Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - OP II. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Adámek Radek, Josef JaroslavTJ Pálava Mikulov A130100.00%
2.Bruckner Tomáš, Maněk MarekMSK Břeclav A100100.00%
3.Gajan Pavel ml., Dyrčíková LucieTJ Pálava Mikulov A17289.47%
4.Čulen Vlastimil, Kolínek ZdeněkTJ Sokol Perná A8280.00%
5.Novotňák František ml., Pregrt JiříSK Boleradice 1935 A10376.92%
6.Ševela František, Halm JosefTJ Sokol Brumovice A14670.00%
7.Valoušek František, Berka PetrTJ Sokol Rakvice B9469.23%
8.Fidor Marek, Jakubčík FrantišekTJ Sokol Brumovice B10566.67%
9.Hycl David, Sláma AdamTJ SPORT Němčičky B11857.89%
10.Kolínek Vladimír, Čulen VlastimilTJ Sokol Perná A5645.45%
11.Krátký Milan, Miklík PavelTJ Sokol Brumovice A5645.45%
12.Levčík Miroslav, Ulica JaromírTJ SPORT Němčičky B6842.86%
13.Kolínek Vladimír, Bačovský DavidTJ Sokol Perná A4640.00%
14.Matula Arnošt, Horák RadekTJ Sokol Perná B51033.33%
15.Filusztek Marek, Smejkal OldřichTJ Sokol Perná B4930.77%
16.Vojtěšek Tomáš, Hos TomášSK Boleradice 1935 A41028.57%
17.Lossel Martin, Zítka KarelTJ Sokol Brumovice B51327.78%
18.Lisý Jaroslav, Benešová ZuzanaTJ Jevišovka-Drnholec C3827.27%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Ryšavý Luděk, Svoboda AlešTJ Sokol Klobouky u Brna B50100.00%
2.Ryšavý Luděk, Klímek OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B4180.00%
3.Kvěch Jan, Bačovský DavidTJ Sokol Perná A7277.78%
4.Hrabec Lukáš, Šubík JiříTJ Sokol Klobouky u Brna B6275.00%
5.Dostoupil Jiří, Charoušek RichardTJ Sokol Šakvice A5362.50%
6.Matula Arnošt, Hoffmann DušanTJ Sokol Perná B3260.00%
7.Vala Jaroslav, Průdek DanielTJ Sokol Rakvice B3260.00%
8.Prachař Štěpán, Krátký MilanTJ Sokol Brumovice A4450.00%
9.Dostoupil Jiří, Jakubčík JiříTJ Sokol Šakvice A3350.00%
10.Smutek Pavel, Charoušek RichardTJ Sokol Šakvice A2340.00%
11.Vala Jaroslav, Darmovzal JanTJ Sokol Rakvice B2433.33%
12.Berka Petr, Darmovzal JanTJ Sokol Rakvice B2433.33%
13.Novotňák František ml., Hos TomášSK Boleradice 1935 A1614.29%
14.Benešová Zuzana, Tomola JaroslavTJ Jevišovka-Drnholec C050.00%
15.Koberová Klára, Němeček RadekMSK Břeclav A050.00%
16.Benešová Zuzana, Mrenica OndřejTJ Jevišovka-Drnholec C060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Gajan Pavel st., Josef JaroslavTJ Pálava Mikulov A40100.00%
2.Hrabec Lukáš, Páleník JiříTJ Sokol Klobouky u Brna B40100.00%
3.Valný Vladimír, Fidor MarekTJ Sokol Brumovice B40100.00%
4.Bruckner Tomáš, Krejčiřík StanislavMSK Břeclav A30100.00%
5.Prachař Štěpán, Miklík PavelTJ Sokol Brumovice A20100.00%
6.Koberová Klára, Vacek JanMSK Břeclav A20100.00%
7.Dyrčíková Lucie, Josef JaroslavTJ Pálava Mikulov A20100.00%
8.Svoboda Aleš, Hrabec LukášTJ Sokol Klobouky u Brna B20100.00%
9.Darmovzal Jan, Pluháček RadekTJ Sokol Rakvice B10100.00%
10.Ryšavý Luděk, Páleník JiříTJ Sokol Klobouky u Brna B10100.00%
11.Levčík Miroslav, Stávek JaroslavTJ SPORT Němčičky B10100.00%
12.Krátký Milan, Halm JosefTJ Sokol Brumovice A10100.00%
13.Charoušek Richard, Jakubčík JiříTJ Sokol Šakvice A10100.00%
14.Berka Petr, Vala JaroslavTJ Sokol Rakvice B10100.00%
15.Pregrt Jiří, Hos TomášSK Boleradice 1935 A10100.00%
16.Pluháček Radek, Průdek FilipTJ Sokol Rakvice B10100.00%
17.Matyáš Ivo, Ryšavý LuděkTJ Sokol Klobouky u Brna B10100.00%
18.Charoušek Richard, Šafařík RomanTJ Sokol Šakvice A10100.00%
19.Levčík Miroslav, Sláma AdamTJ SPORT Němčičky B10100.00%
20.Šubík Jiří, Ryšavý LuděkTJ Sokol Klobouky u Brna B3175.00%
21.Vala Jaroslav, Průdek FilipTJ Sokol Rakvice B2166.67%
22.Bruckner Tomáš, Koberová KláraMSK Břeclav A2166.67%
23.Tomola Jaroslav, Tomolová AnnaTJ Jevišovka-Drnholec C2166.67%
24.Vala Jaroslav, Pluháček RadekTJ Sokol Rakvice B2250.00%
25.Hoffmann Dušan, Smejkal OldřichTJ Sokol Perná B2250.00%
26.Páleník Jiří, Klímek OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B1150.00%
27.Šafařík Roman, Jakubčík JiříTJ Sokol Šakvice A1150.00%
28.Maněk Marek, Koberová KláraMSK Břeclav A1150.00%
29.Ulica Jaromír, Stávek JaroslavTJ SPORT Němčičky B1150.00%
30.Šmíd Zdeněk, Jakubčík JiříTJ Sokol Šakvice A1150.00%
31.Páleník Jiří, Svoboda AlešTJ Sokol Klobouky u Brna B2250.00%
32.Filusztek Marek, Hoffmann DušanTJ Sokol Perná B2250.00%
33.Šmíd Zdeněk, Jusko AndrejTJ Sokol Šakvice A1150.00%
34.Josef Jaroslav, Mikulinec RomanTJ Pálava Mikulov A1233.33%
35.Novotňák František ml., Demela JindřichSK Boleradice 1935 A1233.33%
36.Lisý Jaroslav, Soukup MichalTJ Jevišovka-Drnholec C1233.33%
37.Vojtěšek Tomáš, Demela JindřichSK Boleradice 1935 A1233.33%
38.Smutek Pavel, Jusko AndrejTJ Sokol Šakvice A1325.00%
39.Vacek Jan, Cerovská NikolMSK Břeclav A1325.00%
40.Smutek Květoslav, Jusko AndrejTJ Sokol Šakvice A010.00%
41.Filusztek Marek, Horák RadekTJ Sokol Perná B010.00%
42.Šubík Lubomír, Hrabec LukášTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
43.Lossel Martin, Lossel MartinTJ Sokol Brumovice B010.00%
44.Koberová Klára, Janoušková NikolaMSK Břeclav A010.00%
45.Miklík Pavel ml., Šemora StanislavTJ Sokol Brumovice B010.00%
46.Tomola Jaroslav, Mrenica OndřejTJ Jevišovka-Drnholec C010.00%
47.Lisý Jaroslav, Borovička DanielTJ Jevišovka-Drnholec C010.00%
48.Průdek Filip, Straka DominikTJ Sokol Rakvice B010.00%
49.Sláma Adam, Blaško KvětoslavTJ SPORT Němčičky B010.00%
50.Lisý Tomáš, Borovička DanielTJ Jevišovka-Drnholec C010.00%
51.Němeček Radek, Janoušek RadekMSK Břeclav A010.00%
52.Weiss Lukáš, Haüsler KarelTJ Sokol Brumovice B010.00%
53.Vacek Jan, Němeček RadekMSK Břeclav A010.00%
54.Halm Josef, Miklík PavelTJ Sokol Brumovice A010.00%
55.Čulen Vlastimil, Kvěch JanTJ Sokol Perná A010.00%
56.Vacek Jan, Krejčiřík StanislavMSK Břeclav A010.00%
57.Lisý Jaroslav, Tomola JaroslavTJ Jevišovka-Drnholec C010.00%
58.Caban Peter, Gajan Pavel st.TJ Pálava Mikulov A010.00%
59.Vacek Jan, Maněk MarekMSK Břeclav A010.00%
60.Tomola Jaroslav, Svoboda ZdeněkTJ Jevišovka-Drnholec C010.00%
61.Průdek Filip, Průdek DanielTJ Sokol Rakvice B010.00%
62.Dostoupil Jiří, Smutek PavelTJ Sokol Šakvice A010.00%
63.Jakubčík Jiří, Jusko AndrejTJ Sokol Šakvice A010.00%
64.Tomola Jaroslav, Mikulík JanTJ Jevišovka-Drnholec C010.00%
65.Dostál Dominik, Dostál DanielTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
66.Svoboda Zdeněk, Mrenica OndřejTJ Jevišovka-Drnholec C010.00%
67.Mikulík Jan, Borovička DanielTJ Jevišovka-Drnholec C010.00%
68.Smutek Pavel, Smutek KvětoslavTJ Sokol Šakvice A010.00%
69.Weiss Lukáš, Miklík Pavel ml.TJ Sokol Brumovice B010.00%
70.Krejčiřík Stanislav, Němeček RadekMSK Břeclav A010.00%
71.Haüsler Karel, Šemora StanislavTJ Sokol Brumovice B010.00%
72.Němeček Radek, Klenovec OndřejMSK Břeclav A010.00%
73.Charoušek Richard, Šmíd ZdeněkTJ Sokol Šakvice A010.00%
74.Smutek Pavel, Šafařík RomanTJ Sokol Šakvice A010.00%
75.Klenovec Ondřej, Janoušek RadekMSK Břeclav A010.00%
76.Klímek Ondřej, Dostál DanielTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
77.Lisý Jaroslav, Lisý TomášTJ Jevišovka-Drnholec C020.00%
78.Mrenica Ondřej, Mikulík JanTJ Jevišovka-Drnholec C020.00%
79.Hoffmann Dušan, Horák RadekTJ Sokol Perná B020.00%
80.Blažek Petr, Dostál DominikTJ Sokol Klobouky u Brna B020.00%
81.Svoboda Zdeněk, Mikulík JanTJ Jevišovka-Drnholec C030.00%
82.Gajan Pavel st., Mikulinec RomanTJ Pálava Mikulov A030.00%
83.Maněk Marek, Němeček RadekMSK Břeclav A030.00%
84.Svoboda Aleš, Matyáš IvoTJ Sokol Klobouky u Brna B030.00%
85.Kolínek Zdeněk, Bačovský DavidTJ Sokol Perná A030.00%
86.Smutek Pavel, Šmíd ZdeněkTJ Sokol Šakvice A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy