Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - OP dorostu
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hoch Vítek, Kubík JosefTJ Sokol Kobylí A50100.00%
2.Dvořáčková Nela, Mazuch MichalTJ Sokol Vranovice A4357.14%
3.Kleinová Klára, Krčka MatějSportovní klub Zaječí A2340.00%
4.Krásný Matěj, Pohanka VojtěchTJ Sokol Rakvice A2528.57%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Dostál Daniel, Dostál DominikTJ Sokol Klobouky u Brna A30100.00%
2.Maněk Marek, Němeček RadekMSK Břeclav A30100.00%
3.Hoch Vítek, Nevřivý RudolfTJ Sokol Kobylí A20100.00%
4.Borovička Daniel, Cvingráf AdamTJ Jevišovka-Drnholec A20100.00%
5.Bruckner Tomáš, Maněk MarekMSK Břeclav A2166.67%
6.Himal Tomáš, Borovička DanielTJ Jevišovka-Drnholec A2166.67%
7.Klímek Ondřej, Dostál DanielTJ Sokol Klobouky u Brna A1150.00%
8.Mikulík Jan, Borovička DanielTJ Jevišovka-Drnholec A1150.00%
9.Šubík Jiří, Klímek OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna A1150.00%
10.Kalousová Sandra, Čech TadeášTJ Pálava Mikulov Speedři020.00%
11.Huserek Lukáš, Kalousová SandraTJ Pálava Mikulov Speedři020.00%
12.Huserek Lukáš, Blaha DavidTJ Pálava Mikulov Speedři020.00%
13.Kleinová Klára, Babáčková KláraSportovní klub Zaječí A020.00%
14.Dohnálek Zbyněk, Minařík DavidTJ Pálava Mikulov Šampioni030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Minařík David, Šedivý ViktorTJ Pálava Mikulov Šampioni10100.00%
2.Maněk Marek, Koberová KláraMSK Břeclav A10100.00%
3.Lesovský Tadeáš, Klímek OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna A10100.00%
4.Krásný Matěj, Vašek VáclavTJ Sokol Rakvice A10100.00%
5.Hoch Vítek, Mrázek PetrTJ Sokol Kobylí A10100.00%
6.Koberová Klára, Němeček RadekMSK Břeclav A10100.00%
7.Furch Jan, Beneš JakubTJ Sokol Vranovice A010.00%
8.Mikulinec Matěj, Minařík DavidTJ Pálava Mikulov Šampioni010.00%
9.Mikulinec Matěj, Burda IbrahimTJ Pálava Mikulov Šampioni010.00%
10.Čech Tadeáš, Huserek LukášTJ Pálava Mikulov Speedři010.00%
11.Mikulinec Matěj, Šedivý ViktorTJ Pálava Mikulov Šampioni010.00%
12.Kleinová Klára, Hanák FrantišekSportovní klub Zaječí A010.00%
13.Himal Tomáš, Mikulík JanTJ Jevišovka-Drnholec A010.00%
14.Minařík David, Kubíček TomášTJ Pálava Mikulov Šampioni010.00%
15.Kalousová Sandra, Blaha DavidTJ Pálava Mikulov Speedři010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy