Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Peterka Václav, Hromádka MilanOsek A13286.67%
2.Břicháček Lukáš, Karas Jaroslav ml.TJ Sokol Mirotice A14477.78%
3.Šána Václav, Wimberský VáclavSKP Prachatice A9469.23%
4.Soukup Miloslav ml., Vokroj ZdeněkTřebohostice A9469.23%
5.Kozma Václav, Mrkvička PavelOsek A8561.54%
6.Pavlíček Luděk, Kortus ZdeněkŠumavan Vimperk A6460.00%
7.Čondl Jiří, Šavrda KarelTřebohostice A6650.00%
8.Karas Dominik, Motejzik ZbyněkTJ Sokol Mirotice A7846.67%
9.Mls Pavel, Kostner JiříBlatná C5741.67%
10.Jungvirt Josef, Jungvirt RomanSokol Strakonice A5741.67%
11.Mach Ladislav, Lukáš OndřejBlatná C5935.71%
12.Hyka Jiří, Janoud JanŠumavan Vimperk A3633.33%
13.Frčka Josef, Kučera JosefCehnice A4833.33%
14.Novák Zdeněk, Předota KarelSKP Prachatice A21016.67%
Dvojice, které odehrály méně než 9 zápasů
1.Hynek Otakar ml., Hrach František ml.Sokol Strakonice A70100.00%
2.Nikolenko Alina, Soukup Zdeněk ml.Elektrostav Strakonice C50100.00%
3.Mach Ladislav, Štědroňský JiříBlatná C30100.00%
4.Kozma Václav, Hromádka MilanOsek A30100.00%
5.Mácha Jakub, Kolář TomášSokol Milevsko20100.00%
6.Janoud Jan, Rejšek VojtěchŠumavan Vimperk A20100.00%
7.Štědroňský Jiří, Kostner JiříBlatná C10100.00%
8.Mácha Luboš ml., Kolář PetrSokol Milevsko10100.00%
9.Štědroňský Jiří, Mls PavelBlatná C10100.00%
10.Holík Bohuslav, Poklop KamilElektrostav Strakonice C10100.00%
11.Poklop Kamil, Chaluš LiborElektrostav Strakonice C10100.00%
12.Majer Zbyněk, Soukup Zdeněk ml.Elektrostav Strakonice C10100.00%
13.Čížek Václav, Kučera JosefCehnice A10100.00%
14.Kozma Václav, Šaršok MilanOsek A10100.00%
15.Slavík Petr, Šavrda KarelTřebohostice A10100.00%
16.Holík Bohuslav, Petřík JaroslavElektrostav Strakonice C10100.00%
17.Mácha Luboš ml., Švára PetrSokol Milevsko10100.00%
18.Holík Bohuslav, Nikolenko AlinaElektrostav Strakonice C10100.00%
19.Šavrda Karel, Soukup Miloslav st.Třebohostice A10100.00%
20.Motejzik Zbyněk, Matuška MiroslavTJ Sokol Mirotice A10100.00%
21.Havlík Vladimír, Soukup LukášElektrostav Strakonice C10100.00%
22.Slavík Petr, Vokroj ZdeněkTřebohostice A10100.00%
23.Pavlíček Luděk, Janoud JanŠumavan Vimperk A6185.71%
24.Mácha Jakub, Švára PetrSokol Milevsko5183.33%
25.Mácha Luboš st., Kolář TomášSokol Milevsko2166.67%
26.Jungvirt Roman, Hynek Otakar ml.Sokol Strakonice A2166.67%
27.Kostner Jiří, Šišková VěraBlatná C1150.00%
28.Soukup Zdeněk ml., Chalupa RadekElektrostav Strakonice C1150.00%
29.Wimberský Václav, Novák ZdeněkSKP Prachatice A1150.00%
30.Soukup Miloslav ml., Slavík PetrTřebohostice A1150.00%
31.Švára Petr, Černý PetrSokol Milevsko1150.00%
32.Mácha Jakub, Mácha Luboš ml.Sokol Milevsko1150.00%
33.Černý Petr, Mácha Luboš ml.Sokol Milevsko1150.00%
34.Čondl Jiří, Slavík PetrTřebohostice A1150.00%
35.Nikolenko Alina, Poklop KamilElektrostav Strakonice C2250.00%
36.Soukup Zdeněk ml., Poklop KamilElektrostav Strakonice C1150.00%
37.Mácha Jakub, Švára LiborSokol Milevsko1150.00%
38.Chalupa Radek, Nikolenko AlinaElektrostav Strakonice C1150.00%
39.Rejšek Vojtěch, Kortus ZdeněkŠumavan Vimperk A2340.00%
40.Petřík Jaroslav, Poklop KamilElektrostav Strakonice C2340.00%
41.Wimberský Václav, Kačer JindřichSKP Prachatice A1233.33%
42.Chaluš Libor, Soukup LukášElektrostav Strakonice C1233.33%
43.Kačer Jindřich, Novák ZdeněkSKP Prachatice A1233.33%
44.Předota Karel, Kačer JindřichSKP Prachatice A1233.33%
45.Stanislav Jaroslav, Bečvář LukášCehnice A2433.33%
46.Mácha Luboš st., Černý PetrSokol Milevsko2433.33%
47.Mrkvička Pavel, Šaršok MilanOsek A1325.00%
48.Požárek Jaroslav, Hynek Otakar ml.Sokol Strakonice A1325.00%
49.Stanislav Jaroslav, Čížek VáclavCehnice A1712.50%
50.Nikolenko Alina, Majer ZbyněkElektrostav Strakonice C010.00%
51.Vokroj Zdeněk, Křivanec JosefTřebohostice A010.00%
52.Šišková Věra, Mach LadislavBlatná C010.00%
53.Kučera Josef, Buchvaldek MarekCehnice A010.00%
54.Mácha Luboš st., Mácha JakubSokol Milevsko010.00%
55.Hyka Jiří, Rejšek VojtěchŠumavan Vimperk A010.00%
56.Mls Pavel, Šišková VěraBlatná C010.00%
57.Hynek Otakar ml., Matějka JanSokol Strakonice A010.00%
58.Mls Pavel, Balík TomášBlatná C010.00%
59.Chalupa Radek, Vepřek PetrElektrostav Strakonice C010.00%
60.Karas Dominik, Vašek JanTJ Sokol Mirotice A010.00%
61.Požárek Jaroslav, Matějka JanSokol Strakonice A010.00%
62.Frčka Josef, Buchvaldek MarekCehnice A010.00%
63.Kortus Zdeněk, Hyka JiříŠumavan Vimperk A010.00%
64.Kučera Josef, Stanislav JaroslavCehnice A010.00%
65.Chalupa Radek, Chaluš LiborElektrostav Strakonice C010.00%
66.Icha Ivan, Hyka JiříŠumavan Vimperk A010.00%
67.Valíček Jaroslav, Jungvirt JosefSokol Strakonice A010.00%
68.Mácha Luboš ml., Švára LiborSokol Milevsko010.00%
69.Čížek Václav, Frčka JosefCehnice A010.00%
70.Soukup Miloslav st., Krejčí KarelTřebohostice A010.00%
71.Slavík Petr, Slavík JaroslavTřebohostice A010.00%
72.Mácha Luboš st., Švára PetrSokol Milevsko010.00%
73.Buchvaldek Marek, Novák MilanCehnice A010.00%
74.Stanislav Jaroslav, Frčka JosefCehnice A010.00%
75.Chalupa Radek, Poklop KamilElektrostav Strakonice C020.00%
76.Mácha Luboš st., Kolář PetrSokol Milevsko020.00%
77.Hrach František ml., Požárek JaroslavSokol Strakonice A020.00%
78.Černý Petr, Kolář PetrSokol Milevsko030.00%
79.Čížek Václav, Bečvář LukášCehnice A030.00%
80.Požárek Jaroslav, Jungvirt JosefSokol Strakonice A040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy