Úspěšnost čtyřher - městská soutěž IV.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Patočka Roman, Doležel KarelSokol Líšeň F100100.00%
2.Zedník Petr, Zetka RomanSokol Starý Lískovec9756.25%
3.Bartoš Michal, Doleček IvanSokol Modřice B8753.33%
4.Hrůza Peter, Majorošová KristínaKST Oltec Brno F5550.00%
5.Kadlec Petr, Koudelka LukášSokol Brno I H3537.50%
6.Coufalík Alexander, Bednář JanSokol Modřice B3633.33%
7.Jirsa Václav, Lapiš ViktorASS Brno D080.00%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Plotěný Karel, Špacír PetrSK Slatina H40100.00%
2.Brázdová Marie, Pluháček AdamSokol Brno I H5183.33%
3.Hodek Vojtěch, Halický TomášSK Slatina H4180.00%
4.Patočka Roman, Patočka JanSokol Líšeň F3175.00%
5.Navrátil Lukáš, Kristen JanSKST Nový Lískovec E3175.00%
6.Švehla David, Klust DanielKST Oltec Brno F3175.00%
7.Kopecký Dominik, Novák TomášSalesko Líšeň B4266.67%
8.Svoboda Miroslav, Klust DanielKST Oltec Brno F3260.00%
9.Julínek Petr, Hudeček PatrikOrel Šlapanice D3260.00%
10.Čech Jiří, Koudelka LukášSokol Brno I H2250.00%
11.Pál Richard, Jirsa VáclavASS Brno D2340.00%
12.Svoboda Pavel, Jílek JakubSokol Líšeň F2433.33%
13.Zach Michal, Petřík MiloslavSokol Starý Lískovec2528.57%
14.Brázdová Marie, Nesveda DavidSokol Brno I H1516.67%
15.Králová Veronika, Sedláček JanOrel Šlapanice D040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Navrátil Lukáš, Buk LukášSKST Nový Lískovec E30100.00%
2.Smílek Zdeněk, Plotěný KarelSK Slatina H20100.00%
3.Plotěný Karel, Halický RomanSK Slatina H20100.00%
4.Halický Tomáš, Halický MiroslavSK Slatina H20100.00%
5.Coufalík Alexander, Bartoš MichalSokol Modřice B20100.00%
6.Navrátil Lukáš, Holas OldřichSKST Nový Lískovec E20100.00%
7.Bartoň Petr, Novák TomášSalesko Líšeň B20100.00%
8.Hrůza Peter, Klust DanielKST Oltec Brno F10100.00%
9.Novak Adam, Pluháček AdamSokol Brno I H10100.00%
10.Křivánková Dana, Zach MichalSokol Starý Lískovec10100.00%
11.Novak Adam, Čech JiříSokol Brno I H10100.00%
12.Hodek Vojtěch, Špacír PetrSK Slatina H10100.00%
13.Walsberger Martin, Doležel KarelSokol Líšeň F10100.00%
14.Špacír Petr, Halický TomášSK Slatina H10100.00%
15.Patočka Roman, Schimmer JakubSokol Líšeň F10100.00%
16.Pokorný Jakub, Coufalík AlexanderSokol Modřice B10100.00%
17.Novák Tomáš, Streit PetrSalesko Líšeň B10100.00%
18.Linhárek František, Smílek ZdeněkSK Slatina H10100.00%
19.Kristen Jan, Vaněk MartinSKST Nový Lískovec E10100.00%
20.Schimmer Jakub, Šujan PetrSokol Líšeň F10100.00%
21.Holas Oldřich, Kristen JanSKST Nový Lískovec E10100.00%
22.Halický Tomáš, Smílek ZdeněkSK Slatina H10100.00%
23.Bartoš Michal, Bednář JanSokol Modřice B10100.00%
24.Walsberger Martin, Svoboda PavelSokol Líšeň F10100.00%
25.Jeřábek Jakub, Streit PetrSalesko Líšeň B10100.00%
26.Kopecký Dominik, Streit PetrSalesko Líšeň B10100.00%
27.Šebek Emil, Švehla JiříKST Oltec Brno F10100.00%
28.Plotěný Karel, Halický TomášSK Slatina H10100.00%
29.Krček Pavel, Medek VratislavOrel Šlapanice D10100.00%
30.Bartoň Petr, Jeřábek JakubSalesko Líšeň B10100.00%
31.Špacír Petr, Halický MiroslavSK Slatina H10100.00%
32.Kristen Jan, Búřil JiříSKST Nový Lískovec E10100.00%
33.Holas Oldřich, Kovařík PetrSKST Nový Lískovec E10100.00%
34.Smílek Zdeněk, Hodek VojtěchSK Slatina H10100.00%
35.Majorošová Kristína, Šebek EmilKST Oltec Brno F10100.00%
36.Janda Roman, Koudelka LukášSokol Brno I H10100.00%
37.Halický Miroslav, Kučera LukášSK Slatina H2166.67%
38.Doležel Karel, Jílek JakubSokol Líšeň F2166.67%
39.Wolk Roland, Holas OldřichSKST Nový Lískovec E2166.67%
40.Uherčík Maroš, Auda JanASS Brno D1150.00%
41.Brázdová Marie, Novak AdamSokol Brno I H1150.00%
42.Linhárek František, Plotěný KarelSK Slatina H1150.00%
43.Linhárek František, Halický TomášSK Slatina H1150.00%
44.Ovísek Pavel, Holas OldřichSKST Nový Lískovec E1150.00%
45.Kocman Tomáš, Novák TomášSalesko Líšeň B1150.00%
46.Kopecký Dominik, Jeřábek JakubSalesko Líšeň B1150.00%
47.Šemberová Ivana, Uherčík MarošASS Brno D1150.00%
48.Kocman Tomáš, Trungel MartinSalesko Líšeň B1150.00%
49.Pál Richard, Uherčík MarošASS Brno D1233.33%
50.Búřil Jiří, Holas OldřichSKST Nový Lískovec E1233.33%
51.Žaloudek Lubomír, Navrátil LukášSKST Nový Lískovec E010.00%
52.Kocman Tomáš, Streit PetrSalesko Líšeň B010.00%
53.Medek Vratislav, Remešová AlžbětaOrel Šlapanice D010.00%
54.Bednář Jan, Vosátka ŠtěpánSokol Modřice B010.00%
55.Bartoň Petr, Kopecký DominikSalesko Líšeň B010.00%
56.Zedník Petr, Zach MichalSokol Starý Lískovec010.00%
57.Navrátil Lukáš, Dostál AdamSKST Nový Lískovec E010.00%
58.Bartoň Petr, Kocman TomášSalesko Líšeň B010.00%
59.Kristen Jan, Wolk RolandSKST Nový Lískovec E010.00%
60.Králová Veronika, Remešová AlžbětaOrel Šlapanice D010.00%
61.Kadlec Petr, Čech VáclavSokol Brno I H010.00%
62.Halický Miroslav, Hodek VojtěchSK Slatina H010.00%
63.Krček Pavel, Julínek PetrOrel Šlapanice D010.00%
64.Linhárek František, Kučera LukášSK Slatina H010.00%
65.Jílek Jakub, Schimmer JakubSokol Líšeň F010.00%
66.Walsberger Martin, Schimmer JakubSokol Líšeň F010.00%
67.Šebek Emil, Šoukalová LenkaKST Oltec Brno F010.00%
68.Doležel Karel, Kulíšek MartinSokol Líšeň F010.00%
69.Krček Pavel, Sedláček JanOrel Šlapanice D010.00%
70.Švehla Jiří, Šoukalová LenkaKST Oltec Brno F010.00%
71.Trungel Martin, Jeřábek JakubSalesko Líšeň B010.00%
72.Hudeček Patrik, Králová VeronikaOrel Šlapanice D010.00%
73.Nesveda David, Pluháček AdamSokol Brno I H010.00%
74.Kadlec Petr, Dvořák TomášSokol Brno I H010.00%
75.Búřil Jiří, Navrátil LukášSKST Nový Lískovec E010.00%
76.Klust Daniel, Švehla JiříKST Oltec Brno F010.00%
77.Klust Daniel, Šebek EmilKST Oltec Brno F010.00%
78.Bartoň Petr, Streit PetrSalesko Líšeň B010.00%
79.Julínek Petr, Medek VratislavOrel Šlapanice D020.00%
80.Jirsa Václav, Uherčík MarošASS Brno D020.00%
81.Zach Michal, Křivánek FrantišekSokol Starý Lískovec020.00%
82.Wolk Roland, Búřil JiříSKST Nový Lískovec E020.00%
83.Červený Miroslav, Zach MichalSokol Starý Lískovec020.00%
84.Remešová Alžběta, Sedláček JanOrel Šlapanice D020.00%
85.Wolk Roland, Wolková MagdaSKST Nový Lískovec E020.00%
86.Svoboda Miroslav, Šebek EmilKST Oltec Brno F020.00%
87.Doležel Karel, Schimmer JakubSokol Líšeň F020.00%
88.Sedláček Jan, Julínek PetrOrel Šlapanice D030.00%
89.Šemberová Ivana, Pál RichardASS Brno D030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy