Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kříž Jakub, Zahrádka MichalTJ Sokol Podlázky A130100.00%
2.Kracman Martin, Kracman HorstTJ Sokol Mnichovo Hradiště E14193.33%
3.Charvát Milan, Stejskal ZdeněkTJ Sokol Březno11191.67%
4.Ginzlová Eva, Vovčák MichalTJ Březovice A13286.67%
5.Běloubek Roman, Hodboď MartinTJ Plazy11378.57%
6.Šimůnek Čestmír, Macura ZdeněkTJ Sokol Otradovice B6275.00%
7.Pazderník Václav, Pazderník RomanTJ Březovice A8466.67%
8.Vtelenský Luděk, Čermák VladimírTJ Sokol Podlázky A9564.29%
9.Titlbach Jindřich, Duška JanTJ Sokol Březno5455.56%
10.Štolovský Josef, Folprecht JanTJ Plazy5550.00%
11.Kučera Michal st., Kučera KryštofTJ Sokol Podlázky B4640.00%
12.Potměšil Pavel, Reiter JiříTJ Sokol Kosmonosy C3537.50%
13.Heilek Miroslav, Jírovec VáclavTJ AŠ Mladá Boleslav E3730.00%
14.Růžička Tomáš, Volák MartinTJ Březovice B1910.00%
15.Klaus Tomáš, Trlida MichalTJ Březovice B0100.00%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Janeček Marek, Švasta JindřichTJ Sokol Mnichovo Hradiště E3175.00%
2.Jihlavec Jan, Kohout JaroslavST Dolní Bousov A2250.00%
3.Štolovský Miloslav, Kohout JaroslavST Dolní Bousov A3350.00%
4.Štolovský Miloslav, Doubek MiroslavST Dolní Bousov A2250.00%
5.Klimeš Drahomír, Mareš PavelTJ Sokol Otradovice B2250.00%
6.Klimeš Drahomír, Fidrant RadekTJ Sokol Otradovice B2250.00%
7.Klimeš Drahomír, Šimůnek ČestmírTJ Sokol Otradovice B2250.00%
8.Heilek Miroslav, Sluka ČeněkTJ AŠ Mladá Boleslav E2340.00%
9.Žák Karel, Ort MarekTJ AŠ Mladá Boleslav E1325.00%
10.Jírovec Václav, Ort MarekTJ AŠ Mladá Boleslav E1325.00%
11.Sajdl Vladimír, Žďánský KarelTJ Sokol Podlázky B1516.67%
12.Soumar Miroslav, Sajdl VladimírTJ Sokol Podlázky B040.00%
13.Růžička Tomáš, Sucharda JiříTJ Březovice B040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Soumar Vladimír, Oplt MiroslavTJ Sokol Kosmonosy C30100.00%
2.Soumar Vladimír, Bernát JanTJ Sokol Kosmonosy C20100.00%
3.Marján Marcel, Zahrádka MichalTJ Sokol Podlázky A20100.00%
4.Ort Marek, Botková MichaelaTJ AŠ Mladá Boleslav E20100.00%
5.Čermák Vladimír, Marján MarcelTJ Sokol Podlázky A10100.00%
6.Jihlavec Jan, Novotný KarelST Dolní Bousov A10100.00%
7.Heilek Miroslav, Žák KarelTJ AŠ Mladá Boleslav E10100.00%
8.Bajtalonová Jitka, Janeček MarekTJ Sokol Mnichovo Hradiště E10100.00%
9.Běloubek Roman, Stejskal JindřichTJ Plazy10100.00%
10.Folprecht Jan, Trlida HubertTJ Plazy10100.00%
11.Mareš Pavel, Skála JiříTJ Sokol Otradovice B10100.00%
12.Potměšil Pavel, Oplt MiroslavTJ Sokol Kosmonosy C10100.00%
13.Štolovský Miloslav, Jihlavec JanST Dolní Bousov A10100.00%
14.Soumar Vladimír, Procházka ZdeněkTJ Sokol Kosmonosy C2166.67%
15.Macura Zdeněk, Fidrant RadekTJ Sokol Otradovice B1150.00%
16.Kučera Josef, Stránský MatyášTJ Sokol Mnichovo Hradiště E1150.00%
17.Mareš Jan, Stránský MatyášTJ Sokol Mnichovo Hradiště E1150.00%
18.Kučera Michal st., Žďánský KarelTJ Sokol Podlázky B1150.00%
19.Titlbach Jindřich, Berky JozefTJ Sokol Březno1150.00%
20.Sajdl Vladimír, Mlčoch PetrTJ Sokol Podlázky B1150.00%
21.Duška Jan, Berky JozefTJ Sokol Březno1150.00%
22.Jihlavec Jan, Noha JanST Dolní Bousov A1150.00%
23.Soumar Vladimír, Černý JaroslavTJ Sokol Kosmonosy C1233.33%
24.Potměšil Pavel, Černý JaroslavTJ Sokol Kosmonosy C1233.33%
25.Kučera Kryštof, Žďánský KarelTJ Sokol Podlázky B1233.33%
26.Jihlavec Jan, Doubek MiroslavST Dolní Bousov A1233.33%
27.Kučera Michal st., Sajdl VladimírTJ Sokol Podlázky B1233.33%
28.Havlík Vít, Ort MarekTJ AŠ Mladá Boleslav E1233.33%
29.Janeček Marek, Stránský MatyášTJ Sokol Mnichovo Hradiště E010.00%
30.Štolovský Josef, Stejskal JindřichTJ Plazy010.00%
31.Vaňousek Miroslav, Štolovský JosefTJ Plazy010.00%
32.Jírovec Václav, Botková MichaelaTJ AŠ Mladá Boleslav E010.00%
33.Soumar Miroslav, Muras DavidTJ Sokol Podlázky B010.00%
34.Mlčoch Petr, Kučera Michal st.TJ Sokol Podlázky B010.00%
35.Štolovský Miloslav, Nitray JozefST Dolní Bousov A010.00%
36.Vovčák Jan, Pazderník VáclavTJ Březovice A010.00%
37.Vyrtych Jiří, Folprecht JanTJ Plazy010.00%
38.Černý Jaroslav, Bernát JanTJ Sokol Kosmonosy C010.00%
39.Sucharda Jiří, Ginzl PetrTJ Březovice B010.00%
40.Vlasáková Martina, Štolovský MiloslavST Dolní Bousov A010.00%
41.Folprecht Jan, Magušin PetrTJ Plazy010.00%
42.Berky Jozef, Stejskal ZdeněkTJ Sokol Březno010.00%
43.Štolovský Miloslav, Noha JanST Dolní Bousov A010.00%
44.Sluka Čeněk, Ort MarekTJ AŠ Mladá Boleslav E010.00%
45.Pazderník Václav, Takács PetrTJ Březovice A010.00%
46.Sucharda Jiří, Trlida MichalTJ Březovice B010.00%
47.Růžička Tomáš, Ginzl PetrTJ Březovice B010.00%
48.Doubek Miroslav, Kohout JaroslavST Dolní Bousov A010.00%
49.Klimeš Drahomír, Macura ZdeněkTJ Sokol Otradovice B020.00%
50.Fidrant Radek, Mareš PavelTJ Sokol Otradovice B020.00%
51.Černý Jaroslav, Procházka ZdeněkTJ Sokol Kosmonosy C020.00%
52.Švasta Jindřich, Stránský MatyášTJ Sokol Mnichovo Hradiště E020.00%
53.Soumar Vladimír, Potměšil PavelTJ Sokol Kosmonosy C020.00%
54.Mareš Jan, Janeček MarekTJ Sokol Mnichovo Hradiště E020.00%
55.Svoboda Pavel, Trlida MichalTJ Březovice B020.00%
56.Volák Martin, Trlida MichalTJ Březovice B030.00%
57.Nitray Jozef, Jihlavec JanST Dolní Bousov A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline