Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pavlata Petr, Hrubý JiříTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B160100.00%
2.Nesvadba Luboš, Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A16194.12%
3.Lutz Jan, Pfeifer MiroslavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A15193.75%
4.Svaček Igor, Leopold MikulášTJ Sokol Košťálov A8188.89%
5.Crha Radek, Golis RadekTJ Sokol Nová Ves n. P. B5183.33%
6.Hlubůček Vlastimil st., Šteffan JanTJ Sokol Tatobity A12570.59%
7.Kuřík Jan st., Kuřík MartinOrel Studenec u Horek A12666.67%
8.Krejčí Richard, Kopal AlešSO Slaná u Semil A8466.67%
9.Morávek Luděk, Tominec TomášTJ Sokol Bradlecká Lhota A4266.67%
10.Exner Tomáš, Tesař MilošOrel Studenec u Horek A5362.50%
11.Hercík Jaroslav ml., Hercík JanTJ Sokol Bradlecká Lhota A8561.54%
12.Leopold Mikuláš, Ouhrabka MichalTJ Sokol Košťálov A6460.00%
13.Tesař Miloš, Suja JanOrel Studenec u Horek A5455.56%
14.Zavoral Ivo, Janda VladimírTJ Sokol Horní Branná A4450.00%
15.Krejčí Josef, Tryzna PavelTJ Sokol Horní Branná A91047.37%
16.Kouble Daniel, Janata TomášSO Slaná u Semil A7846.67%
17.Hrubý Tomáš, Skalský MilanTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B4640.00%
18.Skalský Milan, Pastorek OndřejTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B4640.00%
19.Janda Vladimír, Kučera MichalTJ Sokol Horní Branná A3537.50%
20.Souček Josef, Nejedlo JosefTJ Sokol Vesec B3537.50%
21.Klimenta Miroslav, Brumlich Ladislav st.Sokol Víchová nad Jizerou A2433.33%
22.Morávek Luděk, Hercik Jaroslav st.TJ Sokol Bradlecká Lhota A3633.33%
23.Hartig Petr, Brumlich Ladislav ml.Sokol Víchová nad Jizerou A51229.41%
24.Klimenta Miroslav, Jirouš ZbyněkSokol Víchová nad Jizerou A2528.57%
25.Varcl Matěj, Kopiary LubomírTJ Sokol Turnov E2625.00%
26.Pleštil Luděk, Jíra JiříTJ Sokol Vesec B21412.50%
27.Pěnička Michal, Mráz LubošTJ Sokol Tatobity A1811.11%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Nesvadba Luboš, Lutz JanTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A30100.00%
2.Suja Jan, Kuřík Jan st.Orel Studenec u Horek A30100.00%
3.Prášková Vlasta, Pastorek MilanTJ Sokol Košťálov A20100.00%
4.Golis Radek, Fišarová MarkétaTJ Sokol Nová Ves n. P. B20100.00%
5.Hrubý Tomáš, Pavlata PetrTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B20100.00%
6.Nesvadba Luboš, Zuzánková MonikaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A20100.00%
7.Štenc Petr, Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A20100.00%
8.Fišarová Markéta, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. B20100.00%
9.Jáč Miloš, Hlaváček VladimírTJ Sokol Turnov E20100.00%
10.Lutz Jan, Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A20100.00%
11.Skalský Milan, Exner PetrTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B10100.00%
12.Hlaváček Vladimír, Mencl KryštofTJ Sokol Turnov E10100.00%
13.Kuřík Jan ml., Exner TomášOrel Studenec u Horek A10100.00%
14.Leopold Mikuláš, Müller IvanTJ Sokol Košťálov A10100.00%
15.Jíra Jiří, Macoun MichaelTJ Sokol Vesec B10100.00%
16.Najbr Jiří, Svaček IgorTJ Sokol Košťálov A10100.00%
17.Kořínková Lucie, Šteffan JanTJ Sokol Tatobity A10100.00%
18.Krejčí Richard, Kouble DanielSO Slaná u Semil A10100.00%
19.Müller Ivan, Svaček IgorTJ Sokol Košťálov A4180.00%
20.Marcinčik Michal, Pěnička MichalTJ Sokol Tatobity A4180.00%
21.Krejčík František, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. B3175.00%
22.Kopiary Lubomír, Hlaváček VladimírTJ Sokol Turnov E2166.67%
23.Hofmann Vladimír, Janda VladimírTJ Sokol Horní Branná A2166.67%
24.Pastorek Milan, Ouhrabka MichalTJ Sokol Košťálov A2166.67%
25.Hlaváček Vladimír, Varcl MatějTJ Sokol Turnov E2166.67%
26.Ouhrabka Petr, Ouhrabka MichalTJ Sokol Košťálov A3260.00%
27.Dlouhý Dominik, Fejfar ZdeněkTJ Sokol Nová Ves n. P. B1150.00%
28.Varcl Matěj, Brenner MatějTJ Sokol Turnov E1150.00%
29.Jáč Miloš, Kopiary LubomírTJ Sokol Turnov E1150.00%
30.Jáč Miloš, Červová JitkaTJ Sokol Turnov E1150.00%
31.Suja Jan, Hačková AdrianaOrel Studenec u Horek A1150.00%
32.Krejčík František, Fišarová MarkétaTJ Sokol Nová Ves n. P. B1150.00%
33.Hercík Jan, Tominec TomášTJ Sokol Bradlecká Lhota A2250.00%
34.Hercík Michal, Hercík JanTJ Sokol Bradlecká Lhota A1150.00%
35.Souček Josef, Vele MartinTJ Sokol Vesec B1150.00%
36.Crha Radek, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. B1150.00%
37.Kopiary Lubomír, Varcl JakubTJ Sokol Turnov E1150.00%
38.Janata Tomáš, Krejčí RichardSO Slaná u Semil A2340.00%
39.Souček Josef, Šírek FrantišekTJ Sokol Vesec B2340.00%
40.Kopal Aleš, Kouble DanielSO Slaná u Semil A2340.00%
41.Jáč Miloš, Mencl KryštofTJ Sokol Turnov E1233.33%
42.Crha Radek, Krejčík FrantišekTJ Sokol Nová Ves n. P. B1233.33%
43.Hegar Michal, Dlouhý DominikTJ Sokol Nová Ves n. P. B1233.33%
44.Strnad Jan, Krejčí RichardSO Slaná u Semil A1233.33%
45.Krejčík František, Otmar Milan st.TJ Sokol Nová Ves n. P. B1233.33%
46.Klimenta Miroslav, Hartig PetrSokol Víchová nad Jizerou A1325.00%
47.Ouhrabka Petr, Svaček IgorTJ Sokol Košťálov A1420.00%
48.Pěnička Michal, Hyková ŠárkaTJ Sokol Tatobity A1420.00%
49.Mencl Kryštof, Brenner MatějTJ Sokol Turnov E1420.00%
50.Erbanová Jana, Erban ZdeněkTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A010.00%
51.Klimenta Miroslav, Návesník StanislavSokol Víchová nad Jizerou A010.00%
52.Hofmann Vladimír, Kučera MichalTJ Sokol Horní Branná A010.00%
53.Hrubec Zbyněk, Klimenta MiroslavSokol Víchová nad Jizerou A010.00%
54.Souček Josef, Jíra JiříTJ Sokol Vesec B010.00%
55.Hrubý Jiří, Hrubý TomášTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B010.00%
56.Šteffan Jan, Hyková ŠárkaTJ Sokol Tatobity A010.00%
57.Fišarová Markéta, Crha RadekTJ Sokol Nová Ves n. P. B010.00%
58.Hercík Michal, Hercik Jaroslav st.TJ Sokol Bradlecká Lhota A010.00%
59.Morávek Luděk, Novák PetrTJ Sokol Bradlecká Lhota A010.00%
60.Morávek Luděk, Hercík JanTJ Sokol Bradlecká Lhota A010.00%
61.Krejčí Josef, Kučera MichalTJ Sokol Horní Branná A010.00%
62.Brenner Matěj, Kosař VáclavTJ Sokol Turnov E010.00%
63.Jáč Miloš, Brenner MatějTJ Sokol Turnov E010.00%
64.Zavoral Ivo, Kučera MichalTJ Sokol Horní Branná A010.00%
65.Janata Tomáš, Kopal AlešSO Slaná u Semil A010.00%
66.Fejfar Zdeněk, Zelenková MonikaTJ Sokol Nová Ves n. P. B010.00%
67.Pěnička Michal, Kořínková LucieTJ Sokol Tatobity A010.00%
68.Kopiary Lubomír, Brenner MatějTJ Sokol Turnov E010.00%
69.Varcl Jan ml., Brenner MatějTJ Sokol Turnov E010.00%
70.Marcinčik Michal, Šteffan JanTJ Sokol Tatobity A010.00%
71.Vele Martin, Kůtek MilanTJ Sokol Vesec B010.00%
72.Hyka Karel, Hyková ŠárkaTJ Sokol Tatobity A010.00%
73.Novák Petr, Hercík JanTJ Sokol Bradlecká Lhota A010.00%
74.Pastorek Ondřej, Exner PetrTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B010.00%
75.Varcl Matěj, Mencl KryštofTJ Sokol Turnov E020.00%
76.Návesník Stanislav, Jirouš ZbyněkSokol Víchová nad Jizerou A020.00%
77.Golis Radek, Otmar Milan st.TJ Sokol Nová Ves n. P. B020.00%
78.Vele Martin, Pleštil LuděkTJ Sokol Vesec B020.00%
79.Hačková Adriana, Exner TomášOrel Studenec u Horek A020.00%
80.Šteffan Jan, Pěnička MichalTJ Sokol Tatobity A020.00%
81.Pastorek Milan, Svaček IgorTJ Sokol Košťálov A020.00%
82.Pleštil Luděk, Brziak JozefTJ Sokol Vesec B020.00%
83.Zavoral Ivo, Krejčí JosefTJ Sokol Horní Branná A020.00%
84.Varcl Matěj, Varcl JakubTJ Sokol Turnov E020.00%
85.Tobiáš Vladimír, Vejnar JosefSokol Víchová nad Jizerou A020.00%
86.Hrubý Tomáš, Exner PetrTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B020.00%
87.Jíra Jiří, Šírek FrantišekTJ Sokol Vesec B020.00%
88.Morávek Luděk, Hercík MichalTJ Sokol Bradlecká Lhota A020.00%
89.Morávek Luděk, Jenček RadekTJ Sokol Bradlecká Lhota A030.00%
90.Klimenta Miroslav, Vejnar JosefSokol Víchová nad Jizerou A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS