Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - RSST Přerov 5.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kuchař Jiří, Kuchař IvanStřelecký klub Polom15193.75%
2.Zámorský Josef, Hradilík MiroslavSDH Lhota B10190.91%
3.Pecha Radek, Hostášek JakubTJ Sokol Dolní Újezd E7187.50%
4.Trunečka Milan, Severa Milan nejml.SK Přerov E10376.92%
5.Mašláň Vladimír, Zlámal RadimSportovní klub Rakov C5362.50%
6.Vysloužil Jarmil, Severová MartinaSK Přerov E6460.00%
7.Lehnfeld Miroslav, Vaculík BřetislavSTK Hradčany D3260.00%
8.Trousil Martin, Boháč PetrSDH Špičky5645.45%
9.Prokeš Jaroslav, Masař DanielT.J. Sokol Vlkoš3442.86%
10.Skopal Jaromír, Šebesta TomášTJ Sokol Dolní Újezd E6842.86%
11.Frkal Tomáš, Voldán MichalSDH Špičky5741.67%
12.Matysík Jiří, Kovář KarelSTK Hradčany D3537.50%
13.Stibořík Petr, Jiřík PavelSDH Lhota B4736.36%
14.Koubek Miroslav, Dočkálek AntonínStřelecký klub Polom4736.36%
15.Poštulka Ivo, Kaspar MichalTJ Sigma Hranice E4736.36%
16.Dittrich Marcel, Kotas JiříSportovní klub Rakov C2722.22%
17.Zlámal Radim, Kotas JiříSportovní klub Rakov C1420.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Janíček Miroslav, Pospíchal RadekTJ Sigma Hranice E30100.00%
2.Bereza Oldřich, Kajnar MilanSK Přerov E20100.00%
3.Zlámal Radim, Ďásek PavelSportovní klub Rakov C20100.00%
4.Hradilík Miroslav, Jiřík PavelSDH Lhota B20100.00%
5.Kozák Ivan, Pospíchal RadekTJ Sigma Hranice E20100.00%
6.Trousil Martin, Frkal TomášSDH Špičky20100.00%
7.Zámorský Josef, Jiřík PavelSDH Lhota B20100.00%
8.Kroupová Terezie, Říhošek JosefT.J. Sokol Vlkoš10100.00%
9.Koval Jiří, Janíček MiroslavTJ Sigma Hranice E10100.00%
10.Severová Martina, Besta VojtaSK Přerov E10100.00%
11.Kuchař Vlastimil, Kozák IvanTJ Sigma Hranice E10100.00%
12.Trousil Martin, Voldán MichalSDH Špičky10100.00%
13.Severová Martina, Nadymáček FrantišekSK Přerov E10100.00%
14.Ház Jaroslav, Ház StanislavTJ Sokol Dolní Újezd E10100.00%
15.Pecha Radek, Ház StanislavTJ Sokol Dolní Újezd E10100.00%
16.Kuča Zdeněk, Masař DanielT.J. Sokol Vlkoš10100.00%
17.Janíček Miroslav, Poštulka IvoTJ Sigma Hranice E10100.00%
18.Zámorský Josef, Hlaváč JakubSDH Lhota B10100.00%
19.Stibořík Petr, Hradilík MiroslavSDH Lhota B10100.00%
20.Lehnfeld Miroslav, Kopřiva KarelSTK Hradčany D3175.00%
21.Boháč Petr, Voldán MichalSDH Špičky2166.67%
22.Kuchař Vlastimil, Pospíchal RadekTJ Sigma Hranice E2166.67%
23.Poštulka Ivo, Kuchař VlastimilTJ Sigma Hranice E2166.67%
24.Prečan Vít, Masař DanielT.J. Sokol Vlkoš1150.00%
25.Severová Martina, Trunečka MilanSK Přerov E1150.00%
26.Prečan Vít, Prečan VojtěchT.J. Sokol Vlkoš1150.00%
27.Hlaváč Jakub, Stibořík PetrSDH Lhota B2250.00%
28.Lehnfeld Miroslav, Kyselák JanSTK Hradčany D1150.00%
29.Kuča Zdeněk, Prečan VítT.J. Sokol Vlkoš2250.00%
30.Pospíchal Radek, Koval JiříTJ Sigma Hranice E2250.00%
31.Pecha Radek, Ház JaroslavTJ Sokol Dolní Újezd E1233.33%
32.Ház Stanislav, Šebesta TomášTJ Sokol Dolní Újezd E010.00%
33.Matysík Jiří, Kyselák JanSTK Hradčany D010.00%
34.Kotas Jiří, Ďásek PavelSportovní klub Rakov C010.00%
35.Prokeš Jaroslav, Hlaváčová KateřinaT.J. Sokol Vlkoš010.00%
36.Boháč Petr, Frkal TomášSDH Špičky010.00%
37.Zlámal Radim, Sehnalík LukášSportovní klub Rakov C010.00%
38.Kroupová Terezie, Masař DanielT.J. Sokol Vlkoš010.00%
39.Vaculík Břetislav, Vaculík JaroslavSTK Hradčany D010.00%
40.Pecha Radek, Turbek OndřejTJ Sokol Dolní Újezd E010.00%
41.Matysík Jiří, Kopřiva KarelSTK Hradčany D010.00%
42.Šíbal Jan, Beran PavelSDH Špičky010.00%
43.Prokeš Jaroslav, Prečan VojtěchT.J. Sokol Vlkoš010.00%
44.Vaculík Jaroslav, Matysík JiříSTK Hradčany D010.00%
45.Lehnfeld Miroslav, Vaculík JaroslavSTK Hradčany D010.00%
46.Severa Milan nejml., Besta VojtaSK Přerov E010.00%
47.Pospíchal Radek, Kaspar MichalTJ Sigma Hranice E010.00%
48.Trousil Martin, Šíbal JanSDH Špičky010.00%
49.Matysík Jiří, Lehnfeld MiroslavSTK Hradčany D010.00%
50.Říhošek Josef, Hlaváčová KateřinaT.J. Sokol Vlkoš010.00%
51.Kuča Zdeněk, Říhošek JosefT.J. Sokol Vlkoš010.00%
52.Blaha Igor, Kyselák JanSTK Hradčany D010.00%
53.Hostášek Jakub, Turbek OndřejTJ Sokol Dolní Újezd E010.00%
54.Jiřík Pavel, Matysík JiříSTK Hradčany D020.00%
55.Lehnfeld Miroslav, Jiřík PavelSTK Hradčany D020.00%
56.Masař Daniel, Říhošek JosefT.J. Sokol Vlkoš020.00%
57.Vaculík Břetislav, Kovář KarelSTK Hradčany D020.00%
58.Kuča Zdeněk, Kroupová TerezieT.J. Sokol Vlkoš020.00%
59.Ház Stanislav, Hostášek JakubTJ Sokol Dolní Újezd E020.00%
60.Masař Daniel, Prečan VojtěchT.J. Sokol Vlkoš020.00%
61.Kuča Zdeněk, Hlaváčová KateřinaT.J. Sokol Vlkoš020.00%
62.Kroupová Terezie, Prečan VojtěchT.J. Sokol Vlkoš020.00%
63.Koubek Miroslav, Koubková AdélaStřelecký klub Polom030.00%
64.Ďásek Pavel, Dittrich MarcelSportovní klub Rakov C040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy