Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - RP 5.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vráblík Dušan, Kučera FrantišekVlčnov D14193.33%
2.Tureček Marek, Bobčík AdamHorní Němčí B11191.67%
3.Mlýnek Ctibor ml., Kolaja AlešVlčnov D10190.91%
4.Lekeš Lukáš, Sedlák Petr st.Bánov C8372.73%
5.Bukvic Jan, Hvožďa PetrOrel UH C5362.50%
6.Koranda Štěpán, Kaštánek ZdeněkOrel UH C4544.44%
7.Tesař Miloslav, Bartošík JosefVážany - Ořechov F4930.77%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Fojtík Martin, Gregůrek IvoNivnice D70100.00%
2.Beníček Jiří, Fojtík MartinNivnice D40100.00%
3.Dvořáček Tomáš, Huňka VladimírHorní Němčí B6185.71%
4.Novotný Antonín, Novotný VojtěchUherský Ostroh A4180.00%
5.Fraňo Jan, Bulejko DavidNivnice D3175.00%
6.Fraňo Jan, Libra PetrNivnice D3175.00%
7.Machala Tomáš, Hodulík DavidBystřice p. Lop. C2250.00%
8.Janata Pavel, Kvapil RadekUherský Ostroh A2250.00%
9.Chmelař Michal, Novotný VojtěchUherský Ostroh A2340.00%
10.Dufka František, Bobková VeronikaKST Hluk B2340.00%
11.Vítek Jaroslav, Balouch MilanBánov C2528.57%
12.Dufka František, Capanda JakubKST Hluk B2528.57%
13.Machala Roman, Hodulík DavidBystřice p. Lop. C1325.00%
14.Balouch Milan, Sedlák PetrBánov C1420.00%
15.Machala Radek, Machala TomášBystřice p. Lop. C1420.00%
16.Pokorák Radim, Gajdůšek PetrVážany - Ořechov F1614.29%
17.Bobková Veronika, Polášek ZdeněkKST Hluk B040.00%
18.Gajdůšek Petr, Nevařilová MagdalénaVážany - Ořechov F040.00%
19.Hodulík David, Kubena MarekBystřice p. Lop. C060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Dornica Petr, Machala RadekBystřice p. Lop. C30100.00%
2.Tesař Miloslav, Strouhal MichalVážany - Ořechov F20100.00%
3.Bukvic Jiří, Slivečková LenkaOrel UH C20100.00%
4.Bulejko David, Janečka StanislavNivnice D20100.00%
5.Novotný Antonín, Janata PavelUherský Ostroh A20100.00%
6.Halíček Jan, Novotný AntonínUherský Ostroh A20100.00%
7.Pešl Miroslav, Kolaja AlešVlčnov D20100.00%
8.Chmelař Michal, Halíček JanUherský Ostroh A10100.00%
9.Dornica Petr, Machala TomášBystřice p. Lop. C10100.00%
10.Huňka Vladimír, Lukáš PetrHorní Němčí B10100.00%
11.Libra Petr, Fojtík MartinNivnice D10100.00%
12.Libra Petr, Kautský TomášNivnice D10100.00%
13.Sedlák Petr st., Švestka JosefBánov C10100.00%
14.Fusek Jaroslav, Hvožďa PetrOrel UH C10100.00%
15.Zapletal Zdeněk, Huňka VladimírHorní Němčí B10100.00%
16.Mlýnek Ctibor ml., Kašpařík LukášVlčnov D10100.00%
17.Dornica Petr, Machala RomanBystřice p. Lop. C10100.00%
18.Fojtík Martin, Kautský TomášNivnice D10100.00%
19.Fojtík Karel, Gregůrek IvoNivnice D10100.00%
20.Mlýnek Ctibor ml., Bednařík MarekVlčnov D10100.00%
21.Tureček Marek, Bobčík RomanHorní Němčí B10100.00%
22.Fraňo Jan, Gregůrek IvoNivnice D10100.00%
23.Halíček Jan, Novotný VojtěchUherský Ostroh A10100.00%
24.Bukvic Jan, Kaštánek ZdeněkOrel UH C2166.67%
25.Dvořáček Tomáš, Zapletal ZdeněkHorní Němčí B2166.67%
26.Chmelař Michal, Kvapil RadekUherský Ostroh A1150.00%
27.Bukvic Jiří, Říha JakubOrel UH C1150.00%
28.Bobčík Roman, Huňka VladimírHorní Němčí B1233.33%
29.Kvapil Radek, Novotný AntonínUherský Ostroh A1233.33%
30.Bukvic Jan, Slivečková LenkaOrel UH C1233.33%
31.Vítek Jaroslav, Sedlák PetrBánov C1233.33%
32.Machala Tomáš, Machala RomanBystřice p. Lop. C1233.33%
33.Novotný Antonín, Svoboda MartinUherský Ostroh A1233.33%
34.Bulejko David, Libra PetrNivnice D1233.33%
35.Chmelař Michal, Novotný AntonínUherský Ostroh A010.00%
36.Halíček Jan, Kvapil RadekUherský Ostroh A010.00%
37.Kvapil Radek, Novotný VojtěchUherský Ostroh A010.00%
38.Capanda Jakub, Capanda TadeášKST Hluk B010.00%
39.Machala Radek, Kubena MarekBystřice p. Lop. C010.00%
40.Janata Pavel, Svoboda MartinUherský Ostroh A010.00%
41.Capanda Tadeáš, Dufka FrantišekKST Hluk B010.00%
42.Tureček Marek, Lukáš PetrHorní Němčí B010.00%
43.Vítek Jaroslav, Lekeš LukášBánov C010.00%
44.Beníček Jiří, Bulejko DavidNivnice D010.00%
45.Bartošík Josef, Pokorák RadimVážany - Ořechov F010.00%
46.Sedlák Petr st., Pražan PetrBánov C010.00%
47.Vilímcová Ester, Dufka FrantišekKST Hluk B010.00%
48.Nevařilová Magdaléna, Pokorák RadimVážany - Ořechov F010.00%
49.Bobčík Adam, Huňka VladimírHorní Němčí B010.00%
50.Lekeš Lukáš, Sedlák PetrBánov C010.00%
51.Tesař Miloslav, Lechner LadislavVážany - Ořechov F010.00%
52.Strouhal Michal, Pokorák RadimVážany - Ořechov F010.00%
53.Bukvic Jiří, Fusek JaroslavOrel UH C010.00%
54.Lechner Ladislav, Gajdůšek PetrVážany - Ořechov F010.00%
55.Sedlák Petr st., Sedlák PetrBánov C010.00%
56.Bobčík Adam, Zapletal ZdeněkHorní Němčí B010.00%
57.Kubena Marek, Machala TomášBystřice p. Lop. C010.00%
58.Bobčík Roman, Lukáš PetrHorní Němčí B010.00%
59.Pešl Miroslav, Bednařík MarekVlčnov D010.00%
60.Capanda Jakub, Grebeňová PetraKST Hluk B010.00%
61.Kučera František, Pešl MiroslavVlčnov D010.00%
62.Grebeňová Jana, Grebeňová PetraKST Hluk B010.00%
63.Lechner Ladislav, Pokorák RadimVážany - Ořechov F010.00%
64.Balouch Milan, Pražan PetrBánov C010.00%
65.Fusek Jaroslav, Říha JakubOrel UH C010.00%
66.Capanda Jakub, Bobková VeronikaKST Hluk B020.00%
67.Kaštánek Zdeněk, Slivečková LenkaOrel UH C020.00%
68.Capanda Jakub, Polášek ZdeněkKST Hluk B020.00%
69.Bulejko David, Gregůrek IvoNivnice D020.00%
70.Grebeňová Petra, Bobková VeronikaKST Hluk B020.00%
71.Bobková Veronika, Grebeňová JanaKST Hluk B020.00%
72.Capanda Jakub, Vilímcová EsterKST Hluk B020.00%
73.Machala Roman, Kubena MarekBystřice p. Lop. C020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy