Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kycelt Martin, Šedivý RomanTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou B11191.67%
2.Kouba Jaroslav, Černík JaromírTJ Kosice5183.33%
3.Šimek Karel, Vykysalý MiroslavTJ Sokol Stěžery D5183.33%
4.Kouba Jaroslav, Holman JosefTJ Kosice5183.33%
5.Kycelt Pavel, Havlín JanTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou B9375.00%
6.Klír Jiří, Kosinka JosefTJ Sokol PP Hradec Králové 2 G5271.43%
7.Truněček Martin, Wagner Max RichardTJ Sokol PP Hradec Králové 2 H4266.67%
8.Zajíc Jiří, Pauliš FrantišekTJ Sokol PP Hradec Králové 2 G4450.00%
9.Zima Jiří st., Holman JosefTJ Kosice2433.33%
10.Veselý Zdeněk, Kycelt JakubTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C1516.67%
11.Zima Jiří st., Zima Jiří ml.TJ Kosice060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Šorm Luboš ml., Šorm Luboš st.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H40100.00%
2.Peregrin Jaroslav, Klír JiříTJ Sokol PP Hradec Králové 2 G30100.00%
3.Michálek Roman, Schlappl JaroslavDTJ-Slavia Hradec Králové G4180.00%
4.Haltuf David, Jurička Stanislav ml.TJ Jiskra Nový Bydžov C3175.00%
5.Režný Pavel, Obrdlíková LucieDTJ-Slavia Hradec Králové G3260.00%
6.Tměj Milan, Wagner Max RichardTJ Sokol PP Hradec Králové 2 H2250.00%
7.Tměj Milan, Riedl JosefTJ Sokol PP Hradec Králové 2 H2250.00%
8.Leden Michal, Fuxa JiříTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C1233.33%
9.Šorm Luboš st., Tměj MilanTJ Sokol PP Hradec Králové 2 H1233.33%
10.Kalenský Štěpán, Schlappl JaroslavDTJ-Slavia Hradec Králové G1233.33%
11.Sauer Miroslav, Wagner FilipTJ Jiskra Nový Bydžov C1233.33%
12.Vykysalý Miroslav, Krása JakubTJ Sokol Stěžery D1233.33%
13.Koníček Jan, Veselý ZdeněkTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C1420.00%
14.Vykysalý Miroslav, Bohdanecký PetrTJ Sokol Stěžery D030.00%
15.Leden Michal, Kycelt JakubTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C030.00%
16.Bohdanecký Petr, Krása JakubTJ Sokol Stěžery D030.00%
17.Veinfurter Karel, Wagner FilipTJ Jiskra Nový Bydžov C040.00%
18.Panocha Jan, Sauer MiroslavTJ Jiskra Nový Bydžov C040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Kalenský Štěpán, Režný PavelDTJ-Slavia Hradec Králové G20100.00%
2.Wagner Max Richard, Viz MeenalTJ Sokol PP Hradec Králové 2 H10100.00%
3.Pugzík Antonín, Michálek RomanDTJ-Slavia Hradec Králové G10100.00%
4.Tuček Tomáš, Kozáková TerezaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 G10100.00%
5.Tesolin Riccardo, Klír JiříTJ Sokol PP Hradec Králové 2 G10100.00%
6.Obermajer Pavel, Panocha JanTJ Jiskra Nový Bydžov C10100.00%
7.Vykysalý Miroslav, Halberštát OndřejTJ Sokol Stěžery D10100.00%
8.Zajíc Jiří, Peregrin JaroslavTJ Sokol PP Hradec Králové 2 G10100.00%
9.Šorm Luboš st., Wagner Max RichardTJ Sokol PP Hradec Králové 2 H10100.00%
10.Truněček Martin, Wagner Robin MarkTJ Sokol PP Hradec Králové 2 H10100.00%
11.Režný Pavel, Michálek RomanDTJ-Slavia Hradec Králové G10100.00%
12.Režný Pavel, Černíková BohuslavaDTJ-Slavia Hradec Králové G10100.00%
13.Wagner Max Richard, Wagner Robin MarkTJ Sokol PP Hradec Králové 2 H10100.00%
14.Šimek Karel, Bohdanecký PetrTJ Sokol Stěžery D10100.00%
15.Kycelt Lukáš, Havlín JanTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou B10100.00%
16.Pauliš František, Kosinka JosefTJ Sokol PP Hradec Králové 2 G1150.00%
17.Sauer Miroslav, Haltuf DavidTJ Jiskra Nový Bydžov C1150.00%
18.Kycelt Jakub, Koníček JanTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C1150.00%
19.Veinfurter Karel, Jurička Stanislav ml.TJ Jiskra Nový Bydžov C1150.00%
20.Bohdanecký Petr, Halberštát OndřejTJ Sokol Stěžery D010.00%
21.Šanc Vojtěch, Šanc TomášTJ Sokol Stěžery D010.00%
22.Tuček Tomáš, Peregrin JaroslavTJ Sokol PP Hradec Králové 2 G010.00%
23.Leden Michal, Koníček JanTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C010.00%
24.Kycelt Lukáš, Šedivý RomanTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou B010.00%
25.Zajíc Jiří, Kosinka JosefTJ Sokol PP Hradec Králové 2 G010.00%
26.Koníček Jan, Jirousek DavidTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C010.00%
27.Dürschmied Jan, Prokeš MarekDTJ-Slavia Hradec Králové G010.00%
28.Kycelt Jakub, Fuxa JiříTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C010.00%
29.Jurička Stanislav ml., Wagner FilipTJ Jiskra Nový Bydžov C010.00%
30.Zima Jiří st., Kouba JaroslavTJ Kosice010.00%
31.Leden Michal, Fuxa TomášTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C010.00%
32.Leden Michal, Kyceltová PetraTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C010.00%
33.Obermajer Pavel, Veinfurter KarelTJ Jiskra Nový Bydžov C010.00%
34.Černíková Bohuslava, Dürschmied JanDTJ-Slavia Hradec Králové G010.00%
35.Halberštát Ondřej, Krása JakubTJ Sokol Stěžery D010.00%
36.Leden Michal, Veselý ZdeněkTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C010.00%
37.Fuxa Jiří, Fuxa TomášTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C010.00%
38.Tměj Milan, Tmějová MartaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 H010.00%
39.Haltuf David, Štefan MartinTJ Jiskra Nový Bydžov C020.00%
40.Veinfurter Karel, Haltuf DavidTJ Jiskra Nový Bydžov C020.00%
41.Veinfurter Karel, Štefan MartinTJ Jiskra Nový Bydžov C020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy