Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - RP 3.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zálešák Pavel, Pomykal ŠimonBánov A110100.00%
2.Mareček Šimon, Vintr PavelOrel Ostr.N.Ves C13476.47%
3.Kučerák Vratko, Šmejkal FilipOrel Ostr.N.Ves C9375.00%
4.Zimčík Tomáš, Tureček PavelHorní Němčí A13765.00%
5.Mikláš Petr, Štajner JakubStrání B7463.64%
6.Popelka Václav, Štajner PetrStrání B7558.33%
7.Mikulka Libor, Michalčík MatyášKomňa B8753.33%
8.Rampáček Patrik, Vlk AntonínOrel Ostr.N.Ves D111052.38%
9.Konečný Josef, Mahdalíček Josef st.Orel Ostr.N.Ves D8947.06%
10.Paška Zdeněk, Vojtěšek IvanZlechov B6746.15%
11.Vaněk Jiří, Hvožďa FrantišekZlechov B3925.00%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Zálešák Pavel, Píšková IvanaBánov A50100.00%
2.Kočí Josef, Haloda PavelHorní Němčí A6185.71%
3.Kočí Josef, Tureček MarekHorní Němčí A4180.00%
4.Vaněk Lukáš, Smetana JanVelehrad B4180.00%
5.Ševčík Karel, Vaněk LukášVelehrad B5271.43%
6.Uher Adrian, Bobčík PřemyslDolní Němčí F6366.67%
7.Smetana Jan, Vaněk VáclavVelehrad B6366.67%
8.Píšková Ivana, Baláž JozefBánov A4266.67%
9.Mrkva David, Šoustek OndřejVážany-Ořechov C5362.50%
10.Jančar Aleš, Mléčka ZdeněkAMON Kunovice E3260.00%
11.Kolář Adam, Šrom DominikAMON Kunovice E3260.00%
12.Kodrla Tomáš, Kučerák VratkoOrel Ostr.N.Ves C3260.00%
13.Bureš Petr, Jančar AlešAMON Kunovice E3260.00%
14.Mrkva David, Pokorák VlastimilVážany-Ořechov C5455.56%
15.Mikulka Petr, Jurásek CyrilKomňa B5550.00%
16.Jančar Aleš, Gabriel PetrAMON Kunovice E3442.86%
17.Kuchař Zdeněk, Pokorák VlastimilVážany-Ořechov C3442.86%
18.Popelka Václav, Bušo LiborStrání B2340.00%
19.Zubík Jaroslav, Soviš RadekSpartak Hluk C4640.00%
20.Neuberger Libor, Kuchař ZdeněkVážany-Ořechov C3633.33%
21.Machala Miroslav, Ševčík KarelVelehrad B3633.33%
22.Soviš Radek, Macek JiříSpartak Hluk C1420.00%
23.Uher Adrian, Bobčík MatyášDolní Němčí F1420.00%
24.Bušo Libor, Mikláš PetrStrání B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Mahdalíček Josef st., Kodrla MiroslavOrel Ostr.N.Ves D30100.00%
2.Kodrla Tomáš, Mareček ŠimonOrel Ostr.N.Ves C30100.00%
3.Šrom Dominik, Fialík TomášAMON Kunovice E30100.00%
4.Kočí Josef, Dvořáček TomášHorní Němčí A30100.00%
5.Smetana Jan, Ševčík KarelVelehrad B20100.00%
6.Paška Zdeněk, Tománek StanislavZlechov B20100.00%
7.Smetana Jan, Machala MiroslavVelehrad B20100.00%
8.Mikulka Petr, Vaverka IvoKomňa B20100.00%
9.Šoustek Ondřej, Kuchař ZdeněkVážany-Ořechov C10100.00%
10.Gabriel Petr, Šrom DominikAMON Kunovice E10100.00%
11.Jurásek Robin, Bobčík PřemyslDolní Němčí F10100.00%
12.Vaněk Lukáš, Vaněk VáclavVelehrad B10100.00%
13.Čapka Martin, Balouch MartinBánov A10100.00%
14.Mikulka Libor, Jurásek CyrilKomňa B10100.00%
15.Mikulka Libor, Novák LudvíkKomňa B10100.00%
16.Píšková Ivana, Pomykal ŠimonBánov A10100.00%
17.Šoc Roman, Pokorák VlastimilVážany-Ořechov C10100.00%
18.Janča Michal, Nemrava TomášSpartak Hluk C10100.00%
19.Čapka Martin, Pomykal ŠimonBánov A10100.00%
20.Gottwald David, Vaněk JiříZlechov B10100.00%
21.Kolář Adam, Gabriel PetrAMON Kunovice E10100.00%
22.Pomykal Šimon, Baláž JozefBánov A10100.00%
23.Kučerák Vratko, Miklíček DominikOrel Ostr.N.Ves C10100.00%
24.Michalčík Matyáš, Mlček LadislavKomňa B10100.00%
25.Uher Adrian, Baroň MartinDolní Němčí F10100.00%
26.Vintr Pavel, Kučerák VratkoOrel Ostr.N.Ves C10100.00%
27.Miklíček Dominik, Šmejkal FilipOrel Ostr.N.Ves C10100.00%
28.Pospíšek Štěpán, Hájek Jan st.Spartak Hluk C10100.00%
29.Bureš Petr, Šrom DominikAMON Kunovice E3175.00%
30.Pomykal Šimon, Balouch MartinBánov A3175.00%
31.Hájek Jan st., Janča MichalSpartak Hluk C2166.67%
32.Hájek Jan st., Macek JiříSpartak Hluk C2166.67%
33.Bobčík Adam, Kočí JosefHorní Němčí A2166.67%
34.Vaněk Lukáš, Machala MiroslavVelehrad B2250.00%
35.Vaněk Václav, Machala MiroslavVelehrad B1150.00%
36.Pospíšek Štěpán, Soviš RadekSpartak Hluk C1150.00%
37.Kočí Josef, Chmelina JiříHorní Němčí A1150.00%
38.Fialík Tomáš, Kolář AdamAMON Kunovice E1150.00%
39.Zálešák Pavel, Baláž JozefBánov A1150.00%
40.Paška Zdeněk, Hvožďa FrantišekZlechov B1150.00%
41.Popelka Václav, Mikláš PetrStrání B1150.00%
42.Cába Jaroslav, Čapka MartinBánov A1150.00%
43.Cába Jaroslav, Píšková IvanaBánov A1150.00%
44.Bušo Libor, Štajner JakubStrání B2250.00%
45.Kodrla Tomáš, Šmejkal FilipOrel Ostr.N.Ves C1150.00%
46.Mikulka Libor, Mikulka PetrKomňa B1233.33%
47.Bobčík Matyáš, Šálek JanDolní Němčí F1233.33%
48.Mikulka Petr, Michalčík MatyášKomňa B1233.33%
49.Soviš Radek, Míšek JiříSpartak Hluk C1233.33%
50.Bureš Petr, Gabriel PetrAMON Kunovice E1233.33%
51.Janča Michal, Míšek JiříSpartak Hluk C1325.00%
52.Gabriel Petr, Hladík LukášAMON Kunovice E010.00%
53.Chvatík Marek, Pospíšil OndřejAMON Kunovice E010.00%
54.Možíš Jaroslav, Hvožďa FrantišekZlechov B010.00%
55.Vaverka Ivo, Jurásek CyrilKomňa B010.00%
56.Hladík Lukáš, Chvatík MarekAMON Kunovice E010.00%
57.Zimčík Tomáš, Haloda PavelHorní Němčí A010.00%
58.Vaněk Lukáš, Jelínek ŠimonVelehrad B010.00%
59.Jurásek Robin, Uher AdrianDolní Němčí F010.00%
60., Tureček MarekHorní Němčí A010.00%
61.Tesař Miloslav, Janoušek MarekVážany-Ořechov C010.00%
62.Němeček Václav, Machalík JanDolní Němčí F010.00%
63.Tureček Pavel, Tureček MarekHorní Němčí A010.00%
64.Šoc Roman, Neuberger LiborVážany-Ořechov C010.00%
65.Hibler Tomáš, Baroň MartinDolní Němčí F010.00%
66.Šálek Jan, Jurásek RobinDolní Němčí F010.00%
67.Míšek Jiří, Macek JiříSpartak Hluk C010.00%
68.Bureš Petr, Hladík LukášAMON Kunovice E010.00%
69.Jurásek Cyril, Michalčík MatyášKomňa B010.00%
70.Hvožďa František, Tománek StanislavZlechov B010.00%
71.Vojtěšek Ivan, Hvožďa FrantišekZlechov B010.00%
72.Kodrla Miroslav, Konečný JosefOrel Ostr.N.Ves D010.00%
73.Kuchař Zdeněk, Váňa DavidVážany-Ořechov C010.00%
74.Bureš Petr, Fialík TomášAMON Kunovice E010.00%
75.Bušo Libor, Mimochodek JanStrání B010.00%
76., Pokorák VlastimilVážany-Ořechov C010.00%
77.Janča Michal, Soviš RadekSpartak Hluk C010.00%
78.Štajner Petr, Bušo LiborStrání B010.00%
79.Píšková Ivana, Čapka MartinBánov A010.00%
80.Gottwald David, Vojtěšek IvanZlechov B010.00%
81.Baroň Martin, Šálek JanDolní Němčí F010.00%
82.Hájek Jan st., Míšek JiříSpartak Hluk C010.00%
83.Neuberger Libor, Šoustek OndřejVážany-Ořechov C010.00%
84.Popelka Václav, Štajner JakubStrání B010.00%
85.Míšek Jiří, Nemrava TomášSpartak Hluk C010.00%
86.Balouch Martin, Píšková IvanaBánov A010.00%
87.Pokorák Vlastimil, Gottwald MiroslavVážany-Ořechov C010.00%
88.Dvořáček Tomáš, Horní Němčí A010.00%
89.Mlček Ladislav, Mikulka PetrKomňa B010.00%
90.Šoc Roman, Gottwald MiroslavVážany-Ořechov C010.00%
91.Novák Ludvík, Michalčík MatyášKomňa B010.00%
92.Píšková Ivana, Balouch MilanBánov A010.00%
93.Bobčík Matyáš, Němeček VáclavDolní Němčí F010.00%
94.Kolář Adam, Rybnikář AlešAMON Kunovice E010.00%
95.Balouch Martin, Šimek LiborBánov A010.00%
96.Zubík Jaroslav, Míšek JiříSpartak Hluk C010.00%
97.Bobčík Přemysl, Bobčík MatyášDolní Němčí F010.00%
98.Štěpaník Lukáš, Pospíšil OndřejAMON Kunovice E010.00%
99.Kodrla Tomáš, Vintr PavelOrel Ostr.N.Ves C010.00%
100.Pospíšek Štěpán, Janča MichalSpartak Hluk C020.00%
101.Mikulka Libor, Vaverka IvoKomňa B020.00%
102.Šálek Jan, Bobčík PřemyslDolní Němčí F020.00%
103.Vaverka Ivo, Novák LudvíkKomňa B020.00%
104.Štajner Petr, Štajner JakubStrání B020.00%
105.Gottwald David, Možíš JaroslavZlechov B020.00%
106.Neuberger Libor, Pokorák VlastimilVážany-Ořechov C020.00%
107.Zubík Jaroslav, Nemrava TomášSpartak Hluk C020.00%
108.Zubík Jaroslav, Hájek Jan st.Spartak Hluk C020.00%
109.Paška Zdeněk, Gottwald DavidZlechov B030.00%
110.Bobčík Matyáš, Jurásek RobinDolní Němčí F030.00%
111.Šálek Jan, Uher AdrianDolní Němčí F030.00%
112.Baroň Martin, Bobčík MatyášDolní Němčí F040.00%
113.Hvožďa František, Gottwald DavidZlechov B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy