Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž II. třídy A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Konečný Jaroslav, Zajíc RenéTJ Jevišovka-Drnholec A14287.50%
2.Ondrovčák Ladislav, Andorko PavelKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C16384.21%
3.Volek Pavel ml., Sedláček ZdeněkTJ Sokol Klobouky u Brna A7370.00%
4.Fischer Karel, Mišejka LubošTJ Sokol Rebešovice A7370.00%
5.Černý Radek, Svoboda JanTJ Sokol Rebešovice A9469.23%
6.Damborský Bohumil, Himal TomášTJ Jevišovka-Drnholec A13668.42%
7.Krejčí Dalibor, Macek OndřejTJ Sokol Brno-Židenice A9660.00%
8.Vybíral Matouš, Adam PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C6460.00%
9.Rotrekl David, Robek PetrTJ Sokol Brno-Židenice A8753.33%
10.Pernička Pavel, Chlíbek DavidTJ Brno-Bystrc B9950.00%
11.Kratochvíl Jaroslav, Svoboda PetrTJ Sokol Klobouky u Brna A5550.00%
12.Pokorný Radek, Zástěra LiborTJ Sokol Křepice A4640.00%
13.Šalamoun Lubomír, Kazdera PavelKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D4640.00%
14.Mikuš Juraj, Mrkvan MiroslavTJ Brno-Bystrc B61037.50%
15.Handl Jiří, Žilka MilanTJ Holásky C4736.36%
16.Šťastný Pavel, Štěpánek LuděkSK Kuřim B51033.33%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Ertl Jakub, Kratochvíl Michal ml.Orel Silůvky B50100.00%
2.Volek Pavel ml., Svoboda PetrTJ Sokol Klobouky u Brna A4180.00%
3.Paták Zdeněk, Vašulín KarelOrel Silůvky B3260.00%
4.Vališ Petr, Vašulín KarelOrel Silůvky B5455.56%
5.Šplíchal Jiří, Doležal JiříSK Kuřim B3442.86%
6.Kratochvíl Jaroslav, Hrabec LukášTJ Sokol Klobouky u Brna A3442.86%
7.Škvařil Petr, Pospíšil JosefTJ Holásky C3442.86%
8.Zimek Jaroslav, Kovář Josef st.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D2340.00%
9.Ertl Jakub, Paták ZdeněkOrel Silůvky B2528.57%
10.Zimek Jaroslav, Kazdera PavelKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D2625.00%
11.Sedláček Aleš, Zástěra LiborTJ Sokol Křepice A1420.00%
12.Šplíchal Jiří, Štourač MilanSK Kuřim B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Šalamoun Lubomír, Hruška PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D40100.00%
2.Černý Libor, Fischer KarelTJ Sokol Rebešovice A30100.00%
3.Krejčí Dalibor, Ječmínek RadekTJ Sokol Brno-Židenice A20100.00%
4.Adam Petr, Ondrovčák LadislavKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10100.00%
5.Pernička Pavel, Burda RadimTJ Brno-Bystrc B10100.00%
6.Mišejka Luboš, Černý LiborTJ Sokol Rebešovice A10100.00%
7.Černý Radek, Němec StanislavTJ Sokol Rebešovice A10100.00%
8.Svoboda Jan, Fischer KarelTJ Sokol Rebešovice A10100.00%
9.Šťastný Pavel, Štourač MilanSK Kuřim B10100.00%
10.Němec Stanislav, Šenkýř JiříTJ Sokol Rebešovice A10100.00%
11.Fischer Karel, Sedláček JosefTJ Sokol Rebešovice A10100.00%
12.Kovář Josef st., Goldmann TomášKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10100.00%
13.Mikuš Juraj, Henáč LadislavTJ Brno-Bystrc B10100.00%
14.Škvařil Petr, Vysloužil VítězslavTJ Holásky C10100.00%
15.Kratochvíl Michal ml., Paták ZdeněkOrel Silůvky B10100.00%
16.Kovář Josef st., Tuhý RomanKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10100.00%
17.Škvařil Petr, Žilka MilanTJ Holásky C10100.00%
18.Adam Petr, Ondra MilanKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C3175.00%
19.Škvařil Petr, Klimeš RenéTJ Holásky C3175.00%
20.Záděrová Linda, Ertl JakubOrel Silůvky B2166.67%
21.Rotrekl David, Krejčí DaliborTJ Sokol Brno-Židenice A2166.67%
22.Svoboda Petr, Šubík JiříTJ Sokol Klobouky u Brna A2166.67%
23.Ertl Jakub, Vališ PetrOrel Silůvky B1150.00%
24.Štěpánek Luděk, Doležal JiříSK Kuřim B1150.00%
25.Doležal Jiří, Štourač MilanSK Kuřim B2250.00%
26.Žilka Milan, Klimeš RenéTJ Holásky C1233.33%
27.Sedláček Aleš, Maška RomanTJ Sokol Křepice A1233.33%
28.Černý Radek, Fischer KarelTJ Sokol Rebešovice A1233.33%
29.Maška Roman, Pokorný RadekTJ Sokol Křepice A1233.33%
30.Sedláček Aleš, Maška KvětoslavTJ Sokol Křepice A010.00%
31.Zástěra Libor, Novotný PavelTJ Sokol Křepice A010.00%
32.Škvařil Petr, Plhák JaromírTJ Holásky C010.00%
33.Klimeš René, Handl JiříTJ Holásky C010.00%
34.Vašulín Karel, Záděra JosefOrel Silůvky B010.00%
35.Kazdera Pavel, Goldmann TomášKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D010.00%
36.Pospíšil Josef, Šturm JanTJ Holásky C010.00%
37.Ertl Jakub, Vašulín KarelOrel Silůvky B010.00%
38.Pospíšil Josef, Vysloužil VítězslavTJ Holásky C010.00%
39.Rubeš Jakub, Sedláček AlešTJ Sokol Křepice A010.00%
40.Adam Petr, Šalomoun IvoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C010.00%
41.Matějka Josef, Němec StanislavTJ Sokol Rebešovice A010.00%
42.Ječmínek Radek, Šindelář PavelTJ Sokol Brno-Židenice A010.00%
43.Vališ Petr, Paták ZdeněkOrel Silůvky B010.00%
44.Mišejka Luboš, Šenkýř JiříTJ Sokol Rebešovice A010.00%
45.Koc František, Kovář Josef st.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D010.00%
46.Pospíšil Josef, Plhák JaromírTJ Holásky C010.00%
47.Kazdera Pavel, Kovář Josef st.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D010.00%
48.Zimek Jaroslav, Hruška PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D010.00%
49.Doležal Jiří, Šťastný PavelSK Kuřim B010.00%
50.Fischer Karel, Němec StanislavTJ Sokol Rebešovice A010.00%
51.Handl Jiří, Pospíšil JosefTJ Holásky C010.00%
52.Mikuš Juraj, Strmiska TomášTJ Brno-Bystrc B010.00%
53.Tuhý Roman, Koc FrantišekKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D010.00%
54.Volek Pavel ml., Kratochvíl JaroslavTJ Sokol Klobouky u Brna A010.00%
55.Rubeš Jakub, Zástěra LiborTJ Sokol Křepice A010.00%
56.Šplíchal Jiří, Štěpánek LuděkSK Kuřim B010.00%
57.Zástěra Libor, Maška RomanTJ Sokol Křepice A010.00%
58.Strmiska Tomáš, Mrkvan MiroslavTJ Brno-Bystrc B010.00%
59.Černý Radek, Sedláček JosefTJ Sokol Rebešovice A010.00%
60.Štěpánek Luděk, Štourač MilanSK Kuřim B010.00%
61.Kratochvíl Jaroslav, Sedláček ZdeněkTJ Sokol Klobouky u Brna A020.00%
62.Rotrekl David, Ječmínek RadekTJ Sokol Brno-Židenice A020.00%
63.Plhák Jaromír, Vysloužil VítězslavTJ Holásky C020.00%
64.Ječmínek Radek, Macek OndřejTJ Sokol Brno-Židenice A020.00%
65.Sedláček Aleš, Papež RadekTJ Sokol Křepice A020.00%
66.Kovář Josef st., Hruška PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D020.00%
67.Šalomoun Ivo, Vybíral MatoušKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C030.00%
68.Šturm Jan, Škvařil PetrTJ Holásky C030.00%
69.Sedláček Aleš, Novotný PavelTJ Sokol Křepice A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy