Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž II. třídy C
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Rybár Dušan ml., Rybár Dušan st.T.J. Sokol Hodonín A8188.89%
2.Volek Pavel ml., Kratochvíl JaroslavTJ Sokol Klobouky u Brna A7370.00%
3.Kalivoda Martin, Jakubčík RomanT.J. Sokol Hodonín A6366.67%
4.Hanák Jiří, Suský StanislavTJ Sokol Rakvice A10662.50%
5.Koutný František, Boruta VladislavTJ Sokol Vracov C6460.00%
6.Šlancar Jiří, Kuchař PavelTJ Agrotec Hustopeče C7558.33%
7.Charvát Vít ml., Kuchařič Jiří st.SK Baník Ratíškovice A5455.56%
8.Petrželka Tomáš, Trcala MiroslavTJ Sokol Vracov C4640.00%
9.Vala Vítězslav, Valoušek FrantišekTJ Sokol Rakvice A6940.00%
10.Šubík Jiří, Zástěra LiborTJ Sokol Klobouky u Brna A3537.50%
11.Kolář David, Drábek MilanSKST Rohatec A3633.33%
12.Hanák Zdeněk, Stibor TomášTJ Jevišovka-Drnholec B080.00%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Hušek Jan, Hušek JindřichTJ Agrotec Hustopeče C60100.00%
2.Novák Radek, Hrbáček MilanSK Baník Ratíškovice A40100.00%
3.Příkaský Zbyněk, Kotásková PetraSKST Rohatec A6185.71%
4.Čechovský Martin, Čechovský VáclavTJ Slovan Hodonín A5183.33%
5.Příkaský Zbyněk, Chvátal TomášSKST Rohatec A4180.00%
6.Charvát Vavřinec, Šťavík OndřejTJ Sokol Kobylí B4180.00%
7.Volek Pavel ml., Šubík JiříTJ Sokol Klobouky u Brna A4180.00%
8.Salajka Milan, Bohunský RostislavTJ Slovan Hodonín A3175.00%
9.Bezucha Jan, Rybár Dušan ml.T.J. Sokol Hodonín A3175.00%
10.Juras Pavel, Jakubčík RomanT.J. Sokol Hodonín A3175.00%
11.Kamenský Petr, Černý ZdeněkTJ Jiskra Strážnice C3175.00%
12.Hřebačka Tomáš, Šťavík OndřejTJ Sokol Kobylí B4266.67%
13.Kosík Tomáš, Lorenc DavidSKST Mart Hodonín Stavoimpex F3260.00%
14.Salajka Milan, Drábek IvoTJ Slovan Hodonín A2250.00%
15.Drábek Milan, Chvátal TomášSKST Rohatec A2250.00%
16.Kamenský Petr, Žajdlík LudvíkTJ Jiskra Strážnice C2250.00%
17.Charvát Vít st., Hrbáček MilanSK Baník Ratíškovice A2340.00%
18.Hladký Rostislav, Hušek JindřichTJ Agrotec Hustopeče C2340.00%
19.Vutov Ivan, Hanák ZdeněkTJ Jevišovka-Drnholec B2340.00%
20.Kosík Tomáš, Malík VladimírSKST Mart Hodonín Stavoimpex F1420.00%
21.Černý Zdeněk, Lanová RenataTJ Jiskra Strážnice C1516.67%
22.Švejda Alois, Mikulík JanTJ Jevišovka-Drnholec B040.00%
23.Švejda Alois, Vutov IvanTJ Jevišovka-Drnholec B040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Příkaský Zbyněk, Kolář DavidSKST Rohatec A20100.00%
2.Kubík Josef, Hoch VítekTJ Sokol Kobylí B20100.00%
3.Rybár Dušan st., Juras PavelT.J. Sokol Hodonín A20100.00%
4.Vajbar Antonín, Soukal Jiří st.TJ Sokol Kobylí B20100.00%
5.Novák Radek, Charvát Vít ml.SK Baník Ratíškovice A20100.00%
6.Mikeska Michal, Vacenovský PavelTJ Slovan Hodonín A10100.00%
7.Jakubčík Roman, Rybár Dušan st.T.J. Sokol Hodonín A10100.00%
8.Salajka Milan, Král JiříTJ Slovan Hodonín A10100.00%
9.Vránová Radana, Vaverka LubomírTJ Jiskra Strážnice C10100.00%
10.Rybár Dušan st., Bezucha JanT.J. Sokol Hodonín A10100.00%
11.Horák Ondřej, Kuchař PavelTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
12.Mikulecký Marek, Malík VladimírSKST Mart Hodonín Stavoimpex F10100.00%
13.Charvát Vavřinec, Otáhal JanTJ Sokol Kobylí B10100.00%
14.Kosík Tomáš, Mikulecký MarekSKST Mart Hodonín Stavoimpex F10100.00%
15.Mikulecký Marek, Veselý JanSKST Mart Hodonín Stavoimpex F10100.00%
16.Čechovský Václav, Král JiříTJ Slovan Hodonín A10100.00%
17.Šafařík Jan, Hladký RostislavTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
18.Čechovský Martin, Vacenovský PavelTJ Slovan Hodonín A10100.00%
19.Bábíček Josef, Charvát Vít st.SK Baník Ratíškovice A10100.00%
20.Jakubčík Roman, Zlámal MartinT.J. Sokol Hodonín A10100.00%
21.Drábek Ivo, Čechovský MartinTJ Slovan Hodonín A10100.00%
22.Volek Pavel ml., Zástěra LiborTJ Sokol Klobouky u Brna A10100.00%
23.Rybár Dušan st., Mikuš MartinT.J. Sokol Hodonín A10100.00%
24.Šafaříková Sandra, Šafařík JanTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
25.Hušek Jindřich, Kuchař PavelTJ Agrotec Hustopeče C10100.00%
26.Mikeska Michal, Drábek IvoTJ Slovan Hodonín A2166.67%
27.Hrbáček Milan, Bábíček JosefSK Baník Ratíškovice A2166.67%
28.Kosík Tomáš, Hlobil AlbertSKST Mart Hodonín Stavoimpex F2166.67%
29.Bábíček Josef, Kuchařič Jiří st.SK Baník Ratíškovice A2166.67%
30.Brhel Štěpán, Lorenc DavidSKST Mart Hodonín Stavoimpex F2166.67%
31.Černý Zdeněk, Frolek RadekTJ Jiskra Strážnice C1150.00%
32.Vajbar Antonín, Hoch VítekTJ Sokol Kobylí B1150.00%
33.Trcala Miroslav, Vašík MichalTJ Sokol Vracov C1150.00%
34.Hřebačka Tomáš, Hoch VítekTJ Sokol Kobylí B1150.00%
35.Hladký Rostislav, Kuchař PavelTJ Agrotec Hustopeče C1150.00%
36.Koutný František, Vašík MichalTJ Sokol Vracov C1150.00%
37.Mikulecký Marek, Šebesta ŠtefanSKST Mart Hodonín Stavoimpex F1150.00%
38.Král Jiří, Vacenovský PavelTJ Slovan Hodonín A1150.00%
39.Malík Vladimír, Šebesta ŠtefanSKST Mart Hodonín Stavoimpex F1150.00%
40.Mikulecký Marek, Hašlík JakubSKST Mart Hodonín Stavoimpex F1150.00%
41.Čechovský Václav, Mikeska MichalTJ Slovan Hodonín A1150.00%
42.Petrželka Tomáš, Vašík MichalTJ Sokol Vracov C1150.00%
43.Charvát Vavřinec, Soukal Jiří st.TJ Sokol Kobylí B1150.00%
44.Soukal Jiří st., Hoch VítekTJ Sokol Kobylí B1233.33%
45.Chvátal Antonín, Chvátal TomášSKST Rohatec A1233.33%
46.Frolek Radek, Vaverka LubomírTJ Jiskra Strážnice C1233.33%
47.Zástěra Libor, Kratochvíl JaroslavTJ Sokol Klobouky u Brna A1233.33%
48.Švejda Alois, Stibor TomášTJ Jevišovka-Drnholec B1233.33%
49.Hrbáček Milan, Kordula JiříSK Baník Ratíškovice A010.00%
50.Vutov Ivan, Mrenica OndřejTJ Jevišovka-Drnholec B010.00%
51.Kamenský Petr, Látal RomanTJ Jiskra Strážnice C010.00%
52.Melichar Libor, Hušek JindřichTJ Agrotec Hustopeče C010.00%
53.Lanová Renata, Pukl OndřejTJ Jiskra Strážnice C010.00%
54.Vašík Michal, Valko JanTJ Sokol Vracov C010.00%
55.Charvát Vavřinec, Kubík JosefTJ Sokol Kobylí B010.00%
56.Petrželka Tomáš, Valko JanTJ Sokol Vracov C010.00%
57.Soukal Jiří st., Kubík JosefTJ Sokol Kobylí B010.00%
58.Černý Zdeněk, Žajdlík LudvíkTJ Jiskra Strážnice C010.00%
59.Vala Vítězslav, Pluháček RadekTJ Sokol Rakvice A010.00%
60.Žajdlík Ludvík, Pukl OndřejTJ Jiskra Strážnice C010.00%
61.Charvát Vavřinec, Hřebačka TomášTJ Sokol Kobylí B010.00%
62.Salajka Milan, Mikeska MichalTJ Slovan Hodonín A010.00%
63.Drábek Ivo, Vacenovský PavelTJ Slovan Hodonín A010.00%
64.Látal Roman, Černý ZdeněkTJ Jiskra Strážnice C010.00%
65.Oslzlý Michal, Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí B010.00%
66.Brhel Štěpán, Šprtová KarolínaSKST Mart Hodonín Stavoimpex F010.00%
67.Salajka Milan, Vacenovský PavelTJ Slovan Hodonín A010.00%
68.Příkaský Zbyněk, Drábek MilanSKST Rohatec A010.00%
69.Švejda Alois, Dobiáš RudolfTJ Jevišovka-Drnholec B010.00%
70.Koutný František, Petrželka TomášTJ Sokol Vracov C010.00%
71.Drábek Ivo, Bohunský RostislavTJ Slovan Hodonín A010.00%
72.Soukal Jiří st., Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí B010.00%
73.Šťavík Ondřej, Soukal Jiří st.TJ Sokol Kobylí B010.00%
74.Hlobil Albert, Šprtová KarolínaSKST Mart Hodonín Stavoimpex F010.00%
75.Mrenica Ondřej, Mikulík JanTJ Jevišovka-Drnholec B010.00%
76.Příkaský Zbyněk, Malošek RadekSKST Rohatec A010.00%
77.Zástěra Libor, Hrabec LukášTJ Sokol Klobouky u Brna A010.00%
78.Látal Roman, Pukl OndřejTJ Jiskra Strážnice C010.00%
79.Král Jiří, Stašek LubomírTJ Slovan Hodonín A010.00%
80.Kordula Petr, Charvát Vít st.SK Baník Ratíškovice A010.00%
81.Hušek Jindřich, Blažek JiříTJ Agrotec Hustopeče C020.00%
82.Šebesta Štefan, Lorenc DavidSKST Mart Hodonín Stavoimpex F020.00%
83.Kamenský Petr, Frolek RadekTJ Jiskra Strážnice C020.00%
84.Valko Jan, Koutný FrantišekTJ Sokol Vracov C020.00%
85.Švejda Alois, Hanák ZdeněkTJ Jevišovka-Drnholec B020.00%
86.Lanová Renata, Frolek RadekTJ Jiskra Strážnice C020.00%
87.Vaverka Lubomír, Lanová RenataTJ Jiskra Strážnice C020.00%
88.Bábíček Josef, Charvát Vít ml.SK Baník Ratíškovice A020.00%
89.Švejda Alois, Čepera RomanTJ Jevišovka-Drnholec B020.00%
90.Kraus Jan, Šebesta ŠtefanSKST Mart Hodonín Stavoimpex F030.00%
91.Kratochvíl Jaroslav, Hrabec LukášTJ Sokol Klobouky u Brna A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline