Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor IV.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hlaváček Milan, Zadina JosefTJ Jiskra Humpolec I16194.12%
2.Džumurat Valentyn, Dvořák VladimírSK Jiřice B10471.43%
3.Pavlů Jan, Šimsa VáclavSKST Putimov B10662.50%
4.Paclík Václav, Pihávek JanSKST Putimov B7653.85%
5.Dvořák Jakub, Kasal JanSK Horní Ves B5838.46%
6.Černý Michal, Brada JakubSK Horní Ves B4833.33%
7.Kos Matouš, Fák VojtěchTJ Spartak Pelhřimov G1811.11%
Dvojice, které odehrály méně než 9 zápasů
1.Brůna Petr, Roh TomášTJ Jiskra Humpolec I6185.71%
2.Skácel Václav, Vincenc JanSK Jiřice B4180.00%
3.Marek Lukáš, Jirsa MarekSokol Častrov A4180.00%
4.Skácel Václav, Farka LadislavSK Jiřice B3175.00%
5.Jůzl Martin, Skácel VáclavSK Jiřice B3175.00%
6.Brůna Petr, Bošek LukášTJ Jiskra Humpolec I5271.43%
7.Jirsa Marek, Spielvogel TomSokol Častrov A5271.43%
8.Jirsová Nikola, Marek LukášSokol Častrov A2433.33%
9.Mazanec Petr, Fák VojtěchTJ Spartak Pelhřimov G2433.33%
10.Duong Anh Nam, Slavětínský MatějTJ Spartak Pelhřimov G2433.33%
11.Dvořák Jakub, Venkrbec PetrSK Horní Ves B1325.00%
12.Černý Michal, Venkrbec PetrSK Horní Ves B040.00%
13.Duong Anh Nam, Kos MatoušTJ Spartak Pelhřimov G040.00%
14.Duong Anh Nam, Le Karel DuyTJ Spartak Pelhřimov G040.00%
15.Kuldan František, Mareš MatějSokol Častrov A060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Farka Ladislav, Vincenc JanSK Jiřice B20100.00%
2.Skácel Václav, Jiřík PavelSK Jiřice B20100.00%
3.Brůna Petr, Klubal JiříTJ Jiskra Humpolec I20100.00%
4.Jůzl Martin, Vincenc JanSK Jiřice B10100.00%
5.Zadina Josef, Brůna PetrTJ Jiskra Humpolec I10100.00%
6.Roh Tomáš, Rohová MichaelaTJ Jiskra Humpolec I10100.00%
7.Jirsa Marek, Pomikáček JanSokol Častrov A10100.00%
8.Severa Lukáš, Spielvogel TomSokol Častrov A10100.00%
9.Brůna Petr, Rohová MichaelaTJ Jiskra Humpolec I10100.00%
10.Duong Anh Nam, Fák VojtěchTJ Spartak Pelhřimov G10100.00%
11.Šimsa Václav, Paclík VáclavSKST Putimov B10100.00%
12.Hlaváček Aleš, Zadina JosefTJ Jiskra Humpolec I10100.00%
13.Chodur Jiří, Fák VojtěchTJ Spartak Pelhřimov G10100.00%
14.Roh Tomáš, Zadina JosefTJ Jiskra Humpolec I10100.00%
15.Paclík Václav, Pavlů JanSKST Putimov B10100.00%
16.Džumurat Valentyn, Vincenc JanSK Jiřice B10100.00%
17.Pihávek Jan, Princ MartinSKST Putimov B2166.67%
18.Marek Lukáš, Spielvogel TomSokol Častrov A2166.67%
19.Princ Martin, Paclík VáclavSKST Putimov B2166.67%
20.Jirsová Nikola, Spielvogel TomSokol Častrov A1150.00%
21.Slavětínský Matěj, Kos MatoušTJ Spartak Pelhřimov G010.00%
22.Spielvogel Tom, Fuxová MarkétaSokol Častrov A010.00%
23.Le Karel Duy, Fák VojtěchTJ Spartak Pelhřimov G010.00%
24.Pavlů Jan, Pihávek JanSKST Putimov B010.00%
25.Skácel Václav, Džumurat ValentynSK Jiřice B010.00%
26.Jůzl Radek, Džumurat ValentynSK Jiřice B010.00%
27.Fuxová Markéta, Severa LukášSokol Častrov A010.00%
28.Dvořák Vladimír, Jiřík PavelSK Jiřice B010.00%
29.Marková Aneta, Spielvogel TomSokol Častrov A010.00%
30.Severa Lukáš, Mareš MatějSokol Častrov A010.00%
31.Marková Aneta, Fuxová LucieSokol Častrov A010.00%
32.Jirsová Nikola, Severa LukášSokol Častrov A010.00%
33.Le Karel Duy, Slavětínský MatějTJ Spartak Pelhřimov G010.00%
34.Princ Martin, Šimsa VáclavSKST Putimov B010.00%
35.Klubal Jiří, Roh TomášTJ Jiskra Humpolec I010.00%
36.Dvořák Jakub, Černý MichalSK Horní Ves B010.00%
37.Kos Matouš, Le Karel DuyTJ Spartak Pelhřimov G020.00%
38.Marková Aneta, Jirsová NikolaSokol Častrov A020.00%
39.Džumurat Valentyn, Farka LadislavSK Jiřice B020.00%
40.Venkrbec Petr, Brada JakubSK Horní Ves B020.00%
41.Dvořák Jakub, Makovička KarelSK Horní Ves B020.00%
42.Kos Matouš, Mazanec PetrTJ Spartak Pelhřimov G030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS