Úspěšnost čtyřher - městský přebor starších žáků
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Novák Tomáš, Kocman TomášSalesko Líšeň6185.71%
2.Dvořák Tomáš, Pluháček AdamSokol Brno I8372.73%
3.Krejčí David, Búřil LukášSKST Nový Lískovec B3350.00%
4.Šmerek Matěj, Dvořák MichalTJ Holásky3925.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Svoboda Pavel, Jílek JakubSokol Líšeň50100.00%
2.Jílek Jakub, Šujan PetrSokol Líšeň30100.00%
3.Krejčí David, Kovařík PetrSKST Nový Lískovec B3175.00%
4.Navrátil Lukáš, Žaloudek LubomírSKST Nový Lískovec A3175.00%
5.Šujan Petr, Kulíšek MartinSokol Líšeň2166.67%
6.Chalúpek Filip, Dočekal DominikTTC Moravská Slavia Brno B2166.67%
7.Géci Jiří, Vavřínek Daniel ml.TJ Brno-Bystrc2166.67%
8.Horníček Lukáš, Franta AdamTTC Moravská Slavia Brno B3260.00%
9.Buk Lukáš, Navrátil LukášSKST Nový Lískovec A2250.00%
10.Řepa František, Haluza TomášTTC Moravská Slavia Brno C1233.33%
11.Búřil Lukáš, Kovařík PetrSKST Nový Lískovec B1420.00%
12.Vondráček Matyáš, Haluza TomášTTC Moravská Slavia Brno C1420.00%
13.Horníček Lukáš, Dočekal DominikTTC Moravská Slavia Brno B030.00%
14.Řepa František, Havránek OndřejTTC Moravská Slavia Brno C050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Vítkovičová Marie, Žaloudek LubomírSKST Nový Lískovec A20100.00%
2.Novák Tomáš, Trungel MartinSalesko Líšeň10100.00%
3.Škvařil Patrik, Dvořák MichalTJ Holásky10100.00%
4.Trungel Martin, Nespěšný HynekSalesko Líšeň10100.00%
5.Žaža Martin, Řepa FrantišekTTC Moravská Slavia Brno C10100.00%
6.Navrátil Lukáš, Vítkovičová MarieSKST Nový Lískovec A10100.00%
7.Nespěšný Hynek, Ruber MatyášSalesko Líšeň10100.00%
8.Svoboda Pavel, Šujan PetrSokol Líšeň10100.00%
9.Dostál Adam, Navrátil LukášSKST Nový Lískovec A10100.00%
10.Géci Jiří, Pelánková Klára ml.TJ Brno-Bystrc10100.00%
11.Šenková Kateřina, Navrátil LukášSKST Nový Lískovec A10100.00%
12.Buk Lukáš, Žaloudek LubomírSKST Nový Lískovec A10100.00%
13.Sobotíková Monika, Nespěšný HynekSalesko Líšeň10100.00%
14.Kučera Ondřej, Pluháček AdamSokol Brno I1150.00%
15.Walsberger Martin, Svoboda PavelSokol Líšeň1150.00%
16.Sobotíková Monika, Trungel MartinSalesko Líšeň1150.00%
17.Géci Jiří, Hofman Marek ml.TJ Brno-Bystrc1150.00%
18.Vavřínek Daniel ml., Hofman Marek ml.TJ Brno-Bystrc1150.00%
19.Franta Adam, Dočekal DominikTTC Moravská Slavia Brno B1150.00%
20.Kučera Ondřej, Dvořák TomášSokol Brno I1150.00%
21.Havránek Ondřej, Haluza TomášTTC Moravská Slavia Brno C1150.00%
22.Dostál Adam, Žaloudek LubomírSKST Nový Lískovec A1150.00%
23.Kocman Tomáš, Sobotíková MonikaSalesko Líšeň010.00%
24.Škvařil Patrik, Šimeček RobinTJ Holásky010.00%
25.Hofman Marek ml., Svoboda DavidTJ Brno-Bystrc010.00%
26.Sobotíková Monika, Novák TomášSalesko Líšeň010.00%
27.Franta Adam, Chalúpek FilipTTC Moravská Slavia Brno B010.00%
28.Svoboda David, Vavřínek Daniel ml.TJ Brno-Bystrc010.00%
29.Svoboda David, Daněk MiroslavTJ Brno-Bystrc010.00%
30.Kříž Jaroslav ml., Krejčí DavidSKST Nový Lískovec B010.00%
31.Svoboda David, Suchánek MartinTJ Brno-Bystrc010.00%
32.Sláma Radek, Paleczek SamuelSokol Líšeň010.00%
33.Herman František, Dvořák TomášSokol Brno I010.00%
34.Šmerek Matěj, Škvařil PatrikTJ Holásky020.00%
35.Chalúpek Filip, Horníček LukášTTC Moravská Slavia Brno B020.00%
36.Hofman Marek ml., Daněk MiroslavTJ Brno-Bystrc020.00%
37.Vavřínek Daniel ml., Daněk MiroslavTJ Brno-Bystrc020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy