Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor II.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Parkan Aleš, Dvořák AlešSK Horní Ves A210100.00%
2.Lisý Ondřej, Hanzálek MiroslavSK Tenis Polesí B11191.67%
3.Nepraš Jiří, Nepraš JaromírTJ Start Nový Rychnov A16288.89%
4.Vránek Vratislav, Semrád EduardTJ Sokol Rynárec A15671.43%
5.Urbánek Jaroslav st., Březina MiroslavTJ Sokol Rynárec A12570.59%
6.Filípek Jindřich, Daňhel JiříSK Rodinov B12666.67%
7.Smrčka Roman, Škorpík JaroslavSK Tenis Polesí B8657.14%
8.Fröhlich Václav, Švehla JaroslavSK Horní Ves A11955.00%
9.Lískovec Martin, Michálek JanTJ Slavoj Pacov C8753.33%
10.Nacházel Aleš, Kubín VlastislavTJ Spartak Pelhřimov E6650.00%
11.Tržil Jiří, Emr ČestmírSK Rodinov B9950.00%
12.Havelka Jiří, Krejzlík MichalTJ Start Nový Rychnov A31615.79%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Hanzálek Miroslav, Volavka MilanSK Tenis Polesí B6185.71%
2.Luňák Zdeněk, Kubíska RadekSK Kamenice nad Lipou C4180.00%
3.Krenar Pavel, Sovka MartinTJ Slavoj Pacov C6275.00%
4.Hamza Tomáš, Kubíček OldřichTJ Jiskra Humpolec G4266.67%
5.Marek Roman, Šimůnek PetrSK Jiřice A4266.67%
6.Zadražil Miloslav, Vodička BohuslavTJ Chmelná z.s. C4266.67%
7.Vodička Bohuslav, Pisinger VáclavTJ Chmelná z.s. C6460.00%
8.Volavka Milan, Smrčka RomanSK Tenis Polesí B4357.14%
9.Dejmek Oldřich, Fencl JiříSK Kamenice nad Lipou C4357.14%
10.Krenar Pavel, Augustin RomanTJ Slavoj Pacov C5455.56%
11.Krčil Jiří, Kubů ZdeněkTJ Jiskra Humpolec G5455.56%
12.Paluch Lukáš, Malý MilanTJ Sokol Božejov A3350.00%
13.Malý Zdeněk, Vacek VáclavTJ Spartak Pelhřimov E3350.00%
14.Hamza Tomáš, Prokop TomášTJ Jiskra Humpolec G2340.00%
15.Tejkal Miroslav, Šimůnek PetrSK Jiřice A2340.00%
16.Kubů Zdeněk, Kubíček OldřichTJ Jiskra Humpolec G2433.33%
17.Malý Milan, Vacek VladimírTJ Sokol Božejov A2433.33%
18.Fencl Jiří, Luňák ZdeněkSK Kamenice nad Lipou C3730.00%
19.Kubíska Radek, Dejmek OldřichSK Kamenice nad Lipou C2625.00%
20.Vrána Milan, Vaněk JaroslavTJ Sokol Božejov A1516.67%
21.Kubíček Oldřich, Prokop TomášTJ Jiskra Humpolec G1516.67%
22.Přibyl Petr, Drbal MiloslavTJ Chmelná z.s. C1516.67%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Hubata Vacek Jaroslav, Vodička BohuslavTJ Chmelná z.s. C30100.00%
2.Jůzl Josef, Vincenc JanSK Jiřice A30100.00%
3.Nacházel Aleš, Hrkal VáclavTJ Spartak Pelhřimov E20100.00%
4.Nacházel Aleš, Vacek VáclavTJ Spartak Pelhřimov E10100.00%
5.Šimůnek Petr, Vincenc JanSK Jiřice A10100.00%
6.Tržil Jiří, Daňhel JiříSK Rodinov B10100.00%
7.Luňák Zdeněk, Semerád PavelSK Kamenice nad Lipou C10100.00%
8.Dejmek Oldřich, Musil JosefSK Kamenice nad Lipou C10100.00%
9.Lískovec Martin, Míka TomášTJ Slavoj Pacov C10100.00%
10.Urbánek Miloslav, Březina MiroslavTJ Sokol Rynárec A10100.00%
11.Marek Roman, Svoboda JaroslavSK Jiřice A10100.00%
12.Kubín Vlastislav, Malý ZdeněkTJ Spartak Pelhřimov E10100.00%
13.Hubata Vacek Jaroslav, Zadražil MiloslavTJ Chmelná z.s. C10100.00%
14.Malý Milan, David LukášTJ Sokol Božejov A10100.00%
15.Prokop Tomáš, Kubů ZdeněkTJ Jiskra Humpolec G10100.00%
16.Fencl Jiří, Jůna JanSK Kamenice nad Lipou C10100.00%
17.Vacek Václav, Mach RadekTJ Spartak Pelhřimov E10100.00%
18.Smeták Libor, Hanzálek MiroslavSK Tenis Polesí B10100.00%
19.Smeták Libor, Doubek JiříSK Tenis Polesí B10100.00%
20.Březina Miroslav, Vránek VratislavTJ Sokol Rynárec A10100.00%
21.Lisý Ondřej, Volavka MilanSK Tenis Polesí B10100.00%
22.Jůna Jan, Luňák ZdeněkSK Kamenice nad Lipou C10100.00%
23.Marek Roman, Jůzl RadekSK Jiřice A3175.00%
24.Jůzl Josef, Jůzl RadekSK Jiřice A2166.67%
25.Drbal Miloslav, Klubal JanTJ Chmelná z.s. C2166.67%
26.Nepraš Jaromír, Pech JakubTJ Start Nový Rychnov A2166.67%
27.Hubata Vacek Jaroslav, Pisinger VáclavTJ Chmelná z.s. C1150.00%
28.Kubíček Oldřich, Krčil JiříTJ Jiskra Humpolec G1150.00%
29.Malý Zdeněk, Mach RadekTJ Spartak Pelhřimov E2250.00%
30.Jůzl Martin, Svoboda JaroslavSK Jiřice A1150.00%
31.Marek Jiří, Kubíček OldřichTJ Jiskra Humpolec G1150.00%
32.Krenar Pavel, Lískovec MartinTJ Slavoj Pacov C1150.00%
33.Kopřiva Miloslav, Malý MilanTJ Sokol Božejov A1150.00%
34.Daňhel Jiří, Tomec PavelSK Rodinov B1150.00%
35.Jůzl Josef, Šimůnek PetrSK Jiřice A1150.00%
36.Malý Zdeněk, Hrkal VáclavTJ Spartak Pelhřimov E1233.33%
37.Malý Milan, Vaněk JaroslavTJ Sokol Božejov A1233.33%
38.Pisinger Václav, Drbal MiloslavTJ Chmelná z.s. C1233.33%
39.Pech Jakub, Havelka JiříTJ Start Nový Rychnov A1233.33%
40.David Lukáš, Vrána MilanTJ Sokol Božejov A1233.33%
41.Jůzl Josef, Marek RomanSK Jiřice A1233.33%
42.Malý Zdeněk, Nacházel AlešTJ Spartak Pelhřimov E1233.33%
43.Svoboda Jaroslav, Jůzl JosefSK Jiřice A1325.00%
44.Vaněk Jaroslav, Kopřiva MiloslavTJ Sokol Božejov A010.00%
45.Daňhel Jiří, Novotný PetrSK Rodinov B010.00%
46.Švehla Jaroslav, Dvořák JakubSK Horní Ves A010.00%
47.Hrkal Václav, Mach RadekTJ Spartak Pelhřimov E010.00%
48.Dvořák Aleš, Dvořák JakubSK Horní Ves A010.00%
49.Vodička Bohuslav, Drbal MiloslavTJ Chmelná z.s. C010.00%
50.Jůna Jan, Dejmek OldřichSK Kamenice nad Lipou C010.00%
51.Kubíska Radek, Jirsa MilošSK Kamenice nad Lipou C010.00%
52.Jůzl Radek, Šimůnek PetrSK Jiřice A010.00%
53.Urbánek Jaroslav st., Urbánek Jaroslav ml.TJ Sokol Rynárec A010.00%
54.Hájek Jaroslav, Marek JiříTJ Jiskra Humpolec G010.00%
55.Jirsa Miloš, Fencl JiříSK Kamenice nad Lipou C010.00%
56.Luňák Josef, Fencl JiříSK Kamenice nad Lipou C010.00%
57.Kubíska Radek, Jůna JanSK Kamenice nad Lipou C010.00%
58.Smrčka Roman, Ištok JosefSK Tenis Polesí B010.00%
59.Hamza Tomáš, Krčil JiříTJ Jiskra Humpolec G010.00%
60.Kubů Zdeněk, Marek JiříTJ Jiskra Humpolec G010.00%
61.Lískovec Martin, Dvořák MiroslavTJ Slavoj Pacov C010.00%
62.Emr Čestmír, Novotný PetrSK Rodinov B010.00%
63.Vacek Václav, Hrkal VáclavTJ Spartak Pelhřimov E010.00%
64.Sovka Martin, Michálek JanTJ Slavoj Pacov C010.00%
65.Jůzl Martin, Jůzl RadekSK Jiřice A010.00%
66.Krčil Jiří, Prokop TomášTJ Jiskra Humpolec G010.00%
67.Dvořák Jakub, Černý MichalSK Horní Ves A010.00%
68.Klubal Jan, Přibyl PetrTJ Chmelná z.s. C010.00%
69.Hájek Jaroslav, Hajčiar JanTJ Jiskra Humpolec G010.00%
70.Hrkal Václav, Mach Radek st.TJ Spartak Pelhřimov E010.00%
71.Sovka Martin, Sekyra JanTJ Slavoj Pacov C010.00%
72.Musil Josef, Jůna JanSK Kamenice nad Lipou C010.00%
73.Augustin Roman, Sekyra JanTJ Slavoj Pacov C010.00%
74.Tržil Jiří, Novotný PetrSK Rodinov B010.00%
75.Krenar Pavel, Sekyra JanTJ Slavoj Pacov C010.00%
76.Kubín Vlastislav, Mach RadekTJ Spartak Pelhřimov E010.00%
77.Vaněk Jaroslav, Kottová JanaTJ Sokol Božejov A010.00%
78.Vacek Vladimír, Vrána MilanTJ Sokol Božejov A010.00%
79.Jůzl Martin, Tejkal MiroslavSK Jiřice A010.00%
80.Fencl Jiří, Kubíska RadekSK Kamenice nad Lipou C010.00%
81.Vodička Bohuslav, Přibyl PetrTJ Chmelná z.s. C010.00%
82.Marek Jiří, Prokop TomášTJ Jiskra Humpolec G010.00%
83.Mach Radek, Mach Radek st.TJ Spartak Pelhřimov E010.00%
84.Březina Miroslav, Urbánek Jaroslav ml.TJ Sokol Rynárec A010.00%
85.Nacházel Aleš, Mach RadekTJ Spartak Pelhřimov E010.00%
86.Jůzl Martin, Vincenc JanSK Jiřice A020.00%
87.Pisinger Václav, Přibyl PetrTJ Chmelná z.s. C020.00%
88.Svoboda Jaroslav, Šimůnek PetrSK Jiřice A020.00%
89.Čermák Karel, Mach Radek st.TJ Spartak Pelhřimov E020.00%
90.Malý Zdeněk, Mach Radek st.TJ Spartak Pelhřimov E020.00%
91.Emr Čestmír, Tomec PavelSK Rodinov B020.00%
92.Vacek Vladimír, Vaněk JaroslavTJ Sokol Božejov A030.00%
93.Lískovec Martin, Sekyra JanTJ Slavoj Pacov C030.00%
94.Klubal Jan, Pisinger VáclavTJ Chmelná z.s. C030.00%
95.Dejmek Oldřich, Jirsa MilošSK Kamenice nad Lipou C030.00%
96.Jůzl Radek, Svoboda JaroslavSK Jiřice A030.00%
97.Vacek Vladimír, David LukášTJ Sokol Božejov A030.00%
98.David Lukáš, Vaněk JaroslavTJ Sokol Božejov A040.00%
99.Vrána Milan, Horák TomášTJ Sokol Božejov A040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS