Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor II
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kryzan Lubomír, Bártů ZbyněkRudolec A130100.00%
2.Flaška Josef, Dlouhý KarelChlum A8188.89%
3.Bartoň Lubomír, Mareš MartinRudolec A7187.50%
4.Kopřiva Ivo, Kuta JiříMajdalena A6185.71%
5.Kinšt Otakar, Votava LiborJ. Hradec D5183.33%
6.Hrubý Dalimil, Kundrát JanLodhéřov B13572.22%
7.Bartoň Pavel, Kněžíček JakubDačice B12570.59%
8.Petrů Vratislav, Čoudek MiroslavDírná A7370.00%
9.Smolík Zdeněk, Šustr MichalŘečice B13668.42%
10.Dvořák Josef st., Vlček VáclavChlum A7463.64%
11.Vrchota Rudolf, Klestil MarekMajdalena A5362.50%
12.Kuta Jiří, Vrchota RudolfMajdalena A8561.54%
13.Novák Jaroslav, Martinů JaroslavStudená E11761.11%
14.Kopřiva Ivo, Klestil MarekMajdalena A7558.33%
15.Vondrys Pavel, Herda JaroslavVelenice C4357.14%
16.Hulík Ladislav, Petrů RichardJitka J. Hradec7750.00%
17.Fridrich Jan, Dáňa VladimírJitka J. Hradec101050.00%
18.Hauk Pavel, Košumberský FrantišekVelenice C5550.00%
19.Kožera Václav, Prager MarekLásenice B7846.67%
20.Lahoda Kamil, Kubín PavelStudená E5741.67%
21.Nikodým Jiří, Smrž PavelJ. Hradec D3537.50%
22.Wratislav Evžen, Čoudek MiroslavDírná A2433.33%
23.Kinšt Otakar, Mátl LadislavJ. Hradec D2433.33%
24.Spurný Jaromír, Voneš RomanDírná A2433.33%
25.Šebek Karel, Zikmund MichalLásenice B3633.33%
26.Hauk Pavel, Čábelka JaroslavVelenice C2528.57%
27.Šebek Karel, Němec PetrLásenice B2625.00%
28.Strada Jiří, Slanina OldřichŘečice B2820.00%
29.Lojka Aleš, Štěpánek AntonínDačice B1614.29%
30.Hrubý Jiří, Souček JiříLodhéřov B1811.11%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Holakovský Jiří, Souček JiříLodhéřov B30100.00%
2.Hrubý Jiří, Lehký LukášLodhéřov B30100.00%
3.Holakovský Jiří, Lehký LukášLodhéřov B20100.00%
4.Bártů Zbyněk, Lojka AlešRudolec A20100.00%
5.Mareš Martin, Plachý FrantišekRudolec A20100.00%
6.Košumberský František, Sedláček JiříVelenice C20100.00%
7.Košumberský František, Herda JaroslavVelenice C20100.00%
8.Plass František, Hrubý JiříLodhéřov B10100.00%
9.Flaška Martin, Dvořák Josef st.Chlum A10100.00%
10.Svoboda Lukáš, Lahoda KamilStudená E10100.00%
11.Bártů Zbyněk, Plachý FrantišekRudolec A10100.00%
12.Vondrys Pavel, Košumberský FrantišekVelenice C10100.00%
13.Bartoň Pavel, Lébr MartinDačice B10100.00%
14.Lojka Aleš, Lébr MartinDačice B10100.00%
15.Novák Jaroslav, Brada AlešStudená E10100.00%
16.Kopřiva Ivo, Kopřiva DanielMajdalena A10100.00%
17.Nikodým Jiří, Pavelek VáclavJ. Hradec D10100.00%
18.Bártů Zbyněk, Mareš MartinRudolec A10100.00%
19.Čábelka Jaroslav, Sedláček JiříVelenice C10100.00%
20.Dlouhý Karel, Fišer JosefChlum A10100.00%
21.Kněžíček Jakub, Lébr MartinDačice B10100.00%
22.Kožera Václav, Koutný MarekLásenice B10100.00%
23.Kryzan Lubomír, Plachý FrantišekRudolec A10100.00%
24.Flaška Martin, Dlouhý KarelChlum A4180.00%
25.Kryzan Lubomír, Lojka AlešRudolec A3175.00%
26.Vondrys Pavel, Sedláček JiříVelenice C3175.00%
27.Štěpánek Antonín, Lovětínský TomášDačice B3175.00%
28.Šustr Michal, Strada JiříŘečice B2166.67%
29.Flaška Josef, Flaška MartinChlum A2166.67%
30.Čoudek Miroslav, Voneš RomanDírná A2166.67%
31.Spurný Jaromír, Petrů VratislavDírná A3260.00%
32.Bartoň Lubomír, Plachý FrantišekRudolec A3260.00%
33.Kubín Pavel, Svoboda LukášStudená E3260.00%
34.Smrž Pavel, Pavelek VáclavJ. Hradec D1150.00%
35.Hauk Pavel, Vondrys PavelVelenice C1150.00%
36.Štěpánek Antonín, Kněžíček JakubDačice B1150.00%
37.Mareš Martin, Lojka AlešRudolec A2250.00%
38.Lojka Aleš, Bartoň LubomírRudolec A1150.00%
39.Vlček Václav, Flaška MartinChlum A1150.00%
40.Mátl Ladislav, Smrž PavelJ. Hradec D1150.00%
41.Nikodým Jiří, Mátl LadislavJ. Hradec D1150.00%
42.Kubín Pavel, Martinů JaroslavStudená E1150.00%
43.Kožera Václav, Němec PetrLásenice B1150.00%
44.Nikodým Jiří, Kinšt OtakarJ. Hradec D1150.00%
45.Prager Marek, Němec PetrLásenice B2340.00%
46.Dvořák Josef st., Flaška JosefChlum A1233.33%
47.Votava Libor, Nikodým JiříJ. Hradec D1233.33%
48.Čoudek Miroslav, Spurný JaromírDírná A1233.33%
49.Spurný Jaromír, Sekyra JiříDírná A1233.33%
50.Dlouhý Karel, Pepich PavolChlum A1233.33%
51.Štěpánek Antonín, Lébr MartinDačice B1233.33%
52.Slanina Oldřich, Budík RobertŘečice B1325.00%
53.Kožera Václav, Šebek KarelLásenice B1325.00%
54.Lojka Aleš, Kret FrantišekDačice B010.00%
55.Mátl Ladislav, Ondrůšek StanislavJ. Hradec D010.00%
56.Lahoda Kamil, Šimek PavelStudená E010.00%
57.Kopřiva Marek, Kopřiva DanielMajdalena A010.00%
58.Herda Jaroslav, Hauk PavelVelenice C010.00%
59.Lojka Aleš, Plachý FrantišekRudolec A010.00%
60.Kinšt Otakar, Smrž PavelJ. Hradec D010.00%
61.Fantyš Lumír, Tůma MichalJ. Hradec D010.00%
62.Kopřiva Ivo, Vrchota RudolfMajdalena A010.00%
63.Vondrys Pavel, Strouha FrantišekVelenice C010.00%
64.Lojka Aleš, Kubeš RadekDačice B010.00%
65.Voneš Roman, Adamec LiborDírná A010.00%
66.Dáňa Vladimír, Petrů RichardJitka J. Hradec010.00%
67.Hrubý Dalimil, Kozel JiříLodhéřov B010.00%
68.Martinů Jaroslav, Lahoda KamilStudená E010.00%
69.Lahoda Kamil, Jandová KateřinaStudená E010.00%
70.Mátl Ladislav, Votava LiborJ. Hradec D010.00%
71.Dvořák Josef st., Karpíšková PavlínaChlum A010.00%
72.Spurný Jaromír, Wratislav EvženDírná A010.00%
73.Čábelka Jaroslav, Herda JaroslavVelenice C010.00%
74.Hrubý Jiří, Holakovský JiříLodhéřov B010.00%
75.Kinšt Otakar, Ondrůšek StanislavJ. Hradec D010.00%
76.Voneš Roman, Petrů VratislavDírná A010.00%
77.Bartoň Vojtěch, Kubeš RadekDačice B010.00%
78.Sedláček Jiří, Herda JaroslavVelenice C010.00%
79.Kubeš Radek, Stach JonášDačice B010.00%
80.Vobořil Petr, Budík RobertŘečice B010.00%
81.Strouha František, Čábelka JaroslavVelenice C010.00%
82.Hrubý Dalimil, Plass FrantišekLodhéřov B010.00%
83.Pavelek Václav, Pavelek VáclavJ. Hradec D010.00%
84.Škarda Tomáš, Smrž PavelJ. Hradec D010.00%
85.Spurný Jaromír, Novobílský RobinDírná A010.00%
86.Jandová Kateřina, Šimek PavelStudená E010.00%
87.Vondrys Pavel, Čábelka JaroslavVelenice C010.00%
88.Kubín Pavel, Brada AlešStudená E010.00%
89.Fantyš Lumír, Škarda TomášJ. Hradec D010.00%
90.Vlček Václav, Dlouhý KarelChlum A010.00%
91.Kopřiva Ivo, Kopřiva MarekMajdalena A010.00%
92.Škarda Tomáš, Kinšt OtakarJ. Hradec D010.00%
93.Slanina Jindřich, Budík RobertŘečice B010.00%
94.Spurný Jaromír, Adamec LiborDírná A020.00%
95.Souček Jiří, Kozel JiříLodhéřov B020.00%
96.Dvořák Josef st., Dlouhý KarelChlum A020.00%
97.Souček Jiří, Lehký LukášLodhéřov B020.00%
98.Herda Jaroslav, Strouha FrantišekVelenice C020.00%
99.Dvořák Josef st., Fišer JosefChlum A020.00%
100.Novobílský Robin, Voneš RomanDírná A020.00%
101.Petrů Richard, Reiter JanJitka J. Hradec020.00%
102.Pavelek Václav, Kinšt OtakarJ. Hradec D030.00%
103.Štěpánek Antonín, Kubeš RadekDačice B040.00%
104.Vobořil Petr, Slanina OldřichŘečice B050.00%
105.Reiter Jan, Hulík LadislavJitka J. Hradec050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS