Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - OP I. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Prokeš Zdeněk, Pinkas VáclavTJ SPORT Němčičky A18290.00%
2.Hanák Jiří, Suský StanislavTJ Sokol Rakvice A16384.21%
3.Sýkora Daniel, Godany MilanTJ Sokol Velké Němčice A10283.33%
4.Hušek Jan, Hušek JindřichTJ Agrotec Hustopeče C8280.00%
5.Pešek Oldřich, Sirbu JakubTJ Sokol Troskotovice A10376.92%
6.Pagáč Martin, Baťka StanislavMoravan Lednice A14573.68%
7.Klabusay Martin, Mrkvica AlešTJ Sokol Vranovice A6460.00%
8.Koníček Marek, Sláma MiroslavTJ Sokol Lanžhot C7653.85%
9.Svoboda Michal, Bobrzyk DavidMoravan Lednice A10952.63%
10.Oslzlý Michal, Dufek VladimírTJ Sokol Kobylí C5550.00%
11.Polášek Zdenek, Tomek JanTJ Sokol Lanžhot C6746.15%
12.Šlancar Jiří, Kuchař PavelTJ Agrotec Hustopeče C5645.45%
13.Vajbar Antonín, Otáhal JanTJ Sokol Kobylí C91145.00%
14.Tetur Stanislav, Křivka JanTJ Sokol Vranovice A6842.86%
15.Valoušek František, Vala VítězslavTJ Sokol Rakvice A6842.86%
16.Stávek Radim, Šalášek JiříTJ SPORT Němčičky A6940.00%
17.Lukša Břetislav, Sirbu JanTJ Sokol Troskotovice A61037.50%
18.Halas Pavel st., Slavík OndřejOrel Šitbořice A4736.36%
19.Slavík Jakub, Slavík JiříOrel Šitbořice A51033.33%
20.Papež Radek, Novotný PavelTJ Sokol Křepice B41028.57%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Bednařík Marcel, Tetur StanislavTJ Sokol Vranovice A50100.00%
2.Blažek Jiří, Horák OndřejTJ Agrotec Hustopeče C4180.00%
3.Soukal Jiří ml., Kubík JosefTJ Sokol Kobylí B3260.00%
4.Godany Milan, Citterbard OldřichTJ Sokol Velké Němčice A3442.86%
5.Hanuš Michal, Mrkvica AlešTJ Sokol Vranovice A2340.00%
6.Halas Pavel st., Vozdecký JaromírOrel Šitbořice A2433.33%
7.Soukal Jiří st., Hoch VítekTJ Sokol Kobylí B2433.33%
8.Vozdecký Jaromír, Slavík JiříOrel Šitbořice A2433.33%
9.Citterbard Oldřich, Fiala JiříTJ Sokol Velké Němčice A3633.33%
10.Fiala Jiří, Sýkora DanielTJ Sokol Velké Němčice A2528.57%
11.Strouhal Jiří, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Hoch Vítek, Hřebačka TomášTJ Sokol Kobylí B30100.00%
2.Blažek Jiří, Kuchař PavelTJ Agrotec Hustopeče C30100.00%
3.Sirbu Jakub, Sirbu JanTJ Sokol Troskotovice A30100.00%
4.Klabusay Martin, Hanuš MichalTJ Sokol Vranovice A20100.00%
5.Mocek Milan, Hřebačka TomášTJ Sokol Kobylí B20100.00%
6.Šťavík Ondřej, Kubík JosefTJ Sokol Kobylí B20100.00%
7.Stávek Radim, Hycl DavidTJ SPORT Němčičky A10100.00%
8.Šlancar Jiří, Horák OndřejTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
9.Pinkas Václav, Šíblová SáraTJ SPORT Němčičky A10100.00%
10.Sedláček Zdeněk, Kubík JosefTJ Sokol Kobylí B10100.00%
11.Šlancar Jiří, Ebach PetrTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
12.Kuchař Pavel, Horák OndřejTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
13.Hušek Jindřich, Horák OndřejTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
14.Hřebačka Tomáš, Šťavík OndřejTJ Sokol Kobylí B10100.00%
15.Hanák Jiří, Valoušek FrantišekTJ Sokol Rakvice A10100.00%
16.Sirbu Jakub, Novosad JiříTJ Sokol Troskotovice A10100.00%
17.Hušek Jan, Kuchař PavelTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
18.Šafařík Jan, Šafaříková SandraTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
19.Baťka Stanislav, Hejmala KarelMoravan Lednice A10100.00%
20.Hušek Jindřich, Šafaříková SandraTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
21.Baťka Stanislav, Šimon PeterMoravan Lednice A10100.00%
22.Sýkora Daniel, Hruška Jaroslav st.TJ Sokol Velké Němčice A10100.00%
23.Křivka Jan, Goliáš PetrTJ Sokol Vranovice A10100.00%
24.Hanák Jiří, Vala VítězslavTJ Sokol Rakvice A10100.00%
25.Sirbu Jakub, Vaculík FrantišekTJ Sokol Troskotovice A10100.00%
26.Hušek Jan, Blažek JiříTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
27.Fridrich Bronislav, Valoušek FrantišekTJ Sokol Rakvice A10100.00%
28.Šťavík Ondřej, Hoch VítekTJ Sokol Kobylí B3175.00%
29.Soukal Jiří st., Sedláček ZdeněkTJ Sokol Kobylí B2166.67%
30.Hoch Vítek, Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí B1150.00%
31.Papež Radek, Maška RomanTJ Sokol Křepice B1150.00%
32.Pešek Oldřich, Vaculík FrantišekTJ Sokol Troskotovice A1150.00%
33.Soukal Jiří st., Kubík JosefTJ Sokol Kobylí B1150.00%
34.Stávek Radim, Šíblová SáraTJ SPORT Němčičky A1150.00%
35.Polášek Michal, Polášek MiroslavTJ Sokol Lanžhot C1150.00%
36.Lukša Břetislav, Vaculík FrantišekTJ Sokol Troskotovice A1150.00%
37.Blažek Jiří, Šlancar JiříTJ Agrotec Hustopeče C1150.00%
38.Vala Vítězslav, Fridrich BronislavTJ Sokol Rakvice A2250.00%
39.Sláma Miroslav, Polášek ZdenekTJ Sokol Lanžhot C1233.33%
40.Koníček Marek, Polášek MichalTJ Sokol Lanžhot C1233.33%
41.Soukal Jiří ml., Soukal Jiří st.TJ Sokol Kobylí B1233.33%
42.Hušek Jindřich, Blažek JiříTJ Agrotec Hustopeče C1233.33%
43.Fojtík Jaroslav, Pfeffer MilanTJ Sokol Lanžhot C010.00%
44.Sýkora Marek, Novosad JiříTJ Sokol Troskotovice A010.00%
45.Bobrzyk David, Šimon PeterMoravan Lednice A010.00%
46.Papež Radek, Strouhal JiříTJ Sokol Křepice B010.00%
47.Valoušek František, Berka PetrTJ Sokol Rakvice A010.00%
48.Sláma Miroslav, Polášek MiroslavTJ Sokol Lanžhot C010.00%
49.Suský Stanislav, Valoušek FrantišekTJ Sokol Rakvice A010.00%
50.Fiala Jiří, Frömmel ZdeněkTJ Sokol Velké Němčice A010.00%
51.Papež Jan, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice B010.00%
52.Polášek Zdenek, Koníček MarekTJ Sokol Lanžhot C010.00%
53.Papež Radek, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice B010.00%
54.Studýnka Antonín, Novák Jiří st.TJ Sokol Kobylí C010.00%
55.Novotný Pavel, Strouhal JiříTJ Sokol Křepice B010.00%
56.Papež Jan, Novotný PavelTJ Sokol Křepice B010.00%
57.Soukal Jiří st., Hřebačka TomášTJ Sokol Kobylí B010.00%
58.Slavík Ondřej, Lengál IvoOrel Šitbořice A010.00%
59.Dufek Vladimír, TJ Sokol Kobylí C010.00%
60.Šťastný Pavel, Mrkvica AlešTJ Sokol Vranovice A010.00%
61.Papež Jan, Lang JiříTJ Sokol Křepice B010.00%
62.Polášek Michal, Bartošek FrantišekTJ Sokol Lanžhot C010.00%
63.Sedláček Zdeněk, Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí B010.00%
64.Lang Jiří, Strouhal JiříTJ Sokol Křepice B010.00%
65.Slavík Jiří, Slavík OndřejOrel Šitbořice A010.00%
66.Fiala Jiří, Godany MilanTJ Sokol Velké Němčice A010.00%
67.Oslzlý Michal, Novák Jiří st.TJ Sokol Kobylí C010.00%
68.Vaculík František, Novosad JiříTJ Sokol Troskotovice A010.00%
69.Mocek Milan, Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí B010.00%
70.Dufek Vladimír, Studýnka AntonínTJ Sokol Kobylí C010.00%
71.Citterbard Oldřich, Hrnčíř LeošTJ Sokol Velké Němčice A010.00%
72.Polášek Zdenek, Pfeffer MilanTJ Sokol Lanžhot C010.00%
73.Svoboda Michal, Šimon PeterMoravan Lednice A010.00%
74.Sýkora Daniel, Furch FrantišekTJ Sokol Velké Němčice A010.00%
75.Sirbu Jan, Vaculík FrantišekTJ Sokol Troskotovice A020.00%
76.Polášek Zdenek, Polášek MichalTJ Sokol Lanžhot C020.00%
77.Otáhal Jan, Oslzlý MichalTJ Sokol Kobylí C020.00%
78.Godany Milan, Frömmel ZdeněkTJ Sokol Velké Němčice A020.00%
79.Polášek Michal, Sláma MiroslavTJ Sokol Lanžhot C020.00%
80.Křivka Jan, Mrkvica AlešTJ Sokol Vranovice A020.00%
81.Novotný Pavel, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice B030.00%
82.Maška Květoslav, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice B030.00%
83.Rubeš Jakub, Lang JiříTJ Sokol Křepice B030.00%
84.Šalášek Jiří, Šíblová SáraTJ SPORT Němčičky A030.00%
85.Hřebačka Tomáš, Kubík JosefTJ Sokol Kobylí B030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy