Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor III. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hos Roman, Vrzal MatějTJ Sokol Brtnice C13381.25%
2.Frydrychovský Pavel, Fraj FrantišekTJ Sokol Batelov A12380.00%
3.Povýšil Vladko, Trávník MilanTJ Sokol Puklice D7277.78%
4.Palán Tomáš, Peštálová KláraSKST Třešť F10376.92%
5.Cetl Josef, Uher MichalSportovní klub Jihlava E10471.43%
6.Dvořáček Jindřich, Solař JanTJ Sokol Kamenice B12570.59%
7.Hlaváček Jaroslav, Hlaváček RadekTJ Sokol Batelov A8561.54%
8.Kosztolányi Pavel, Hos FrantišekTJ Sokol Brtnice C6554.55%
9.Pecka Vladimír, Havlíček LadislavTJ Sokol Batelov B3925.00%
10.Bambula Michael, Vyhlídal JanSKST Třešť F1127.69%
Dvojice, které odehrály méně než 9 zápasů
1.Ecker Jiří, Vlach JaroslavTJ Sokol Puklice D7187.50%
2.Novotný Zdeněk, Povýšil VladkoTJ Sokol Puklice D4180.00%
3.Kunst Jiří, Pejcha LukášTJ Zhoř B4180.00%
4.Průša Dominik, Vrzáček MichalSK BUWOL METAL LUKA n.J B.3175.00%
5.Hos František, Málek Milan st.TJ Sokol Brtnice C3175.00%
6.Zejda Ondřej, Votava MatějSK BUWOL METAL LUKA n.J B.3260.00%
7.Bumbálek Miroslav, Pruša PavelTJ Sokol Kamenice B2250.00%
8.Trávník Milan, Vlach JaroslavTJ Sokol Puklice D2250.00%
9.Průcha Libor, Wejwoda PetrSK Bítovčice4450.00%
10.Pejcha Lukáš, Pavlíček Petr ml.TJ Zhoř B3442.86%
11.Holub Ludvík, Vondrák RadimSK BUWOL METAL LUKA n.J B.2433.33%
12.Němeček Petr, Doležal PavelTJ Sokol Batelov B2528.57%
13.Bumbálek Miroslav, Hrdlička TomášTJ Sokol Kamenice B1325.00%
14.Musilová Miluše, Pytlík PetrTJ Zhoř B1325.00%
15.Cahová Zuzana, Kolátor KarelSportovní klub Jihlava E2625.00%
16.Pavlíček Petr ml., Pytlík PetrTJ Zhoř B1420.00%
17.Doležal Pavel, Šťáva MiroslavSK Bítovčice1712.50%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Zejda Ondřej, Vondrák RadimSK BUWOL METAL LUKA n.J B.30100.00%
2.Vondrák Radim, Průša DominikSK BUWOL METAL LUKA n.J B.30100.00%
3.Šlesinger Martin, Šuhaj OndřejTJ Sokol Batelov A20100.00%
4.Ecker Jiří, Thál JosefTJ Sokol Puklice D20100.00%
5.Pangrác Petr, Cahová ZuzanaSportovní klub Jihlava E20100.00%
6.Hlaváček Jaroslav, Fraj FrantišekTJ Sokol Batelov A20100.00%
7.Povýšil Vladko, Vlach JaroslavTJ Sokol Puklice D10100.00%
8.Holub Ludvík, Eliáš MartinSK BUWOL METAL LUKA n.J B.10100.00%
9.Votava Matěj, Eliáš MartinSK BUWOL METAL LUKA n.J B.10100.00%
10.Pangrác Petr, Cetl JosefSportovní klub Jihlava E10100.00%
11.Hlaváček Jaroslav, Šlesinger MartinTJ Sokol Batelov A10100.00%
12.Fraj František, Šuhaj OndřejTJ Sokol Batelov A10100.00%
13.Palán Tomáš, Pittner JakubSKST Třešť F10100.00%
14.Pytlík Petr, Klimeš LubošTJ Zhoř B10100.00%
15.Havlíček Ladislav, Němeček PetrTJ Sokol Batelov B10100.00%
16.Hos František, Vrzal MatějTJ Sokol Brtnice C10100.00%
17.Matula Daniel, Zimola StanislavSK Bítovčice10100.00%
18.Pittner Jakub, Vyhlídal JanSKST Třešť F10100.00%
19.Kolátor Tomáš, Cahová ZuzanaSportovní klub Jihlava E10100.00%
20.Křivánek Jan, Palán TomášSKST Třešť F10100.00%
21.Votava Matěj, Průša DominikSK BUWOL METAL LUKA n.J B.10100.00%
22.Ecker Jiří, Novotný ZdeněkTJ Sokol Puklice D10100.00%
23.Málek Milan st., Vrzal MatějTJ Sokol Brtnice C10100.00%
24.Pittner Jakub, Křivánek JanSKST Třešť F10100.00%
25.Šuhaj Ondřej, Hlaváček JaroslavTJ Sokol Batelov A10100.00%
26.Eliáš Martin, Vondrák RadimSK BUWOL METAL LUKA n.J B.10100.00%
27.Povýšil Vladko, Ecker JiříTJ Sokol Puklice D10100.00%
28.Wejwoda Petr, Špaček JosefSK Bítovčice10100.00%
29.Kosztolányi Pavel, Málek Milan st.TJ Sokol Brtnice C2166.67%
30.Viktora Miroslav, Cahová ZuzanaSportovní klub Jihlava E2166.67%
31.Trávník Milan, Slavík FrantišekTJ Sokol Puklice D1150.00%
32.Milaberský Pavel, Doležal BohumírTJ Sokol Batelov B1150.00%
33.Milaberský Pavel, Pecka VladimírTJ Sokol Batelov B1150.00%
34.Votava Matěj, Vondrák RadimSK BUWOL METAL LUKA n.J B.1150.00%
35.Průcha Libor, Doležal PavelSK Bítovčice1150.00%
36.Ecker Jiří, Novák KamilTJ Sokol Puklice D1150.00%
37.Kolátor Tomáš, Cetl JosefSportovní klub Jihlava E1150.00%
38.Votava Matěj, Vrzáček MichalSK BUWOL METAL LUKA n.J B.1233.33%
39.Bumbálek Miroslav, Čáp RadekTJ Sokol Kamenice B1233.33%
40.Cahová Zuzana, Uher MichalSportovní klub Jihlava E1233.33%
41.Bumbálek Miroslav, Lély JanTJ Sokol Kamenice B1233.33%
42.Havlíček Ladislav, Milaberský PavelTJ Sokol Batelov B010.00%
43.Špaček Josef, Hron JiříSK Bítovčice010.00%
44.Průcha Libor, Matula DanielSK Bítovčice010.00%
45.Rudolf Vincent, Peštálová KláraSKST Třešť F010.00%
46.Musilová Miluše, Klimeš LubošTJ Zhoř B010.00%
47.Rudolf Vincent, Bambula MichaelSKST Třešť F010.00%
48.Musilová Miluše, Pavlíček Petr ml.TJ Zhoř B010.00%
49.Šťáva Miroslav, Zimola StanislavSK Bítovčice010.00%
50.Matula Daniel, Hron JiříSK Bítovčice010.00%
51.Lély Jan, Neuman MiroslavTJ Sokol Kamenice B010.00%
52.Eliáš Martin, Jelínek MilošSK BUWOL METAL LUKA n.J B.010.00%
53.Pavlíček Petr ml., Kunst JiříTJ Zhoř B010.00%
54.Frydrychovský Pavel, Šuhaj OndřejTJ Sokol Batelov A010.00%
55.Pecka Vladimír, Němeček PetrTJ Sokol Batelov B010.00%
56.Jelínek Miloš, Votava MatějSK BUWOL METAL LUKA n.J B.010.00%
57.Zvolánek Petr, Klimeš KarelTJ Zhoř B010.00%
58.Wejwoda Petr, Matula DanielSK Bítovčice010.00%
59.Pejcha Lukáš, Klimeš LubošTJ Zhoř B010.00%
60.Pytlík Petr, Kunst JiříTJ Zhoř B010.00%
61.Doležal Pavel, Milaberský PavelTJ Sokol Batelov B010.00%
62.Holub Ludvík, Zejda OndřejSK BUWOL METAL LUKA n.J B.010.00%
63.Thál Josef, Novák KamilTJ Sokol Puklice D010.00%
64.Zvolánek Petr, Klimeš LubošTJ Zhoř B010.00%
65.Zimola Stanislav, Špaček JosefSK Bítovčice010.00%
66.Němeček Petr, Milaberský PavelTJ Sokol Batelov B010.00%
67.Polák Martin, Vondrák RadimSK BUWOL METAL LUKA n.J B.010.00%
68.Kunst Jiří, Klimeš LubošTJ Zhoř B010.00%
69.Doležal Bohumír, Doležal PavelTJ Sokol Batelov B010.00%
70.Šťáva Miroslav, Matula DanielSK Bítovčice010.00%
71.Pecka Vladimír, Doležal PavelTJ Sokol Batelov B010.00%
72.Klimeš Karel, Klimeš LubošTJ Zhoř B010.00%
73.Havlíček Ladislav, Doležal BohumírTJ Sokol Batelov B010.00%
74.Klimeš Karel, Kunst JiříTJ Zhoř B010.00%
75.Vyhlídal Jan, Rudolf VincentSKST Třešť F020.00%
76.Vrzáček Michal, Holub LudvíkSK BUWOL METAL LUKA n.J B.020.00%
77.Lély Jan, Peštál MatyášTJ Sokol Kamenice B020.00%
78.Kolátor Karel, Bartůšek LukášSportovní klub Jihlava E020.00%
79.Matula Daniel, Špaček JosefSK Bítovčice020.00%
80.Doležal Pavel, Havlíček LadislavTJ Sokol Batelov B020.00%
81.Doležal Pavel, Matula DanielSK Bítovčice020.00%
82.Musilová Miluše, Zvolánek PetrTJ Zhoř B020.00%
83.Klimeš Karel, Pytlík PetrTJ Zhoř B020.00%
84.Palán Tomáš, Rudolf VincentSKST Třešť F020.00%
85.Němeček Petr, Doležal BohumírTJ Sokol Batelov B030.00%
86.Doležal Pavel, Wejwoda PetrSK Bítovčice030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline