Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Alexa Jiří, Kupilík OndřejRUFA Bechyně A200100.00%
2.Špeta Michal, Rojík MarekBlatná A13381.25%
3.Petrásek Martin, Jareš OldřichJiskra Třeboň A16480.00%
4.Vochozka Roman, Strapek JosefPřídolí A13668.42%
5.Hložek Tomáš, Dobiáš LadislavDDM Soběslav BANES A12666.67%
6.Švrčina Tomáš, Dvořák MartinHluboká n. Vlt. A9564.29%
7.Fesl Martin, Vraspír RomanOST Velešín B11955.00%
8.Pašek Felix, Pešek OndřejJiskra Třeboň A10952.63%
9.Štědrý Jan, Vlk JanKST Orel A7750.00%
10.Pučégl Pavel, Soldát TomášRUFA Bechyně A6842.86%
11.Krotký Marek, Liška MarekLibín Prachatice B6842.86%
12.Procházka Petr, Strouhal JiříVS Tábor A6940.00%
13.Kamera Josef ml., Blaženec DušanOST Velešín B71138.89%
14.Sassmann Jakub, Doležal JosefKST Orel A61037.50%
15.Trefný Jan, Fleissig JanBlatná A51131.25%
16.Kamera Josef, Škopek StanislavPřídolí A4930.77%
17.Karlík Zdeněk, Lachout JaroslavVS Tábor A4930.77%
18.Pražák Arnošt, Barták KamilDDM Soběslav BANES A2918.18%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Pučégl Pavel, Syrovátka JanRUFA Bechyně A60100.00%
2.Heinzl Lukáš, Nitrianský IgorLibín Prachatice B40100.00%
3.Slapnička Jakub, Zeman LukášElektrostav Strakonice B30100.00%
4.Krejčí Ondřej, Slapnička JakubElektrostav Strakonice B30100.00%
5.Sivera Adam, Nitrianský IgorLibín Prachatice B30100.00%
6.Slapnička Jakub, Soukup Zdeněk ml.Elektrostav Strakonice B20100.00%
7.Duspiva Martin, Vojta FrantišekHluboká n. Vlt. A10100.00%
8.Procházka Petr, Šmahlík LiborVS Tábor A10100.00%
9.Vochozka Roman, Škopek StanislavPřídolí A10100.00%
10.Hornych Jiří, Rychlík JosefHluboká n. Vlt. A10100.00%
11.Žák František, Bauer Jan st.Libín Prachatice B10100.00%
12.Alexa Jiří, Syrovátka JanRUFA Bechyně A10100.00%
13.Trefný Jan, Kostner JiříBlatná A10100.00%
14.Kamera Josef, Strapek JosefPřídolí A10100.00%
15.Matějů Václav, Hložek TomášDDM Soběslav BANES A10100.00%
16.Strapek Josef, Betka KamilPřídolí A10100.00%
17.Nikolenko Alina, Soukup Zdeněk ml.Elektrostav Strakonice B10100.00%
18.Hrazdira Patrik, Majer ZbyněkElektrostav Strakonice B10100.00%
19.Duspiva Martin, Rychlík JosefHluboká n. Vlt. A10100.00%
20.Tománek Jan, Vařečka OndřejProtivín A10100.00%
21.Lachout Jaroslav, Šmahlík LiborVS Tábor A10100.00%
22.Strouhal Jiří, Jehně RichardVS Tábor A10100.00%
23.Jan Jabůrek, Vojta FrantišekHluboká n. Vlt. A10100.00%
24.Jareš Oldřich, Werner ZdeněkJiskra Třeboň A10100.00%
25.Pučégl Pavel, Kupilík OndřejRUFA Bechyně A10100.00%
26.Votava Štěpán, Šťastný Michael st.Protivín A7187.50%
27.Votava Štěpán, Procházka JaroslavProtivín A4180.00%
28.Heinzl Lukáš, Žák FrantišekLibín Prachatice B7277.78%
29.Votava Štěpán, Cendelín RostislavProtivín A3175.00%
30.Nikolenko Alina, Zeman LukášElektrostav Strakonice B2166.67%
31.Hrazdira Patrik, Zeman LukášElektrostav Strakonice B2166.67%
32.Matějů Václav, Pražák ArnoštDDM Soběslav BANES A2166.67%
33.Rychlík Josef, Soucha JanHluboká n. Vlt. A1150.00%
34.Procházka Petr, Děd LukášVS Tábor A1150.00%
35.Majer Zbyněk, Zeman LukášElektrostav Strakonice B1150.00%
36.Vařečka Pavel, Šťastný Michael st.Protivín A1150.00%
37.Liška Marek, Žák FrantišekLibín Prachatice B1150.00%
38.Soucha Jan, Jan JabůrekHluboká n. Vlt. A1150.00%
39.Losos Radek, Procházka PetrVS Tábor A1150.00%
40.Pražák Arnošt, Vondruška FilipDDM Soběslav BANES A1150.00%
41.Kamera Josef ml., Beneš Pavel ml.OST Velešín B1150.00%
42.Rychlík Josef, Švrčina TomášHluboká n. Vlt. A2250.00%
43.Nikolenko Alina, Hrazdira PatrikElektrostav Strakonice B1150.00%
44.Soldát Tomáš, Syrovátka JanRUFA Bechyně A1150.00%
45.Tománek Jan, Šťastný Michael st.Protivín A4544.44%
46.Krejčí Ondřej, Zeman LukášElektrostav Strakonice B3442.86%
47.Dvořák Martin, Hornych JiříHluboká n. Vlt. A2340.00%
48.Hrazdira Patrik, Soukup Zdeněk ml.Elektrostav Strakonice B2340.00%
49.Hrazdira Patrik, Krejčí OndřejElektrostav Strakonice B2340.00%
50.Cendelín Rostislav, Procházka JaroslavProtivín A1233.33%
51.Krejčí Ondřej, Soukup Zdeněk ml.Elektrostav Strakonice B1233.33%
52.Šmahlík Libor, Karlík ZdeněkVS Tábor A1233.33%
53.Kamera Josef, Betka KamilPřídolí A2528.57%
54.Krotký Marek, Žák FrantišekLibín Prachatice B1325.00%
55.Hornych Jiří, Soucha JanHluboká n. Vlt. A2722.22%
56.Štědrý Jan, Sassmann JakubKST Orel A1420.00%
57.Blaženec Dušan, Vraspír MartinOST Velešín B010.00%
58.Kallmünzer Luboš, Vonášek JanBlatná A010.00%
59.Šťastný Michael st., Mareš ZdeněkProtivín A010.00%
60.Vrzal Pavel, Doležal JosefKST Orel A010.00%
61.Kulhánek Tomáš, Sivera AdamLibín Prachatice B010.00%
62.Hrazdira Patrik, Poklop KamilElektrostav Strakonice B010.00%
63.Topinka Václav, Cendelín RostislavProtivín A010.00%
64.Štědrý Jan, Vrzal PavelKST Orel A010.00%
65.Hložek Tomáš, Holub JosefDDM Soběslav BANES A010.00%
66.Štědrý Jan, Šilhavý PetrKST Orel A010.00%
67.Heinzl Lukáš, Liška MarekLibín Prachatice B010.00%
68.Matějů Václav, Dobiáš LadislavDDM Soběslav BANES A010.00%
69.Trefný Jan, Kallmünzer LubošBlatná A010.00%
70.Procházková Šárka, Vařečka OndřejProtivín A010.00%
71.Trefný Jan, Ounický PavelBlatná A010.00%
72.Heinzl Lukáš, Sivera AdamLibín Prachatice B010.00%
73.Kvašnovský Petr, Doležal JosefKST Orel A010.00%
74.Hornych Jiří, Duspiva MartinHluboká n. Vlt. A010.00%
75.Zeman Lukáš, Soukup Zdeněk ml.Elektrostav Strakonice B010.00%
76.Děd Lukáš, Karlík ZdeněkVS Tábor A010.00%
77.Pašek Felix, Novák JanJiskra Třeboň A010.00%
78.Slapnička Jakub, Majer ZbyněkElektrostav Strakonice B010.00%
79.Vlk Jan, Doležal JosefKST Orel A010.00%
80.Liška Marek, Kulhánek TomášLibín Prachatice B010.00%
81.Mareš Zdeněk, Vařečka KarelProtivín A010.00%
82.Böhm Pavel, Hornych JiříHluboká n. Vlt. A010.00%
83.Vařečka Pavel, Procházková ŠárkaProtivín A010.00%
84.Fesl Martin, Beneš Pavel ml.OST Velešín B010.00%
85.Špeta Michal, Fleissig JanBlatná A010.00%
86.Tománek Jan, Topinka VáclavProtivín A010.00%
87.Macháček Jiří, Votava ŠtěpánProtivín A010.00%
88.Štědrý Jan, Fencl TomášKST Orel A010.00%
89.Majer Zbyněk, Soukup Zdeněk ml.Elektrostav Strakonice B010.00%
90.Chromeček Vladimír, Vraspír RomanOST Velešín B010.00%
91.Kostner Jiří, Špeta MichalBlatná A010.00%
92.Dobiáš Ladislav, Holub MartinDDM Soběslav BANES A010.00%
93.Pražák Arnošt, Vondruška OldřichDDM Soběslav BANES A010.00%
94.Rojík Marek, Vonášek JanBlatná A010.00%
95.Färber František, Procházka JaroslavProtivín A010.00%
96.Tománek Jan, Färber FrantišekProtivín A010.00%
97.Blaženec Dušan, Beneš PetrOST Velešín B010.00%
98.Matějů Václav, Vondruška FilipDDM Soběslav BANES A010.00%
99.Žák František, Sivera AdamLibín Prachatice B020.00%
100.Lachout Jaroslav, Jehně RichardVS Tábor A020.00%
101.Rojík Marek, Kallmünzer LubošBlatná A020.00%
102.Karlík Zdeněk, Losos RadekVS Tábor A020.00%
103.Matějů Václav, Barták KamilDDM Soběslav BANES A020.00%
104.Barták Kamil, Vondruška FilipDDM Soběslav BANES A020.00%
105.Doležal Josef, Fencl TomášKST Orel A020.00%
106.Votava Štěpán, Mareš ZdeněkProtivín A030.00%
107.Ounický Pavel, Kallmünzer LubošBlatná A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy