Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kurel David, Ševčík Jiří ml.TJ Klučov A9281.82%
2.Havlíček Vladimír, Bednařík MartinStolní tenis Kolín A13381.25%
3.Mokříž Bohuslav, Čížek MartinTJ Sokol Velký Osek C12380.00%
4.Laštovička Jiří, Svoboda KarelTJ Sokol Velký Osek C8280.00%
5.Dej František, Jeřala PavelTJ Sokol Velim A7277.78%
6.Kahoun Václav, Havránek StanislavTJ Sokol Starý Kolín A13476.47%
7.Dolejš Martin, Svoboda MilošStolní tenis Kolín A11473.33%
8.Cincibus Milan, Buriánek DanielKST Týnec nad Labem A8466.67%
9.Klimeš Vladimír, Odvárka LeošSokol Zásmuky A6554.55%
10.Brunclík Marek, Buriánek VladislavKST Týnec nad Labem A5550.00%
11.Salák Alois, Bajtler LubošTJ Sokol Starý Kolín A7943.75%
Dvojice, které odehrály méně než 9 zápasů
1.Holman Martin, Mazurkiewicz IvoST EUROMASTER Kolín D40100.00%
2.Pokorný Jaroslav, Skyva MilanTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B6185.71%
3.Neštuk Jaroslav, Vojtíšek TomášSokol Zásmuky A3175.00%
4.Vokounová Adéla, Nekovář PetrST EUROMASTER Kolín D3175.00%
5.Brunclík Marek, Cincibus Milan ml.KST Týnec nad Labem A3260.00%
6.Pros Jaroslav, Výborný PavelStolní tenis Kolín B3350.00%
7.Petřík Petr, Sixta PavelTJ Sokol Velim A3350.00%
8.Výborný Pavel, Roudný PetrStolní tenis Kolín B3350.00%
9.Chlumský Petr, Douša IvanTJ Klučov A2340.00%
10.Roudný Petr, Pros JanStolní tenis Kolín B2433.33%
11.Bártová Věra, Kopiště MilanST EUROMASTER Kolín D2528.57%
12.Kopiště Milan, Nekovář PetrST EUROMASTER Kolín D1325.00%
13.Pros Jan, Pros JaroslavStolní tenis Kolín B1420.00%
14.Škopek Martin, Vejtruba FrantišekTJ Sokol Velim A1420.00%
15.Čebiš Luboš, Svoboda KarelTJ Sokol Velký Osek C050.00%
16.Neštuk Jaroslav, Suchý LadislavSokol Zásmuky A050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Holman Martin, Šembera KarelST EUROMASTER Kolín D20100.00%
2.Brunclík Marek, Buriánek DanielKST Týnec nad Labem A20100.00%
3.Vokounová Adéla, Holman MartinST EUROMASTER Kolín D20100.00%
4.Buriánek Daniel, Buriánek VladislavKST Týnec nad Labem A20100.00%
5.Pokorný Jaroslav, Čihák JaroslavTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B20100.00%
6.Skývová Lenka, Odvárka LeošSokol Zásmuky A10100.00%
7.Nekovář Petr, Holman MartinST EUROMASTER Kolín D10100.00%
8.Moravec Václav, Novák PetrTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B10100.00%
9.Lambert Zdeněk, Douša IvanTJ Klučov A10100.00%
10.Čebiš Luboš, Mokříž BohuslavTJ Sokol Velký Osek C10100.00%
11.Čebiš Luboš, Čížek MartinTJ Sokol Velký Osek C10100.00%
12.Mokříž Bohuslav, Svoboda KarelTJ Sokol Velký Osek C10100.00%
13.Kurel David, Cherednik KonstantinTJ Klučov A10100.00%
14.Odvárka Leoš, Krejčí FrantišekSokol Zásmuky A10100.00%
15.Holler Jan, Havlíček VladimírStolní tenis Kolín A10100.00%
16.Neštuk Jaroslav, Kormaňák PavelSokol Zásmuky A10100.00%
17.Mazurkiewicz Ivo, Kopiště MilanST EUROMASTER Kolín D10100.00%
18.Bártová Věra, Novák LadislavST EUROMASTER Kolín D10100.00%
19.Suchý Ladislav, Vojtíšek TomášSokol Zásmuky A10100.00%
20.Vokounová Adéla, Šembera KarelST EUROMASTER Kolín D1150.00%
21.Pros Jan, Výborný PavelStolní tenis Kolín B1150.00%
22.Cincibus Milan ml., Cincibus MilanKST Týnec nad Labem A1150.00%
23.Sixta Pavel, Vejtruba FrantišekTJ Sokol Velim A1150.00%
24.Chlumský Petr, Mukařovský AlešTJ Klučov A1150.00%
25.Kurel David, Chlumský PetrTJ Klučov A1150.00%
26.Skyva Milan, Čihák JaroslavTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B1150.00%
27.Moravec Václav, Kleibl MichalTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B1233.33%
28.Ševčík Jiří ml., Chlumský PetrTJ Klučov A1233.33%
29.Rob Karel, Čihák JaroslavTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B1233.33%
30.Pros Jaroslav, Malenovský AlešStolní tenis Kolín B1233.33%
31.Dulík Roman, Sedláček PavelTJ Sokol Velim A010.00%
32.Moravec Václav, Chvojka AntonínTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B010.00%
33.Čebiš Luboš, Laštovička JiříTJ Sokol Velký Osek C010.00%
34.Hyšpler Jan, Bulgr JanTJ Sokol Velim A010.00%
35.Men Matěj, Pena AdamTJ Sokol Velim A010.00%
36.Bednařík Martin, Zápotocký MilanStolní tenis Kolín A010.00%
37.Lambert Zdeněk, Potměšil ZdeněkTJ Klučov A010.00%
38.Novák Ladislav, Nekovář PetrST EUROMASTER Kolín D010.00%
39.Cikán Miloslav, Krombholz JosefSokol Zásmuky A010.00%
40.Nekovář Petr, Bártová VěraST EUROMASTER Kolín D010.00%
41.Lain Lukáš, Holler JanStolní tenis Kolín A010.00%
42.Čebiš Luboš, Hanušová BlankaTJ Sokol Velký Osek C010.00%
43.Pros Jaroslav, Kuch TomášStolní tenis Kolín B010.00%
44.Švec Josef, Skývová LenkaSokol Zásmuky A010.00%
45.Pena Adam, Vejtruba FrantišekTJ Sokol Velim A010.00%
46.Novák Ladislav, Kalva TomášST EUROMASTER Kolín D010.00%
47.Douša Ivan, Mukařovský AlešTJ Klučov A010.00%
48.Kalva Tomáš, Náhlovský DavidST EUROMASTER Kolín D010.00%
49.Pak Viktor, Chvojka AntonínTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B010.00%
50.Pena Adam, Škopek MartinTJ Sokol Velim A010.00%
51.Jeřala Pavel, Sixta PavelTJ Sokol Velim A010.00%
52.Neštuk Jaroslav, Skývová LenkaSokol Zásmuky A010.00%
53.Malenovský Aleš, Výborný PavelStolní tenis Kolín B010.00%
54.Odvárka Leoš, Neštuk JaroslavSokol Zásmuky A010.00%
55.Klimeš Vladimír, Cikán MiloslavSokol Zásmuky A010.00%
56.Dulík Roman, Balouš PetrTJ Sokol Velim A010.00%
57.Čihák Jaroslav, Chvojka AntonínTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B010.00%
58.Pena Štěpán, Men MatějTJ Sokol Velim A010.00%
59.Odvárka Leoš, Cikán MiloslavSokol Zásmuky A010.00%
60.Buriánek Vladislav, Kubelka LukášKST Týnec nad Labem A010.00%
61.Bossanyi Michal, Budský RadekTJ Klučov A010.00%
62.Douša Ivan, Spáčil LadislavTJ Klučov A010.00%
63., Odvárka LeošSokol Zásmuky A010.00%
64.Bártová Věra, Kalva TomášST EUROMASTER Kolín D010.00%
65.Suchý Ladislav, Cikán MiloslavSokol Zásmuky A010.00%
66.Cincibus Milan, Kubelka LukášKST Týnec nad Labem A010.00%
67.Sixta Pavel, Škopek MartinTJ Sokol Velim A020.00%
68.Moravec Václav, Pak ViktorTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B020.00%
69.Moravec Václav, Čihák JaroslavTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B020.00%
70.Kleibl Michal, Novák PetrTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B020.00%
71.Salák Alois, Melichar LukášTJ Sokol Starý Kolín A020.00%
72.Malenovský Aleš, Roudný PetrStolní tenis Kolín B020.00%
73.Kopiště Milan, Novák LadislavST EUROMASTER Kolín D020.00%
74.Neštuk Jaroslav, Švec JosefSokol Zásmuky A020.00%
75.Bossanyi Michal, Douša IvanTJ Klučov A020.00%
76.Novák Petr, Matouš DominikTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B030.00%
77.Moravec Václav, Rob KarelTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B030.00%
78.Pros Jan, Malenovský AlešStolní tenis Kolín B030.00%
79.Dej František, Sixta PavelTJ Sokol Velim A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS