Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 1
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kolík Petr, Makovec RostislavTJ Sokol Čechovice E60100.00%
2.Švéda Viktor, Danyi PetrSDH Dětkovice C50100.00%
3.Danyi Petr, Hybl MartinSDH Dětkovice C5183.33%
4.Zavadil Roman, Dvorský DušanTJ Sokol Čechy pod Kosířem8280.00%
5.Švancara Jaroslav, Šmíd VladimírBabylon Brodek u Konice13572.22%
6.Růžička Luboš, Mlčoch MilošTJ Sokol Čehovice6366.67%
7.Vyskočil Petr, Vaňák Pavel st.TJ Sokol Plumlov7463.64%
8.Dvorský Dušan, Koutný JaroslavTJ Sokol Čechy pod Kosířem5362.50%
9.Fojtík Lubomír, Jelínek KarelTJ Sokol Brodek u Prostějova B3260.00%
10.Buřt Petr, Melka KvětoslavSDH Dětkovice C3260.00%
11.Piňos Zbyněk, Šmudla RomanTJ Sokol Plumlov3260.00%
12.Havlíček Ondřej, Dušek ViktorTJ Sokol Čechovice E3260.00%
13.Krupa Jaroslav, Barták MichalST Bílovice A7558.33%
14.Širila Jaroslav, Dvořák ZdeněkTJ Sokol Brodek u Prostějova B7558.33%
15.Kunert Pavel, Kardinál TomášTJ Sokol Čehovice9950.00%
16.Tesárek Pavel, Zbořil RadekTJ Sokol Čechy pod Kosířem8850.00%
17.Lužný Radek, Piňos ZbyněkTJ Sokol Plumlov3350.00%
18.Tesař Vladimír, Krupa PetrST Bílovice A5645.45%
19.Podhorný Zdeněk, Páleníček MichalBabylon Brodek u Konice41126.67%
20.Růžička Luboš, Růžička SvatoplukTJ Sokol Čehovice1516.67%
21.Horna Michal I., Jansa MartinTJ Sokol Otaslavice C0130.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Válek Jiří, Kroupa ZdeněkTJ Sokol Němčice nad Hanou C40100.00%
2.Jelínek Karel, Soldán MartinTJ Sokol Brodek u Prostějova B30100.00%
3.Daněček Lukáš, Fiala TomášTJ Sokol Otaslavice C20100.00%
4.Mlčoch Miloš, Růžička SvatoplukTJ Sokol Čehovice20100.00%
5.Švécarová Pavla, Dvořák ZdeněkTJ Sokol Brodek u Prostějova B20100.00%
6.Fojtík Lubomír, Švécarová PavlaTJ Sokol Brodek u Prostějova B20100.00%
7.Kolík Petr, Fréhar JanTJ Sokol Čechovice E20100.00%
8.Danyi Petr, Brlica FilipSDH Dětkovice C20100.00%
9.Makovec Rostislav, Fréhar JanTJ Sokol Čechovice E20100.00%
10.Piňos Zbyněk, Vaňák Pavel ml.TJ Sokol Plumlov10100.00%
11.Dvořák Zdeněk, Fojtík LubomírTJ Sokol Brodek u Prostějova B10100.00%
12.Havlíček Ondřej, Šteigl ŠimonTJ Sokol Čechovice E10100.00%
13.Válek Jiří, Oplocký Petr st.TJ Sokol Němčice nad Hanou C10100.00%
14.Diviš Marek, Coufalík JaroslavTJ Sokol Němčice nad Hanou C10100.00%
15.Kolík Petr, Otava JanTJ Sokol Čechovice E10100.00%
16.Komínek Tomáš, Šmudla RomanTJ Sokol Plumlov10100.00%
17.Kolík Petr, Šťastný PavelTJ Sokol Čechovice E10100.00%
18.Oplocký Petr st., Richter AntonínTJ Sokol Němčice nad Hanou C10100.00%
19.Přidal Jiří, Doležal AloisTJ Sokol Němčice nad Hanou C10100.00%
20.Vyskočil Petr, Šmudla RomanTJ Sokol Plumlov10100.00%
21.Belant Vladislav, Jelínek MichalTJ Sokol Brodek u Prostějova B10100.00%
22.Zbořil Radek, Koutný JaroslavTJ Sokol Čechy pod Kosířem10100.00%
23.Šteigl Šimon, Dušek ViktorTJ Sokol Čechovice E10100.00%
24.Coufalík Jaroslav, Málek MiloslavTJ Sokol Němčice nad Hanou C10100.00%
25.Brlica Filip, Melka KvětoslavSDH Dětkovice C10100.00%
26.Bartošík Michal, Janík ŠimonTJ Sokol Němčice nad Hanou C10100.00%
27.Přidal Jiří, Diviš MarekTJ Sokol Němčice nad Hanou C10100.00%
28.Vyskočil Petr, Piňos ZbyněkTJ Sokol Plumlov10100.00%
29.Hochman Libor, Daněček LukášTJ Sokol Otaslavice C3175.00%
30.Lužný Radek, Komínek TomášTJ Sokol Plumlov2166.67%
31.Kroupa Zdeněk, Přidal JiříTJ Sokol Němčice nad Hanou C2166.67%
32.Krupa Jaroslav, Krupa PetrST Bílovice A2166.67%
33.Švéda Viktor, Melka KvětoslavSDH Dětkovice C2166.67%
34.Šťastný Pavel, Fréhar JanTJ Sokol Čechovice E2166.67%
35.Komínek Tomáš, Piňos ZbyněkTJ Sokol Plumlov1150.00%
36.Šťastný David, Šteigl ŠimonTJ Sokol Čechovice E1150.00%
37.Kadlík Vladimír, Válek JiříTJ Sokol Němčice nad Hanou C1150.00%
38.Brlica Filip, Juráček MichalSDH Dětkovice C1150.00%
39.Přidal Petr st., Oplocký Petr st.TJ Sokol Němčice nad Hanou C1150.00%
40.Diviš Marek, Kroupa ZdeněkTJ Sokol Němčice nad Hanou C1150.00%
41.Fréhar Jan, Weisser RadimTJ Sokol Čechovice E1150.00%
42.Krupa Jaroslav, Staněk VladimírST Bílovice A1150.00%
43.Fréhar Jan, Otava JanTJ Sokol Čechovice E1150.00%
44.Švéda Viktor, Buřt PetrSDH Dětkovice C1150.00%
45.Melka Květoslav, Juráček MichalSDH Dětkovice C1150.00%
46.Širila Jaroslav, Fojtík LubomírTJ Sokol Brodek u Prostějova B1150.00%
47.Diviš Marek, Válek JiříTJ Sokol Němčice nad Hanou C1325.00%
48.Diviš Marek, Bouda KvětoslavTJ Sokol Němčice nad Hanou C010.00%
49.Danyi Petr, Juráček MichalSDH Dětkovice C010.00%
50.Šatný Jaroslav, Jansa MartinTJ Sokol Otaslavice C010.00%
51.Šatný Jaroslav, Slavík PetrTJ Sokol Otaslavice C010.00%
52.Přidal Jiří, Bouda KvětoslavTJ Sokol Němčice nad Hanou C010.00%
53.Richter Antonín, Coufalík JaroslavTJ Sokol Němčice nad Hanou C010.00%
54.Otava Jan, Šťastný DavidTJ Sokol Čechovice E010.00%
55.Weisser Radim, Dušek ViktorTJ Sokol Čechovice E010.00%
56.Buřt Petr, Juráček MichalSDH Dětkovice C010.00%
57.Vyskočil Petr, Lužný RadekTJ Sokol Plumlov010.00%
58.Přidal Jiří, Válek JiříTJ Sokol Němčice nad Hanou C010.00%
59.Přidal Petr st., Coufalík JaroslavTJ Sokol Němčice nad Hanou C010.00%
60.Jelínek Karel, Oulehla JaromírTJ Sokol Brodek u Prostějova B010.00%
61.Šatný Jaroslav, Fiala TomášTJ Sokol Otaslavice C010.00%
62.Šťastný Pavel, Šťastný DavidTJ Sokol Čechovice E010.00%
63.Piňos Zbyněk, Zelený MilošTJ Sokol Plumlov010.00%
64.Přidal Jiří, Přidal Petr st.TJ Sokol Němčice nad Hanou C010.00%
65.Oplocký Petr st., Diviš MarekTJ Sokol Němčice nad Hanou C010.00%
66.Patková Markéta, Šatný JaroslavTJ Sokol Otaslavice C010.00%
67.Frňka Patrik, Šteigl ŠimonTJ Sokol Čechovice E010.00%
68.Tesař Vladimír, Synek PavelST Bílovice A010.00%
69.Páleníček Michal, Tuscher JosefBabylon Brodek u Konice010.00%
70.Šatný Jaroslav, Horna Michal I.TJ Sokol Otaslavice C010.00%
71.Růžička Lubomír, Růžička SvatoplukTJ Sokol Čehovice010.00%
72.Staněk Vladimír, Barták MichalST Bílovice A010.00%
73.Diviš Marek, Meixner PetrTJ Sokol Němčice nad Hanou C010.00%
74.Buřt Petr, Hybl MartinSDH Dětkovice C010.00%
75.Hybl Martin, Juráček MichalSDH Dětkovice C010.00%
76.Šatný Jaroslav, Hlavík MilanTJ Sokol Otaslavice C010.00%
77.Hochman Libor, Fiala TomášTJ Sokol Otaslavice C010.00%
78.Vyskočil Petr, Zelený MilošTJ Sokol Plumlov010.00%
79.Kroupa Zdeněk, Přidal Petr st.TJ Sokol Němčice nad Hanou C010.00%
80.Jelínek Michal, Jelínek KarelTJ Sokol Brodek u Prostějova B020.00%
81.Širila Jaroslav, Smékal PetrTJ Sokol Brodek u Prostějova B020.00%
82.Přidal Jiří, Oplocký Petr st.TJ Sokol Němčice nad Hanou C020.00%
83.Jansa Martin, Slavík PetrTJ Sokol Otaslavice C020.00%
84.Leskovec Václav, Páleníček MichalBabylon Brodek u Konice020.00%
85.Staněk Vladimír, Krupa PetrST Bílovice A020.00%
86.Melka Květoslav, Hýbl TomášSDH Dětkovice C020.00%
87.Lužný Radek, Zelený MilošTJ Sokol Plumlov020.00%
88.Frňka Patrik, Otava JanTJ Sokol Čechovice E020.00%
89.Hochman Libor, Šatný JaroslavTJ Sokol Otaslavice C020.00%
90.Hochman Libor, Horna Michal I.TJ Sokol Otaslavice C030.00%
91.Hlavík Milan, Hochman LiborTJ Sokol Otaslavice C030.00%
92.Švécarová Pavla, Jelínek KarelTJ Sokol Brodek u Prostějova B030.00%
93.Tesař Vladimír, Staněk VladimírST Bílovice A040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy