Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Bělohlávek Dominik, Slavík MiroslavKST SK US Steinerová Choceň z.s. B60100.00%
2.Netolický Tomáš, Malinský TomášKST Linea Chrudim A18290.00%
3.Bělohlávek Dominik, Dostál JanKST SK US Steinerová Choceň z.s. B7187.50%
4.Michalec Roman, Kopecký PavelTJ Trojovice A17385.00%
5.Hájek Tomáš, Bělohlav KarelTJ Lokomotiva Pardubice A11284.62%
6.Kudýn Petr, Kudýn VladimírTJ Tesla Pardubice B8372.73%
7.Šindelář Pavel, Hanousek OndřejTJ Sokol Chrudim B8372.73%
8.Doležal Jan, Procházka JiříTTC Ústí nad Orlicí B11568.75%
9.Kalandra Miloslav ml., Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová12666.67%
10.Pytlík Jiří, Špaňůr JosefTJ Lokomotiva Pardubice A4266.67%
11.Socha Zdeněk, Hladík MiroslavTJ Jiskra Holice B12763.16%
12.Hýbl Tomáš, Patka VáclavTJ Sokol Česká Třebová A12763.16%
13.Netolický Lukáš, Bezdíček LukášTTC Skuteč A6554.55%
14.Pytlík Jiří, Ecler MichalTJ Lokomotiva Pardubice A3442.86%
15.Hájek Ladislav, Novák AlešTTC Ústí nad Orlicí B6940.00%
16.Maděra Jaroslav, Zítka PatrikTJ Slovan Moravská Třebová71138.89%
17.Dalecký Petr, Kosek PetrTTC Hlinsko5838.46%
18.Lukeš Marek, Dočkal RadekTJ Tesla Pardubice B3537.50%
19.Mikulecký Jan, Wávra PavelTJ Sokol Česká Třebová A61037.50%
20.Lukeš Marek, Novotný LubošTJ Tesla Pardubice B2433.33%
21.Polanský Jiří, Řezníček DavidTTC Hlinsko3633.33%
22.Tesner Tomáš, Malinský MartinTJ Trojovice A61430.00%
23.Vraštil Lukáš, Bako AdamTJ Jiskra Holice B2528.57%
24.Kršiak Tomáš, Šťastný DanielKST SK US Steinerová Choceň z.s. B41126.67%
25.Rulík Jiří, Stehlík MilanTJ Sokol Chrudim B31220.00%
26.Štantejský Ondřej, Bezdíček BohumilTTC Skuteč A060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Dočekal Tomáš, Polach MiroslavKST Linea Chrudim A50100.00%
2.Bělohlav Karel, Ecler MichalTJ Lokomotiva Pardubice A20100.00%
3.Bělohlávek Dominik, Syrový VojtěchKST SK US Steinerová Choceň z.s. B20100.00%
4.Tesner Tomáš, Kopecký Pavel st.TJ Trojovice A20100.00%
5.Hanousek Ondřej, Steklý TiborTJ Sokol Chrudim B10100.00%
6.Lukeš Marek, Karcol MartinTJ Tesla Pardubice B10100.00%
7.Novotný Luboš, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice B10100.00%
8.Novotný Luboš, Kudýn VladimírTJ Tesla Pardubice B10100.00%
9.Netolický Lukáš, Vyčichl MichalTTC Skuteč A10100.00%
10.Procházka Jiří, Doležal TomášTTC Ústí nad Orlicí B10100.00%
11.Zelinka Robert, Bezdíček BohumilTTC Skuteč A10100.00%
12.Bělohlávek Dominik, Oliva VladimírKST SK US Steinerová Choceň z.s. B10100.00%
13.Bělohlávek Dominik, Šťastný DanielKST SK US Steinerová Choceň z.s. B10100.00%
14.Kalandra Miloslav ml., Zítka PatrikTJ Slovan Moravská Třebová10100.00%
15.Šindelář Pavel, Rulík JiříTJ Sokol Chrudim B10100.00%
16.Kudýn Petr, Dočkal RadekTJ Tesla Pardubice B10100.00%
17.Pytlík Jiří, Kortus PetrTJ Lokomotiva Pardubice A4180.00%
18.Kaplan Zdeněk, Štantejský OndřejTTC Skuteč A4180.00%
19.Rybenský Dušan, Dalecký PetrTTC Hlinsko4180.00%
20.Kudýn Petr, Novotný LubošTJ Tesla Pardubice B3175.00%
21.Bělohlav Karel, Pytlík JiříTJ Lokomotiva Pardubice A3175.00%
22.Šindelář Pavel, Bureš JaroslavTJ Sokol Chrudim B3175.00%
23.Netolický Jan, Michek JakubKST Linea Chrudim A2166.67%
24.Bezdíček Bohumil, Beránek MichalTTC Skuteč A1150.00%
25.Rybka Tomáš ml., Geldner JosefTJ Sokol Česká Třebová A1150.00%
26.Netolický Lukáš, Štantejský OndřejTTC Skuteč A2250.00%
27.Kudýn Vladimír, Loudil JanTJ Tesla Pardubice B1150.00%
28.Bříza Martin, Kosek PetrTTC Hlinsko2250.00%
29.Řezníček David, Kosek PetrTTC Hlinsko1150.00%
30.Dalecký Petr, Polanský JiříTTC Hlinsko1150.00%
31.Procházka Jiří, Hortlík TomášTTC Ústí nad Orlicí B1150.00%
32.Hájek Tomáš, Kortus PetrTJ Lokomotiva Pardubice A1150.00%
33.Bezdíček Lukáš, Štantejský OndřejTTC Skuteč A1150.00%
34.Netolický Jan, Dočekal TomášKST Linea Chrudim A2250.00%
35.Novotný Luboš, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice B2250.00%
36.Dalecký Petr, Řezníček DavidTTC Hlinsko1150.00%
37.Dočekal Tomáš, Malinský TomášKST Linea Chrudim A1150.00%
38.Novák Aleš, Svojanovský RadimTTC Ústí nad Orlicí B1150.00%
39.Procházka Jiří, Šedová EliškaTTC Ústí nad Orlicí B1150.00%
40.Kršiak Tomáš, Dostál JanKST SK US Steinerová Choceň z.s. B1150.00%
41.Michalec Roman, Malinský MartinTJ Trojovice A1150.00%
42.Polanský Jiří, Kosek PetrTTC Hlinsko1233.33%
43.Koubek René, Vraštil LukášTJ Jiskra Holice B1233.33%
44.Šindelář Pavel, Sedláčková TerezaTJ Sokol Chrudim B1233.33%
45.Šťastný Daniel, Slavík MiroslavKST SK US Steinerová Choceň z.s. B1233.33%
46.Netolický Jan, Mandlík MiroslavKST Linea Chrudim A1233.33%
47.Netolický Jan, Polach MiroslavKST Linea Chrudim A1233.33%
48.Mikulecký Jan, Wávra PetrTJ Sokol Česká Třebová A1233.33%
49.Dočekal Tomáš, Michek JakubKST Linea Chrudim A1325.00%
50.Vyčichl Michal, Novák VojtěchTTC Skuteč A010.00%
51.Kalandra Miloslav ml., Maděra JaroslavTJ Slovan Moravská Třebová010.00%
52.Smetana Jaroslav, Zítka PatrikTJ Slovan Moravská Třebová010.00%
53.Petřík Tomáš, Štěpánek PetrTJ Tesla Pardubice B010.00%
54.Maděra Jaroslav, Smetana JaroslavTJ Slovan Moravská Třebová010.00%
55.Řezníček David, Bříza MartinTTC Hlinsko010.00%
56.Loudil Jan, Pánek LiborTJ Tesla Pardubice B010.00%
57.Lukeš Marek, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice B010.00%
58.Hladík Miroslav, Vraštil LukášTJ Jiskra Holice B010.00%
59.Koubek René, Murdych TomášTJ Jiskra Holice B010.00%
60.Drvota Miroslav, Špaňůr JosefTJ Lokomotiva Pardubice A010.00%
61.Theodor Jiří, Murdych TomášTJ Jiskra Holice B010.00%
62.Doležal Jan, Novák AlešTTC Ústí nad Orlicí B010.00%
63.Slavík Miroslav, Kršiak TomášKST SK US Steinerová Choceň z.s. B010.00%
64.Sedlák Vítězslav, Murdych TomášTJ Jiskra Holice B010.00%
65.Málek Jiří nejml., Krejčík LiborTJ Jiskra Holice B010.00%
66.Šindelář Pavel, Steklý TiborTJ Sokol Chrudim B010.00%
67.Wávra Pavel, Rybka Tomáš ml.TJ Sokol Česká Třebová A010.00%
68.Doležal Marek, Hubený ZdeněkTTC Skuteč A010.00%
69.Koubek René, Málek Jiří nejml.TJ Jiskra Holice B010.00%
70.Rulík Jiří, Stehlík VojtěchTJ Sokol Chrudim B010.00%
71.Kudýn Vladimír, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice B010.00%
72.Karcol Martin, Štěpánek PetrTJ Tesla Pardubice B010.00%
73.Špaňůr Josef, Horáková EvaTJ Lokomotiva Pardubice A010.00%
74.Stehlík Milan, Bureš JaroslavTJ Sokol Chrudim B010.00%
75.Vraštil Lukáš, Theodor JiříTJ Jiskra Holice B020.00%
76.Maděra Jaroslav, Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová020.00%
77.Novák Vojtěch, Doležal MarekTTC Skuteč A020.00%
78.Kortus Petr, Špaňůr JosefTJ Lokomotiva Pardubice A020.00%
79.Sedláčková Tereza, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim B020.00%
80.Mikulecký Jan, Plíva RomanTJ Sokol Česká Třebová A020.00%
81.Rulík Jiří, Bureš JaroslavTJ Sokol Chrudim B020.00%
82.Oliva Vladimír, Slavík MiroslavKST SK US Steinerová Choceň z.s. B020.00%
83.Zelinka Robert, Štantejský OndřejTTC Skuteč A020.00%
84.Hájek Ladislav, Slavíček MartinTTC Ústí nad Orlicí B020.00%
85.Hájek Ladislav, Svojanovský RadimTTC Ústí nad Orlicí B020.00%
86.Bříza Martin, Polanský JiříTTC Hlinsko030.00%
87.Krupka Jan, Vyčichl MichalTTC Skuteč A030.00%
88.Netolický Lukáš, Bezdíček BohumilTTC Skuteč A030.00%
89.Vraštil Lukáš, Murdych TomášTJ Jiskra Holice B050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS