Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor III.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zikmund František, Tomec PavelSK Rodinov C180100.00%
2.Haruda Tomáš, Jonáš LubomírSKST Putimov A120100.00%
3.Spielvogel Jiří, Pechek JanSKST Vlásenice A11473.33%
4.Pechek Pavel, Lang MartinSKST Vlásenice B12570.59%
5.Jelínková Simona, Kubů ŠtěpánSK Kamenice nad Lipou D7463.64%
6.Mach Radek st., Mach RadekTJ Spartak Pelhřimov F13861.90%
7.Vacek Václav, Chodur JiříTJ Spartak Pelhřimov F9660.00%
8.Kratochvíl Jan, Vyskočil PetrSK Olešná B11857.89%
9.Marek Miroslav, Bartoň OldřichSKST Putimov A11857.89%
10.Štěpán Jaroslav, Krňa EvženTJ Start Nový Rychnov B8947.06%
11.Novotný Petr, Semotán JiříSK Rodinov C81044.44%
12.David Drahoslav, Vrátný DominikTJ Pelhřimov-Osvobození A6842.86%
13.Dohnal Radek, Pechek VladimírSKST Vlásenice A5741.67%
14.Štěpánek Pavel, Sejk PetrSK Olešná B6940.00%
15.Vrátný Milan st., Vrátný Milan ml.TJ Pelhřimov-Osvobození A5838.46%
16.Mašát Radek, Zahradník JanSKST Vlásenice B4736.36%
17.Musil Josef, Štěpánová JanaSK Kamenice nad Lipou E41126.67%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Pazderka Patrik, Hájek JaroslavTJ Jiskra Humpolec H80100.00%
2.Řezáč Jan, Stehno JosefTJ Jiskra Humpolec H5183.33%
3.Blažek Milan, Kejval JakubTJ Start Nový Rychnov B4266.67%
4.Dvořák Miroslav, Červenka Roman st.TJ Slavoj Pacov D4266.67%
5.Váňa Milan, Vacek VáclavTJ Spartak Pelhřimov F3260.00%
6.Veleta Jaroslav, Augustin RomanTJ Slavoj Pacov D2433.33%
7.Zahradník Jan, Halada MiroslavSKST Vlásenice B2433.33%
8.Blažek Milan, Pech JakubTJ Start Nový Rychnov B3633.33%
9.Míka Tomáš, Červenka Roman st.TJ Slavoj Pacov D1420.00%
10.Vrátný Milan st., David DrahoslavTJ Pelhřimov-Osvobození A1420.00%
11.Kolářík Tomáš, Liška LubomírSK Kamenice nad Lipou E1614.29%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Stehno Josef, Hajčiar JanTJ Jiskra Humpolec H40100.00%
2.Havelka Jiří, Blažek MilanTJ Start Nový Rychnov B30100.00%
3.Pazderka Patrik, Řezáč JanTJ Jiskra Humpolec H30100.00%
4.Marek Jiří, Hájek JaroslavTJ Jiskra Humpolec H30100.00%
5.Veleta Jaroslav, Stejskal OldřichTJ Slavoj Pacov D20100.00%
6.Roh Tomáš, Řezáč JanTJ Jiskra Humpolec H20100.00%
7.Augustin Roman, Dvořák MiroslavTJ Slavoj Pacov D20100.00%
8.Princ Martin, Haruda TomášSKST Putimov A20100.00%
9.Šiman Luboš, Jůna JanSK Kamenice nad Lipou D20100.00%
10.Dvořák Miroslav, Sekyra JanTJ Slavoj Pacov D10100.00%
11.Řezáč Jan, Hajčiar JanTJ Jiskra Humpolec H10100.00%
12.Talich Josef, Sejk PetrSK Olešná B10100.00%
13.Brůna Petr, Hlaváček MilanTJ Jiskra Humpolec H10100.00%
14.Tomec Pavel, Semotán JiříSK Rodinov C10100.00%
15.Lang Martin, Zahradník TomášSKST Vlásenice B10100.00%
16.Augustin Roman, Stejskal OldřichTJ Slavoj Pacov D10100.00%
17.Hájek Jaroslav, Rohová MichaelaTJ Jiskra Humpolec H10100.00%
18.Pechek Jan, Zahradník TadeášSKST Vlásenice A10100.00%
19.Zahradník Jan, Zahradník TomášSKST Vlásenice B10100.00%
20.Blažek Milan, Štěpán JaroslavTJ Start Nový Rychnov B10100.00%
21.Marek Jiří, Hajčiar JanTJ Jiskra Humpolec H10100.00%
22.Marek Tomáš, Bartoň OldřichSKST Putimov A10100.00%
23.Hájek Jaroslav, Stehno JosefTJ Jiskra Humpolec H10100.00%
24.Váňa Milan, Mach RadekTJ Spartak Pelhřimov F10100.00%
25.Jůna Jan, Chlup PetrSK Kamenice nad Lipou D3175.00%
26.Jonáš Lubomír, Marek TomášSKST Putimov A3175.00%
27.Chlup Petr, Vítovcová MartinaSK Kamenice nad Lipou D2166.67%
28.Chlup Petr, Šiman LubošSK Kamenice nad Lipou D2166.67%
29.Pechek Jan, Dohnal RadekSKST Vlásenice A2166.67%
30.Pechek Jan, Pechek MilanSKST Vlásenice A2166.67%
31.Stejskal Oldřich, Sekyra JanTJ Slavoj Pacov D2166.67%
32.Hlaváček Milan, Hajčiar JanTJ Jiskra Humpolec H1150.00%
33.Pechek Milan, Zahradník TadeášSKST Vlásenice A1150.00%
34.Blažek Milan, Vaněk JaroslavTJ Start Nový Rychnov B1150.00%
35.Stejskal Oldřich, Červenka Roman st.TJ Slavoj Pacov D2250.00%
36.Halada Miroslav, Mašát RadekSKST Vlásenice B1150.00%
37.Pazderka Patrik, Roh TomášTJ Jiskra Humpolec H1150.00%
38.Veleta Jaroslav, Dvořák MiroslavTJ Slavoj Pacov D2250.00%
39.Pazderka Patrik, Stehno JosefTJ Jiskra Humpolec H2250.00%
40.Jelínková Simona, Jůna JanSK Kamenice nad Lipou D1233.33%
41.Luňák Josef, Semerád PavelSK Kamenice nad Lipou E1233.33%
42.Musil Josef, Semerád PavelSK Kamenice nad Lipou E1233.33%
43.Jelínková Simona, Nováčková KarlaSK Kamenice nad Lipou D1325.00%
44.Dohnal Radek, Pechek MilanSKST Vlásenice A1325.00%
45.Vrátný Milan ml., Vrátný DominikTJ Pelhřimov-Osvobození A1325.00%
46.Semerád Pavel, Holub KarelSK Kamenice nad Lipou E010.00%
47.Jonáš Lubomír, Chaloupek JanSKST Putimov A010.00%
48.Havelka Jiří, Pech JakubTJ Start Nový Rychnov B010.00%
49.Marek Miroslav, Princ MartinSKST Putimov A010.00%
50.Vrátný Milan st., Vrátný DominikTJ Pelhřimov-Osvobození A010.00%
51.Musil Josef, Kubíska RadekSK Kamenice nad Lipou E010.00%
52.Dvořák Miroslav, Stejskal OldřichTJ Slavoj Pacov D010.00%
53.Lang Martin, Mašát RadekSKST Vlásenice B010.00%
54.Šiman Luboš, Nováčková KarlaSK Kamenice nad Lipou D010.00%
55.Spielvogel Jiří, Pechek MilanSKST Vlásenice A010.00%
56.Paclík Václav, Marek TomášSKST Putimov A010.00%
57.Kubů Štěpán, Bořil DominikSK Kamenice nad Lipou D010.00%
58.Pechek Vladimír, Pechek MilanSKST Vlásenice A010.00%
59.Štěpán Jaroslav, Vaněk JaroslavTJ Start Nový Rychnov B010.00%
60.Dohnal Radek, Zahradník TadeášSKST Vlásenice A010.00%
61.Novotný Petr, Janus JakubSK Rodinov C010.00%
62.Vrátný Milan st., Říha DavidTJ Pelhřimov-Osvobození A010.00%
63.Veleta Jaroslav, Sekyra JanTJ Slavoj Pacov D010.00%
64.Chlup Petr, Nováčková KarlaSK Kamenice nad Lipou D010.00%
65.Pechek Pavel, Halada MiroslavSKST Vlásenice B010.00%
66.Zikmund František, Janus JakubSK Rodinov C010.00%
67.Roh Tomáš, Hajčiar JanTJ Jiskra Humpolec H010.00%
68.Novotný Petr, Tomec PavelSK Rodinov C010.00%
69.Novotný Petr, Jun DavidSK Rodinov C010.00%
70.Váňa Milan, Chodur JiříTJ Spartak Pelhřimov F010.00%
71.Zahradník Tomáš, Zahradník PavelSKST Vlásenice B010.00%
72.Pechek Pavel, Mašát RadekSKST Vlásenice B010.00%
73.Lang Martin, Zahradník JanSKST Vlásenice B010.00%
74.Havelka Jiří, Štěpán JaroslavTJ Start Nový Rychnov B010.00%
75.Krňa Evžen, Vaněk JaroslavTJ Start Nový Rychnov B010.00%
76.Stejskal Oldřich, Míka TomášTJ Slavoj Pacov D020.00%
77.Jonáš Lubomír, Bartoň OldřichSKST Putimov A020.00%
78.Jůna Jan, Nováčková KarlaSK Kamenice nad Lipou D020.00%
79.Veleta Jaroslav, Míka TomášTJ Slavoj Pacov D020.00%
80.Jelínková Simona, Vítovcová MartinaSK Kamenice nad Lipou D020.00%
81.Jun David, Janus JakubSK Rodinov C020.00%
82.Vítovcová Martina, Nováčková KarlaSK Kamenice nad Lipou D020.00%
83.Hájek Jaroslav, Roh TomášTJ Jiskra Humpolec H020.00%
84.Kos Miroslav, Štěpánek PavelSK Olešná B020.00%
85.Musil Josef, Liška LubomírSK Kamenice nad Lipou E020.00%
86.Jůna Jan, Vítovcová MartinaSK Kamenice nad Lipou D020.00%
87.Kratochvíl Jan, Kos MiroslavSK Olešná B030.00%
88.Vrátný Milan ml., David DrahoslavTJ Pelhřimov-Osvobození A030.00%
89.Kolářík Tomáš, Semerád PavelSK Kamenice nad Lipou E030.00%
90.Liška Lubomír, Holub KarelSK Kamenice nad Lipou E030.00%
91.Sekyra Jan, Míka TomášTJ Slavoj Pacov D030.00%
92.Holub Karel, Kolářík TomášSK Kamenice nad Lipou E040.00%
93.Sejk Petr, Kos MiroslavSK Olešná B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS