Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor II. třídy B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zlatohlávek Jaroslav, Ledvina VilémTJ Sokol Lenešice A110100.00%
2.Skružný Vratislav, Macháček JiříSKST Baník Most D13192.86%
3.Žielinský Tomáš, Vondráček FilipSKST Baník Most D12192.31%
4.Jícha Milan, Větrovský MilanTJ Klášterec nad Ohří A10190.91%
5.Sirotek Václav, Burš PavelTJ Baník Meziboří A13286.67%
6.Soutner Václav st., Kalánek JosefKST Libědice A10283.33%
7.Městka Petr, Hofmann Martin st.KST Most B11473.33%
8.Smrčka Jiří, Váňa HynekTTC Litvínov D7370.00%
9.Starý Jiří ml., Pavlík PetrSKP Sever Ústí nad Labem C11664.71%
10.Stütz Rainer, Hadbávny JanKST Libědice A8561.54%
11.Kalivoda Petr, Koutský JaroslavTJ Sokol Třebívlice A7558.33%
12.Vlček Jakub, Koželuh JindřichTJ Sokol Lenešice A9756.25%
13.Káninský Jaroslav, Lakatoš RomanOÚ Blažim A Tygři5455.56%
14.Brůha Oldřich, Cipro PetrTJ Baník Březenecká Chomutov B7653.85%
15.Čtvrtečka Petr, Kadlec ZdeněkTJ Baník Meziboří A5550.00%
16.Ruta Vladimír, Zvolánek PavelKST Most B4544.44%
17.Šašek Vladimír, Kieswetter Vojtěch st.TJ Spartak Lubenec B41028.57%
18.Šolar Milan, Šolar LadislavTJ Sokol Třebívlice A2820.00%
19.Vukliševič Tomáš, Kuttelwascher LubošTJ Spartak Lubenec B1910.00%
Dvojice, které odehrály méně než 9 zápasů
1.Hlaváč Vít, Větrovský MilanTJ Klášterec nad Ohří A30100.00%
2.Větrovský Jan, Jícha MilanTJ Klášterec nad Ohří A20100.00%
3.Smejkal Vít, Beránek Václav st.TTC Litvínov D20100.00%
4.Kalivoda Petr, Maxa ZdeněkTJ Sokol Třebívlice A20100.00%
5.Hofmann Martin st., Ruta VladimírKST Most B20100.00%
6.Šmíd Jiří, Dosedělová MichaelaTJ Baník Březenecká Chomutov B20100.00%
7.Šmíd Jiří, Kratochvíl JiříTJ Baník Březenecká Chomutov B20100.00%
8.Beránek Václav st., Smrčka JiříTTC Litvínov D20100.00%
9.Bartko Ondřej, Gaži RadekOÚ Blažim A Tygři20100.00%
10.Macháček Jiří, Lukaščuk MiroslavSKST Baník Most D20100.00%
11.Koželuh Jindřich, Zlatohlávek JaroslavTJ Sokol Lenešice A20100.00%
12.Šolar Milan, Mlynář VáclavTJ Sokol Třebívlice A20100.00%
13.Žáčková Zdeňka, Smrčka JiříTTC Litvínov D10100.00%
14.Káninský Jaroslav, Zámek VladimírOÚ Blažim A Tygři10100.00%
15.Koutský Jaroslav, Mlynář VáclavTJ Sokol Třebívlice A10100.00%
16.Blažek Jan, Kalánek JosefKST Libědice A10100.00%
17.Faltys Zdeněk st., Žielinský TomášSKST Baník Most D10100.00%
18.Hadbávny Jan, Blažek JanKST Libědice A10100.00%
19.Burš Ivan, Burš PavelTJ Baník Meziboří A10100.00%
20.Kadlec Matěj, Keller FilipSKP Sever Ústí nad Labem C10100.00%
21.Kadlec Zdeněk, Celerin KarelTJ Baník Meziboří A10100.00%
22.Novák Jiří, Pavlík PetrSKP Sever Ústí nad Labem C10100.00%
23.Koželuh Jindřich, Fiala DušanTJ Sokol Lenešice A10100.00%
24.Nemazal Zdeněk, Městka PetrKST Most B10100.00%
25.Nováková Martina, Grubr VojtěchSKP Sever Ústí nad Labem C10100.00%
26.Novák Jiří, Nováková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem C10100.00%
27.Větrovský Milan, Hykyš JiříTJ Klášterec nad Ohří A10100.00%
28.Starý Jiří ml., Grubr VojtěchSKP Sever Ústí nad Labem C10100.00%
29.Vlček Jakub, Obr JaroslavTJ Sokol Lenešice A10100.00%
30.Kadlec Matěj, Nováková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem C7187.50%
31.Beránek Václav st., Žáčková ZdeňkaTTC Litvínov D3175.00%
32.Lakatoš Roman, Bartko OndřejOÚ Blažim A Tygři2166.67%
33.Sirotek Václav, Burš IvanTJ Baník Meziboří A2166.67%
34.Skružný Vratislav, Lukaščuk MiroslavSKST Baník Most D3260.00%
35.Kalivoda Petr, Maxa LukášTJ Sokol Třebívlice A4357.14%
36.Hlaváč Vít, Hlaváč JiříTJ Klášterec nad Ohří A2250.00%
37.Vlček Jakub, Uldrich MiroslavTJ Sokol Lenešice A1150.00%
38.Kroc Tomáš, Dosedělová MichaelaTJ Baník Březenecká Chomutov B1150.00%
39.Koutský Jaroslav, Šolar MilanTJ Sokol Třebívlice A2250.00%
40.Soutner Václav st., Soutner Václav ml.KST Libědice A1150.00%
41.Šašek Vladimír, Vukliševič TomášTJ Spartak Lubenec B2250.00%
42.Koželuh Jindřich, Ledvina VilémTJ Sokol Lenešice A1150.00%
43.Soutner Václav st., Blažek JanKST Libědice A1150.00%
44.Brůha Oldřich, Kroc TomášTJ Baník Březenecká Chomutov B2250.00%
45.Kraus Václav, Jícha MilanTJ Klášterec nad Ohří A1150.00%
46.Dvořák Michal, Městka PetrKST Most B1150.00%
47.Čtvrtečka Petr, Burš IvanTJ Baník Meziboří A2250.00%
48.Beránek Václav st., Váňa HynekTTC Litvínov D2250.00%
49.Šolar Milan, Maxa LukášTJ Sokol Třebívlice A1150.00%
50.Pavlík Petr, Nováková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem C1150.00%
51.Kroc Tomáš, Cipro PetrTJ Baník Březenecká Chomutov B1150.00%
52.Grubr Vojtěch, Stárek AdamSKP Sever Ústí nad Labem C1150.00%
53.Lukaščuk Miroslav, Vondráček FilipSKST Baník Most D1150.00%
54.Žielinský Tomáš, Hrodek ŠimonSKST Baník Most D1150.00%
55.Kroc Tomáš, Šmíd JiříTJ Baník Březenecká Chomutov B2250.00%
56.Bartko Ondřej, Uhlík JiříOÚ Blažim A Tygři2340.00%
57.Bartko Ondřej, Zámek VladimírOÚ Blažim A Tygři2340.00%
58.Matasová Tereza, Nováková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem C1233.33%
59.Kieswetter Vojtěch st., Kuttelwascher LubošTJ Spartak Lubenec B1233.33%
60.Káninský Jaroslav, Gaži RadekOÚ Blažim A Tygři1233.33%
61.Ledvina Vilém, Obr JaroslavTJ Sokol Lenešice A1233.33%
62.Šolar Ladislav, Maxa ZdeněkTJ Sokol Třebívlice A1233.33%
63.Hlaváč Vít, Voříšek JanTJ Klášterec nad Ohří A2528.57%
64.Nemazal Zdeněk, Ruta VladimírKST Most B1325.00%
65.Dosedělová Michaela, Kratochvíl JiříTJ Baník Březenecká Chomutov B1325.00%
66.Beránek Václav st., Pichová MartinaTTC Litvínov D1325.00%
67.Žielinský Tomáš, Lukaščuk MiroslavSKST Baník Most D1325.00%
68.Dvořák Michal, Nemazal ZdeněkKST Most B1516.67%
69.Hlaváč Vít, Kraus VáclavTJ Klášterec nad Ohří A1516.67%
70.Bartko Pavel ml., Uhlík JiříOÚ Blažim A Tygři1516.67%
71.Brejška Roman, Pichová MartinaTTC Litvínov D010.00%
72.Váňa Hynek, Pichová MartinaTTC Litvínov D010.00%
73.Cipro Petr, Kratochvíl JiříTJ Baník Březenecká Chomutov B010.00%
74.Belák Dušan, Glajc JaroslavTTC Litvínov D010.00%
75.Šašek Vladimír, Kiesswetter Vojtěch ml.TJ Spartak Lubenec B010.00%
76.Michal Jozef, Vukliševič TomášTJ Spartak Lubenec B010.00%
77.Kiesswetter Vojtěch ml., Kieswetter Vojtěch st.TJ Spartak Lubenec B010.00%
78.Faiglová Kamila, Cipro PetrTJ Baník Březenecká Chomutov B010.00%
79.Čtvrtečka Petr, Král ErichTJ Baník Meziboří A010.00%
80.Voříšek Jan, Hykyš JiříTJ Klášterec nad Ohří A010.00%
81.Zvolánek Pavel, Kovařík ZdeněkKST Most B010.00%
82.Cipro Petr, Dosedělová MichaelaTJ Baník Březenecká Chomutov B010.00%
83.Soutner Václav st., Hadbávny JanKST Libědice A010.00%
84.Grubr Vojtěch, Pavlík PetrSKP Sever Ústí nad Labem C010.00%
85.Starý Jiří ml., Nováková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem C010.00%
86.Kalánek Josef, Stütz RainerKST Libědice A010.00%
87.Kuttelwascher Luboš, Podařil PetrTJ Spartak Lubenec B010.00%
88.Soutner Václav st., Lhotský MilanKST Libědice A010.00%
89.Šašek Vladimír, Kuttelwascher LubošTJ Spartak Lubenec B010.00%
90.Vukliševič Tomáš, Kieswetter Vojtěch st.TJ Spartak Lubenec B010.00%
91.Gaži Radek, Bartko Pavel ml.OÚ Blažim A Tygři010.00%
92.Novobilský Jan, Blažek JanKST Libědice A010.00%
93.Říha Zdeněk, Káninský JaroslavOÚ Blažim A Tygři010.00%
94.Kalivoda Petr, Mlynář VáclavTJ Sokol Třebívlice A010.00%
95.Kraus Václav, Voříšek JanTJ Klášterec nad Ohří A010.00%
96.Uldrich Miroslav, Obr JaroslavTJ Sokol Lenešice A010.00%
97.Celerin Karel, Král ErichTJ Baník Meziboří A010.00%
98.Kubík Martin, Faiglová KamilaTJ Baník Březenecká Chomutov B010.00%
99.Kadlec David, Nemazal ZdeněkKST Most B010.00%
100.Vašíček Jiří, Fišer KryštofSKP Sever Ústí nad Labem C010.00%
101.Váňa Hynek, Žáčková ZdeňkaTTC Litvínov D010.00%
102.Dvořák Michal, Zvolánek PavelKST Most B010.00%
103.Městka Petr, Kadlec DavidKST Most B010.00%
104.Lakatoš Roman, Zámek VladimírOÚ Blažim A Tygři010.00%
105.Šašek Vladimír, Podařil PetrTJ Spartak Lubenec B010.00%
106.Hofmann Martin st., Kadlec DavidKST Most B010.00%
107.Blažek Jan, Zuzák MiroslavKST Libědice A010.00%
108.Zlatohlávek Jaroslav, Obr JaroslavTJ Sokol Lenešice A020.00%
109.Jícha Milan, Voříšek JanTJ Klášterec nad Ohří A020.00%
110.Smejkal Vít, Váňa HynekTTC Litvínov D020.00%
111.Sirotek Václav, Kadlec ZdeněkTJ Baník Meziboří A020.00%
112.Stütz Rainer, Novobilský JanKST Libědice A020.00%
113.Žáčková Zdeňka, Kšírová VendulaTTC Litvínov D020.00%
114.Vlček Jakub, Uldrich MilanTJ Sokol Lenešice A020.00%
115.Vukliševič Tomáš, Figa NorbertTJ Spartak Lubenec B020.00%
116.Kroc Tomáš, Kratochvíl JiříTJ Baník Březenecká Chomutov B020.00%
117.Nováková Martina, Stárek AdamSKP Sever Ústí nad Labem C030.00%
118.Větrovský Milan, Kraus VáclavTJ Klášterec nad Ohří A030.00%
119.Belák Dušan, Pichová MartinaTTC Litvínov D030.00%
120.Kroc Tomáš, Pail JáchymTJ Baník Březenecká Chomutov B040.00%
121.Pichová Martina, Žáčková ZdeňkaTTC Litvínov D040.00%
122.Lhotský Milan, Stütz RainerKST Libědice A040.00%
123.Vukliševič Tomáš, Podařil PetrTJ Spartak Lubenec B040.00%
124.Káninský Jaroslav, Bartko OndřejOÚ Blažim A Tygři040.00%
125.Čtvrtečka Petr, Babůrek LukášTJ Baník Meziboří A060.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy