Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní základ
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hála Josef, Chvátal Antonín st.TJ Vlast Ježov B80100.00%
2.Pantlík Ladislav, Chvátal Antonín st.TJ Vlast Ježov B60100.00%
3.Tomeček Karel, Břeský ZdeněkTJ Jiskra Strážnice F60100.00%
4.Klečka Jaroslav, Brezina OndřejT.J. Sokol Hodonín D60100.00%
5.Šikuta Michal, Moudrý RostislavTJ Sokol Kyjov C5183.33%
6.Zetocha František, Bruckner PavelT.J. Sokol Svatobořice B5183.33%
7.Štefánek Vlastimil, Zelinka VladimírTJ Sokol Veselí nad Moravou C5183.33%
8.Valoušek Jindřich, Parák FrantišekTJ Sokol Lužice C5183.33%
9.Matza Pavel, Jurčeka JaromírSKST Dubňany B4180.00%
10.Hromek František, Klečka JaroslavT.J. Sokol Hodonín D4180.00%
11.Šikuta Michal, Šibal DenisTJ Sokol Kyjov C4180.00%
12.Jakubíček Matěj, Pijáček LukášSKST Hodonín I4180.00%
13.Vavřínek Zdeněk, Šibal DenisTJ Sokol Kyjov C4180.00%
14.Svoboda Libor, Svoboda JakubTJ Jiskra Strážnice F12475.00%
15.Zetocha František, Chimiák PetrT.J. Sokol Svatobořice B6275.00%
16.Hrubý Petr, Parák FrantišekTJ Sokol Lužice C5271.43%
17.Petřík Marek, Petřík TadeášSK Vacenovice C10566.67%
18.Grabovský Jaroslav st., Grabovský Jaroslav ml.TJ Slovan Hodonín D4266.67%
19.Parák Lukáš, Valoušek JindřichTJ Sokol Lužice C4266.67%
20.Lunga Jakub, Křižka MartinTJ Sokol Vlkoš B9564.29%
21.Šeda Roman, Toman ZbyněkT.J. Sokol Svatobořice B6460.00%
22.Pecháček Miloslav, Zetocha FrantišekT.J. Sokol Svatobořice B3260.00%
23.Klečka Jaroslav, Létal EmilT.J. Sokol Hodonín D3260.00%
24.Zelinka Vlastimil, Straková AgátaTělovýchovná jednota Mikulčice D7653.85%
25.Cafourek Karel, Vavřínek ZdeněkTJ Sokol Kyjov C3350.00%
26.Jurčeka Jaromír, Ráček LadislavSKST Dubňany B3350.00%
27.Jahoda Viktor, Křižka MartinTJ Sokol Vlkoš B4544.44%
28.Ondrůšek Vlastislav, Jahoda ViktorTJ Sokol Vlkoš B2340.00%
29.Varmuža Mikuláš, Procháska StanislavTJ Slovan Hodonín D2340.00%
30.Mikuš Pavel, Zálešák PetrT.J. Sokol Hodonín D2340.00%
31.Glos Tomáš, Bartoník JakubTělovýchovná jednota Mikulčice D6940.00%
32.Hruška Jaroslav, Příkaský LiborSKST Rohatec D5838.46%
33.Šeda Roman, Častulíková LenkaT.J. Sokol Svatobořice B4736.36%
34.Zelinka Vladimír, Gazárek IvoTJ Sokol Veselí nad Moravou C2433.33%
35.Profota Zdeněk, Profota AdamSK Vacenovice C4930.77%
36.Jahoda Viktor, Menšík VojtěchTJ Sokol Vlkoš B2528.57%
37.Profota Zdeněk, Profotová AlžbětaSK Vacenovice C2528.57%
38.Bábík Miloslav, Zálešák PetrT.J. Sokol Hodonín D2528.57%
39.Šereš Samuel, Theuer TomášSKST Hodonín I1420.00%
40.Šálek Karel, Zůbková LenkaTJ Sokol Veselí nad Moravou C21016.67%
41.Valuch David, Zelinka VlastimilTělovýchovná jednota Mikulčice D1614.29%
42.Šereš Samuel, Surman DamienSKST Hodonín I060.00%
43.Novotná Eliška, Šerešová TimeaSKST Hodonín I070.00%
44.Herzánová Denisa, Rybecký JakubSKST Rohatec D070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Kostelanský Stanislav, Jestřáb TomášTJ Vlast Ježov B40100.00%
2.Příkaský Libor, Rybecký JakubSKST Rohatec D40100.00%
3.Kostelanský Stanislav, Marada TomášTJ Vlast Ježov B40100.00%
4.Kučera Zdeněk st., Šibal DenisTJ Sokol Kyjov C40100.00%
5.Parák Lukáš, Ráb PavelTJ Sokol Lužice C40100.00%
6.Marada Tomáš, Chvátal Antonín st.TJ Vlast Ježov B30100.00%
7.Pavlíček Jiří, Konečný LubomírTJ Sokol Veselí nad Moravou C30100.00%
8.Libor Hradil, Kostelanský StanislavTJ Vlast Ježov B30100.00%
9.Břeský Zdeněk, Marek JakubTJ Jiskra Strážnice F30100.00%
10.Kvapil Erik, Jakubíček MatějSKST Hodonín I30100.00%
11.Vjazanko Petr, Zelinka OldřichTJ Slovan Hodonín D30100.00%
12.Grabovský Jaroslav ml., Varmuža MikulášTJ Slovan Hodonín D30100.00%
13.Matza Pavel, Šuralová HanaSKST Dubňany B20100.00%
14.Menšík Vojtěch, Ondrůšek VlastislavTJ Sokol Vlkoš B20100.00%
15.Parák František, Hřebíček MiroslavTJ Sokol Lužice C20100.00%
16.Bartoník Jakub, Straková AgátaTělovýchovná jednota Mikulčice D20100.00%
17.Palán František, Cafourek KarelTJ Sokol Kyjov C20100.00%
18.Libor Hradil, Marada TomášTJ Vlast Ježov B20100.00%
19.Ondrůšek Vlastislav, Macuch MartinTJ Sokol Vlkoš B10100.00%
20.Svoboda Jakub, Jamný OndřejTJ Jiskra Strážnice F10100.00%
21.Grabovský Jaroslav st., Procháska StanislavTJ Slovan Hodonín D10100.00%
22.Štefánek Vlastimil, Konečný LubomírTJ Sokol Veselí nad Moravou C10100.00%
23.Jakubčík František, Kučera Zdeněk st.TJ Sokol Kyjov C10100.00%
24.Chvátal Antonín st., Kostelanský StanislavTJ Vlast Ježov B10100.00%
25.Bača Tibor, Mikulecký FrantišekSKST Hodonín I10100.00%
26.Vavřínek Zdeněk, Palán FrantišekTJ Sokol Kyjov C10100.00%
27.Kvapil Erik, Látalová LucieSKST Hodonín I10100.00%
28.Konečný Lubomír, Zelinka VladimírTJ Sokol Veselí nad Moravou C10100.00%
29.Čajka Milan, Konečný LubomírTJ Sokol Veselí nad Moravou C10100.00%
30.Zelinka Vladimír, Šálek KarelTJ Sokol Veselí nad Moravou C10100.00%
31.Joska Václav, Grabovský Jaroslav st.TJ Slovan Hodonín D10100.00%
32.Svoboda Jakub, Slonka JakubTJ Jiskra Strážnice F10100.00%
33.Mikula Ján, Šuralová HanaSKST Dubňany B10100.00%
34.Hřebíček Miroslav, Kudrna JaromírTJ Sokol Lužice C10100.00%
35.Zůbek Tomáš, Šálek KarelTJ Sokol Veselí nad Moravou C10100.00%
36.Kučera Zdeněk st., Moudrý RostislavTJ Sokol Kyjov C10100.00%
37.Jakubčík František, Werner JanTJ Sokol Kyjov C10100.00%
38.Joska Václav, Král OndřejTJ Slovan Hodonín D10100.00%
39.Jestřáb Tomáš, Pantlík LadislavTJ Vlast Ježov B10100.00%
40.Chvátal Antonín st., Jestřáb TomášTJ Vlast Ježov B10100.00%
41.Grabovský Jaroslav st., Říha MartinTJ Slovan Hodonín D10100.00%
42.Varmuža Mikuláš, Říha MartinTJ Slovan Hodonín D10100.00%
43.Šuralová Hana, Cuták JaroslavSKST Dubňany B10100.00%
44.Grabovský Jaroslav nejst., Říha MartinTJ Slovan Hodonín D10100.00%
45.Tomeček Karel, Studnička OndřejTJ Jiskra Strážnice F10100.00%
46.Cuták Jaroslav, Jurčeka Bedřich st.SKST Dubňany B10100.00%
47.Mikulecký František, Kvapil ErikSKST Hodonín I10100.00%
48.Kučera Zdeněk st., Werner JanTJ Sokol Kyjov C10100.00%
49.Šeda Roman, Zetocha FrantišekT.J. Sokol Svatobořice B10100.00%
50.Pantlík Ladislav, Kostelanský StanislavTJ Vlast Ježov B10100.00%
51.Straková Agáta, Bařina ZbyněkTělovýchovná jednota Mikulčice D10100.00%
52.Jurčeka Bedřich ml., Jurčeka Bedřich st.SKST Dubňany B10100.00%
53.Zůbek Tomáš, Zelinka VladimírTJ Sokol Veselí nad Moravou C10100.00%
54.Bursík Antonín, Grabovský Jaroslav nejst.TJ Slovan Hodonín D10100.00%
55.Ráček Ladislav, Lungová MichaelaSKST Dubňany B10100.00%
56.Bábík Miloslav, Létal EmilT.J. Sokol Hodonín D10100.00%
57.Hrubý Petr, Kudrna JaromírTJ Sokol Lužice C10100.00%
58.Svoboda Libor, Břeský ZdeněkTJ Jiskra Strážnice F10100.00%
59.Čajka Milan, Pavlíček JiříTJ Sokol Veselí nad Moravou C10100.00%
60.Kladňáková Hana, Šuralová HanaSKST Dubňany B10100.00%
61.Chvátal Antonín st., Libor HradilTJ Vlast Ježov B10100.00%
62.Karas Lukáš, Kráčal RichardTJ Jiskra Strážnice F10100.00%
63.Vavřínek Zdeněk, Werner JanTJ Sokol Kyjov C10100.00%
64.Hojač Pavel, Marada TomášTJ Vlast Ježov B10100.00%
65.Tomeček Karel, Slonka JakubTJ Jiskra Strážnice F10100.00%
66.Werner Jan, Cafourek KarelTJ Sokol Kyjov C10100.00%
67.Hála Josef, Kostelanský StanislavTJ Vlast Ježov B3175.00%
68.Vymyslický Stanislav ml., Maňák PatrikSKST Rohatec D3175.00%
69.Létal Emil, Hromek FrantišekT.J. Sokol Hodonín D3175.00%
70.Hřebíček Miroslav, Parák LukášTJ Sokol Lužice C3175.00%
71.Valoušek Jindřich, Hřebíček MiroslavTJ Sokol Lužice C3175.00%
72.Ráček Ladislav, Mikula JánSKST Dubňany B2166.67%
73.Klečka Jaroslav, Zálešák PetrT.J. Sokol Hodonín D2166.67%
74.Štefánek Vlastimil, Šálek KarelTJ Sokol Veselí nad Moravou C2166.67%
75.Cafourek Karel, Šibal DenisTJ Sokol Kyjov C2166.67%
76.Hojač Pavel, Hála JosefTJ Vlast Ježov B2166.67%
77.Vajčner David, Studnička OndřejTJ Jiskra Strážnice F2166.67%
78.Říha Martin, Grabovský Jaroslav ml.TJ Slovan Hodonín D2166.67%
79.Jurčeka Jaromír, Šuralová HanaSKST Dubňany B2166.67%
80.Šikuta Michal, Palán FrantišekTJ Sokol Kyjov C1150.00%
81.Glos Tomáš, Rutarová BronislavaTělovýchovná jednota Mikulčice D1150.00%
82.Častulíková Lenka, Krist JiříT.J. Sokol Svatobořice B1150.00%
83.Hruška Jaroslav, Vymyslický Stanislav ml.SKST Rohatec D2250.00%
84.Příkaský Libor, Maňák PatrikSKST Rohatec D1150.00%
85.Glos Tomáš, Bařina ZbyněkTělovýchovná jednota Mikulčice D1150.00%
86.Štefánek Vlastimil, Gazárek IvoTJ Sokol Veselí nad Moravou C1150.00%
87.Pantlík Ladislav, Marada TomášTJ Vlast Ježov B1150.00%
88.Gazárek Ivo, Čajka MilanTJ Sokol Veselí nad Moravou C1150.00%
89.Profota Zdeněk, Petřík MarekSK Vacenovice C2250.00%
90.Valoušek Jindřich, Hrubý PetrTJ Sokol Lužice C1150.00%
91.Karas Lukáš, Slonka JakubTJ Jiskra Strážnice F1150.00%
92.Mikulecký František, Surman DamienSKST Hodonín I1150.00%
93.Profota Adam, Nikl JanSK Vacenovice C1150.00%
94.Šmídová Kamila, Ondrůšek VlastislavTJ Sokol Vlkoš B1150.00%
95.Ráb Pavel, Hrubý PetrTJ Sokol Lužice C1150.00%
96.Zelinka Vladimír, Čajka MilanTJ Sokol Veselí nad Moravou C1150.00%
97.Surman Damien, Novotná EliškaSKST Hodonín I1150.00%
98.Tomeček Karel, Svoboda JakubTJ Jiskra Strážnice F1150.00%
99.Šeda Roman, Chimiák PetrT.J. Sokol Svatobořice B1150.00%
100.Matza Pavel, Cuták JaroslavSKST Dubňany B2250.00%
101.Rybecký Jakub, Vymyslický Stanislav ml.SKST Rohatec D2250.00%
102.Hřebíček Miroslav, Hrubý PetrTJ Sokol Lužice C1150.00%
103.Vinklárek Filip, Příkaský LiborSKST Rohatec D1150.00%
104.Gazárek Ivo, Šálek KarelTJ Sokol Veselí nad Moravou C2250.00%
105.Hojač Pavel, Kostelanský StanislavTJ Vlast Ježov B1233.33%
106.Slonka Jakub, Jamný OndřejTJ Jiskra Strážnice F1233.33%
107.Profota Adam, Petřík TadeášSK Vacenovice C1233.33%
108.Lungová Michaela, Mikula JánSKST Dubňany B1233.33%
109.Valuch David, Straková AgátaTělovýchovná jednota Mikulčice D1233.33%
110.Chimiák Petr, Častulíková LenkaT.J. Sokol Svatobořice B1325.00%
111.Jurčeka Jaromír, Jurčeka Bedřich ml.SKST Dubňany B1325.00%
112.Petřík Marek, Profota AdamSK Vacenovice C1325.00%
113.Grabovský Jaroslav nejst., Grabovský Jaroslav st.TJ Slovan Hodonín D1325.00%
114.Svoboda Libor, Slonka JakubTJ Jiskra Strážnice F010.00%
115.Křižka Marek, Ondrůšek VlastislavTJ Sokol Vlkoš B010.00%
116.Bruckner Pavel, Chimiák PetrT.J. Sokol Svatobořice B010.00%
117.Kvapil Erik, Theuer TomášSKST Hodonín I010.00%
118.Lunga Jakub, Šmídová KamilaTJ Sokol Vlkoš B010.00%
119.Bartoník Dominik, Glos TomášTělovýchovná jednota Mikulčice D010.00%
120.Grabovský Jaroslav nejst., Grabovský MartinTJ Slovan Hodonín D010.00%
121.Zelinka Vladimír, Zůbková LenkaTJ Sokol Veselí nad Moravou C010.00%
122.Palán František, Kučera Zdeněk st.TJ Sokol Kyjov C010.00%
123.Grabovský Jaroslav ml., Grabovský Jaroslav nejst.TJ Slovan Hodonín D010.00%
124.Šikuta Michal, Vavřínek ZdeněkTJ Sokol Kyjov C010.00%
125.Šuralová Hana, Lungová MichaelaSKST Dubňany B010.00%
126.Příkaský Libor, Herzánová DenisaSKST Rohatec D010.00%
127.Vinklárek Filip, Maňák PatrikSKST Rohatec D010.00%
128.Profota Adam, Křivohlavý MatějSK Vacenovice C010.00%
129.Šmídová Kamila, Klimeš JakubTJ Sokol Vlkoš B010.00%
130.Rybecký Jakub, Hruška JaroslavSKST Rohatec D010.00%
131.Svoboda Libor, Vajčner DavidTJ Jiskra Strážnice F010.00%
132.Šíblová Sára, Látalová LucieSKST Hodonín I010.00%
133.Cuták Jaroslav, Marada MatějSKST Dubňany B010.00%
134.Jurčeka Bedřich st., Šuralová KarolinaSKST Dubňany B010.00%
135.Grabovský Jaroslav nejst., Varmuža MikulášTJ Slovan Hodonín D010.00%
136.Karas Lukáš, Vajčner RadimTJ Jiskra Strážnice F010.00%
137.Štefánek Vlastimil, Zůbková LenkaTJ Sokol Veselí nad Moravou C010.00%
138.Matza Pavel, Jurčeka Bedřich st.SKST Dubňany B010.00%
139.Kořínek Pavel, Zálešák PetrT.J. Sokol Hodonín D010.00%
140.Jurčeka Jaromír, Cuták JaroslavSKST Dubňany B010.00%
141.Křižka Marek, Macuch MartinTJ Sokol Vlkoš B010.00%
142.Kvapil Erik, Mocek JaromírSKST Hodonín I010.00%
143.Brezina Ondřej, Létal EmilT.J. Sokol Hodonín D010.00%
144.Tomeček Karel, Jamný OndřejTJ Jiskra Strážnice F010.00%
145.Procháska Stanislav, Grabovský Jaroslav nejst.TJ Slovan Hodonín D010.00%
146.Herzánová Denisa, Vymyslický Stanislav ml.SKST Rohatec D010.00%
147.Varmuža Mikuláš, Fučík JakubTJ Slovan Hodonín D010.00%
148.Jurčeka Bedřich st., Šuralová HanaSKST Dubňany B010.00%
149.Zálešák Petr, Hromek FrantišekT.J. Sokol Hodonín D010.00%
150.Bursík Antonín, Grabovský Jaroslav ml.TJ Slovan Hodonín D010.00%
151.Marek Jakub, Slonka JakubTJ Jiskra Strážnice F010.00%
152.Rutarová Bronislava, Kříž AdamTělovýchovná jednota Mikulčice D010.00%
153.Zůbek Tomáš, Zůbková LenkaTJ Sokol Veselí nad Moravou C010.00%
154.Látalová Lucie, Novotná EliškaSKST Hodonín I010.00%
155.Svoboda Libor, Tomeček KarelTJ Jiskra Strážnice F010.00%
156.Toman Zbyněk, Bruckner PavelT.J. Sokol Svatobořice B010.00%
157.Kučera Zdeněk st., Vavřínek ZdeněkTJ Sokol Kyjov C010.00%
158.Theuer Tomáš, Šerešová TimeaSKST Hodonín I010.00%
159.Cuták Jaroslav, Jurčeka Bedřich ml.SKST Dubňany B010.00%
160.Gazárek Ivo, Zůbková LenkaTJ Sokol Veselí nad Moravou C010.00%
161.Parák František, Nešpor JosefTJ Sokol Lužice C010.00%
162.Procháska Stanislav, Král OndřejTJ Slovan Hodonín D010.00%
163.Petřík Marek, Nikl JanSK Vacenovice C010.00%
164.Kladňáková Hana, Lungová MichaelaSKST Dubňany B010.00%
165.Theuer Tomáš, Novotná EliškaSKST Hodonín I010.00%
166.Toman Zbyněk, Chimiák PetrT.J. Sokol Svatobořice B010.00%
167.Mikula Ján, Jurčeka Bedřich ml.SKST Dubňany B010.00%
168.Křižka Marek, Jahoda ViktorTJ Sokol Vlkoš B010.00%
169.Mikula Ján, Šuralová KarolinaSKST Dubňany B010.00%
170.Stupavský Jakub, Grabovský MartinTJ Slovan Hodonín D010.00%
171.Jakubíček Matěj, Šereš SamuelSKST Hodonín I010.00%
172.Šerešová Timea, Kvapil ErikSKST Hodonín I010.00%
173.Bača Tibor, Jakubíček MatějSKST Hodonín I010.00%
174.Kučera Zdeněk st., Cafourek KarelTJ Sokol Kyjov C010.00%
175.Válek Jakub, Marada MatějSKST Dubňany B010.00%
176.Joska Václav, Zelinka OldřichTJ Slovan Hodonín D010.00%
177.Tomeček Karel, Vajčner DavidTJ Jiskra Strážnice F010.00%
178.Cuták Jaroslav, Lungová MichaelaSKST Dubňany B010.00%
179.Procháska Stanislav, Joska VáclavTJ Slovan Hodonín D010.00%
180.Libor Hradil, Hojač PavelTJ Vlast Ježov B010.00%
181.Grabovský Jaroslav st., Grabovský MartinTJ Slovan Hodonín D010.00%
182.Matza Pavel, Kladňáková HanaSKST Dubňany B010.00%
183.Werner Jan, Zapletalová SylvaTJ Sokol Kyjov C010.00%
184.Bábík Miloslav, Mikuš PavelT.J. Sokol Hodonín D010.00%
185.Vajčner David, Kráčal RichardTJ Jiskra Strážnice F010.00%
186.Vjazanko Petr, Grabovský Jaroslav nejst.TJ Slovan Hodonín D010.00%
187.Menšík Vojtěch, Šmídová KamilaTJ Sokol Vlkoš B020.00%
188.Herzánová Denisa, Rybecký PatrikSKST Rohatec D020.00%
189.Marek Jakub, Svoboda JakubTJ Jiskra Strážnice F020.00%
190.Bábík Miloslav, Kořínek PavelT.J. Sokol Hodonín D020.00%
191.Grabovský Jaroslav st., Varmuža MikulášTJ Slovan Hodonín D020.00%
192.Kvapil Erik, Šereš SamuelSKST Hodonín I020.00%
193.Macuch Martin, Šmídová KamilaTJ Sokol Vlkoš B020.00%
194.Zelinka Oldřich, Grabovský Jaroslav nejst.TJ Slovan Hodonín D020.00%
195.Hrubý Petr, Parák LukášTJ Sokol Lužice C020.00%
196.Jahoda Viktor, Macuch MartinTJ Sokol Vlkoš B020.00%
197.Kudrna Jaromír, Valoušek JindřichTJ Sokol Lužice C020.00%
198.Parák František, Kudrna JaromírTJ Sokol Lužice C020.00%
199.Palán František, Šibal DenisTJ Sokol Kyjov C020.00%
200.Ráček Ladislav, Jurčeka Bedřich ml.SKST Dubňany B020.00%
201.Příkaský Libor, Vymyslický Stanislav ml.SKST Rohatec D020.00%
202.Hruška Jaroslav, Herzánová DenisaSKST Rohatec D020.00%
203.Šereš Samuel, Šerešová TimeaSKST Hodonín I020.00%
204.Bábík Miloslav, Klečka JaroslavT.J. Sokol Hodonín D030.00%
205.Surman Damien, Kvapil ErikSKST Hodonín I030.00%
206.Glos Tomáš, Valuch DavidTělovýchovná jednota Mikulčice D030.00%
207.Pijáček Lukáš, Kvapil ErikSKST Hodonín I030.00%
208.Vavřínek Zdeněk, Zapletalová SylvaTJ Sokol Kyjov C040.00%
209.Joska Václav, Grabovský Jaroslav nejst.TJ Slovan Hodonín D040.00%
210.Létal Emil, Zálešák PetrT.J. Sokol Hodonín D040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS