Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kulíšek Marek, Bochňák DavidTJ Aero Odolena Voda9190.00%
2.Beran Martin, Vojáček JiříTJ Sadská B9190.00%
3.Balcar Miroslav, Kaňka Luděk st.TTC Bělá pod Bezdězem B5183.33%
4.Slavík Radek, Hameta OldřichSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B8280.00%
5.Sauer Ondřej, Dvořák Jan nejml.TJ Neratovice B4180.00%
6.Bittner Miloslav, Kučera PavelTJ Sokol Krchleby A7277.78%
7.Záboj Matěj, Zaplatílek CtiborST EUROMASTER Kolín C3175.00%
8.Pekárek František st., Matějka MartinTJ Sokol Libice nad Cidlinou3175.00%
9.Zaplatílek Ctibor, Lhoták JakubST EUROMASTER Kolín C3175.00%
10.Matějka Martin, Doležal MartinTJ Sokol Libice nad Cidlinou3175.00%
11.Randák Adam, Klimek TomášTJ Sokol Velké Popovice7370.00%
12.Vala Martin, Štus RadekTJ Sokol Kutná Hora A7370.00%
13.Veselý Pavel, Durdis Petr ml.TJ Sokol Kosmonosy9469.23%
14.Moulis Pavel, Rubín PavelTJ Sokol Všetaty A9469.23%
15.Kapras Karel, Balcar MiroslavTTC Bělá pod Bezdězem B3260.00%
16.Dvořák Jan ml., Michal JiříTJ Neratovice B4357.14%
17.Kaipr Petr, Paroulek MilanTJ Sokol Libice nad Cidlinou5455.56%
18.Stupavský Milan, Lambert ZbyněkTJ Sokol Velké Popovice7653.85%
19.Kapras Karel, Malý PetrTTC Bělá pod Bezdězem B4450.00%
20.Malý Petr, Šlapáček MartinTTC Bělá pod Bezdězem B2340.00%
21.Jandejsek Pavel, Herout TomášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B2340.00%
22.Hudečková Hana, Schmelz RichardTJ Aero Odolena Voda4640.00%
23.Čech Jiří, Bříška JanTJ Sokol Kosmonosy31023.08%
24.Ulrich Radek, Švarc OndřejTJ Sokol Kutná Hora A2722.22%
25.Sádlo Josef, Jaroň DanielTJ Sokol Krchleby A040.00%
26.Šembera Karel, Lhoták JakubST EUROMASTER Kolín C040.00%
27.Šlechta Jaroslav, Sauer OndřejTJ Neratovice B050.00%
28.Kulíšek Milan, Růžička ZdeněkTJ Sokol Všetaty A080.00%
29.Dvořák Jaroslav, Motl MilanTJ Sadská B090.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Paroulek Milan, Pekárek František st.TJ Sokol Libice nad Cidlinou20100.00%
2.Herout Tomáš, Bleha LukášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B20100.00%
3.Šembera Karel, Stránská AnnaST EUROMASTER Kolín C20100.00%
4.Kamarýt Jiří, Jandejsek PavelSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B20100.00%
5.Šlechta Jaroslav, Dvořák Jan nejml.TJ Neratovice B20100.00%
6.Sádlo Josef, Špitálský LadislavTJ Sokol Krchleby A10100.00%
7.Beran Martin, Martin PetrTJ Sadská B10100.00%
8.Dvořák Jaroslav, Martin PetrTJ Sadská B10100.00%
9.Bittner Miloslav, Jaroň DanielTJ Sokol Krchleby A10100.00%
10.Doležal Martin, Pekárek FrantišekTJ Sokol Libice nad Cidlinou10100.00%
11.Dvořák Jaroslav, Fedačka MichalTJ Sadská B10100.00%
12.Sádlo Josef, Havel MartinTJ Sokol Krchleby A10100.00%
13.Paroulek Milan, Heřmanský MiroslavTJ Sokol Libice nad Cidlinou10100.00%
14.Michal Jiří, Weisser PetrTJ Neratovice B10100.00%
15.Dvořák Martin, Randák AdamTJ Sokol Velké Popovice10100.00%
16.Herout Tomáš, Kamarýt JiříSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B2166.67%
17.Boháč Milan, Růžička ZdeněkTJ Sokol Všetaty A2166.67%
18.Procházka Miroslav ml., Jaroň DanielTJ Sokol Krchleby A1150.00%
19.Ulrich Radek, Štus RadekTJ Sokol Kutná Hora A1150.00%
20.Táborský Luboš, Jaroň DanielTJ Sokol Krchleby A1150.00%
21.Michal Jiří, Šlechta JaroslavTJ Neratovice B1150.00%
22.Jindra Josef, Lhoták JakubST EUROMASTER Kolín C1150.00%
23.Hameta Oldřich, Bleha LukášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B1150.00%
24.Bittner Miloslav, Sádlo JosefTJ Sokol Krchleby A010.00%
25.Dusil Filip, Kořínek MilanTJ Sokol Kutná Hora A010.00%
26.Bittner Miloslav, Havel MartinTJ Sokol Krchleby A010.00%
27.Kamarýt Jiří, Bleha LukášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
28.Klimek Tomáš, Maršál PetrTJ Sokol Velké Popovice010.00%
29.Hameta Oldřich, Herout TomášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
30.Majer Pavel, Švarc OndřejTJ Sokol Kutná Hora A010.00%
31.Hendrych Jan, Schmelz RichardTJ Aero Odolena Voda010.00%
32.Košatý Jan, Weisser PetrTJ Neratovice B010.00%
33.Holman Martin, Stránská AnnaST EUROMASTER Kolín C010.00%
34.Michal Jiří, Janda FilipTJ Neratovice B010.00%
35.Dvořák Martin, Klimek TomášTJ Sokol Velké Popovice010.00%
36.Balcar Miroslav, Postelt VladimírTTC Bělá pod Bezdězem B010.00%
37.Vojáček Jiří, Dvořák JaroslavTJ Sadská B010.00%
38.Švarc Ondřej, Yadamsuren MunkhjargalTJ Sokol Kutná Hora A010.00%
39.Majer Pavel, Štus RadekTJ Sokol Kutná Hora A010.00%
40.Vala Martin, Majer PavelTJ Sokol Kutná Hora A010.00%
41.Fedačka Michal, Vojáček JiříTJ Sadská B010.00%
42.Lhoták Jakub, Holman MartinST EUROMASTER Kolín C010.00%
43.Sádlo Josef, Táborský LubošTJ Sokol Krchleby A010.00%
44.Michal Jiří, Salmon IvanTJ Neratovice B010.00%
45.Počarovský Pavel, Wagner Jaroslav ml.TJ Sadská B010.00%
46.Lhoták Jakub, Mazurkiewicz IvoST EUROMASTER Kolín C010.00%
47.Holman Martin, Šembera KarelST EUROMASTER Kolín C020.00%
48.Holman Martin, Mazurkiewicz IvoST EUROMASTER Kolín C020.00%
49.Bochňák David, Schmelz RichardTJ Aero Odolena Voda020.00%
50.Boháč Milan, Kulíšek MilanTJ Sokol Všetaty A020.00%
51.Matějka Martin, Pekárek FrantišekTJ Sokol Libice nad Cidlinou030.00%
52.Kulíšek Marek, Hudečková HanaTJ Aero Odolena Voda030.00%
53.Motl Milan, Vydra MilanTJ Sadská B030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline