Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize muži (MS)
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Inderský Martin, Šustek PavelTJ Odry11191.67%
2.Demek Zdeněk, Merta MarekTJ Ostrava KST E8280.00%
3.Martynek Krzysztof, Pilch JakubTJ TŽ Třinec11473.33%
4.Heuman Ivan, Bezdíček MilanTTC Siko Orlová C10471.43%
5.Vrtal Oldřich, Uhlář RadimTTC MG Odra GAS Vratimov12570.59%
6.Merenda Ladislav, Randis VilémASK Tatra Kopřivnice B11568.75%
7.Kotek Dominik, Kaloč SvatoplukTTC FRÝDLANT B8466.67%
8.Kašpar Tomáš, Roleder OndřejTJ Sokol Kateřinky11955.00%
9.Skácelík František, Cabák JosefTTC Siko Orlová C7653.85%
10.Babinec Zdeněk, Zajíc JosefSK Stolní tenis Pstruží7750.00%
11.Opřálka Roman, Urbaniec RadimSK Stolní tenis Pstruží7943.75%
12.Blatný Jaroslav, Skulina DavidSK - Svinov71138.89%
13.Ribka Jakub, Střílka JakubTJ Sokol Kateřinky71236.84%
14.Kliment Miroslav, Szwarc MatějTJ TŽ Třinec4736.36%
15.Beneš Radek, Koloničný PetrTJ Sokol Brušperk4833.33%
16.Przybyla Michal, Foldyna RadekSK - Svinov51033.33%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Vrtal Oldřich, Kavala FilipTTC MG Odra GAS Vratimov50100.00%
2.Bystřičan Josef, Beneš RadekTJ Sokol Brušperk5183.33%
3.Neuwirth Jaroslav, Pajak WojciechTJ Sokol Brušperk5183.33%
4.Unzeitig Daniel, Skalický JiříTTC MG Odra GAS Vratimov4180.00%
5.Harenčák Jakub, Číž RostislavSKST Baník Havířov D4266.67%
6.Horáková Libuše, Gřunděl MatějTTC FRÝDLANT B4266.67%
7.Macurák Michal, Horut DanielSKST Baník Havířov D3350.00%
8.Opřálka Roman, Babinec ZdeněkSK Stolní tenis Pstruží2433.33%
9.Jiříček Dalibor, Vojvodík RomanASK Tatra Kopřivnice B3633.33%
10.Unzeitig Daniel, Kavala FilipTTC MG Odra GAS Vratimov2528.57%
11.Pajak Wojciech, Hudeczek RomanTJ Sokol Brušperk1420.00%
12.Krupník Jan, Kupec RostislavTJ Ostrava KST E1614.29%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Harenčák Jakub, Horut DanielSKST Baník Havířov D30100.00%
2.Merta Marek, Krupník JanTJ Ostrava KST E20100.00%
3.Pajurek Zdeněk, Král MichalTJ Odry20100.00%
4.Rusnák Aleš, Mynář VojtěchSKST Baník Havířov D20100.00%
5.Inderský Martin, Inderský LukášTJ Odry20100.00%
6.Martynek Krzysztof, Kliment MiroslavTJ TŽ Třinec20100.00%
7.Rusnák Aleš, Horut DanielSKST Baník Havířov D20100.00%
8.Randis Vilém, Michálek PavelASK Tatra Kopřivnice B10100.00%
9.Inderský Lukáš, Pajurek ZdeněkTJ Odry10100.00%
10.Pustka Matouš, Skotnica MartinTTC FRÝDLANT B10100.00%
11.Vaňous Jiří, Kotek DominikTTC FRÝDLANT B10100.00%
12.Pajurek Zdeněk, Gajdičiar OndřejTJ Odry10100.00%
13.Randis Vilém, Pavič MarcelASK Tatra Kopřivnice B10100.00%
14.Branný Tomáš, Sikora RobertTTC Siko Orlová C10100.00%
15.Kupec Rostislav, Merta MarekTJ Ostrava KST E10100.00%
16.Cabák Josef, Heuman IvanTTC Siko Orlová C10100.00%
17.Demek Zdeněk, Krupník JanTJ Ostrava KST E10100.00%
18.Kadlec Vít, Valošek JakubTJ Ostrava KST E10100.00%
19.Unzeitig Daniel, Olbricht PetrTTC MG Odra GAS Vratimov10100.00%
20.Šustek Pavel, Holemý JosefTJ Odry10100.00%
21.Král Michal, Hendrych DanielTJ Odry10100.00%
22.Medvecký Ján, Číž RostislavSKST Baník Havířov D10100.00%
23.Chlad Petr, Koláček LukášTJ Ostrava KST E10100.00%
24.Gřunděl Matěj, Sviták JakubTTC FRÝDLANT B10100.00%
25.Macurák Michal, Mynář VojtěchSKST Baník Havířov D10100.00%
26.Langer Milan, Pajurek ZdeněkTJ Odry10100.00%
27.Demek Zdeněk, Křenek TomášTJ Ostrava KST E10100.00%
28.Šustek Pavel, Král MichalTJ Odry10100.00%
29.Skácelík František, Sikora LadislavTTC Siko Orlová C10100.00%
30.Posker Jan, Unzeitig DanielTTC MG Odra GAS Vratimov10100.00%
31.Inderský Lukáš, Šustek PavelTJ Odry10100.00%
32.Číž Rostislav, Macurák MichalSKST Baník Havířov D10100.00%
33.Gřunděl Matěj, Kaloč SvatoplukTTC FRÝDLANT B3175.00%
34.Urbaniec Radim, Zajíc JosefSK Stolní tenis Pstruží3175.00%
35.Horáková Libuše, Skotnica MartinTTC FRÝDLANT B3175.00%
36.Gřunděl Matěj, Skotnica MartinTTC FRÝDLANT B2166.67%
37.Schwarz Ota, Vojvodík RomanASK Tatra Kopřivnice B1150.00%
38.Král Michal, Gajdičiar OndřejTJ Odry1150.00%
39.Unzeitig Daniel, Uhlář RadimTTC MG Odra GAS Vratimov1150.00%
40.Szwarc Matěj, Galuszka WeronikaTJ TŽ Třinec1150.00%
41.Martynek Krzysztof, Szwarc MatějTJ TŽ Třinec1150.00%
42.Popelář Radim, Zajíc JosefSK Stolní tenis Pstruží1150.00%
43.Kaloč Svatopluk, Horáková LibušeTTC FRÝDLANT B1150.00%
44.Demek Zdeněk, Kupec RostislavTJ Ostrava KST E1150.00%
45.Jiříček Dalibor, Michálek PavelASK Tatra Kopřivnice B1150.00%
46.Bezdíček Milan, Gembala JanTTC Siko Orlová C1150.00%
47.Křenek Tomáš, Merta MarekTJ Ostrava KST E1150.00%
48.Bystřičan Josef, Kocián PetrTJ Sokol Brušperk1150.00%
49.Jiříček Dalibor, Bělík JakubASK Tatra Kopřivnice B1150.00%
50.Bezdíček Milan, Branný TomášTTC Siko Orlová C1150.00%
51.Kalina František, Unzeitig DanielTTC MG Odra GAS Vratimov1150.00%
52.Blatný Jaroslav, Przybyla MichalSK - Svinov1150.00%
53.Pěnkava Pavel, Kaloč SvatoplukTTC FRÝDLANT B1150.00%
54.Král Michal, Inderský LukášTJ Odry2250.00%
55.Merta Marek, Vitásek AdamTJ Ostrava KST E1150.00%
56.Mynář Vojtěch, Harenčák JakubSKST Baník Havířov D1150.00%
57.Skácelík František, Sikora RobertTTC Siko Orlová C1233.33%
58.Harenčák Jakub, Macurák MichalSKST Baník Havířov D1233.33%
59.Foldyna Radek, Henžel MichalSK - Svinov1233.33%
60.Koždoň Marian, Pilch JakubTJ TŽ Třinec1233.33%
61.Gajdičiar Ondřej, Bača Jaroslav ml.TJ Odry010.00%
62.Sedláček Michael, Skotnica MartinTTC FRÝDLANT B010.00%
63.Merta Marek, Kadlec VítTJ Ostrava KST E010.00%
64.Kotek Dominik, Pustka MatoušTTC FRÝDLANT B010.00%
65.Skácelík František, Musil MilanTTC Siko Orlová C010.00%
66.Inderský Lukáš, Holemý JosefTJ Odry010.00%
67.Chlad Petr, Vašendová JanaTJ Ostrava KST E010.00%
68.Sedláček Michael, Pustka MatoušTTC FRÝDLANT B010.00%
69.Král Michal, Jakubec VladimírTJ Odry010.00%
70.Šustek Pavel, Hendrych DanielTJ Odry010.00%
71.Zajíc Josef, Spiel PetrSK Stolní tenis Pstruží010.00%
72.Skácelík František, Bezdíček MilanTTC Siko Orlová C010.00%
73.Demek Zdeněk, Koláček LukášTJ Ostrava KST E010.00%
74.Cigler Vojtěch, Vaňous JiříTTC FRÝDLANT B010.00%
75.Hendrych Daniel, Bača Jaroslav ml.TJ Odry010.00%
76.Koloničný Petr, Hudeczek RomanTJ Sokol Brušperk010.00%
77.Inderský Lukáš, Hendrych DanielTJ Odry010.00%
78.Křenek Tomáš, Chlad PetrTJ Ostrava KST E010.00%
79.Przybyla Michal, Chovanec PavelSK - Svinov010.00%
80.Ribka Jakub, Bala ZdeněkTJ Sokol Kateřinky010.00%
81.Valošek Jakub, Krupník JanTJ Ostrava KST E010.00%
82.Orság Pavel, Gajdičiar OndřejTJ Odry010.00%
83.Rusnák Aleš, Číž RostislavSKST Baník Havířov D010.00%
84.Harenčák Jakub, Boháč JanSKST Baník Havířov D010.00%
85.Martynek Krzysztof, Jurga Filip ml.TJ TŽ Třinec010.00%
86.Skácelík František, Gembala JanTTC Siko Orlová C010.00%
87.Dzida Martin, Vitásek AdamTJ Ostrava KST E010.00%
88.Jurga Filip ml., Glos MichalTJ TŽ Třinec010.00%
89.Jiříček Dalibor, Schwarz OtaASK Tatra Kopřivnice B010.00%
90.Pajak Wojciech, Kocián PetrTJ Sokol Brušperk010.00%
91.Střílka Jakub, Borunský PavelTJ Sokol Kateřinky010.00%
92.Tyl Richard, Král PetrTJ Odry010.00%
93.Barša Michal, Rozkopal VojtěchTJ Odry010.00%
94.Blatný Jaroslav, Theodor FilipSK - Svinov010.00%
95.Martinák Lukáš, Skulina DavidSK - Svinov010.00%
96.Mezera Matěj, Pavič MarcelASK Tatra Kopřivnice B010.00%
97.Kadlec Vít, Krupník JanTJ Ostrava KST E010.00%
98.Henžel Michal, Przybyla MichalSK - Svinov010.00%
99.Roleder Ondřej, Bala ZdeněkTJ Sokol Kateřinky010.00%
100.Gřunděl Matěj, Sedláček MichaelTTC FRÝDLANT B010.00%
101.Vašendová Jana, Kadlec VítTJ Ostrava KST E010.00%
102.Szwarc Matěj, Glos MichalTJ TŽ Třinec010.00%
103.Pavič Marcel, Borovský MichalASK Tatra Kopřivnice B010.00%
104.Fojtíková Jana, Macurák MichalSKST Baník Havířov D010.00%
105.Bělík Jakub, Michálek PavelASK Tatra Kopřivnice B010.00%
106.Kadlec Vít, Křenek TomášTJ Ostrava KST E010.00%
107.Unzeitig Daniel, Vrtal OldřichTTC MG Odra GAS Vratimov010.00%
108.Theodor Filip, Foldyna RadekSK - Svinov010.00%
109.Macurák Michal, Košťál DanielSKST Baník Havířov D010.00%
110.Vojvodík Roman, Pavič MarcelASK Tatra Kopřivnice B020.00%
111.Koloničný Petr, Pajak WojciechTJ Sokol Brušperk020.00%
112.Kupec Rostislav, Valošek JakubTJ Ostrava KST E020.00%
113.Rusnák Aleš, Macurák MichalSKST Baník Havířov D020.00%
114.Inderský Lukáš, Gajdičiar OndřejTJ Odry020.00%
115.Szwarc Matěj, Jurga Filip ml.TJ TŽ Třinec020.00%
116.Šustek Pavel, Bača Jaroslav ml.TJ Odry020.00%
117.Chlad Petr, Valošek JakubTJ Ostrava KST E020.00%
118.Beneš Radek, Pajak WojciechTJ Sokol Brušperk020.00%
119.Hudeczek Roman, Kocián PetrTJ Sokol Brušperk030.00%
120.Bělík Jakub, Mezera MatějASK Tatra Kopřivnice B030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy