Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Buchal Dušan, Volhejn JanTJ Jiskra Heřmanův Městec A15193.75%
2.Voženílek Martin, Licek RadimTJ Lokomotiva Pardubice B7187.50%
3.Zajíček Martin, Marel DavidTJ Tesla Pardubice C4180.00%
4.Bříza Martin, Kosek PetrTTC Hlinsko B7277.78%
5.Joska Miloš, Charvát JaroslavTJ Jiskra Heřmanův Městec A8372.73%
6.Zelenka Adolf, Vanžura JakubTJ Sokol Proseč u Skutče A6366.67%
7.Steklý Tibor, Tajovský VáclavTJ Sokol Chrudim C4266.67%
8.Bezdíček Bohumil, Zelinka RobertTTC Skuteč B4266.67%
9.Škarvada Vladimír, Černý StanislavTTC Hlinsko B7463.64%
10.Bureš Jaroslav, Steklý TiborTJ Sokol Chrudim C6460.00%
11.Theodor Daniel, Theodor JiříTJ Jiskra Holice C4357.14%
12.Michek Jakub, Mandlík MiroslavKST Linea Chrudim B5455.56%
13.Kolář Michal, Špaňůr JosefTJ Lokomotiva Pardubice B5455.56%
14.Komárek Adam, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim D3350.00%
15.Zelenka Adolf, Sodomka JindřichTJ Sokol Proseč u Skutče A3442.86%
16.Rejent Marek, Herynek FrantišekTJ Sokol Proseč u Skutče A5741.67%
17.Vyčichl Michal, Krupka JanTTC Skuteč B2340.00%
18.Košťál Jiří, Švec JanTJ Jiskra Holice C2528.57%
19.Chlebeček Marek, Pilař JaroslavKST Linea Chrudim B2722.22%
20.Beránek Michal, Netolický LukášTTC Skuteč B1420.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Karcol Martin, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C30100.00%
2.Mudruňka Karel, Kortus PetrTJ Lokomotiva Pardubice B30100.00%
3.Petřík Tomáš, Kalhous VlastimilTJ Tesla Pardubice C30100.00%
4.Murdych Tomáš, Málek Jiří nejml.TJ Jiskra Holice C20100.00%
5.Novotný Luboš, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C20100.00%
6.Karcol Martin, Marel DavidTJ Tesla Pardubice C20100.00%
7.Krejčík Libor, Sedlák VítězslavTJ Jiskra Holice C20100.00%
8.Licek Radim, Mudruňka KarelTJ Lokomotiva Pardubice B20100.00%
9.Kolář Michal, Ecler MichalTJ Lokomotiva Pardubice B20100.00%
10.Sedláčková Tereza, Joska VojtěchTJ Sokol Chrudim D10100.00%
11.Mandlík Miroslav, Polach MiroslavKST Linea Chrudim B10100.00%
12.Procházková Jana, Dočekal LiborKST Linea Chrudim B10100.00%
13.Komárek Adam, Joska VojtěchTJ Sokol Chrudim D10100.00%
14.Kortus Petr, Horáková EvaTJ Lokomotiva Pardubice B10100.00%
15.Kolář Michal, Mudruňka KarelTJ Lokomotiva Pardubice B10100.00%
16.Rázek František, Kolář MichalTJ Lokomotiva Pardubice B10100.00%
17.Ecler Michal, Kortus PetrTJ Lokomotiva Pardubice B10100.00%
18.Theodor Daniel, Sedlák VítězslavTJ Jiskra Holice C10100.00%
19.Jirka Lukáš, Šula PetrTJ Sokol Chrudim D10100.00%
20.Stehlík Vojtěch, Joska VojtěchTJ Sokol Chrudim D10100.00%
21.Steiner Petr, Procházka PetrKST Linea Chrudim B10100.00%
22.Herudek Miroslav, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice C10100.00%
23.Štěpánek Petr, Novotný LubošTJ Tesla Pardubice C10100.00%
24.Zíb Petr, Boháč MilanTTC Hlinsko B10100.00%
25.Bureš Jaroslav, Sourada PetrTJ Sokol Chrudim C10100.00%
26.Zajíček Martin, Novotný LubošTJ Tesla Pardubice C10100.00%
27.Theodor Daniel, Murdych TomášTJ Jiskra Holice C10100.00%
28.Kolář Michal, Voženílek MartinTJ Lokomotiva Pardubice B10100.00%
29.Petřík Tomáš, Marel DavidTJ Tesla Pardubice C10100.00%
30.Pánek Libor, Loudil JanTJ Tesla Pardubice C3175.00%
31.Sedláčková Tereza, Jirka LukášTJ Sokol Chrudim D2166.67%
32.Beránek Michal, Zelinka RobertTTC Skuteč B2166.67%
33.Foltýn Lukáš, Jirka LukášTJ Sokol Chrudim D2166.67%
34.Theodor Jiří, Málek Jiří nejml.TJ Jiskra Holice C1150.00%
35.Voženílek Martin, Špaňůr JosefTJ Lokomotiva Pardubice B1150.00%
36.Novák Vojtěch, Doležal MarekTTC Skuteč B1150.00%
37.Rejent Marek, Vanžura JakubTJ Sokol Proseč u Skutče A1150.00%
38.Licek Radim, Kolář MichalTJ Lokomotiva Pardubice B1150.00%
39.Beránek Michal, Holas PavelTTC Skuteč B1150.00%
40.Košťál Jiří, Theodor JiříTJ Jiskra Holice C1150.00%
41.Hort Miloš, Krejčí VladimírTJ Sokol Chrudim C2250.00%
42.Bříza Martin, Zíb PetrTTC Hlinsko B1150.00%
43.Murdych Tomáš, Theodor JiříTJ Jiskra Holice C1150.00%
44.Švec Jan, Murdych TomášTJ Jiskra Holice C1150.00%
45.Andrle David, Pacetti LukášTTC Skuteč B1150.00%
46.Bezdíček Bohumil, Beránek MichalTTC Skuteč B1150.00%
47.Polach Miroslav, Michek JakubKST Linea Chrudim B1233.33%
48.Joska Miloš, Kadlec ZdeněkTJ Jiskra Heřmanův Městec A1233.33%
49.Laubová Žaneta, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim D1233.33%
50.Tajovský Václav, Krejčí VladimírTJ Sokol Chrudim C1233.33%
51.Černý Stanislav, Bříza MartinTTC Hlinsko B1233.33%
52.Tajovský Václav, Hort MilošTJ Sokol Chrudim C1325.00%
53.Foltýn Lukáš, Šula PetrTJ Sokol Chrudim D010.00%
54.Krupka Jan, Novák VojtěchTTC Skuteč B010.00%
55.Budinský Petr, Melichar MartinKST Linea Chrudim B010.00%
56.Jirka Lukáš, Joska VojtěchTJ Sokol Chrudim D010.00%
57.Juklová Kateřina, Laubová ŽanetaTJ Sokol Chrudim D010.00%
58.Jirout Jan, Jirout VojtěchTJ Jiskra Heřmanův Městec A010.00%
59.Ecler Michal, Rázek FrantišekTJ Lokomotiva Pardubice B010.00%
60.Gjorgjevikj Svetomir, Skohoutil PatrikTJ Jiskra Heřmanův Městec A010.00%
61.Šula Petr, Joska VojtěchTJ Sokol Chrudim D010.00%
62.Gjorgjevikj Svetomir, Jirout JanTJ Jiskra Heřmanův Městec A010.00%
63.Rejent Marek, Michálek LiborTJ Sokol Proseč u Skutče A010.00%
64.Skohoutil Patrik, Jirout VojtěchTJ Jiskra Heřmanův Městec A010.00%
65.Sedláčková Tereza, Komárek AdamTJ Sokol Chrudim D010.00%
66.Pilař Jaroslav, Dočekal LiborKST Linea Chrudim B010.00%
67.Šula Petr, Starka MartinTJ Sokol Chrudim D010.00%
68.Krejčí Vladimír, Šnor KarelTJ Sokol Chrudim C010.00%
69.Steklý Tibor, Sourada PetrTJ Sokol Chrudim C010.00%
70.Boháč Milan, Bříza MartinTTC Hlinsko B010.00%
71.Laubová Žaneta, Starka MartinTJ Sokol Chrudim D010.00%
72.Tajovský Václav, Sourada PetrTJ Sokol Chrudim C010.00%
73.Pánek Libor, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C010.00%
74.Andrle David, Novák VojtěchTTC Skuteč B010.00%
75.Kalhous Vlastimil, Karcol MartinTJ Tesla Pardubice C010.00%
76.Zíb Petr, Saifr VladimírTTC Hlinsko B010.00%
77.Rázek František, Voženílek MartinTJ Lokomotiva Pardubice B010.00%
78.Steiner Petr, Budinský PetrKST Linea Chrudim B010.00%
79.Juklová Kateřina, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim D010.00%
80.Chlebeček Marek, Mandlík MiroslavKST Linea Chrudim B010.00%
81.Šula Petr, Sedláčková TerezaTJ Sokol Chrudim D010.00%
82.Procházka Petr, Melichar MartinKST Linea Chrudim B010.00%
83.Marel David, Kalhous VlastimilTJ Tesla Pardubice C010.00%
84.Černý Stanislav, Kosek PetrTTC Hlinsko B010.00%
85.Dočekal Libor, Melichar MartinKST Linea Chrudim B010.00%
86.Krejza Josef, Tošovský JaroslavTJ Jiskra Holice C010.00%
87.Košťál Jiří, Kněžour RomanTJ Jiskra Holice C010.00%
88.Škarvada Vladimír, Černý RadekTTC Hlinsko B010.00%
89.Netolický Lukáš, Andrle DavidTTC Skuteč B010.00%
90.Doležal Marek, Doležal ŠtěpánTTC Skuteč B010.00%
91.Polach Miroslav, Budinský PetrKST Linea Chrudim B010.00%
92.Obršál Daniel, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice C020.00%
93.Obršál Daniel, Loudil JanTJ Tesla Pardubice C020.00%
94.Zelenka Adolf, Michálek LiborTJ Sokol Proseč u Skutče A020.00%
95.Melichar Martin, Voženílek JiříKST Linea Chrudim B020.00%
96.Holas Pavel, Netolický LukášTTC Skuteč B020.00%
97.Krejčík Libor, Tošovský JaroslavTJ Jiskra Holice C020.00%
98.Karcol Martin, Štěpánek PetrTJ Tesla Pardubice C020.00%
99.Krejčík Libor, Hendrych JakubTJ Jiskra Holice C020.00%
100.Tajovský Václav, Šnor KarelTJ Sokol Chrudim C020.00%
101.Herynek František, Vanžura JakubTJ Sokol Proseč u Skutče A020.00%
102.Sourada Petr, Krejčí VladimírTJ Sokol Chrudim C030.00%
103.Sedláčková Tereza, Juklová KateřinaTJ Sokol Chrudim D030.00%
104.Laubová Žaneta, Šula PetrTJ Sokol Chrudim D030.00%
105.Obršál Daniel, Štěpánek PetrTJ Tesla Pardubice C040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS