Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní liga
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kosík Tomáš, Mikulecký MarekSKST Hodonín G70100.00%
2.Kovář Dušan, Dočekal PavelTJ Sokol Kyjov A17385.00%
3.Kalod Radek st., Hering RomanSKST Čeložnice A18481.82%
4.Kůřil Pavel ml., Kůřil RadimTJ Vlast Ježov A15575.00%
5.Vašek Štefan, Oláh EduardTJ Sokol Lužice A6275.00%
6.Mikulčík Libor, Dohnálek PetrSK Vacenovice A10471.43%
7.Kůřil Pavel st., Ingr DavidTJ Vlast Ježov A11568.75%
8.Rančík Antonín, Zlámal MartinT.J. Sokol Hodonín B5362.50%
9.Látal Roman, Juras MartinTJ Sokol Bzenec A5362.50%
10.Kosík Tomáš, Malík VladimírSKST Hodonín G4357.14%
11.Juras Pavel, Látal RomanTJ Sokol Bzenec A6554.55%
12.Škoula Rudolf, Blaha StanislavSK Čejč z.s. A101050.00%
13.Novák Miroslav st., Chvátal PetrSK Vacenovice A4450.00%
14.Nešpor Rostislav st., Kůřilová JanaTělovýchovná jednota Mikulčice B6650.00%
15.Hrbáček Milan, Kordula PetrSK Baník Ratíškovice B5550.00%
16.Urban Marek, Novák Miroslav st.SK Vacenovice A4450.00%
17.Mikeska Jaroslav st., Krakovič PetrTJ Sokol Kyjov A91047.37%
18.Jakubíček Vlastimil, Kojecký JaroslavSKST Čeložnice A7846.67%
19.Charvát Vít st., Kordula JiříSK Baník Ratíškovice B7846.67%
20.Bezucha Jan, Rančík AntonínT.J. Sokol Hodonín B6842.86%
21.Juras Martin, Juras AntonínTJ Sokol Bzenec A3537.50%
22.Linner Marek, Ingr LukášSK Čejč z.s. A61037.50%
23.Zlámal Martin, Maděrič ZdeněkT.J. Sokol Hodonín B1614.29%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Lanová Renata, Frolek RadekTJ Jiskra Strážnice D60100.00%
2.Martinek Tomáš, Frolek RadekTJ Jiskra Strážnice D40100.00%
3.Šebesta Štefan, Hlobil AlbertSKST Hodonín G40100.00%
4.Frolek Radek, Vaverka LubomírTJ Jiskra Strážnice D30100.00%
5.Frolek Radek, Žajdlík LudvíkTJ Jiskra Strážnice D20100.00%
6.Hrbáček Milan, Kordula JiříSK Baník Ratíškovice B20100.00%
7.Bařák Václav, Charvát PetrSK Vacenovice A10100.00%
8.Charvát Petr, Novák Miroslav st.SK Vacenovice A10100.00%
9.Morávek Jindřich, Lanová RenataTJ Jiskra Strážnice D10100.00%
10.Kurka Milan, Okénková MartinaTělovýchovná jednota Mikulčice B10100.00%
11.Morávek Jindřich, Martinek TomášTJ Jiskra Strážnice D10100.00%
12.Smutný Antonín, Zvědělík OndřejSK Čejč z.s. A10100.00%
13.Novák Miroslav ml., Chvátal PetrSK Vacenovice A10100.00%
14.Zelinka Pavel, Konečný MiroslavTJ Sokol Lužice A10100.00%
15.Martinek Tomáš, Bureš MartinTJ Jiskra Strážnice D10100.00%
16.Dohnálek Petr, Novák Miroslav st.SK Vacenovice A10100.00%
17.Polachová Jana, Oláh EduardTJ Sokol Lužice A10100.00%
18.Malík Vladimír, Hlobil AlbertSKST Hodonín G10100.00%
19.Pozděch Josef, Chimiak StanislavTJ Sokol Kyjov A10100.00%
20.Pinda Dušan, Sedlák RomanTělovýchovná jednota Mikulčice B10100.00%
21.Kordula Jiří, Sasinek ZdeněkSK Baník Ratíškovice B10100.00%
22.Urban Marek, Charvát PetrSK Vacenovice A10100.00%
23.Žajdlík Ludvík, Lanová RenataTJ Jiskra Strážnice D10100.00%
24.Oláh Eduard, Ondruš MilanTJ Sokol Lužice A10100.00%
25.Oláh Eduard, Hřebíček MiroslavTJ Sokol Lužice A10100.00%
26.Mikulčík Libor, Kreml PavelSK Vacenovice A10100.00%
27.Kůřil Pavel ml., Pantlík LadislavTJ Vlast Ježov A10100.00%
28.Šebesta Štefan, Kosík TomášSKST Hodonín G10100.00%
29.Pukl Ondřej, Marek Jan ml.TJ Jiskra Strážnice D10100.00%
30.Mikulčík Libor, Novák Miroslav ml.SK Vacenovice A10100.00%
31.Hrbáček Milan, Charvát Vít st.SK Baník Ratíškovice B3175.00%
32.Kosík Tomáš, Hlobil AlbertSKST Hodonín G2166.67%
33.Juras Pavel, Gablas KamilTJ Sokol Bzenec A2166.67%
34.Okénková Martina, Kůřilová JanaTělovýchovná jednota Mikulčice B1150.00%
35.Kraus Jan, Šebesta ŠtefanSKST Hodonín G1150.00%
36.Juras Pavel, Juras MartinTJ Sokol Bzenec A1150.00%
37.Mikulecký Marek, Hlobil AlbertSKST Hodonín G2250.00%
38.Hrbáček Milan, Hradil KryštofSK Baník Ratíškovice B1150.00%
39.Látal Roman, Gablas KamilTJ Sokol Bzenec A1150.00%
40.Mikulčík Libor, Urban MarekSK Vacenovice A1150.00%
41.Komosný Miloslav, Oláh EduardTJ Sokol Lužice A1150.00%
42.Nešpor Rostislav st., Okénková MartinaTělovýchovná jednota Mikulčice B1150.00%
43.Juras Pavel, Růčka PavelTJ Sokol Bzenec A1150.00%
44.Hlobil Albert, Kraus JanSKST Hodonín G1150.00%
45.Zelinka Pavel, Polachová JanaTJ Sokol Lužice A3350.00%
46.Mikulecký Marek, Šebesta ŠtefanSKST Hodonín G1150.00%
47.Malík Vladimír, Mikulecký MarekSKST Hodonín G1150.00%
48.Krakovič Petr, Pozděch JosefTJ Sokol Kyjov A1150.00%
49.Kojecký Jaroslav, Tihlařík OndřejSKST Čeložnice A1150.00%
50.Malík Vladimír, Šebesta ŠtefanSKST Hodonín G1150.00%
51.Pinda Dušan, Okénková MartinaTělovýchovná jednota Mikulčice B2250.00%
52.Charvát Vít st., Kordula PetrSK Baník Ratíškovice B1150.00%
53.Martinek Tomáš, Pukl OndřejTJ Jiskra Strážnice D1150.00%
54.Juras Pavel, Juras AntonínTJ Sokol Bzenec A1233.33%
55.Oláh Eduard, Zelinka PavelTJ Sokol Lužice A2433.33%
56.Pukl Ondřej, Morávek JindřichTJ Jiskra Strážnice D1325.00%
57.Nešpor Rostislav st., Pinda DušanTělovýchovná jednota Mikulčice B1325.00%
58.Konečný Miroslav, Polachová JanaTJ Sokol Lužice A1325.00%
59.Žajdlík Ludvík, Martinek TomášTJ Jiskra Strážnice D1325.00%
60.Hřebíček Miroslav, Valoušek JindřichTJ Sokol Lužice A010.00%
61.Bureš Martin, Orel EduardTJ Jiskra Strážnice D010.00%
62.Ingr Lukáš, Smutný AntonínSK Čejč z.s. A010.00%
63.Novák Miroslav st., Bařák VáclavSK Vacenovice A010.00%
64.Polachová Jana, Hřebíček MiroslavTJ Sokol Lužice A010.00%
65.Pukl Ondřej, Bureš MartinTJ Jiskra Strážnice D010.00%
66.Rosek Pavel, Mikuš MartinT.J. Sokol Hodonín B010.00%
67.Frolek Radek, Bureš MartinTJ Jiskra Strážnice D010.00%
68.Kojecký Jaroslav, Kalod Radek ml.SKST Čeložnice A010.00%
69.Žajdlík Ludvík, Svoboda JakubTJ Jiskra Strážnice D010.00%
70.Chvátal Petr, Bařák VáclavSK Vacenovice A010.00%
71.Konečný Miroslav, Ondruš MilanTJ Sokol Lužice A010.00%
72.Pukl Ondřej, Marek JakubTJ Jiskra Strážnice D010.00%
73.Bača Tibor, Hlobil AlbertSKST Hodonín G010.00%
74.Hubačka Miroslav, Sedlák RomanTělovýchovná jednota Mikulčice B010.00%
75.Benda Vojtěch, Pijáček LukášSKST Hodonín G010.00%
76.Juras Martin, Skřivánek DavidTJ Sokol Bzenec A010.00%
77.Sedlák Roman, Okénková MartinaTělovýchovná jednota Mikulčice B010.00%
78.Dočekal Pavel, Chimiak StanislavTJ Sokol Kyjov A010.00%
79.Martinek Tomáš, Orel EduardTJ Jiskra Strážnice D010.00%
80.Komosný Miloslav, Konečný MiroslavTJ Sokol Lužice A010.00%
81.Kordula Petr, Hradil KryštofSK Baník Ratíškovice B010.00%
82.Malík Vladimír, Kraus JanSKST Hodonín G010.00%
83.Toman Petr, Hradil KryštofSK Baník Ratíškovice B010.00%
84.Orel Eduard, Žajdlík LudvíkTJ Jiskra Strážnice D010.00%
85.Valoušek Jindřich, Hrubý PetrTJ Sokol Lužice A010.00%
86.Kudrna Jaromír, Zelinka PavelTJ Sokol Lužice A010.00%
87.Pinda Dušan, Hubáček VojtěchTělovýchovná jednota Mikulčice B010.00%
88.Fišman Jan, Dohnálek PetrSK Vacenovice A010.00%
89.Gallus Petr st., Kokeš LukášSKST Hodonín G010.00%
90.Komosný Miloslav, Hrubý PetrTJ Sokol Lužice A010.00%
91.Hubáček Vojtěch, Okénková MartinaTělovýchovná jednota Mikulčice B010.00%
92.Gallus Petr st., Bača TiborSKST Hodonín G010.00%
93.Dočekal Pavel, Krakovič PetrTJ Sokol Kyjov A010.00%
94.Škoula Rudolf, Linner MarekSK Čejč z.s. A010.00%
95.Pekárek Miroslav, Novák JakubSK Čejč z.s. A010.00%
96.Juras Pavel, Skřivánek DavidTJ Sokol Bzenec A010.00%
97.Kordula Petr, Toman PetrSK Baník Ratíškovice B010.00%
98.Malík Vladimír, Bača TiborSKST Hodonín G010.00%
99.Marek Jakub, Morávek JindřichTJ Jiskra Strážnice D010.00%
100.Orel Eduard, Morávek JindřichTJ Jiskra Strážnice D010.00%
101.Mikulecký Marek, Gallus Petr st.SKST Hodonín G010.00%
102.Kordula Petr, Šrédl PavelSK Baník Ratíškovice B010.00%
103.Hradil Kryštof, Kuchařič Jiří ml.SK Baník Ratíškovice B010.00%
104.Frolek Radek, Pukl OndřejTJ Jiskra Strážnice D010.00%
105.Růčka Pavel, Látal RomanTJ Sokol Bzenec A010.00%
106.Martinek Tomáš, Svoboda JakubTJ Jiskra Strážnice D010.00%
107.Maděrič Zdeněk, Mikuš MartinT.J. Sokol Hodonín B020.00%
108.Bezucha Jan, Babušík TomášT.J. Sokol Hodonín B020.00%
109.Hubáček Vojtěch, Staněk MichalTělovýchovná jednota Mikulčice B020.00%
110.Skřivánek David, Juras AntonínTJ Sokol Bzenec A020.00%
111.Kůřil Pavel st., Hála JosefTJ Vlast Ježov A020.00%
112.Zelinka Pavel, Komosný MiloslavTJ Sokol Lužice A020.00%
113.Hrbáček Milan, Šrédl PavelSK Baník Ratíškovice B020.00%
114.Ingr Lukáš, Jirásek PetrSK Čejč z.s. A020.00%
115.Kojecký Jaroslav, Hála ZbyněkSKST Čeložnice A020.00%
116.Staněk Michal, Glos TomášTělovýchovná jednota Mikulčice B020.00%
117.Orel Eduard, Pukl OndřejTJ Jiskra Strážnice D020.00%
118.Pinda Dušan, Staněk MichalTělovýchovná jednota Mikulčice B030.00%
119.Maděrič Zdeněk, Rosek PavelT.J. Sokol Hodonín B030.00%
120.Ingr David, Hála JosefTJ Vlast Ježov A040.00%
121.Staněk Michal, Okénková MartinaTělovýchovná jednota Mikulčice B050.00%
122.Zlámal Martin, Rosek PavelT.J. Sokol Hodonín B050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS