Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pavlišák Jan, Přichystal JiříTJ Spartak Čelákovice "A"90100.00%
2.Dražinovský Tomáš, Mlejnek JiříTJ Spartak Čelákovice "B"13192.86%
3.Stárek Karel st., Kohout JindřichTTC Říčany "D"10190.91%
4.Topol Martin, Valenta PetrTJ Aero Odolena Voda "B"16288.89%
5.Stárek Karel st., Stárek MartinTTC Říčany "D"5183.33%
6.Hejný Stanislav ml., Novotný MiloslavTJ Mnichovice "A"10376.92%
7.Fabiánová Pavla, Zatřepálek PetrTTC Brandýs nad Labem "F"11473.33%
8.Plíhal Martin, Šanc KarelTTC Říčany "C"5271.43%
9.Václavík Pavel, Brzybohatý AlešTJ Sokol Líbeznice "A"12570.59%
10.Vitvar Milan, Riedl MartinTTC Říčany "C"7370.00%
11.Stárek Karel ml., Šmíd MiroslavTTC Říčany "D"7463.64%
12.Bodlák Jan, Dvořák PetrTJ Spartak Čelákovice "B"5362.50%
13.Kuchynka Pavel, Vyvial PavelTJ Aero Odolena Voda "C"11857.89%
14.Riedl Martin, Šanc KarelTTC Říčany "C"4357.14%
15.Havazík Roman, Kail RomanSokol Přezletice "C"5455.56%
16.Vošahlík Radek, Sysel VojtěchTTC Brandýs nad Labem "E"7653.85%
17.Míchal Jiří, Duška DanielTJ Spartak Čelákovice "A"6650.00%
18.Hron Martin, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice "C"4544.44%
19.Hudečková Věra, David JanTJ Aero Odolena Voda "C"7943.75%
20.Tkáč Jan, Procházka Petr ml.TJ Aero Odolena Voda "B"6940.00%
21.Martiš David, Kovařík PetrTJ Mnichovice "A"3730.00%
22.Trgiňa Roman, Procházka VladimírTJ Sokol Líbeznice "A"1516.67%
23.Duška Rudolf, Duška DanielTJ Spartak Čelákovice "A"1516.67%
24.Bodlák Jan, Přibáň VáclavTJ Spartak Čelákovice "B"060.00%
25.Pelant Jiří, Lang PetrTTC Brandýs nad Labem "F"070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Semrád Petr, Hejda KarelTJ Sokol Velké Popovice "B"30100.00%
2.Vošahlík Radek, Ivan MilanTTC Brandýs nad Labem "E"30100.00%
3.Duška Rudolf, Přichystal JiříTJ Spartak Čelákovice "A"20100.00%
4.Hejný Stanislav ml., Hejný Stanislav st.TJ Mnichovice "A"20100.00%
5.Dvořák Petr, Mlejnek JiříTJ Spartak Čelákovice "B"20100.00%
6.Dlouhý Martin, Mlejnek JiříTJ Spartak Čelákovice "B"20100.00%
7.Zita Petr, Doule JosefTJ Sokol Velké Popovice "B"20100.00%
8.Kuchynka Pavel, David JanTJ Aero Odolena Voda "C"20100.00%
9.Copák Juraj, Ivan MilanTTC Brandýs nad Labem "E"10100.00%
10.Mlejnek Jiří, Alexander JaroslavTJ Spartak Čelákovice "B"10100.00%
11.Bochňák David, Hudečková VěraTJ Aero Odolena Voda "C"10100.00%
12.Voráč Jiří, Bébr LeošTTC Říčany "C"10100.00%
13.Stárek Martin, Doskočil JanTTC Říčany "D"10100.00%
14.Uksa Tomáš, Šmíd MiroslavTTC Říčany "D"10100.00%
15.Šanc Karel, Voráč JiříTTC Říčany "C"10100.00%
16.Vitvar Milan, Valenta VratislavTTC Říčany "C"10100.00%
17.Dvořák Petr, Alexander JaroslavTJ Spartak Čelákovice "B"10100.00%
18.Samiec Roman, Procházka VladimírTJ Sokol Líbeznice "A"10100.00%
19.Vošahlík Radek, Šumelda AlanTTC Brandýs nad Labem "E"10100.00%
20.Riedl Martin, Voráč JiříTTC Říčany "C"10100.00%
21.Macho Martin, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice "C"10100.00%
22.Strnadová Karolína, Semrád PetrTJ Sokol Velké Popovice "B"10100.00%
23.Přibáň Václav, Dvořák PetrTJ Spartak Čelákovice "B"10100.00%
24.Trojánek Antonín, Hejný Stanislav ml.TJ Mnichovice "A"10100.00%
25.Bodlák Jan, Dlouhý MartinTJ Spartak Čelákovice "B"10100.00%
26.Ouda Pavel, Šiler JiříTJ Sokol Velké Popovice "B"10100.00%
27.Pavlík Zbyšek, Srbek JanTJ Sokol Líbeznice "A"10100.00%
28.Sysel Vojtěch, Ivan MilanTTC Brandýs nad Labem "E"10100.00%
29.Stárek Karel ml., Šantavý JanTTC Říčany "D"10100.00%
30.Šiler Jiří, Dvořák MartinTJ Sokol Velké Popovice "B"10100.00%
31.Ptáček Josef, Samiec RomanTJ Sokol Líbeznice "A"10100.00%
32.Brzybohatý Aleš, Ptáček JosefTJ Sokol Líbeznice "A"10100.00%
33.Dvořák Petr, Bárta JanTJ Spartak Čelákovice "B"10100.00%
34.Horálek Jiří, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice "C"10100.00%
35.Dražinovský Tomáš, Bodlák JanTJ Spartak Čelákovice "B"10100.00%
36.Kovařík Petr, Hejný Stanislav ml.TJ Mnichovice "A"10100.00%
37.Trgiňa Roman, Václavík PavelTJ Sokol Líbeznice "A"10100.00%
38.Jirotka Bohuslav, Sysel VojtěchTTC Brandýs nad Labem "E"10100.00%
39.Doule Josef, Holub PavelTJ Sokol Velké Popovice "B"10100.00%
40.Havazík Roman, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice "C"4180.00%
41.Procházka Michal, Procházka Petr ml.TJ Aero Odolena Voda "B"2166.67%
42.Míchal Jiří, Pavlišák JanTJ Spartak Čelákovice "A"2166.67%
43.Hejda Karel, Šiler JiříTJ Sokol Velké Popovice "B"2166.67%
44.Procházka Petr st., Procházka Petr ml.TJ Aero Odolena Voda "B"2166.67%
45.Ptáček Josef, Srbek JanTJ Sokol Líbeznice "A"3260.00%
46.Semrád Petr, Maršál PetrTJ Sokol Velké Popovice "B"2250.00%
47.Riedl Martin, Valenta VratislavTTC Říčany "C"1150.00%
48.Novotný Miloslav, Hejný Stanislav st.TJ Mnichovice "A"1150.00%
49.Vyvial Pavel, Hudečková VěraTJ Aero Odolena Voda "C"1150.00%
50.Vošahlík Radek, Nekola Tomáš st.TTC Brandýs nad Labem "E"1150.00%
51.Zatřepálek Petr, Mitka KryštofTTC Brandýs nad Labem "F"1150.00%
52.Kail Roman, Nováková IvanaSokol Přezletice "C"1150.00%
53.Mitka Kryštof, Pelant JiříTTC Brandýs nad Labem "F"1150.00%
54.Riedl Martin, Navrátil JaroslavTTC Říčany "C"1150.00%
55.Stárek Karel st., Stárek Karel ml.TTC Říčany "D"1150.00%
56.Skolil Lukáš, Hejný Stanislav ml.TJ Mnichovice "A"1233.33%
57.Stárek Karel ml., Stárek MartinTTC Říčany "D"1233.33%
58.Vitvar Milan, Jícha TomášTTC Říčany "C"1233.33%
59.Dvořák Martin, Hejda KarelTJ Sokol Velké Popovice "B"1233.33%
60.Procházka Vladimír, Ptáček JosefTJ Sokol Líbeznice "A"1233.33%
61.Dvořák Martin, Doule JosefTJ Sokol Velké Popovice "B"1233.33%
62.Skolil Lukáš, Martiš DavidTJ Mnichovice "A"1325.00%
63.Vitvar Milan, Bébr LeošTTC Říčany "C"1325.00%
64.Semrád Petr, Ouda PavelTJ Sokol Velké Popovice "B"1325.00%
65.Šmíd Miroslav, Stárek MartinTTC Říčany "D"1325.00%
66.Ivan Milan, Šumelda AlanTTC Brandýs nad Labem "E"1420.00%
67.Macho Martin, Horálek JiříSokol Přezletice "C"1420.00%
68.Pavlišák Jan, Duška RudolfTJ Spartak Čelákovice "A"1420.00%
69.Šeligová Tereza, Pelant JiříTTC Brandýs nad Labem "F"1420.00%
70.Ottl Karel, Pokorný TomášTTC Brandýs nad Labem "E"010.00%
71.Procházka Vladimír, Mohyla JiříTJ Sokol Líbeznice "A"010.00%
72.Stárek Martin, Šimůnek JosefTTC Říčany "D"010.00%
73.Strnad Martin, Černý VáclavTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
74.Kuchynka Pavel, Jež RostislavTJ Aero Odolena Voda "C"010.00%
75.Dvořák Martin, Ouda PavelTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
76.Holub Pavel, Ouda PavelTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
77.Svoboda Milan, Lang PetrTTC Brandýs nad Labem "F"010.00%
78.Míchal Jiří, Duška RudolfTJ Spartak Čelákovice "A"010.00%
79.Vyvial Pavel, Vaňásek MilošTJ Aero Odolena Voda "C"010.00%
80.Holub Pavel, Dvořák MartinTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
81.Zatřepálek Petr, Lang PetrTTC Brandýs nad Labem "F"010.00%
82.Horálek Jiří, Havazík RomanSokol Přezletice "C"010.00%
83.Semrád Petr, Strnad MartinTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
84.Zvěřina Martin, Zvěřina TomášTJ Mnichovice "A"010.00%
85.Dlouhý Martin, Alexander JaroslavTJ Spartak Čelákovice "B"010.00%
86.Copák Juraj, Šumelda AlanTTC Brandýs nad Labem "E"010.00%
87.Procházka Vladimír, Srbek JanTJ Sokol Líbeznice "A"010.00%
88.Novotný Miloslav, Novotný RichardTJ Mnichovice "A"010.00%
89.Horálek Jiří, Hron MartinSokol Přezletice "C"010.00%
90.Pelant Jiří, Bessenyey VaszilTTC Brandýs nad Labem "F"010.00%
91.Nováková Ivana, Horálek JiříSokol Přezletice "C"010.00%
92.Šiler Jiří, Strnad MartinTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
93.Bessenyey Vaszil, Fabiánová PavlaTTC Brandýs nad Labem "F"010.00%
94.Ulip Miloslav, Duška DanielTJ Spartak Čelákovice "A"010.00%
95.Petřík Zdeněk, Holub PavelTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
96.Nekola Tomáš ml., Ottl KarelTTC Brandýs nad Labem "E"010.00%
97.Přibáň Václav, Bárta JanTJ Spartak Čelákovice "B"010.00%
98.Mlejnek Jiří, Bárta JanTJ Spartak Čelákovice "B"010.00%
99.Šiler Jiří, Petřík ZdeněkTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
100.Semrád Petr, Petřík ZdeněkTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
101.Hron Martin, Havazík RomanSokol Přezletice "C"010.00%
102.Stárek Karel st., Šmíd MiroslavTTC Říčany "D"010.00%
103.Šanc Karel, Bébr LeošTTC Říčany "C"010.00%
104.Stárek Karel st., Navrátil PavelTTC Říčany "D"010.00%
105.Kovařík Petr, Votípka StanislavTJ Mnichovice "A"010.00%
106.Plíhal Martin, Masopust JosefTTC Říčany "C"010.00%
107.Míchal Jiří, Ulip MiloslavTJ Spartak Čelákovice "A"010.00%
108.Knor Tomáš, Alexander JaroslavTJ Spartak Čelákovice "B"010.00%
109.Bárta Jan, Bodlák JanTJ Spartak Čelákovice "B"010.00%
110.Bodlák Jan, Alexander JaroslavTJ Spartak Čelákovice "B"010.00%
111.Tomsová Kateřina, Bessenyey VaszilTTC Brandýs nad Labem "F"010.00%
112.Stárek Karel st., Doskočil JanTTC Říčany "D"010.00%
113.Šumelda Alan, Hliněnský MartinTTC Brandýs nad Labem "E"010.00%
114.Václavík Pavel, Mohyla JiříTJ Sokol Líbeznice "A"010.00%
115.Šeligová Tereza, Lang PetrTTC Brandýs nad Labem "F"010.00%
116.Tomsová Kateřina, Lang PetrTTC Brandýs nad Labem "F"010.00%
117.Semrád Petr, Doule JosefTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
118.Pavlišák Jan, Ulip MiloslavTJ Spartak Čelákovice "A"010.00%
119.Strnad Martin, Kaválek RadimTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
120.Lang Petr, Fabiánová PavlaTTC Brandýs nad Labem "F"010.00%
121.Nováková Ivana, Macho MartinSokol Přezletice "C"010.00%
122.Trgiňa Roman, Samiec RomanTJ Sokol Líbeznice "A"010.00%
123.Vošahlík Radek, Ottl KarelTTC Brandýs nad Labem "E"010.00%
124.Macho Martin, Hron MartinSokol Přezletice "C"010.00%
125.Dvořák Martin, Strnad MartinTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
126.Vaňásek Miloš, David JanTJ Aero Odolena Voda "C"010.00%
127.Václavík Pavel, Srbek JanTJ Sokol Líbeznice "A"010.00%
128.Pelant Jiří, Fabiánová PavlaTTC Brandýs nad Labem "F"010.00%
129.Hejda Karel, Doule JosefTJ Sokol Velké Popovice "B"010.00%
130.Bessenyey Vaszil, Svoboda MilanTTC Brandýs nad Labem "F"010.00%
131.Procházka Vladimír, Václavík PavelTJ Sokol Líbeznice "A"010.00%
132.Kovařík Petr, Skolil LukášTJ Mnichovice "A"020.00%
133.Havazík Roman, Weishaupt AntonínSokol Přezletice "C"020.00%
134.Ouda Pavel, Maršál PetrTJ Sokol Velké Popovice "B"020.00%
135.Bébr Leoš, Navrátil JaroslavTTC Říčany "C"020.00%
136.Nováková Ivana, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice "C"020.00%
137.Pelant Jiří, Tomsová KateřinaTTC Brandýs nad Labem "F"020.00%
138.Ottl Karel, Šumelda AlanTTC Brandýs nad Labem "E"020.00%
139.Hejný Stanislav ml., Martiš DavidTJ Mnichovice "A"020.00%
140.Semrád Petr, Dvořák MartinTJ Sokol Velké Popovice "B"030.00%
141.Topol Martin, Topol Filip nejml.TJ Aero Odolena Voda "B"030.00%
142.Nekola Tomáš st., Ivan MilanTTC Brandýs nad Labem "E"030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS