Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vrba Jan, Štrof JaroslavTJ Sokol Borová9190.00%
2.Adamec Václav, Hubálek ZdeněkOrel Orlice15478.95%
3.Pavel Jan, Sourada MilanTJ Sokol Žamberk A10376.92%
4.Charous Jan, Bartošík LubomírTJ Svitavy12570.59%
5.Langr Lukáš ml., Bako AdamTJ Lanškroun A14670.00%
6.Svojanovský Radim, Šedová EliškaTTC Ústí nad Orlicí D7370.00%
7.Fišer Lukáš, Synek MartinOrel Vysoké Mýto A8466.67%
8.Langr Lukáš, Lorenc MilanTJ Sokol Borová8466.67%
9.Štrofová Tereza, Langr LukášTJ Sokol Borová4266.67%
10.Štrof Jaroslav, Lorenc MilanTJ Sokol Borová4266.67%
11.Dvořák Martin, Vojnar JiříOrel Vysoké Mýto A8561.54%
12.Adamec Miroslav ml., Adamec LukášOrel Orlice6460.00%
13.Slavíček Martin, Bezdíčková LenkaTTC Ústí nad Orlicí C4357.14%
14.Jedlička Richard, Lamač MartinTTC Ústí nad Orlicí C10855.56%
15.Dostálek Martin, Dostálek JaroslavTJ Sokol Sudslava A10855.56%
16.Famfulík Petr ml., Famfulík Vladislav ml.TJ Vidlatá Seč7653.85%
17.Dostál Jan, Absolon MartinKST SK US Steinerová Choceň z.s. C4450.00%
18.Absolon Martin, Trkal JaroslavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C3350.00%
19.Dostál Jiří, Štarman KarelTJ Jiskra Litomyšl B5550.00%
20.Suchomel Michael, Schreiber MichalTJ Sokol Žamberk A3350.00%
21.Famfulík Petr st., Osecký LukášTJ Vidlatá Seč4450.00%
22.Syrový Vojtěch, Syrový KarelTJ Sokol Sudslava A101050.00%
23.Slavíček Martin, Hortlík TomášTTC Ústí nad Orlicí C4450.00%
24.Adamec Lukáš, Kolomý TomášOrel Orlice3442.86%
25.Příhoda Tomáš, Beneš VáclavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C3537.50%
26.Balský Karel, Valdhans RudolfTJ Jiskra Litomyšl B4736.36%
27.Hrdina Lukáš, Pražák ZdeněkTTC Ústí nad Orlicí D51131.25%
28.Jányš Ondřej, Kleiner MarekTJ Lanškroun A51131.25%
29.Švancara Miroslav, Jansa MilanTJ Svitavy4930.77%
30.Příhoda Tomáš, Oliva VladimírKST SK US Steinerová Choceň z.s. C2625.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Vrba Jan, Štrofová TerezaTJ Sokol Borová30100.00%
2.Kaplan Vojtěch, Sourada MilanTJ Sokol Žamberk A30100.00%
3.Lamač Martin, Motl DanielTTC Ústí nad Orlicí C20100.00%
4.Kolomý Tomáš, Hubálek ZdeněkOrel Orlice20100.00%
5.Valdhans Rudolf, Štarman KarelTJ Jiskra Litomyšl B20100.00%
6.Provazník Pavel, Puchmeltr MichalTJ Sokol Žamberk A20100.00%
7.Osecký Lukáš, Osecký JosefTJ Vidlatá Seč20100.00%
8.Šedová Eliška, Hrdina LukášTTC Ústí nad Orlicí D10100.00%
9.Synek Martin, Vojnar JiříOrel Vysoké Mýto A10100.00%
10.Hubálek Jiří, Adamec LukášOrel Orlice10100.00%
11.Štrof Jaroslav, Ulrich OndřejTJ Sokol Borová10100.00%
12.Kučera Martin, Jůza VáclavOrel Vysoké Mýto A10100.00%
13.Osecký Lukáš, Famfulík Vladislav ml.TJ Vidlatá Seč10100.00%
14.Šeda Václav, Svojanovská JanaTTC Ústí nad Orlicí D10100.00%
15.Lamač Martin, Novák LadislavTTC Ústí nad Orlicí C10100.00%
16.Hubinka Jiří, Famfulík Petr st.TJ Vidlatá Seč10100.00%
17.Adamec Miroslav ml., Kolomý TomášOrel Orlice3175.00%
18.Fišer Lukáš, Dvořák MartinOrel Vysoké Mýto A3175.00%
19.Průcha Vladimír, Beneš VáclavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C3175.00%
20.Bezdíčková Lenka, Hortlík TomášTTC Ústí nad Orlicí C2166.67%
21.Příhoda Tomáš, Absolon MartinKST SK US Steinerová Choceň z.s. C2166.67%
22.Dostál Jiří, Valdhans RudolfTJ Jiskra Litomyšl B2166.67%
23.Svoboda Miloš, Kaplan VojtěchTJ Sokol Žamberk A3260.00%
24.Kleiner Marek, Chládek PavelTJ Lanškroun A1150.00%
25.Fišer Lukáš, Vojnar JiříOrel Vysoké Mýto A1150.00%
26.Motl Daniel, Bezdíčková LenkaTTC Ústí nad Orlicí C1150.00%
27.Bako Adam, Dokoupil MarekTJ Lanškroun A1150.00%
28.Štrof Jaroslav, Chadima TomášTJ Sokol Borová1150.00%
29.Jányš Ondřej, Dokoupil MarekTJ Lanškroun A1150.00%
30.Švancara Miroslav, Krátký OndřejTJ Svitavy1150.00%
31.Jányš Ondřej, Chládek PavelTJ Lanškroun A1150.00%
32.Svojanovská Jana, Šedová EliškaTTC Ústí nad Orlicí D2250.00%
33.Příhoda Tomáš, Dostál JanKST SK US Steinerová Choceň z.s. C1150.00%
34.Svoboda Miloš, Schreiber MichalTJ Sokol Žamberk A2340.00%
35.Pražák Zdeněk, Svojanovská JanaTTC Ústí nad Orlicí D1233.33%
36.Valdhans Rudolf, Syrová LucieTJ Jiskra Litomyšl B1233.33%
37.Pražák Zdeněk, Doležal TomášTTC Ústí nad Orlicí D1233.33%
38.Charous Jan, Švancara MiroslavTJ Svitavy1233.33%
39.Osecký Lukáš, Famfulík Petr ml.TJ Vidlatá Seč1420.00%
40.Syrová Lucie, Štarman KarelTJ Jiskra Litomyšl B1420.00%
41.Jansa Milan, Bartošík LubomírTJ Svitavy1420.00%
42.Langr Lukáš, Chadima TomášTJ Sokol Borová010.00%
43.Famfulík Petr ml., Famfulík Petr st.TJ Vidlatá Seč010.00%
44.Slavíček Martin, Krupa MichalTTC Ústí nad Orlicí C010.00%
45.Osecký Josef, Hubinka JiříTJ Vidlatá Seč010.00%
46.Hubinka Jiří, Famfulík Vladislav ml.TJ Vidlatá Seč010.00%
47.Absolon Martin, Oliva VladimírKST SK US Steinerová Choceň z.s. C010.00%
48.Beneš Václav, Oliva VladimírKST SK US Steinerová Choceň z.s. C010.00%
49.Svoboda Leoš, Kaplan VojtěchTJ Sokol Žamberk A010.00%
50.Famfulík Petr st., Famfulík Vladislav ml.TJ Vidlatá Seč010.00%
51.Duben Josef, Puchmeltr MichalTJ Sokol Žamberk A010.00%
52.Dostálek Jaroslav, Syrový VojtěchTJ Sokol Sudslava A010.00%
53.Hrdina Lukáš, Šedaj JakubTTC Ústí nad Orlicí D010.00%
54.Adamec Miroslav ml., Adamec VáclavOrel Orlice010.00%
55.Puchmeltr Michal, Schreiber MichalTJ Sokol Žamberk A010.00%
56.Kaplan Vojtěch, Duben JosefTJ Sokol Žamberk A010.00%
57.Dostálek Martin, Syrový KarelTJ Sokol Sudslava A010.00%
58.Syrová Lucie, Syrová VlastaTJ Jiskra Litomyšl B010.00%
59.Dostálek Jaroslav, Syrový KarelTJ Sokol Sudslava A010.00%
60.Dostálek Martin, Syrový VojtěchTJ Sokol Sudslava A010.00%
61.Hrdina Lukáš, Motlová MonikaTTC Ústí nad Orlicí D010.00%
62.Slavíček Martin, Jedlička RichardTTC Ústí nad Orlicí C010.00%
63.Kučera Martin, Vojnar JiříOrel Vysoké Mýto A010.00%
64.Vrba Jan, Langr LukášTJ Sokol Borová020.00%
65.Ambroz Jiří, Krátký OndřejTJ Svitavy020.00%
66.Dvořák Martin, Kučera MartinOrel Vysoké Mýto A020.00%
67.Absolon Martin, Beneš VáclavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C020.00%
68.Puchmeltr Michal, Sourada MilanTJ Sokol Žamberk A020.00%
69.Svojanovský Radim, Šeda VáclavTTC Ústí nad Orlicí D020.00%
70.Kaplan Vojtěch, Suchomel MichaelTJ Sokol Žamberk A020.00%
71.Herel Miroslav, Baťa RomanOrel Vysoké Mýto A020.00%
72.Hrdina Lukáš, Svojanovský RadimTTC Ústí nad Orlicí D020.00%
73.Herel Miroslav, Vojnar JiříOrel Vysoké Mýto A020.00%
74.Osecký Lukáš, Hubinka JiříTJ Vidlatá Seč030.00%
75.Štarman Karel, Syrová VlastaTJ Jiskra Litomyšl B030.00%
76.Fišer Lukáš, Kučera MartinOrel Vysoké Mýto A030.00%
77.Hubinka Jiří, Famfulík Petr ml.TJ Vidlatá Seč030.00%
78.Balský Karel, Syrová LucieTJ Jiskra Litomyšl B040.00%
79.Osecký Josef, Famfulík Petr st.TJ Vidlatá Seč040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline