Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Macoun Miroslav, Směšný MilanTJ Jiskra Tanvald A17385.00%
2.Ryšavý Milan, Pikous MarselTJ Jiskra Raspenava B11378.57%
3.Žid Jaromír, Lieskovský DanielSKST Liberec K9375.00%
4.Blažek Petr, Drechsler JanTJ Jiskra Raspenava B16672.73%
5.Fejtek Ondřej, Líbal JaromírTJ Sokol Vesec A14670.00%
6.Paldus Tomáš, Mastník RadekTJ Sokol Bratříkov B10566.67%
7.Paldus Martin, Zahradník JanTJ Sokol Bratříkov B11955.00%
8.Šákr Josef, Nešvera MiroslavTJ Jiskra Nový Bor C6554.55%
9.Košek Martin, Berger JanSKST Liberec K6554.55%
10.Longinová Ilona, Longin MilanTJ Sokol Turnov C7653.85%
11.Pavelka Radim, Holec Jaroslav st.TJ Jiskra Tanvald A9852.94%
12.Hofman Denis, Oliverius PavelTJ Jiskra Nový Bor C8947.06%
13.Ježek Pavel, Kocour JanTJ Sokol Vesec A31318.75%
14.Průša Pavel, Zahradník PetrTJ Spartak Chrastava B21016.67%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Hanák Petr, Charvát LubošTJ Spartak Chrastava B90100.00%
2.Mareš Erik, Rosu Robert AlexandruSKST Liberec L40100.00%
3.Kutifel Josef ml., Rosu Robert AlexandruSKST Liberec L40100.00%
4.Pusch František, Kutifel Josef ml.SKST Liberec L40100.00%
5.Živnůstka Miroslav, Charvát LubošTJ Spartak Chrastava B20100.00%
6.Pikous Marsel, Drechsler MatějTJ Jiskra Raspenava B20100.00%
7.Lieskovský Daniel, Absolonová MarieSKST Liberec K20100.00%
8.Longin Milan, Jáč MilošTJ Sokol Turnov C20100.00%
9.Pusch František, Vogel MatějSKST Liberec L20100.00%
10.Macoun Miroslav, Vorlíček MichalTJ Jiskra Tanvald A10100.00%
11.Líbal Jaromír, Kocour JanTJ Sokol Vesec A10100.00%
12.Veselka Jiří st., Holík TomášSKST Liberec L10100.00%
13.Reichl Radomír, Jaderný PetrTJ Lokomotiva Česká Lípa B10100.00%
14.Průša Pavel, Živnůstka MiroslavTJ Spartak Chrastava B10100.00%
15.Reichl Radomír, Jablonovský JanTJ Lokomotiva Česká Lípa B10100.00%
16.Rosu Robert Alexandru, Holík TomášSKST Liberec L10100.00%
17.Mádle Luděk, Tichý VojtěchTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10100.00%
18.Kutifel Josef ml., Mareš ErikSKST Liberec L10100.00%
19.Mádle Luděk, Matouš RomanTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10100.00%
20.Šonský Patrik, Vrabec JakubTJ Sokol Turnov D10100.00%
21.Reichl Radomír, Kopecký LubošTJ Lokomotiva Česká Lípa B10100.00%
22.Košek Martin, Knot JanSKST Liberec K10100.00%
23.Berger Jan, Pařízková MonikaSKST Liberec K10100.00%
24.Zahradník Jan, Slavík MiroslavTJ Sokol Bratříkov B10100.00%
25.Vrabec Jakub, Zítko MartinTJ Sokol Turnov D10100.00%
26.Bříza František, Reichl RadomírTJ Lokomotiva Česká Lípa B3175.00%
27.Daníček Radek, Pecka VlastimilTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C5271.43%
28.Holík Tomáš, Kutifel Josef ml.SKST Liberec L4266.67%
29.Holec Jaroslav st., Vorlíček MichalTJ Jiskra Tanvald A2166.67%
30.Knob Michal, Šonský PatrikTJ Sokol Turnov D2166.67%
31.Reichl Radomír, Dědek PavelTJ Lokomotiva Česká Lípa B2166.67%
32.Jaderný Petr, Čech MilanTJ Lokomotiva Česká Lípa B5362.50%
33.Hradecký Jakub, Daníček RadekTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C5362.50%
34.Čech Milan, Jablonovský JanTJ Lokomotiva Česká Lípa B3260.00%
35.Holík Tomáš, Tauchman DenisSKST Liberec L3260.00%
36.Dědek Pavel, Jablonovský JanTJ Lokomotiva Česká Lípa B1150.00%
37.David Jaroslav, David LukášTJ Sokol Turnov D2250.00%
38.Pecka Vlastimil, Matouš RomanTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C1150.00%
39.Vrabec Jakub, Jindrák LukášTJ Sokol Turnov D1150.00%
40.Absolonová Marie, Žid JaromírSKST Liberec K1150.00%
41.Šonský Patrik, Jindrák LukášTJ Sokol Turnov D2250.00%
42.Nešvera Miroslav, Bartoš JiříTJ Jiskra Nový Bor C1150.00%
43.Pecka Vlastimil, Sudek PetrTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C2250.00%
44.Molitoris Dušan, Daníček RadekTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C1150.00%
45.Průša Pavel, Hanák PetrTJ Spartak Chrastava B1150.00%
46.Čech Milan, Kopecký StanislavTJ Lokomotiva Česká Lípa B2250.00%
47.Reichl Radomír, Gabriel Václav st.TJ Lokomotiva Česká Lípa B1150.00%
48.Jáč Miloš, Hlaváček VladimírTJ Sokol Turnov C1150.00%
49.Zahradník Petr, Živnůstka MiroslavTJ Spartak Chrastava B2250.00%
50.Sudek Petr, Hradecký JakubTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C3442.86%
51.Sucharda Jan, Šákr JosefTJ Jiskra Nový Bor C3442.86%
52.Paldus Tomáš, Slavík MiroslavTJ Sokol Bratříkov B2340.00%
53.Holík Tomáš, Vejvoda ViktorSKST Liberec L2340.00%
54.Drechsler Matěj, Ryšavý MilanTJ Jiskra Raspenava B2340.00%
55.Knob Michal, Vrabec JakubTJ Sokol Turnov D1233.33%
56.Ježek Pavel, Souček JosefTJ Sokol Vesec A1233.33%
57.Matouš Roman, Sudek PetrTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C1233.33%
58.Charvát Luboš, Šimon MiroslavTJ Spartak Chrastava B2433.33%
59.Hlaváček Vladimír, Jiroš AdamTJ Sokol Turnov C3633.33%
60.Šimon Miroslav, Zahradník PetrTJ Spartak Chrastava B1325.00%
61.Kopecký Stanislav, Dědek PavelTJ Lokomotiva Česká Lípa B1325.00%
62.Anděl Jiří, Jiroš AdamTJ Sokol Turnov C2625.00%
63.Vrabec Jakub, Varcl JakubTJ Sokol Turnov D2625.00%
64.Tauchman Denis, Mareš ErikSKST Liberec L1420.00%
65.Košek Martin, Absolonová MarieSKST Liberec K1614.29%
66.Jiroš Adam, Matoušková StanislavaTJ Sokol Turnov C010.00%
67.Zítko Martin, Pitro LukášTJ Sokol Turnov D010.00%
68.Šonský Patrik, Brenner MatějTJ Sokol Turnov D010.00%
69.Varcl Jan st., Varcl MatějTJ Sokol Turnov D010.00%
70.Paldus Tomáš, Chlum LukášTJ Sokol Bratříkov B010.00%
71.Lipenský Robert, Zahradník PetrTJ Spartak Chrastava B010.00%
72.Charvát Luboš, Lipenský RobertTJ Spartak Chrastava B010.00%
73.Žid Jaromír, Knot JanSKST Liberec K010.00%
74.Vrabec Jakub, Mencl KryštofTJ Sokol Turnov D010.00%
75.Bříza František, Jablonovský JanTJ Lokomotiva Česká Lípa B010.00%
76.Veselka Jiří st., Mikula OldřichSKST Liberec L010.00%
77.Žid Jaromír, Berger JanSKST Liberec K010.00%
78.Červová Jitka, Varcl MatějTJ Sokol Turnov D010.00%
79.Pusch František, Mareš ErikSKST Liberec L010.00%
80.Knob Michal, Jindrák LukášTJ Sokol Turnov D010.00%
81.Jiroš Adam, Kopiary LubomírTJ Sokol Turnov C010.00%
82.Jáč Miloš, Anděl JiříTJ Sokol Turnov C010.00%
83.Hofman Denis, Sucharda JanTJ Jiskra Nový Bor C010.00%
84.Kocour Jan, Fejtek OndřejTJ Sokol Vesec A010.00%
85.Paldus Tomáš, Zahradník JanTJ Sokol Bratříkov B010.00%
86.Paldus Martin, Chlum LukášTJ Sokol Bratříkov B010.00%
87.Absolonová Marie, Berger JanSKST Liberec K010.00%
88.Jiroš Adam, Jáč MilošTJ Sokol Turnov C010.00%
89.Berger Jan, Žid ČeněkSKST Liberec K010.00%
90.Pecka Vlastimil, Hradecký JakubTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C010.00%
91.Oliverius Pavel, Šákr JosefTJ Jiskra Nový Bor C010.00%
92.Hlaváček Vladimír, Longin MilanTJ Sokol Turnov C010.00%
93.Gabriel Václav st., Gabriel JanTJ Lokomotiva Česká Lípa B010.00%
94.Daníček Radek, Tichý VojtěchTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C010.00%
95.Šákr Josef, Bartoš JiříTJ Jiskra Nový Bor C010.00%
96.Lipenský Robert, Šimon MiroslavTJ Spartak Chrastava B010.00%
97.Matoušková Stanislava, Kopiary LubomírTJ Sokol Turnov C010.00%
98.Kopecký Stanislav, Gabriel JanTJ Lokomotiva Česká Lípa B010.00%
99.Holík Tomáš, Mareš ErikSKST Liberec L010.00%
100.Molitoris Dušan, Tichý VojtěchTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C010.00%
101.Jíra Jiří, Kocour JanTJ Sokol Vesec A010.00%
102.Kutifel Josef ml., Matějčík JanSKST Liberec L010.00%
103.Oliverius Pavel, Bartoš JiříTJ Jiskra Nový Bor C010.00%
104.Mareš Erik, Mikula OldřichSKST Liberec L010.00%
105.Mencl Kryštof, Brenner MatějTJ Sokol Turnov D020.00%
106.Čech Milan, Gabriel JanTJ Lokomotiva Česká Lípa B020.00%
107.Pavelka Radim, Vorlíček MichalTJ Jiskra Tanvald A020.00%
108.Tichý Vojtěch, Barbora AdamTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C020.00%
109.Brenner Matěj, Vrabec JakubTJ Sokol Turnov D030.00%
110.Šonský Patrik, Krauter GunarTJ Sokol Turnov D030.00%
111.Varcl Matěj, Brenner MatějTJ Sokol Turnov D030.00%
112.Longin Milan, Anděl JiříTJ Sokol Turnov C030.00%
113.Pařízková Monika, Žid JaromírSKST Liberec K030.00%
114.Matouš Roman, Molitoris DušanTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C030.00%
115.Čech Milan, Dědek PavelTJ Lokomotiva Česká Lípa B030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy