Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní soutěž
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Firtl Radim, Synková DagmarT.J. Sokol Svatobořice A160100.00%
2.Halámek Zdeněk, Kozina MiroslavTJ Kovoděl Moravský Písek A50100.00%
3.Smutný Antonín, Zvědělík OndřejSK Čejč z.s. B4180.00%
4.Vašík Miroslav, Gablas KamilTJ Sokol Bzenec B10376.92%
5.Odložilík Leoš, Kozina MiroslavTJ Kovoděl Moravský Písek A8372.73%
6.Kuběna Radek, Závorka TomášTJ Sokol Josefov A11568.75%
7.Stuchlík Jaroslav, Nikl FrantišekTJ Sokol Vracov E4266.67%
8.Marada Petr, Smutný AntonínSK Čejč z.s. B5362.50%
9.Bednář Bořivoj, Zvědělík OndřejSK Čejč z.s. B5362.50%
10.Marek Ondřej, Hodonský MiroslavTJ Kovoděl Moravský Písek A8561.54%
11.Hradil Kryštof, Kuchařič Jiří ml.SK Baník Ratíškovice C9660.00%
12.Stašek Lubomír, Grabovský Jaroslav ml.TJ Slovan Hodonín C3260.00%
13.Třináctý Jan, Hlahůlek EmilTJ Sokol Veselí nad Moravou B7558.33%
14.Kladňák Jaroslav, Šrédl PavelSK Baník Ratíškovice C3350.00%
15.Vašina Antonín, Nikl FrantišekTJ Sokol Vracov E5550.00%
16.Bureš Martin, Morávek JindřichTJ Jiskra Strážnice E5645.45%
17.Hubáček Vojtěch, Hubačka MiroslavTělovýchovná jednota Mikulčice C3442.86%
18.Konečný Lubomír, Pavlíček JiříTJ Sokol Veselí nad Moravou B2340.00%
19.Vaňhara Michal, Bursík AntonínTJ Slovan Hodonín C3537.50%
20.Růčka Pavel, Látalová LucieTJ Sokol Bzenec B2433.33%
21.Podveský Pavel, Krist JanT.J. Sokol Svatobořice A41323.53%
22.Benadová Adéla, Stöhr MaxmiliánTělovýchovná jednota Mikulčice C1420.00%
23.Boruta Matěj, Bábíček RadekTJ Sokol Vracov E050.00%
24.Bednařík Matěj, Boruta MatějTJ Sokol Vracov E050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Kmeť Milan, Stašek LubomírTJ Slovan Hodonín C40100.00%
2.Šebesta Štefan, Bača TiborSKST Hodonín H40100.00%
3.Bača Tibor, Gallus Petr st.SKST Hodonín H30100.00%
4.Břeský Zdeněk, Marek JakubTJ Jiskra Strážnice E30100.00%
5.Slovák Tomáš, Dřevojan MartinTJ Sokol Veselí nad Moravou B30100.00%
6.Bača Tibor, Hlobil AlbertSKST Hodonín H20100.00%
7.Kosík Tomáš, Šebesta ŠtefanSKST Hodonín H20100.00%
8.Kmeť Milan, Bursík AntonínTJ Slovan Hodonín C20100.00%
9.Pijáček Lukáš, Jakubíček MatějSKST Hodonín H20100.00%
10.Šebesta Štefan, Gallus Petr st.SKST Hodonín H10100.00%
11.Pukl Ondřej, Břeský ZdeněkTJ Jiskra Strážnice E10100.00%
12.Staněk Michal, Valuch DavidTělovýchovná jednota Mikulčice C10100.00%
13.Čajka Milan, Gazárek IvoTJ Sokol Veselí nad Moravou B10100.00%
14.Kosík Tomáš, Jakubíček MatějSKST Hodonín H10100.00%
15.Zaťko Karel, Pijáček LukášSKST Hodonín H10100.00%
16.Kosík Tomáš, Zaťko KarelSKST Hodonín H10100.00%
17.Čajka Milan, Dřevojan MartinTJ Sokol Veselí nad Moravou B10100.00%
18.Kosík Tomáš, Hájek PavelSKST Hodonín H10100.00%
19.Bursík Antonín, Kosek MilanTJ Slovan Hodonín C10100.00%
20.Jamný Pavel, Marek JakubTJ Jiskra Strážnice E10100.00%
21.Kosík Tomáš, Bača TiborSKST Hodonín H10100.00%
22.Firtl Radim, Chimiák PetrT.J. Sokol Svatobořice A10100.00%
23.Dohnálková Natálie, Jakubíček MatějSKST Hodonín H10100.00%
24.Staněk Michal, Zelinka JiříTělovýchovná jednota Mikulčice C10100.00%
25.Dřevojan Martin, Konečný LubomírTJ Sokol Veselí nad Moravou B10100.00%
26.Hlahůlek Emil, Pavlíček JiříTJ Sokol Veselí nad Moravou B10100.00%
27.Stöhr Maxmilián, Glos TomášTělovýchovná jednota Mikulčice C10100.00%
28.Marek Jakub, Svoboda JakubTJ Jiskra Strážnice E10100.00%
29.Bureš Martin, Marek JakubTJ Jiskra Strážnice E10100.00%
30.Kosík Tomáš, Hlobil AlbertSKST Hodonín H10100.00%
31.Orel Eduard, Břeský ZdeněkTJ Jiskra Strážnice E10100.00%
32.Stašek Lubomír, Grabovský Jaroslav nejst.TJ Slovan Hodonín C10100.00%
33.Zelinka Oldřich, Grabovský Jaroslav nejst.TJ Slovan Hodonín C10100.00%
34.Bednář Bořivoj, Marada PetrSK Čejč z.s. B10100.00%
35.Gallus Petr st., Hlobil AlbertSKST Hodonín H10100.00%
36.Vacenovský Pavel, Kladňák MartinSK Baník Ratíškovice C10100.00%
37.Hubačka Miroslav, Zelinka JiříTělovýchovná jednota Mikulčice C10100.00%
38.Macůrek Marek, Imrich DavidTJ Sokol Josefov A3175.00%
39.Orel Eduard, Bureš MartinTJ Jiskra Strážnice E3175.00%
40.Macůrek Marek, Šeda RomanTJ Sokol Josefov A3175.00%
41.Šrédl Pavel, Bolf MarekSK Baník Ratíškovice C2166.67%
42.Šupa Antonín, Šeda RomanTJ Sokol Josefov A2166.67%
43.Kladňák Martin, Zemánková GabrielaSK Baník Ratíškovice C1150.00%
44.Macůrek Marek, Šupa AntonínTJ Sokol Josefov A1150.00%
45.Benadová Adéla, Staněk MichalTělovýchovná jednota Mikulčice C1150.00%
46.Marek Jakub, Orel EduardTJ Jiskra Strážnice E1150.00%
47.Pijáček Lukáš, Hlobil AlbertSKST Hodonín H1150.00%
48.Marada Petr, Jirásek PetrSK Čejč z.s. B2250.00%
49.Pukl Ondřej, Jamný PavelTJ Jiskra Strážnice E1233.33%
50.Halámek Zdeněk, Marek OndřejTJ Kovoděl Moravský Písek A1233.33%
51.Bednář Bořivoj, Jirásek PetrSK Čejč z.s. B1233.33%
52.Pukl Ondřej, Marek JakubTJ Jiskra Strážnice E1233.33%
53.Boruta Matěj, Bábík JanTJ Sokol Vracov E1233.33%
54.Konečný Lubomír, Čajka MilanTJ Sokol Veselí nad Moravou B1325.00%
55.Zelinka Oldřich, Malý MiroslavTJ Slovan Hodonín C010.00%
56.Růčka Pavel, Nevřivý RadekTJ Sokol Bzenec B010.00%
57.Bolf Marek, Zemánková GabrielaSK Baník Ratíškovice C010.00%
58.Bábík Jan, Ptáček MichalTJ Sokol Vracov E010.00%
59.Nikl František, Bábíček RadekTJ Sokol Vracov E010.00%
60.Jirásek Petr, Smutný AntonínSK Čejč z.s. B010.00%
61.Zemánková Gabriela, Charvátová NatálieSK Baník Ratíškovice C010.00%
62.Bednařík Matěj, Bábíček RadekTJ Sokol Vracov E010.00%
63.Jakubíček Matěj, Hlobil AlbertSKST Hodonín H010.00%
64.Pijáček Lukáš, Surman DamienSKST Hodonín H010.00%
65.Vjazanko Petr, Zelinka OldřichTJ Slovan Hodonín C010.00%
66.Novák Jakub, Bednář BořivojSK Čejč z.s. B010.00%
67.Zelinka Oldřich, Vaňhara MichalTJ Slovan Hodonín C010.00%
68.Jakubíček Matěj, Koplíková KláraSKST Hodonín H010.00%
69.Helísková Barbora, Marek JakubTJ Jiskra Strážnice E010.00%
70.Zelinka Oldřich, Bursík AntonínTJ Slovan Hodonín C010.00%
71.Linner Radoslav, Přikryl RomanSK Čejč z.s. B010.00%
72.Hlahůlek Emil, Slovák TomášTJ Sokol Veselí nad Moravou B010.00%
73.Kladňák Martin, Kuchařič Jiří ml.SK Baník Ratíškovice C010.00%
74.Dřevojan Martin, Pavlíček JiříTJ Sokol Veselí nad Moravou B010.00%
75.Kladňák Martin, Bolf MarekSK Baník Ratíškovice C010.00%
76.Halámek Zdeněk, Odložilík LeošTJ Kovoděl Moravský Písek A010.00%
77.Malý Miroslav, Kosek MilanTJ Slovan Hodonín C010.00%
78.Bača Tibor, Jakubíček MatějSKST Hodonín H010.00%
79.Bednařík Matěj, Bábík JanTJ Sokol Vracov E010.00%
80.Slovák Tomáš, Pavlíček JiříTJ Sokol Veselí nad Moravou B010.00%
81.Kladňák Jaroslav, Zemánková GabrielaSK Baník Ratíškovice C010.00%
82.Hubáček Vojtěch, Šebesta PavelTělovýchovná jednota Mikulčice C010.00%
83.Kladňák Jaroslav, Smolka DavidSK Baník Ratíškovice C010.00%
84.Vašina Antonín, Boruta MatějTJ Sokol Vracov E010.00%
85.Zaťko Karel, Bača TiborSKST Hodonín H010.00%
86.Kosík Tomáš, Dohnálková NatálieSKST Hodonín H010.00%
87.Gablas Kamil, Skřivánek DavidTJ Sokol Bzenec B010.00%
88.Závorka Tomáš, Šupa AntonínTJ Sokol Josefov A010.00%
89.Halámek Zdeněk, Hodonský MiroslavTJ Kovoděl Moravský Písek A010.00%
90.Valuch David, Šebesta PavelTělovýchovná jednota Mikulčice C010.00%
91.Slovák Tomáš, Štefánek VlastimilTJ Sokol Veselí nad Moravou B010.00%
92.Gablas Kamil, Růčka PavelTJ Sokol Bzenec B010.00%
93.Pekárek Miroslav, Přikryl RomanSK Čejč z.s. B010.00%
94.Zelinka Radovan, Šrédl PavelSK Baník Ratíškovice C010.00%
95.Bursík Antonín, Vjazanko PetrTJ Slovan Hodonín C010.00%
96.Imrich Martin, Imrich DavidTJ Sokol Josefov A010.00%
97.Smutný Antonín, Bednář BořivojSK Čejč z.s. B010.00%
98.Baran Libor, Gablas KamilTJ Sokol Bzenec B010.00%
99.Holman Jiří, Nevřivý RadekTJ Sokol Bzenec B020.00%
100.Hubáček Vojtěch, Staněk MichalTělovýchovná jednota Mikulčice C020.00%
101.Benadová Adéla, Valuch DavidTělovýchovná jednota Mikulčice C020.00%
102.Vaňhara Michal, Vjazanko PetrTJ Slovan Hodonín C020.00%
103.Grabovský Jaroslav nejst., Kosek MilanTJ Slovan Hodonín C020.00%
104.Vjazanko Petr, Malý MiroslavTJ Slovan Hodonín C020.00%
105.Hlahůlek Emil, Čajka MilanTJ Sokol Veselí nad Moravou B020.00%
106.Bartoník Jakub, Glos TomášTělovýchovná jednota Mikulčice C020.00%
107.Benadová Adéla, Glos TomášTělovýchovná jednota Mikulčice C020.00%
108.Hubáček Vojtěch, Bařina ZbyněkTělovýchovná jednota Mikulčice C020.00%
109.Baran Libor, Růčka PavelTJ Sokol Bzenec B030.00%
110.Imrich David, Šeda RomanTJ Sokol Josefov A030.00%
111.Hubáček Vojtěch, Benadová AdélaTělovýchovná jednota Mikulčice C040.00%
112.Růčka Pavel, Skřivánek DavidTJ Sokol Bzenec B040.00%
113.Koplíková Klára, Dohnálková NatálieSKST Hodonín H040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline