Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor I muži
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Němeček Richard, Čelikovský JakubSK Pedagog ČB C13192.86%
2.Navara Václav, Dvořák RudolfSK Byňov A18385.71%
3.Bečvář Václav, Melounek PavelSKST Týn nad Vltavou C10376.92%
4.Matějka Milan, Janda VojtěchTJ Calofrig Borovany C8466.67%
5.Charvát Karel, Sekyra ZbyněkTJ Slovan Černý Dub B7463.64%
6.Běhounek Petr, Fanta RudolfTJ Sokol Lišov A8561.54%
7.Kaisler Robert, Kašparů PavelTJ Sokol České Budějovice D11761.11%
8.Vrzal Petr, Nečasová NatálieKST Orel ČB D7558.33%
9.Hlávka Jiří, Urbánek DušanTJ Sokol Kněžské Dvory A101050.00%
10.Mazur Jiří, Volavková KateřinaTJ Sokol České Budějovice D81142.11%
11.Jindra Michal, Bašta JosefSK Byňov A5741.67%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Pennerová Kamila, Bonuš PetrTJ Sokol Kněžské Dvory A90100.00%
2.Němeček Richard, Bruckmüller JosefSK Pedagog ČB C50100.00%
3.Hrůza Pavel, Hrůza JanSKST Týn nad Vltavou C30100.00%
4.Matějka Milan, Havlíčková HelenaTJ Calofrig Borovany C30100.00%
5.Bruckmüller Josef, Pešl LadislavSK Pedagog ČB C20100.00%
6.Founě Jiří, Čelikovský JakubSK Pedagog ČB C20100.00%
7.Pennerová Kamila, Bonuš KarelTJ Sokol Kněžské Dvory A20100.00%
8.Bečvář Václav, Slepička JanSKST Týn nad Vltavou C20100.00%
9.Fanta Rudolf, Pešel Martin st.TJ Sokol Lišov A20100.00%
10.Zeman Tomáš, Pennerová KamilaTJ Sokol Kněžské Dvory A20100.00%
11.Bonuš Karel, Burian VáclavTJ Sokol Kněžské Dvory A10100.00%
12.Smažík David, Kučerová BarboraSK Pedagog ČB C10100.00%
13.Němeček Richard, Founě JiříSK Pedagog ČB C10100.00%
14.Pennerová Kamila, Burian VáclavTJ Sokol Kněžské Dvory A10100.00%
15.Charvát Karel, Švestka PavelTJ Slovan Černý Dub B10100.00%
16.Běhounek Petr, Nekovář MichalTJ Sokol Lišov A10100.00%
17.Vichérek Libor, Řeháková VlastaTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C10100.00%
18.Pešl Miroslav, Welser JiříTJ Slovan Černý Dub B10100.00%
19.Sekyra Zbyněk, Ludačka JosefTJ Slovan Černý Dub B10100.00%
20.Tischler Petr, Trávníček MiroslavTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C10100.00%
21.Founě Jiří, Bruckmüller JosefSK Pedagog ČB C10100.00%
22.Morávek Milan, Fišer VojtěchTJ Sokol České Budějovice C10100.00%
23.Běhounek Petr, Vávra VáclavTJ Sokol Lišov A10100.00%
24.Palivec Zdeněk, Burda OndřejTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C10100.00%
25.Bonuš Karel, Urbánek DušanTJ Sokol Kněžské Dvory A10100.00%
26.Melounek Pavel, Hrůza JanSKST Týn nad Vltavou C10100.00%
27.Bečvář Václav, Hrůza PavelSKST Týn nad Vltavou C10100.00%
28.Moravcová Lucie, Hrůza JanSKST Týn nad Vltavou C10100.00%
29.Myler Matěj, Tunka TomášTJ Sokol České Budějovice C10100.00%
30.Kašparů Pavel, Havránek LadislavTJ Sokol České Budějovice D10100.00%
31.Moravcová Lucie, Skaláková DenisaSKST Týn nad Vltavou C10100.00%
32.Dvořák Jan, Jindra MichalSK Byňov A10100.00%
33.Matějka Milan, Janoch JiříTJ Calofrig Borovany C10100.00%
34.Melounek Pavel, Moravcová LucieSKST Týn nad Vltavou C10100.00%
35.Bicková Lucie, Běhounek PetrTJ Sokol Lišov A10100.00%
36.Čelikovský Jakub, Smažík DavidSK Pedagog ČB C5183.33%
37.Heřmánková Andrea, Blažek BohumírKST Orel ČB D4180.00%
38.Pešl Miroslav, Švestka PavelTJ Slovan Černý Dub B7277.78%
39.Šimek Josef, Ptáček PetrTJ Sokol Zliv A3175.00%
40.Heřmánková Andrea, Nečasová NatálieKST Orel ČB D3175.00%
41.Charvát Karel, Pešl MiroslavTJ Slovan Černý Dub B6366.67%
42.Havlíčková Helena, Hosnedl FrantišekTJ Calofrig Borovany C6366.67%
43.Nečasová Natálie, Šašek VladimírKST Orel ČB D2166.67%
44.Čipera Jiří, Sýkora VáclavTJ Sokol Zliv A2166.67%
45.Zima Jiří, Burda OndřejTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C6460.00%
46.Havlíčková Helena, Mach PetrTJ Calofrig Borovany C3260.00%
47.Kaisler Robert, Volavková KateřinaTJ Sokol České Budějovice D1150.00%
48.Mikšátko Jan, Hrůza JanSKST Týn nad Vltavou C2250.00%
49.Pečenka Pavel, Trávníček MiroslavTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C1150.00%
50.Štěpán Pavel, Čipera JiříTJ Sokol Zliv A4450.00%
51.Fišer Vojtěch, Čapek PetrTJ Sokol České Budějovice C1150.00%
52.Tenglová Jaroslava, Tunka TomášTJ Sokol České Budějovice C3350.00%
53.Šálený Zdeněk, Bartoš StanislavSKST Týn nad Vltavou C1150.00%
54.Morávek Milan, Tunka TomášTJ Sokol České Budějovice C1150.00%
55.Vávra Václav, Nekovář MichalTJ Sokol Lišov A5550.00%
56.Švestka Pavel, Sekyra ZbyněkTJ Slovan Černý Dub B2250.00%
57.Truhlář Jiří, Morávek MilanTJ Sokol České Budějovice C1150.00%
58.Pešl Ladislav, Smažík DavidSK Pedagog ČB C1150.00%
59.Vik Daniel, Burian VáclavTJ Sokol Kněžské Dvory A1150.00%
60.Šašek Vladimír, Vondrys OndřejKST Orel ČB D1150.00%
61.Vrzal Petr, Blažek BohumírKST Orel ČB D1150.00%
62.Pazderová Klára, Fišer VojtěchTJ Sokol České Budějovice C3442.86%
63.Hrůza Pavel, Šálený ZdeněkSKST Týn nad Vltavou C2340.00%
64.Fišer Vojtěch, Tunka TomášTJ Sokol České Budějovice C2340.00%
65.Jan Jabůrek, Zima JiříTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C1233.33%
66.Fanta Rudolf, Vávra VáclavTJ Sokol Lišov A1233.33%
67.Bruckmüller Josef, Kučerová BarboraSK Pedagog ČB C1233.33%
68.Bečvář Václav, Mikšátko JanSKST Týn nad Vltavou C1233.33%
69.Bruckmüller Josef, Smažík DavidSK Pedagog ČB C1233.33%
70.Hosnedl František, Mach PetrTJ Calofrig Borovany C2433.33%
71.Šašek Vladimír, Heřmánková AndreaKST Orel ČB D3730.00%
72.Sýkora Václav, Štěpán PavelTJ Sokol Zliv A1325.00%
73.Zima Jiří, Řeháková VlastaTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C1325.00%
74.Tunka Tomáš, Čapek PetrTJ Sokol České Budějovice C1325.00%
75.Trávníček Miroslav, Vichérek LiborTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C1325.00%
76.Pazderová Klára, Čapek PetrTJ Sokol České Budějovice C1325.00%
77.Štěpán Pavel, Michálek JiříTJ Sokol Zliv A1325.00%
78.Pešel Martin st., Nekovář MichalTJ Sokol Lišov A2625.00%
79.Palivec Zdeněk, Jan JabůrekTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C1420.00%
80.Šálený Zdeněk, Moravcová LucieSKST Týn nad Vltavou C010.00%
81.Pešl Miroslav, Varyš MilanTJ Slovan Černý Dub B010.00%
82.Turek František, Janda VojtěchTJ Calofrig Borovany C010.00%
83.Šálený Zdeněk, Hrůza JanSKST Týn nad Vltavou C010.00%
84.Šašek Vladimír, Nedvěd MatyášKST Orel ČB D010.00%
85.Morávek Milan, Tenglová JaroslavaTJ Sokol České Budějovice C010.00%
86.Kučera Ladislav, Štěpán PavelTJ Sokol Zliv A010.00%
87.Truhlář Jiří, Tunka TomášTJ Sokol České Budějovice C010.00%
88.Sigmund Tomáš, Pečenka PavelTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C010.00%
89.Bartoš Stanislav, Mikšátko JanSKST Týn nad Vltavou C010.00%
90.Pazderová Klára, Myler MatějTJ Sokol České Budějovice C010.00%
91.Palivec Zdeněk, Řeháková VlastaTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C010.00%
92.Janoch Jiří, Krýsl JiříTJ Calofrig Borovany C010.00%
93.Vrzal Petr, Vondrys OndřejKST Orel ČB D010.00%
94.Vrzal Petr, Heřmánková AndreaKST Orel ČB D010.00%
95.Bartoš Stanislav, Bečvář VáclavSKST Týn nad Vltavou C010.00%
96.Bašta Josef, Dvořák JanSK Byňov A010.00%
97.Turek František, Janoch JiříTJ Calofrig Borovany C010.00%
98.Pršín Karel, Janda VojtěchTJ Calofrig Borovany C010.00%
99.Mašek Rudolf, Pennerová KamilaTJ Sokol Kněžské Dvory A010.00%
100.Tenglová Jaroslava, Hučík EduardTJ Sokol České Budějovice C010.00%
101.Pazderová Klára, Truhlář JiříTJ Sokol České Budějovice C010.00%
102.Charvát Karel, Varyš MilanTJ Slovan Černý Dub B010.00%
103.Zima Jiří, Pečenka PavelTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C010.00%
104.Vávra Václav, Pešel MartinTJ Sokol Lišov A010.00%
105.Adam Jan, Adam VáclavSK Pedagog ČB C010.00%
106.Matějka Milan, Hosnedl FrantišekTJ Calofrig Borovany C010.00%
107.Bonuš Karel, Zeman TomášTJ Sokol Kněžské Dvory A010.00%
108.Mazur Jiří, Kašparů PavelTJ Sokol České Budějovice D010.00%
109.Hosnedl František, Janda VojtěchTJ Calofrig Borovany C010.00%
110.Tenglová Jaroslava, Truhlář JiříTJ Sokol České Budějovice C010.00%
111.Melounek Pavel, Bartoš StanislavSKST Týn nad Vltavou C010.00%
112.Hrdina Karel, Urbánek DušanTJ Sokol Kněžské Dvory A010.00%
113.Kaisler Robert, Havránek LadislavTJ Sokol České Budějovice D010.00%
114.Bruckmüller Josef, Lojka LadislavSK Pedagog ČB C010.00%
115.Pešel Martin st., Víta JanTJ Sokol Lišov A010.00%
116.Vichérek Libor, Pečenka PavelTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C010.00%
117.Vávra Václav, Pešel Martin st.TJ Sokol Lišov A010.00%
118.Trávníček Miroslav, Řeháková VlastaTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C010.00%
119.Zima Jiří, Vichérek LiborTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C010.00%
120.Burda Ondřej, Trávníček MiroslavTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C010.00%
121.Dvořák Rudolf, Dvořák JanSK Byňov A010.00%
122.Zeman Jan, Zeman TomášTJ Sokol Kněžské Dvory A010.00%
123.Nečasová Natálie, Šmejkalová JanaKST Orel ČB D010.00%
124.Vik Daniel, Zeman TomášTJ Sokol Kněžské Dvory A010.00%
125.Kašparů Pavel, Vazač MiloslavTJ Sokol České Budějovice D010.00%
126.Čipera Jiří, Michálek JiříTJ Sokol Zliv A010.00%
127.Hovorka Zdeněk, Vobr VáclavTJ Sokol Zliv A010.00%
128.Nečasová Natálie, Zeis VladimírKST Orel ČB D010.00%
129.Sýkora Václav, Ptáček PetrTJ Sokol Zliv A010.00%
130.Pešel Martin st., Šibřina ZdeněkTJ Sokol Lišov A010.00%
131.Pešl Ladislav, Kučerová BarboraSK Pedagog ČB C010.00%
132.Šimek Josef, Čipera JiříTJ Sokol Zliv A010.00%
133.Matějka Milan, Mach PetrTJ Calofrig Borovany C010.00%
134.Bonuš Petr, Mašek RudolfTJ Sokol Kněžské Dvory A010.00%
135.Hovorka Zdeněk, Kučera LadislavTJ Sokol Zliv A010.00%
136.Tenglová Jaroslava, Čapek PetrTJ Sokol České Budějovice C010.00%
137.Nekovář Michal, Pešel MartinTJ Sokol Lišov A010.00%
138.Sýkora Václav, Šimek JosefTJ Sokol Zliv A010.00%
139.Matějka Milan, Pršín KarelTJ Calofrig Borovany C010.00%
140.Štěpán Pavel, Ptáček PetrTJ Sokol Zliv A020.00%
141.Sekyra Zbyněk, Pešl MiroslavTJ Slovan Černý Dub B020.00%
142.Mikšátko Jan, Moravcová LucieSKST Týn nad Vltavou C020.00%
143.Palivec Zdeněk, Vichérek LiborTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C020.00%
144.Ptáček Petr, Michálek JiříTJ Sokol Zliv A020.00%
145.Fišer Vojtěch, Myler MatějTJ Sokol České Budějovice C020.00%
146.Burda Ondřej, Vichérek LiborTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C020.00%
147.Sýkora Václav, Michálek JiříTJ Sokol Zliv A020.00%
148.Sekyra Zbyněk, Varyš MilanTJ Slovan Černý Dub B040.00%
149.Michálek Jiří, Hovorka ZdeněkTJ Sokol Zliv A080.00%
150.Dvořák Jan, Koiš DavidSK Byňov A080.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy