Úspěšnost čtyřher - Divize
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vybíral Lukáš, Forman LiborKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A120100.00%
2.Antoš Jiří, Dospíšil Jiří ml.TTC Koral Tišnov A13381.25%
3.Kouřil Vít, Trcala MichalTJ Sokol Vracov A8280.00%
4.Mádel Ladislav, Řežáb JiříSKST Mart Hodonín Stavoimpex D7370.00%
5.Vašíček Pavel, Masařík LukášTJ Sokol Vracov A10566.67%
6.Fábo Ján, Horák FilipKST Oltec Brno A10566.67%
7.Morávek Zdeněk, Marek JaroslavTJ Jiskra Strážnice A6366.67%
8.Laicman Petr, Martinčík TomášTJ Sokol Brno I B7463.64%
9.Jeřábek Vladimír, Havel VojtěchSK Slatina - Brno A5362.50%
10.Poledňa Martin, Adámek AlešTJ Sokol Brno I B4450.00%
11.Kolbert David, Novák LukášOrel Silůvky A7750.00%
12.Vybíral Marek, Ondrovčák RadekKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A4544.44%
13.Pelikán Jan, Novotný PetrKST Oltec Brno A3633.33%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Dospíšil Pavel, Sedlář DavidTTC Koral Tišnov A5183.33%
2.Ondrovčák Miroslav, Vybíral PavelKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B5183.33%
3.Morávek Radim, Prokeš MichalTJ Jiskra Strážnice A4180.00%
4.Ondrovčák Miroslav, Marek JaroslavKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B3175.00%
5.Jelínek Stanislav, Peterka OndřejMK Řeznovice B3260.00%
6.Ondrovčák Miroslav, Vybíral MatoušKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B3260.00%
7.Železný Ladislav, Záděra LubošOrel Silůvky A4357.14%
8.Kubina Jaromír, Morávek RadimTJ Jiskra Strážnice A2340.00%
9.Novák David, Seďa JakubMK Řeznovice B2340.00%
10.Kříž Bohumil, Vybíral PavelKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B2433.33%
11.Pikula Radek, Záděra LubošOrel Silůvky A2433.33%
12.Orság David, Kuča JanSK Slatina - Brno A2528.57%
13.Mádel Ladislav, Brychta EdoSKST Mart Hodonín Stavoimpex D1325.00%
14.Polívka Martin ml., Přikryl JiříKST Blansko B1325.00%
15.Přikryl Jiří, Bednář JosefKST Blansko B1325.00%
16.Novák David, Peterka OndřejMK Řeznovice B1325.00%
17.Jeřábek Vladimír, Slavíček MartinSK Slatina - Brno A1420.00%
18.Petr Michal, Polívka Martin ml.KST Blansko B1420.00%
19.Vitula Josef, Dospíšil PavelTTC Koral Tišnov A1516.67%
20.Kříž Bohumil, Vybíral MatoušKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B040.00%
21.Zukal Adam, Svoboda LukášKST Blansko B040.00%
22.Zukal Adam, Polívka Martin ml.KST Blansko B040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Jelínek Stanislav, Telecká JanaMK Řeznovice B20100.00%
2.Vybíral Matouš, Andorko PavelKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B20100.00%
3.Kubina Jaromír, Morávek ZdeněkTJ Jiskra Strážnice A20100.00%
4.Horák Aleš, Peterka OndřejMK Řeznovice B20100.00%
5.Vybíral Pavel, Vybíral MatoušKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10100.00%
6.Řežáb Jiří, Svoboda PetrSKST Mart Hodonín Stavoimpex D10100.00%
7.Broiakovskyi Vsevolod, Řežáb JiříSKST Mart Hodonín Stavoimpex D10100.00%
8.Martinčík Tomáš, Toufar ZdeněkTJ Sokol Brno I B10100.00%
9.Přikryl Jiří, Voráč PavelKST Blansko B10100.00%
10.Broiakovskyi Vsevolod, Mesaroš PetrSKST Mart Hodonín Stavoimpex D10100.00%
11.Jamný Petr, Marek JaroslavTJ Jiskra Strážnice A10100.00%
12.Havel Vojtěch, Tůma KarelSK Slatina - Brno A10100.00%
13.Jamný Petr, Morávek ZdeněkTJ Jiskra Strážnice A10100.00%
14.Bíla Jindřich, Horák AlešMK Řeznovice B10100.00%
15.Marek Jaroslav, Kubina JaromírTJ Jiskra Strážnice A10100.00%
16.Svoboda Lukáš, Kaluža TomášKST Blansko B10100.00%
17.Poledňa Martin, Prachař MarekTJ Sokol Brno I B10100.00%
18.Havel Vojtěch, Orság DavidSK Slatina - Brno A10100.00%
19.Ilčík Ondřej, Brychta EdoSKST Mart Hodonín Stavoimpex D10100.00%
20.Kaluža Tomáš, Polívka Martin ml.KST Blansko B10100.00%
21.Morávek Radim, Jamný PetrTJ Jiskra Strážnice A10100.00%
22.Obrdlík Štěpán, Morávek RadimTJ Jiskra Strážnice A10100.00%
23.Fábo Ján, Novotný PetrKST Oltec Brno A10100.00%
24.Nováček Libor, Vitula JosefTTC Koral Tišnov A10100.00%
25.Poledňa Martin, Toufar ZdeněkTJ Sokol Brno I B2166.67%
26.Tůma Karel, Orság DavidSK Slatina - Brno A2166.67%
27.Horák Aleš, Seďa JakubMK Řeznovice B2166.67%
28.Ondrovčák Radek, Vybíral LukášKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A2166.67%
29.Kouřil Vít, Nikl PavelTJ Sokol Vracov A1150.00%
30.Laicman Petr, Adámek AlešTJ Sokol Brno I B1150.00%
31.Marek Jan st., Morávek ZdeněkTJ Jiskra Strážnice A1150.00%
32.Ondrovčák Radek, Nechvátal PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A1150.00%
33.Kubina Jaromír, Jamný PetrTJ Jiskra Strážnice A1150.00%
34.Jeřábek Vladimír, Tůma KarelSK Slatina - Brno A1150.00%
35.Záděra Luboš, Kolbert RadekOrel Silůvky A1150.00%
36.Kouřil Vít, Kouřil PřemyslTJ Sokol Vracov A1233.33%
37.Polívka Martin ml., Polívka OndřejKST Blansko B010.00%
38.Řežáb Jiří, Trunov YevheniiSKST Mart Hodonín Stavoimpex D010.00%
39.Polívka Martin ml., Pavlicová RenataKST Blansko B010.00%
40.Zukal Adam, Petr MichalKST Blansko B010.00%
41.Kouřil Vít, Trcala MiroslavTJ Sokol Vracov A010.00%
42.Ondrovčák Miroslav, Adam PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B010.00%
43.Kouřil Přemysl, Masařík LukášTJ Sokol Vracov A010.00%
44.Marek Jan st., Obrdlík ŠtěpánTJ Jiskra Strážnice A010.00%
45.Ondrovčák Ladislav, Forman LiborKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A010.00%
46.Pelikán Jan, Havránek LukášKST Oltec Brno A010.00%
47.Rakovický Milan, Prachař MarekTJ Sokol Brno I B010.00%
48.Řežáb Jiří, Brychta EdoSKST Mart Hodonín Stavoimpex D010.00%
49.Pelikán Jan, Galanda FrantišekKST Oltec Brno A010.00%
50.Pikula Radek, Novák LukášOrel Silůvky A010.00%
51.Nechvátal Petr, Ondrovčák LadislavKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A010.00%
52.Yefimova Anastasiia, Peterka OndřejMK Řeznovice B010.00%
53.Novotný Petr, Havránek LukášKST Oltec Brno A010.00%
54.Pečinka Lukáš, Seďa JakubMK Řeznovice B010.00%
55.Seďa Jakub, Bíla JindřichMK Řeznovice B010.00%
56.Adámek Aleš, Herník MiloslavTJ Sokol Brno I B010.00%
57.Filák Tomáš, Peterka OndřejMK Řeznovice B010.00%
58.Adámek Aleš, Prachař MarekTJ Sokol Brno I B010.00%
59.Morávek Zdeněk, Vránová RadanaTJ Jiskra Strážnice A010.00%
60.Svoboda Lukáš, Zukal AdamKST Blansko B010.00%
61.Peterka Ondřej, Seďa JakubMK Řeznovice B010.00%
62.Zukal Adam, Polívka OndřejKST Blansko B010.00%
63.Brychta Edo, Mesaroš PetrSKST Mart Hodonín Stavoimpex D010.00%
64.Přikryl Jiří, Fiala KarelKST Blansko B010.00%
65.Petr Michal, Polívka OndřejKST Blansko B010.00%
66.Prachař Marek, Kopřiva TomášTJ Sokol Brno I B010.00%
67.Nechvátal Petr, Šalomoun IvoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A010.00%
68.Novák Lukáš, Kolbert RadekOrel Silůvky A010.00%
69.Novotný Petr, Mach OndřejKST Oltec Brno A010.00%
70.Martinčík Tomáš, Poledňa MartinTJ Sokol Brno I B010.00%
71.Seďa Jakub, Yefimova AnastasiiaMK Řeznovice B010.00%
72.Novotný Petr, Kolbaba BohumírKST Oltec Brno A010.00%
73.Přikryl Jiří, Zukal AdamKST Blansko B010.00%
74.Havel Vojtěch, Kuča JanSK Slatina - Brno A020.00%
75.Podrazil David, Svoboda PetrSKST Mart Hodonín Stavoimpex D020.00%
76.Skala Ján, Mádel LadislavSKST Mart Hodonín Stavoimpex D020.00%
77.Kuča Jan, Tůma KarelSK Slatina - Brno A020.00%
78.Jelínek Stanislav, Seďa JakubMK Řeznovice B030.00%
79.Svoboda Petr, Brychta EdoSKST Mart Hodonín Stavoimpex D030.00%
80.Skala Ján, Brychta EdoSKST Mart Hodonín Stavoimpex D030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline