Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Lutz Jan, Pfeifer MiroslavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A90100.00%
2.Nesvadba Luboš, Pfeifer MiroslavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A40100.00%
3.Zuzánková Monika, Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A40100.00%
4.Hercík Jan, Hercík Jaroslav ml.TJ Sokol Bradlecká Lhota A8188.89%
5.Nesvadba Luboš, Zuzánková MonikaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A6185.71%
6.Pastorek Milan, Krejčí RichardTJ Sokol Košťálov A10283.33%
7.Tryzna Pavel, Krejčí JosefTJ Sokol Horní Branná A10376.92%
8.Štenc Petr, Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A3175.00%
9.Müller Ivan, Najbr JiříTJ Sokol Košťálov A3175.00%
10.Zítko Martin, Varcl MatějTJ Sokol Turnov E5271.43%
11.Šírek František, Souček JosefTJ Sokol Vesec B7370.00%
12.Varcl Matěj, Kopiary LubomírTJ Sokol Turnov E4266.67%
13.Vancl Jan, Zahradník LeošOrel Studenec u Horek B7463.64%
14.Janda Vladimír, Šeda ZdeněkTJ Sokol Horní Branná A5455.56%
15.Tesař Miloš, Exner TomášOrel Studenec u Horek B5455.56%
16.Hegar Michal, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. B3350.00%
17.Krejčí Josef, Kučera MichalTJ Sokol Horní Branná A2250.00%
18.Krejčík František, Crha RadekTJ Sokol Nová Ves n. P. B2250.00%
19.Janata Tomáš, Strnad JanSokol Benešov u Semil B2250.00%
20.Kuřík Jan ml., Kuřík FrantišekOrel Studenec u Horek B2340.00%
21.Tominec Tomáš, Morávek LuděkTJ Sokol Bradlecká Lhota A3633.33%
22.Pěnička Michal, Šteffan JanT.J. Sokol Tatobity A4930.77%
23.Kopal Aleš, Janata TomášSokol Benešov u Semil B1420.00%
24.Brouček Tomáš, Mráz LubošT.J. Sokol Tatobity A1516.67%
25.Seidl Jan, Mazánek JanSokol Benešov u Semil B040.00%
26.Klikar Miloš, Kopal AlešSokol Benešov u Semil B040.00%
27.Hercik Jaroslav st., Hercík MichalTJ Sokol Bradlecká Lhota A050.00%
28.Hercík Jan, Morávek LuděkTJ Sokol Bradlecká Lhota A050.00%
29.Klikar Miloš, Matěcha VáclavSokol Benešov u Semil B060.00%
30.Ježek Pavel, Jíra JiříTJ Sokol Vesec B090.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Golis Radek, Zelenka VáclavTJ Sokol Nová Ves n. P. B30100.00%
2.Kuřík Matěj, Zahradník LeošOrel Studenec u Horek B30100.00%
3.Jáč Miloš, Kopiary LubomírTJ Sokol Turnov E20100.00%
4.Zítko Martin, Červová JitkaTJ Sokol Turnov E20100.00%
5.Müller Ivan, Prášková VlastaTJ Sokol Košťálov A20100.00%
6.Kopal Aleš, Strnad JanSokol Benešov u Semil B20100.00%
7.Janda Vladimír, Kučera MichalTJ Sokol Horní Branná A20100.00%
8.Vele Martin, Pleštil LuděkTJ Sokol Vesec B20100.00%
9.Ježek Pavel, Vele MartinTJ Sokol Vesec B20100.00%
10.Varcl Jan st., Kopiary LubomírTJ Sokol Turnov E20100.00%
11.Ježek Pavel, Nejedlo JosefTJ Sokol Vesec B20100.00%
12.Kynčl Luboš, Fišarová MarkétaTJ Sokol Nová Ves n. P. B10100.00%
13.Šeda Zdeněk, Tryzna PavelTJ Sokol Horní Branná A10100.00%
14.Fišarová Markéta, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. B10100.00%
15.Golis Radek, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. B10100.00%
16.Hochmal Zdeněk, Müller IvanTJ Sokol Košťálov A10100.00%
17.Zítko Martin, Varcl JakubTJ Sokol Turnov E10100.00%
18.Hyková Šárka, Mráz LubošT.J. Sokol Tatobity A10100.00%
19.Vancl Jan, Exner TomášOrel Studenec u Horek B10100.00%
20.Kobrle Jaroslav, Müller IvanTJ Sokol Košťálov A10100.00%
21.Müller Ivan, Móro JaroslavTJ Sokol Košťálov A10100.00%
22.Tominec Tomáš, Hercík JanTJ Sokol Bradlecká Lhota A10100.00%
23.Kouble Daniel, Kopal AlešSokol Benešov u Semil B10100.00%
24.Lutz Jan, Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A10100.00%
25.Nejedlo Josef, Jíra JiříTJ Sokol Vesec B10100.00%
26.Hochmal Zdeněk, Móro JaroslavTJ Sokol Košťálov A10100.00%
27.Kobrle Jaroslav, Flajšr AntonínTJ Sokol Košťálov A10100.00%
28.Jáč Miloš, Louda VáclavTJ Sokol Turnov E2166.67%
29.Krejčí Richard, Prášková VlastaTJ Sokol Košťálov A2166.67%
30.Jáč Miloš, Červová JitkaTJ Sokol Turnov E2166.67%
31.Jáč Miloš, Mencl KryštofTJ Sokol Turnov E2166.67%
32.Crha Radek, Golis RadekTJ Sokol Nová Ves n. P. B2166.67%
33.Krejčík František, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. B1150.00%
34.Hyková Šárka, Brouček TomášT.J. Sokol Tatobity A1150.00%
35.Golis Radek, Krejčík FrantišekTJ Sokol Nová Ves n. P. B1150.00%
36.Souček Josef, Nejedlo JosefTJ Sokol Vesec B1150.00%
37.Kuřík František, Exner TomášOrel Studenec u Horek B1150.00%
38.Nesvadba Luboš, Štenc PetrTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A1150.00%
39.Janda Vladimír, Hofmann VladimírTJ Sokol Horní Branná A1150.00%
40.Jáč Miloš, Varcl Jan st.TJ Sokol Turnov E1150.00%
41.Crha Radek, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. B1150.00%
42.Ježek Pavel, Souček JosefTJ Sokol Vesec B1150.00%
43.Šteffan Jan, Mráz LubošT.J. Sokol Tatobity A1233.33%
44.Janda Vladimír, Zavoral IvoTJ Sokol Horní Branná A1233.33%
45.Hegar Michal, Golis RadekTJ Sokol Nová Ves n. P. B010.00%
46.Kopal Aleš, Martinec JanSokol Benešov u Semil B010.00%
47.Hercík Jan, Hercik Jaroslav st.TJ Sokol Bradlecká Lhota A010.00%
48.Hercík Michal, Novák PetrTJ Sokol Bradlecká Lhota A010.00%
49.Matěcha Václav, Seidl JanSokol Benešov u Semil B010.00%
50.Morávek Luděk, Hercík MichalTJ Sokol Bradlecká Lhota A010.00%
51.Chymek Ondřej, Krejčí RichardTJ Sokol Košťálov A010.00%
52.Vancl Jan, Šubrt TomášOrel Studenec u Horek B010.00%
53.Šulc Jakub, Urban DominikOrel Studenec u Horek B010.00%
54.Ouhrabka Petr, Matěcha VáclavSokol Benešov u Semil B010.00%
55.Ouhrabka Petr, Janata TomášSokol Benešov u Semil B010.00%
56.Pěnička Michal, Adamíra Jiří ml.T.J. Sokol Tatobity A010.00%
57.Strnad Jan, Matěcha VáclavSokol Benešov u Semil B010.00%
58.Šteffan Jiří, Brouček TomášT.J. Sokol Tatobity A010.00%
59.Kopiary Lubomír, Zítko MartinTJ Sokol Turnov E010.00%
60., Hoření RadekT.J. Sokol Tatobity A010.00%
61.Klikar Miloš, Mazánek JanSokol Benešov u Semil B010.00%
62.Crha Radek, Zelenka VáclavTJ Sokol Nová Ves n. P. B010.00%
63.Najbr Jiří, Prášková VlastaTJ Sokol Košťálov A010.00%
64.Varcl Matěj, Varcl Jan st.TJ Sokol Turnov E010.00%
65.Chymek Ondřej, Tůmová RenataTJ Sokol Košťálov A010.00%
66.Malý Filip, Malá MichaelaTJ Sokol Košťálov A010.00%
67.Dlouhý Dominik, Fejfar ZdeněkTJ Sokol Nová Ves n. P. B010.00%
68.Fišarová Markéta, Fejfar ZdeněkTJ Sokol Nová Ves n. P. B010.00%
69.Adamíra Jiří ml., Jílek MiroslavT.J. Sokol Tatobity A010.00%
70.Jílek Miroslav, Mráz LubošT.J. Sokol Tatobity A010.00%
71.Krejčík František, Fišarová MarkétaTJ Sokol Nová Ves n. P. B010.00%
72.Krejčí Richard, Flajšr AntonínTJ Sokol Košťálov A010.00%
73.Exner Tomáš, Zahradník LeošOrel Studenec u Horek B010.00%
74.Chymek Ondřej, Móro JaroslavTJ Sokol Košťálov A010.00%
75.Šeda Zdeněk, Zavoral IvoTJ Sokol Horní Branná A020.00%
76.Strnad Jan, Klikar MilošSokol Benešov u Semil B020.00%
77.Machačka Martin, Erban ZdeněkTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A020.00%
78.Kuřík František, Kuřík MatějOrel Studenec u Horek B020.00%
79.Matěcha Václav, Martinec JanSokol Benešov u Semil B020.00%
80.Kůtek Milan, Vele MartinTJ Sokol Vesec B020.00%
81.Crha Radek, Hegar MichalTJ Sokol Nová Ves n. P. B020.00%
82.Zelenka Václav, Fišarová MarkétaTJ Sokol Nová Ves n. P. B020.00%
83.Mráz Luboš, Pěnička MichalT.J. Sokol Tatobity A020.00%
84.Nesvadba Luboš, Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A020.00%
85.Hyka Karel, Hyková ŠárkaT.J. Sokol Tatobity A030.00%
86.Morávek Luděk, Hercik Jaroslav st.TJ Sokol Bradlecká Lhota A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy