Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Bednář Otakar, Fojtíková JanaSKST Baník Havířov E13192.86%
2.Kosellek Tomáš, Horáček TomášKLUBsten Karviná A11191.67%
3.Matuš Jiří, Mazůrek MatějCSVČ sv. Jana Boska v Havířově12285.71%
4.Jochym Petr, Kolek DaliborT.J. Sokol Záblatí B10283.33%
5.Kubala Svatopluk, Chrzaszcz MieczislavTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B14382.35%
6.Heczko Kazimierz, Buchta AndrzejSlavoj Český Těšín B8280.00%
7.Adamczyk Radek, Čempel MilanTJ Sokol Dětmarovice14670.00%
8.Perutka Radomír, Švancara VladimírTJ Sokol Bohumín A14670.00%
9.Budirský Roman, Motak JiříTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B7463.64%
10.Sliž Petr, Růžička TomášKLUBsten Karviná A6554.55%
11.Šrubař Oldřich, Sivek MartinTJ Sokol Bohumín A4833.33%
12.Erban Čestmír, Schneeberger AntonínT3 - Table Tennis Těrlicko4833.33%
13.Paloncy Vlastimil, Šeliga RomanTJ Sokol Dětmarovice2918.18%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Škerko Milan, Jarkovský TomášSK Slavia Orlová B70100.00%
2.Pajaczkowski Jaroslaw, Sikora RomanTJ Sokol Chotěbuz A7187.50%
3.Koch Petr, Palička JiříT.J. Sokol Záblatí B5271.43%
4.Ryška Radek, Kachno WiktorTJ Sokol Chotěbuz A6366.67%
5.Branný Tomáš, Macurák MichalSKST Baník Havířov E4266.67%
6.Balica Lukáš, Pelikán AntonínSK Slavia Orlová C5362.50%
7.Miškolci Ivo, Valčák PetrSK Slavia Orlová B5362.50%
8.Macurák Michal, Košťál DanielSKST Baník Havířov E3260.00%
9.Daníšek Richard, Halfar MarekSlavoj Český Těšín B3442.86%
10.Pelikán Antonín, Swaczyna BrunoSK Slavia Orlová C2340.00%
11.Božek Milan, Banot PetrTJ Sokol Chotěbuz A2433.33%
12.Kalous Stanislav, Wojtyna JosefT3 - Table Tennis Těrlicko2528.57%
13.Jaglař Zdeněk, Swaczyna BrunoSK Slavia Orlová C2625.00%
14.Daníšek Richard, Kurek TomášSlavoj Český Těšín B1420.00%
15.Jaglař Zdeněk, Balica LukášSK Slavia Orlová C1712.50%
16.Grandič Jan, Golis RomanSK Slavia Orlová B050.00%
17.Krmášek Marek, Namyslo TomášSK Slavia Orlová C050.00%
18.Reitz Aleš, Kalous StanislavT3 - Table Tennis Těrlicko080.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Mazůrek Matěj, Svoboda MartinCSVČ sv. Jana Boska v Havířově30100.00%
2.Buchta Andrzej, Halfar MarekSlavoj Český Těšín B30100.00%
3.Horáček Tomáš, Krafčík TomášKLUBsten Karviná A30100.00%
4.Mazůrek Matěj, Rojíček PetrCSVČ sv. Jana Boska v Havířově20100.00%
5.Jochym Petr, Koch PetrT.J. Sokol Záblatí B20100.00%
6.Siuda Tomáš, Buchta AndrzejSlavoj Český Těšín B20100.00%
7.Bednář Otakar, Macurák MichalSKST Baník Havířov E20100.00%
8.Babiš Ladislav, Paloncy VlastimilTJ Sokol Dětmarovice20100.00%
9.Bednář Otakar, Košťál DanielSKST Baník Havířov E20100.00%
10.Bednář Otakar, Marosz AlexandrSKST Baník Havířov E10100.00%
11.Daníšek Richard, Siuda TomášSlavoj Český Těšín B10100.00%
12.Heczko Kazimierz, Kurek TomášSlavoj Český Těšín B10100.00%
13.Mazůrek Matěj, Hajaš EmilCSVČ sv. Jana Boska v Havířově10100.00%
14.Sikora Roman, Hlawiczka BronislawTJ Sokol Chotěbuz A10100.00%
15.Matuš Jiří, Rojíček PetrCSVČ sv. Jana Boska v Havířově10100.00%
16.Hajaš Emil, Svoboda MartinCSVČ sv. Jana Boska v Havířově10100.00%
17.Koch Petr, Kocur MichalT.J. Sokol Záblatí B10100.00%
18.Hrabicová Klára, Košťál DanielSKST Baník Havířov E10100.00%
19.Kosellek Tomáš, Frejvolt LukášKLUBsten Karviná A10100.00%
20.Božek Milan, Ryška RadekTJ Sokol Chotěbuz A10100.00%
21.Macurák Michal, Harenčák JakubSKST Baník Havířov E10100.00%
22.Rusnák Aleš, Harenčák JakubSKST Baník Havířov E10100.00%
23.Rojíček Petr, Kolondra VítCSVČ sv. Jana Boska v Havířově10100.00%
24.Rusnák Aleš, Branný TomášSKST Baník Havířov E10100.00%
25.Müller Roman, Starzyczny PetrTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B10100.00%
26.Bednář Otakar, Branný TomášSKST Baník Havířov E10100.00%
27., Mazůrek MatějCSVČ sv. Jana Boska v Havířově10100.00%
28.Horáček Tomáš, Sliž PetrKLUBsten Karviná A10100.00%
29.Kubala Svatopluk, Starzyczny PetrTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B10100.00%
30.Golis Roman, Adamczyk JiříSK Slavia Orlová B10100.00%
31.Škerko Milan, Adamczyk JiříSK Slavia Orlová B10100.00%
32.Budirský Roman, Chrzaszcz MieczislavTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B10100.00%
33.Valčák Petr, Jarkovský TomášSK Slavia Orlová B10100.00%
34.Heczko Kazimierz, Halfar MarekSlavoj Český Těšín B10100.00%
35.Branný Tomáš, Košťál DanielSKST Baník Havířov E10100.00%
36.Palička Jiří, Kocur MichalT.J. Sokol Záblatí B3175.00%
37.Božek Milan, Kachno WiktorTJ Sokol Chotěbuz A2166.67%
38.Kosellek Tomáš, Růžička TomášKLUBsten Karviná A2166.67%
39.Sliž Petr, Krafčík TomášKLUBsten Karviná A2166.67%
40.Ryška Radek, Banot PetrTJ Sokol Chotěbuz A2166.67%
41.Matuš Jiří, Kolondra VítCSVČ sv. Jana Boska v Havířově1150.00%
42.Čempel Milan, Šeliga RomanTJ Sokol Dětmarovice1150.00%
43.Sliž Petr, Wluka RadekKLUBsten Karviná A1150.00%
44.Pajaczkowski Jaroslaw, Hlawiczka BronislawTJ Sokol Chotěbuz A1150.00%
45.Jarkovský Tomáš, Adamczyk JiříSK Slavia Orlová B1150.00%
46.Reitz Aleš, Erban ČestmírT3 - Table Tennis Těrlicko1150.00%
47.Škerko Milan, Miškolci IvoSK Slavia Orlová B1150.00%
48.Ryška Radek, Sikora RomanTJ Sokol Chotěbuz A1150.00%
49.Jaglař Zdeněk, Pelikán AntonínSK Slavia Orlová C1150.00%
50.Suchý Tomáš, Kachno WiktorTJ Sokol Chotěbuz A1233.33%
51.Sychra Martin, Swaczyna BrunoSK Slavia Orlová C1233.33%
52.Krafčík Tomáš, Růžička TomášKLUBsten Karviná A1233.33%
53.Sikora Petr, Hakl MiroslavTJ Sokol Bohumín A010.00%
54.Švancara Vladimír, Prefetová LucieTJ Sokol Bohumín A010.00%
55.Schneeberger Antonín, Šnapka JiříT3 - Table Tennis Těrlicko010.00%
56.Kubala Svatopluk, Rys JaroslavTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B010.00%
57.Šuta Tomáš, Steinhauser LadislavTJ Sokol Bohumín A010.00%
58.Studnický Martin, Kolondra VítCSVČ sv. Jana Boska v Havířově010.00%
59.Sychra Martin, Pelikán AntonínSK Slavia Orlová C010.00%
60.Kozik Patrik, Palička JiříT.J. Sokol Záblatí B010.00%
61.Šnapka Jiří, Kalous StanislavT3 - Table Tennis Těrlicko010.00%
62.Erban Čestmír, Wojtyna JosefT3 - Table Tennis Těrlicko010.00%
63., T3 - Table Tennis Těrlicko010.00%
64.Šeliga Roman, Babiš LadislavTJ Sokol Dětmarovice010.00%
65.Krafčík Tomáš, Wluka RadekKLUBsten Karviná A010.00%
66.Horáček Tomáš, Wluka RadekKLUBsten Karviná A010.00%
67.Hrdý Vendelín, Chrzaszcz MieczislavTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B010.00%
68.Sikora Roman, Banot PetrTJ Sokol Chotěbuz A010.00%
69.Valčák Petr, Grandič JanSK Slavia Orlová B010.00%
70.Banot Petr, Kachno WiktorTJ Sokol Chotěbuz A010.00%
71.Moj Lubomír, Šeliga RomanTJ Sokol Dětmarovice010.00%
72.Kurek Tomáš, Janásek Vojtěch st.Slavoj Český Těšín B010.00%
73.Frejvolt Lukáš, Sliž PetrKLUBsten Karviná A010.00%
74.Swaczyna Bruno, Namyslo TomášSK Slavia Orlová C010.00%
75.Starzyczny Petr, Chrzaszcz MieczislavTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B010.00%
76.Studnický Martin, Hajaš EmilCSVČ sv. Jana Boska v Havířově010.00%
77.Paloncy Vlastimil, Giraczka MartinTJ Sokol Dětmarovice010.00%
78.Kozik Patrik, Kocur MichalT.J. Sokol Záblatí B010.00%
79.Miškolci Ivo, Jarkovský TomášSK Slavia Orlová B010.00%
80.Lanz Lukáš, Janásek Vojtěch st.Slavoj Český Těšín B010.00%
81.Roman Břetislav, Halfar MarekSlavoj Český Těšín B010.00%
82.Kolondra Vít, Svoboda MartinCSVČ sv. Jana Boska v Havířově010.00%
83.Macurák Michal, Marosz AlexandrSKST Baník Havířov E010.00%
84.Sikora Petr, Šrubař OldřichTJ Sokol Bohumín A010.00%
85.Křístek Jaroslav, Suchý TomášTJ Sokol Chotěbuz A010.00%
86.Sivek Martin, Šuta TomášTJ Sokol Bohumín A010.00%
87.Siuda Tomáš, Kurek TomášSlavoj Český Těšín B010.00%
88.Branný Tomáš, Fojtíková JanaSKST Baník Havířov E010.00%
89.Antlová Vanesa, Kolondra VítCSVČ sv. Jana Boska v Havířově010.00%
90.Perutka Radomír, Šrubař OldřichTJ Sokol Bohumín A010.00%
91.Schneeberger Antonín, Wojtyna JosefT3 - Table Tennis Těrlicko010.00%
92.Grandič Jan, Jarkovský TomášSK Slavia Orlová B010.00%
93.Schneeberger Antonín, Kalous StanislavT3 - Table Tennis Těrlicko010.00%
94.Budirský Roman, Müller RomanTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B010.00%
95., Motak JiříTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B010.00%
96.Matuš Jiří, Studnický MartinCSVČ sv. Jana Boska v Havířově020.00%
97.Buchta Andrzej, Daníšek RichardSlavoj Český Těšín B020.00%
98.Rojíček Petr, Hajaš EmilCSVČ sv. Jana Boska v Havířově020.00%
99.Koch Petr, Kolek DaliborT.J. Sokol Záblatí B020.00%
100.Lanz Lukáš, Kurek TomášSlavoj Český Těšín B020.00%
101.Matuš Jiří, Hajaš EmilCSVČ sv. Jana Boska v Havířově020.00%
102.Prefetová Lucie, Sivek MartinTJ Sokol Bohumín A020.00%
103.Jarkovský Tomáš, Golis RomanSK Slavia Orlová B020.00%
104.Kurek Tomáš, Halfar MarekSlavoj Český Těšín B020.00%
105.Banot Petr, Pajaczkowski JaroslawTJ Sokol Chotěbuz A020.00%
106.Absolon Ivo, Babiš LadislavTJ Sokol Dětmarovice020.00%
107.Erban Čestmír, Kalous StanislavT3 - Table Tennis Těrlicko020.00%
108.Studnický Martin, Rojíček PetrCSVČ sv. Jana Boska v Havířově030.00%
109.Müller Roman, Motak JiříTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B030.00%
110.Schneeberger Antonín, Reitz AlešT3 - Table Tennis Těrlicko030.00%
111.Kozik Patrik, Kolek DaliborT.J. Sokol Záblatí B030.00%
112.Jochym Petr, Palička JiříT.J. Sokol Záblatí B030.00%
113.Prefetová Lucie, Šrubař OldřichTJ Sokol Bohumín A030.00%
114.Kolek Dalibor, Bilanová KateřinaT.J. Sokol Záblatí B030.00%
115.Valčák Petr, Adamczyk JiříSK Slavia Orlová B040.00%
116.Golis Roman, Valčák PetrSK Slavia Orlová B040.00%
117.Rojíček Petr, Svoboda MartinCSVČ sv. Jana Boska v Havířově040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy