.Pospíšil Ondřej, Čáp StanislavSKST Teplice D10100.00%
14.Kabourek Vladimír st., Pecinka VáclavTJ Smolnice B10100.00%
15.Bláha Vlastimil, Zimák MichalTTC Roudnice D10100.00%
16.Krejčí Petr, Roth VilémTJ Sokol Bořislav A10100.00%
17.Kopřiva Aleš, Kopřiva RadekKST Libořice A10100.00%
18.Pospíšil Petr, Klouček Luboš ml.SKST Baník Most E10100.00%
19.Malý Michal, Novotný VlastimilTJ Baník Březenecká Chomutov A10100.00%
20.Hejč Antonín st., Schmoranz PavelSKST Baník Most E10100.00%
21.Fiška Václav, Voda MilanSKST Baník Most E10100.00%
22.Šnajdr Antonín, Mach FrantišekTJ Krupka C10100.00%
23.Glajc Martin, Fencl JakubTTC Litvínov C10100.00%
24.Šnajdr Antonín, Blažek JanTJ Krupka C10100.00%
25.Kabourek Vladimír ml., Šuma JaroslavTJ Smolnice B10100.00%
26.Schmoranz Pavel, Roud VáclavSKST Baník Most E10100.00%
27.Pich Jan, Brožová AlenaTTC Litvínov C4180.00%
28.Kadlec Daniel, Beran JakubSKST Teplice D4180.00%
29.Pich Jan, Cimerman LadislavTTC Litvínov C4180.00%
30.Kučera Lubomír, Novotný VlastimilTJ Baník Březenecká Chomutov A3175.00%
31.Sander Miroslav, Kadlec DanielSKST Teplice D3175.00%
32.Kadlček Lubomír, Brož MiroslavTJ Sokol Bořislav A3175.00%
33.Sander Miroslav, Černý TomášSKST Teplice D5271.43%
34.Kadlček Lubomír, Roth VilémTJ Sokol Bořislav A2166.67%
35.Hissen Martin, Kadlček LubomírTJ Sokol Bořislav A2166.67%
36.Šnajdr Antonín, Demeter JanTJ Krupka C2250.00%
37.Barták Luboš, Knížek JosefTJ Sokol Bořislav A1150.00%
38.Lipiner Petr, Roud VáclavSKST Baník Most E1150.00%
39.Klouček Luboš ml., Lipiner PetrSKST Baník Most E2250.00%
40.Drahota David, Kučera LubomírTJ Baník Březenecká Chomutov A1150.00%
41.Hejč Antonín st., Houdková HelenaSKST Baník Most E1150.00%
42.Freimann Karel, Čáp StanislavSKST Teplice D1150.00%
43.Houdková Helena, Schmoranz PavelSKST Baník Most E1150.00%
44.Hanousek Josef, Kövér LubomírTTC Duchcov A1150.00%
45.Mládek Petr, Černý TomášSKST Teplice D1150.00%
46.Dvořák Václav, Kadlček LubomírTJ Sokol Bořislav A1150.00%
47.Kučera Lubomír, Sojka TheodorTJ Baník Březenecká Chomutov A2250.00%
48.Beran Jakub, Černý TomášSKST Teplice D1150.00%
49.Brožová Alena, Fencl JakubTTC Litvínov C1150.00%
50.Zapletal Bohumil, Bartoš FilipTJ Smolnice B2250.00%
51.Sojka Theodor, Novotný VlastimilTJ Baník Březenecká Chomutov A2250.00%
52.Krejčí Petr, Kadlček LubomírTJ Sokol Bořislav A3442.86%
53.Hanousek Josef, Hrabánek JiříTTC Duchcov A3442.86%
54.Kozel Bohumil, Zimák MichalTTC Roudnice D2340.00%
55.Mládek Petr, Sander MiroslavSKST Teplice D2340.00%
56.Pich Jan, Fencl JakubTTC Litvínov C3537.50%
57.Hrabánek Jiří, Janečka JosefTTC Duchcov A3537.50%
58.Hylský Zdeněk, Pech Martin ml.Sokol Horní Jiřetín A1233.33%
59.Kadlec Daniel, Černý TomášSKST Teplice D1233.33%
60.Fencl Jakub, Záruba DavidTTC Litvínov C1233.33%
61.Kmoníček Martin st., Barták RadimSKP Sever Ústí nad Labem D1233.33%
62.Bartoš Filip, Petrlík JosefTJ Smolnice B1233.33%
63.Kmoníček Martin, Běhounek MichalSKP Sever Ústí nad Labem D1325.00%
64.Röber Jakub, Pech Martin st.Sokol Horní Jiřetín A1325.00%
65.Voda Milan, Lipiner PetrSKST Baník Most E1325.00%
66.Kadlec Daniel, Mládek PetrSKST Teplice D1325.00%
67.Zimák Michal, Horejsek JakubTTC Roudnice D1325.00%
68.Lipiner Petr, Fiška VáclavSKST Baník Most E1420.00%
69.Kotrba Petr, Zimák MichalTTC Roudnice D1614.29%
70.Mach František, Mach DaliborTJ Krupka C010.00%
71.Horejsek Jakub, Kozel BohumilTTC Roudnice D010.00%
72.Piskáček Václav, Pech Martin st.Sokol Horní Jiřetín A010.00%
73.Antalecz Michal, Pech Martin ml.Sokol Horní Jiřetín A010.00%
74.Drahota David, Sojka TheodorTJ Baník Březenecká Chomutov A010.00%
75.Novotný Vlastimil, Tichý JiříTJ Baník Březenecká Chomutov A010.00%
76.Smetana Václav, Běhounek MichalSKP Sever Ústí nad Labem D010.00%
77.Frič Lukáš, Ajdini TerezaTJ Krupka C010.00%
78.Šmidílek Pavel, Leska VojtěchKST Libořice A010.00%
79.Barták Karel, Mečíř OndřejSKP Sever Ústí nad Labem D010.00%
80.Sander Miroslav, Čáp StanislavSKST Teplice D010.00%
81.Petržilka Jiří, Pecinka VáclavTJ Smolnice B010.00%
82.Vitiska Petr, Pospíšil OndřejSKST Teplice D010.00%
83.Zapletal Bohumil, Dlouhý VáclavTJ Smolnice B010.00%
84.Kročák Milan, Hissen MartinTJ Sokol Bořislav A010.00%
85.Novotný Vlastimil, Strejcovský AntonínTJ Baník Březenecká Chomutov A010.00%
86.Zapletal Bohumil, Pecinka VáclavTJ Smolnice B010.00%
87.Čmerda Ondřej, Brožová AlenaTTC Litvínov C010.00%
88.Barták Luboš, Kadlček LubomírTJ Sokol Bořislav A010.00%
89.Barták Karel, Stolle VítSKP Sever Ústí nad Labem D010.00%
90.Voda Milan, Roud VáclavSKST Baník Most E010.00%
91.Mašek Martin, Podlucký JanSKST Teplice D010.00%
92.Demeter Jan, Ajdini TerezaTJ Krupka C010.00%
93.Novotný Vlastimil, Drahota DavidTJ Baník Březenecká Chomutov A010.00%
94.Zimák Michal, Novák JaroslavTTC Roudnice D010.00%
95.Cimerman Ladislav, Fencl JakubTTC Litvínov C010.00%
96.Petrlík Josef, Kabourek Vladimír ml.TJ Smolnice B010.00%
97.Kadlček Lubomír, Beneš MartinTJ Sokol Bořislav A010.00%
98.Kmoníček Martin, Škvor PetrSKP Sever Ústí nad Labem D010.00%
99.Röber Jakub, Baňka JaroslavSokol Horní Jiřetín A010.00%
100.Pechal Roman, Zapletal BohumilTJ Smolnice B010.00%
101.Pecinka Václav, Bartoš FilipTJ Smolnice B010.00%
102.Kmoníček Martin st., Škvor PetrSKP Sever Ústí nad Labem D010.00%
103.Novotný František, Lukáš MartinKST Libořice A010.00%
104.Hanousek Josef, Janečka JosefTTC Duchcov A010.00%
105.Kozel Bohumil, Kotrba PetrTTC Roudnice D010.00%
106.Voda Milan, Houdková HelenaSKST Baník Most E010.00%
107.Kadlček Lubomír, Štajger ViliamTJ Sokol Bořislav A010.00%
108.Šnajdr Antonín, Švarc VojtěchTJ Krupka C010.00%
109.Röber Jakub, Piskáček VáclavSokol Horní Jiřetín A010.00%
110.Vítů Václav, Blažek JanTJ Krupka C010.00%
111.Roud Václav, Houdková HelenaSKST Baník Most E010.00%
112.Kopřiva Radek, Leska VojtěchKST Libořice A020.00%
113.Schmoranz Pavel, Fiška VáclavSKST Baník Most E020.00%
114.Mikač Jiří, Pech Martin ml.Sokol Horní Jiřetín A020.00%
115.Pech Adam, Piskáček OndřejSokol Horní Jiřetín A020.00%
116.Hylský Zdeněk, Trnka Petr st.Sokol Horní Jiřetín A020.00%
117.Kmoníček Martin, Stolle VítSKP Sever Ústí nad Labem D020.00%
118.Barták Karel, Barták RadimSKP Sever Ústí nad Labem D020.00%
119.Drahota David, Tichý JiříTJ Baník Březenecká Chomutov A020.00%
120.Schmoranz Pavel, Pospíšil PetrSKST Baník Most E020.00%
121.Barták Luboš, Beneš MartinTJ Sokol Bořislav A020.00%
122.Hylský Zdeněk, Piskáček VáclavSokol Horní Jiřetín A020.00%
123.Tichý Jiří, Klíma KarelTJ Baník Březenecká Chomutov A020.00%
124.Horejsek Jakub, Kotrba PetrTTC Roudnice D020.00%
125.Smetana Václav, Barták RadimSKP Sever Ústí nad Labem D020.00%
126.Zapletal Bohumil, Kabourek Vladimír st.TJ Smolnice B020.00%
127.Hrabánek Jiří, Kropáček LadislavTTC Duchcov A020.00%
128.Kmoníček Martin st., Běhounek MichalSKP Sever Ústí nad Labem D030.00%
129.Ajdini Tereza, Blažek JanTJ Krupka C030.00%
130.Kmoníček Martin, Smetana VáclavSKP Sever Ústí nad Labem D030.00%
131.Kmoníček Martin st., Kmoníček MartinSKP Sever Ústí nad Labem D030.00%
132.Klíma Karel, Sojka TheodorTJ Baník Březenecká Chomutov A030.00%
133.Kozel Bohumil, Loždinka ViktorTTC Roudnice D030.00%
134.Mládek Petr, Čáp StanislavSKST Teplice D040.00%
135.Barták Karel, Kmoníček MartinSKP Sever Ústí nad Labem D040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy