Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor II. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Sklenář Tomáš, Sklenář DavidTJ Sokol Hudlice C90100.00%
2.Šlosar Roman, Šlosar MilanTJ Sokol Žebrák C11284.62%
3.Pertl Antonín, Kodet RomanTJ Zdejcina A10283.33%
4.Bielčik Miroslav, Břížďala Miroslav ml.TJ Sokol Králův Dvůr C10283.33%
5.Vrecion Jiří, Kračmer MatějTJ Sokol Králův Dvůr C8280.00%
6.Spousta Martin, Hašek ZdeněkTJ Lokomotiva Zdice C5362.50%
7.Spousta David, Spousta JanTJ Sokol Žebrák C5362.50%
8.Větrovský Petr, Kindl DavidTJ Chaloupky C5455.56%
9.Vavřinec Jiří, Ranzi PieroTJ Srbsko A6746.15%
10.Kořínek František, Růžička JaroslavTJ Chaloupky C3442.86%
11.Šeršeň Miroslav, Horáček MiroslavTJ Srbsko A3827.27%
12.Holý Stanislav, Gürtner PavelTJ Sokol Karlštejn B1614.29%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Lev Daniel, Vaculík Stanislav ml.TJ Sokol Hudlice C40100.00%
2.Drsek Václav, Spousta DavidTJ Sokol Žebrák C30100.00%
3.Bělohoubek Vlastimil, Břížďala Miroslav ml.TJ Sokol Králův Dvůr C3175.00%
4.Hazuka Jiří, Klaus LadislavTJ Zdejcina A3175.00%
5.Hazuka Jiří, Kodet RomanTJ Zdejcina A3175.00%
6.Spousta Martin, Preis TomášTJ Lokomotiva Zdice C2166.67%
7.Kureš Milan, Janeček TomášTJ Slovan Lochovice C2166.67%
8.Müller Michal, Cajthaml PavelTJ Sokol Žebrák D2166.67%
9.Poncar Václav, Spousta MartinTJ Lokomotiva Zdice C2166.67%
10.Větrovský Petr, Kořínek FrantišekTJ Chaloupky C2166.67%
11.Zíma Radek, Mencl JosefTJ Sokol Žebrák D3260.00%
12.Zíma Radek, Drahovzal PetrTJ Sokol Žebrák D3260.00%
13.Jirkovský Antonín st., Anděl MilošTJ Slovan Lochovice C3260.00%
14.Cajthaml Pavel, Mencl JosefTJ Sokol Žebrák D2340.00%
15.Kureš Milan, Jirkovský Antonín st.TJ Slovan Lochovice C1233.33%
16.Poncar Václav, Hašek ZdeněkTJ Lokomotiva Zdice C1233.33%
17.Vrecion Jiří, Rada JonášTJ Sokol Králův Dvůr C1233.33%
18.Gottwald Miroslav, Gürtner PavelTJ Sokol Karlštejn B1233.33%
19.Gladič Michal, Klaus LadislavTJ Zdejcina A1233.33%
20.Poncar Václav, Jeníček VladimírTJ Lokomotiva Zdice C1420.00%
21.Kureš Milan, Plecitý StanislavTJ Slovan Lochovice C1516.67%
22.Cajthaml Pavel, Drahovzal PetrTJ Sokol Žebrák D1516.67%
23.Vavřinec Jiří, Šeršeň MiroslavTJ Srbsko A030.00%
24.Adamec Luboš, Horáček MiroslavTJ Srbsko A030.00%
25.Janeček Tomáš, Janeček VáclavTJ Slovan Lochovice C030.00%
26.Gottwald Miroslav, Kratochvíl JindřichTJ Sokol Karlštejn B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Hazuka Jiří, Ledvoň JaroslavTJ Zdejcina A20100.00%
2.Kindl David, Mraček FrantišekTJ Chaloupky C20100.00%
3.Rácz Rudolf, Jirkovský Antonín st.TJ Slovan Lochovice C20100.00%
4.Kořínek František, Mraček FrantišekTJ Chaloupky C10100.00%
5.Drsek Václav, Palek PetrTJ Sokol Žebrák C10100.00%
6.Větrovský Petr, Trejbal PetrTJ Chaloupky C10100.00%
7.Kindl David, Kořínek FrantišekTJ Chaloupky C10100.00%
8.Sklenář Tomáš, Dvořák KamilTJ Sokol Hudlice C10100.00%
9.Sklenář David, Lev DanielTJ Sokol Hudlice C10100.00%
10.Dvořák Pavel, Šlosar VojtěchTJ Sokol Žebrák C10100.00%
11.Zíma Radek, Müller MichalTJ Sokol Žebrák D10100.00%
12.Vaculík Stanislav ml., Sklenář DavidTJ Sokol Hudlice C10100.00%
13.Stoklasa Richard, Kořínek FrantišekTJ Chaloupky C10100.00%
14.Trejbal Petr, Kořínek FrantišekTJ Chaloupky C10100.00%
15.Drahovzal Petr, Müller MichalTJ Sokol Žebrák D10100.00%
16.Rácz Rudolf, Janeček TomášTJ Slovan Lochovice C10100.00%
17.Lev Leoš, Lev DanielTJ Sokol Hudlice C10100.00%
18.Bartůněk David, Hrkal RudolfTJ Sokol Hudlice C10100.00%
19.Preis Tomáš, Hašek ZdeněkTJ Lokomotiva Zdice C10100.00%
20.Anděl Miloš, Plecitý StanislavTJ Slovan Lochovice C10100.00%
21.Anděl Miloš, Kureš MilanTJ Slovan Lochovice C10100.00%
22.Vaculík Stanislav ml., Sarvaš VilémTJ Sokol Hudlice C10100.00%
23.Šeršeň Miroslav, Lev TěšivojTJ Srbsko A10100.00%
24.Šlosar Milan, Spousta JanTJ Sokol Žebrák C10100.00%
25.Jirkovský Antonín st., Plecitý StanislavTJ Slovan Lochovice C10100.00%
26.Hlaváček Jan, Rada JonášTJ Sokol Králův Dvůr C10100.00%
27.Sklenář Tomáš, Vaculík Stanislav ml.TJ Sokol Hudlice C10100.00%
28.Drahovzal Petr, Mencl JosefTJ Sokol Žebrák D10100.00%
29.Poncar Václav, Jílek JiříTJ Lokomotiva Zdice C10100.00%
30.Rada Jonáš, Břížďala Miroslav ml.TJ Sokol Králův Dvůr C1150.00%
31.Holý Stanislav, Habětín JaroslavTJ Sokol Karlštejn B1150.00%
32.Vaculík Stanislav ml., Bartůněk DavidTJ Sokol Hudlice C1150.00%
33.Sklenář David, Lev LeošTJ Sokol Hudlice C1150.00%
34.Drsek Václav, Spousta JanTJ Sokol Žebrák C1150.00%
35.Dvořák Pavel, Drsek VáclavTJ Sokol Žebrák C1150.00%
36.Horáček Miroslav, Lev TěšivojTJ Srbsko A1150.00%
37.Růžička Jaroslav, Kindl DavidTJ Chaloupky C010.00%
38.Vaculík Stanislav ml., Zíma PetrTJ Sokol Hudlice C010.00%
39.Lev Leoš, Štanc OtaTJ Sokol Hudlice C010.00%
40.Spousta Martin, Jeníček VladimírTJ Lokomotiva Zdice C010.00%
41.Johan Hynek, Jelšina LukášTJ Lokomotiva Zdice C010.00%
42.Sklenář David, Sarvaš VilémTJ Sokol Hudlice C010.00%
43.Kračmer Matěj, Rada JonášTJ Sokol Králův Dvůr C010.00%
44.Preis Tomáš, Johan HynekTJ Lokomotiva Zdice C010.00%
45.Palek Petr, Dvořák PavelTJ Sokol Žebrák C010.00%
46.Cajthaml Pavel, Hřích VáclavTJ Sokol Žebrák D010.00%
47.Šlosar Milan, Drsek VáclavTJ Sokol Žebrák C010.00%
48.Vavřinec Jiří, Adamec LubošTJ Srbsko A010.00%
49.Bartůněk David, Sarvaš VilémTJ Sokol Hudlice C010.00%
50.Rácz Rudolf, Kureš MilanTJ Slovan Lochovice C010.00%
51.Holý Stanislav, Pastorek OndřejTJ Sokol Karlštejn B010.00%
52.Janeček Tomáš, Anděl MilošTJ Slovan Lochovice C010.00%
53.Pertl Antonín, Šívr MilanTJ Zdejcina A010.00%
54.Mencl Josef, Hřích VáclavTJ Sokol Žebrák D010.00%
55.Zíma Radek, Cajthaml PavelTJ Sokol Žebrák D010.00%
56.Kořínek František, Sedláček PetrTJ Chaloupky C010.00%
57.Ledvoň Jaroslav, Zíma KarelTJ Zdejcina A010.00%
58.Růžička Jaroslav, Mraček FrantišekTJ Chaloupky C010.00%
59.Hoskovec Václav, Růžička JaroslavTJ Chaloupky C010.00%
60.Růžička Jaroslav, Sedláček PetrTJ Chaloupky C010.00%
61.Müller Michal, Mencl JosefTJ Sokol Žebrák D010.00%
62.Gladič Michal, Ledvoň JaroslavTJ Zdejcina A010.00%
63.Hucek Filip, Vrecion JiříTJ Sokol Králův Dvůr C010.00%
64.Lev Těšivoj, Ranzi PieroTJ Srbsko A010.00%
65.Poncar Václav, Preis TomášTJ Lokomotiva Zdice C010.00%
66.Habětín Jaroslav, Cůbr MartinTJ Sokol Karlštejn B010.00%
67.Gladič Michal, Urban JosefTJ Zdejcina A010.00%
68.Vaculík Stanislav ml., Dvořák KamilTJ Sokol Hudlice C010.00%
69.Gürtner Pavel, Pastorek OndřejTJ Sokol Karlštejn B010.00%
70.Polomík Albert, Pastorek OndřejTJ Sokol Karlštejn B010.00%
71.Kratochvíl Jindřich, Pastorek OndřejTJ Sokol Karlštejn B010.00%
72.Ledvoň Jaroslav, Klaus LadislavTJ Zdejcina A010.00%
73.Kodet Roman, Gladič MichalTJ Zdejcina A010.00%
74.Johan Hynek, Prokop JanTJ Lokomotiva Zdice C010.00%
75.Gottwald Miroslav, Pastorek OndřejTJ Sokol Karlštejn B010.00%
76.Jirkovský Antonín st., Jirkovský AntonínTJ Slovan Lochovice C020.00%
77.Kureš Milan, Janeček VáclavTJ Slovan Lochovice C020.00%
78.Janeček Tomáš, Plecitý StanislavTJ Slovan Lochovice C020.00%
79.Holý Stanislav, Kratochvíl JindřichTJ Sokol Karlštejn B020.00%
80.Kračmer Matěj, Hucek FilipTJ Sokol Králův Dvůr C020.00%
81.Hašek Zdeněk, Johan HynekTJ Lokomotiva Zdice C020.00%
82.Holý Stanislav, Gottwald MiroslavTJ Sokol Karlštejn B020.00%
83.Urban Josef, Ledvoň JaroslavTJ Zdejcina A020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy