Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Černý Roman, Míka PetrTTC Říčany C70100.00%
2.Stárek Karel st., Stárek Karel ml.TTC Říčany C14193.33%
3.Zatřepálková Lenka, Hendrych LadislavTTC Brandýs nad Labem D9190.00%
4.Brzybohatý Aleš, Václavík PavelTJ Sokol Líbeznice A15288.24%
5.Topol Martin, Valenta PetrTJ Aero Odolena Voda C13286.67%
6.Plíhal Martin, Pígl TomášTTC Říčany D6185.71%
7.Kukla Oldřich ml., Pilát RadekSKST Úvaly A7277.78%
8.Hendrych Jan, Berný JanTJ Aero Odolena Voda B12570.59%
9.David Jan, Hudečková VěraTJ Aero Odolena Voda B8466.67%
10.Přichystal Jiří, Pavlišák JanTJ Spartak Čelákovice B7463.64%
11.Semián Richard, Vošahlík RadekTTC Brandýs nad Labem E10758.82%
12.Tkáč Jan, Procházka Petr ml.TJ Aero Odolena Voda C7558.33%
13.Hejný Stanislav ml., Skolil LukášTJ Mnichovice A4357.14%
14.Váňa Martin, Jandovský PetrSKST Úvaly A111150.00%
15.Duška Rudolf, Míchal JiříTJ Spartak Čelákovice B5550.00%
16.Ittner Karel, Bambas PetrSKST Úvaly B3730.00%
17.Míchal Jiří, Duška DanielTJ Spartak Čelákovice B2528.57%
18.Havazík Roman, Horálek JiříSokol Přezletice C2625.00%
19.Kukla Oldřich st., Kolář PetrSKST Úvaly B31220.00%
20.Teplý Stanislav st., Hron MartinSokol Přezletice C1811.11%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Ivan Milan, Zatřepálek PetrTTC Brandýs nad Labem D50100.00%
2.Nekola Tomáš st., Copák JurajTTC Brandýs nad Labem E40100.00%
3.Hron Martin, Macho MartinSokol Přezletice C30100.00%
4.Zatřepálek Petr, Hendrych LadislavTTC Brandýs nad Labem D30100.00%
5.David Jan, Vyvial PavelTJ Aero Odolena Voda B20100.00%
6.Přichystal Jiří, Duška RudolfTJ Spartak Čelákovice B20100.00%
7.Strnad Richard, Ivan MilanTTC Brandýs nad Labem D20100.00%
8.Macho Martin, Kail RomanSokol Přezletice C20100.00%
9.Topol Martin, Tkáč JanTJ Aero Odolena Voda C10100.00%
10.Vyvial Pavel, Hendrych JanTJ Aero Odolena Voda B10100.00%
11.Riedl Martin, Pígl TomášTTC Říčany D10100.00%
12.Bříza Vlastislav, Moucha JaroslavSKST Úvaly A10100.00%
13.Kotrbáček Petr, Srbek JanTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
14.Zatřepálek Pavel, Zatřepálek PetrTTC Brandýs nad Labem D10100.00%
15.Duška Daniel, Duška RudolfTJ Spartak Čelákovice B10100.00%
16.Černý Roman, Stárek Karel ml.TTC Říčany C10100.00%
17.Stárek Martin, Míka PetrTTC Říčany C10100.00%
18.Plíhal Martin, Šanc KarelTTC Říčany D10100.00%
19.Valenta Petr, Tkáč JanTJ Aero Odolena Voda C10100.00%
20.Valenta Vratislav, Pígl TomášTTC Říčany D10100.00%
21.Kotrbáček Petr, Kotrbáček MatyášTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
22.Nekola Tomáš st., Semián RichardTTC Brandýs nad Labem E10100.00%
23.Pígl Tomáš, Brůha JanTTC Říčany D10100.00%
24.Srbek Jan, Ptáček JosefTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
25.Pavlík Zbyšek, Kolesnikov NikitaTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
26.Riedl Martin, Pavlíček RadekTTC Říčany D10100.00%
27.Stárek Karel ml., Míka PetrTTC Říčany C10100.00%
28.Hendrych Ladislav, Koliandr VladimírTTC Brandýs nad Labem D10100.00%
29.Vyvial Pavel, Kuchynka PavelTJ Aero Odolena Voda B10100.00%
30.Stárek Karel ml., Peřinová AdélaTTC Říčany C10100.00%
31.Nekola Tomáš st., Pelant JiříTTC Brandýs nad Labem E10100.00%
32.Míka Petr, Stárek Karel st.TTC Říčany C10100.00%
33.Ptáček Josef, Pavlík ZbyšekTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
34.Stárek Karel st., Stárek MartinTTC Říčany C10100.00%
35.Šumelda Alan, Lang PetrTTC Brandýs nad Labem E10100.00%
36.Míchal Jiří, Ulip MiloslavTJ Spartak Čelákovice B10100.00%
37.Pavlíček Radek, Šantavý JanTTC Říčany D10100.00%
38.Copák Juraj, Vošahlík RadekTTC Brandýs nad Labem E10100.00%
39.Junek Lukáš, Vitvar LukášTTC Říčany D10100.00%
40.Kotrbáček Petr, Pavlík ZbyšekTJ Sokol Líbeznice A4180.00%
41.Šantavý Jan, Riedl MartinTTC Říčany D4180.00%
42.Kovařík Petr, Trojánek AntonínTJ Mnichovice A3175.00%
43.Martiš David, Kovařík PetrTJ Mnichovice A4266.67%
44.Kail Roman, Horálek JiříSokol Přezletice C4266.67%
45.Pilát Radek, Bříza VlastislavSKST Úvaly A2166.67%
46.Topol Martin, Topol Filip nejml.TJ Aero Odolena Voda C3260.00%
47.Václavík Pavel, Kotrbáček PetrTJ Sokol Líbeznice A1150.00%
48.Stárek Martin, Votruba PavelTTC Říčany C2250.00%
49.Ptáček Josef, Kotrbáček PetrTJ Sokol Líbeznice A1150.00%
50.Ivan Milan, Hendrych LadislavTTC Brandýs nad Labem D3350.00%
51.Kukla Oldřich ml., Kocurek MartinSKST Úvaly A3350.00%
52.Procházka Petr st., Procházka Petr ml.TJ Aero Odolena Voda C1150.00%
53.Kail Roman, Havazík RomanSokol Přezletice C1150.00%
54.Votruba Pavel, Míka PetrTTC Říčany C2250.00%
55.Hendrych Jan, Hudečková VěraTJ Aero Odolena Voda B1150.00%
56.Doskočil Matěj, Dědič DavidTTC Říčany C1150.00%
57.Navrátil Pavel, Cibulková VeronikaTTC Říčany D1150.00%
58.Míka Petr, Šmíd MiroslavTTC Říčany C1150.00%
59.Hejný Stanislav ml., Kovařík PetrTJ Mnichovice A1150.00%
60.Hejný Stanislav ml., Novotný MiloslavTJ Mnichovice A2250.00%
61.Šeligová Tereza, Copák JurajTTC Brandýs nad Labem E1150.00%
62.Strnad Richard, Bessenyey VaszilTTC Brandýs nad Labem D1150.00%
63.Strnad Richard, Zatřepálek PetrTTC Brandýs nad Labem D3350.00%
64.Ittner Karel, Květoň MiroslavSKST Úvaly B1150.00%
65.Nováková Ivana, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice C1233.33%
66.Kotrbáček Petr, Kolesnikov NikitaTJ Sokol Líbeznice A1233.33%
67.Pelant Jiří, Svoboda MilanTTC Brandýs nad Labem E1233.33%
68.Riedl Martin, Vitvar MilanTTC Říčany D2433.33%
69.Copák Juraj, Pelant JiříTTC Brandýs nad Labem E1325.00%
70.Pavlišák Jan, Duška RudolfTJ Spartak Čelákovice B1325.00%
71.Hejný Stanislav ml., Zvěřina TomášTJ Mnichovice A010.00%
72.Kocurek Martin, Moucha JaroslavSKST Úvaly A010.00%
73.Hudečková Věra, Vyvial PavelTJ Aero Odolena Voda B010.00%
74.Riedl Martin, Navrátil JaroslavTTC Říčany D010.00%
75.Nekola Tomáš st., Šumelda AlanTTC Brandýs nad Labem E010.00%
76.Bébr Leoš, Navrátil PavelTTC Říčany D010.00%
77.Pavlišák Jan, Duška DanielTJ Spartak Čelákovice B010.00%
78.Berný Jan, Vyvial PavelTJ Aero Odolena Voda B010.00%
79.Vitvar Milan, Vitvar LukášTTC Říčany D010.00%
80.Vitvar Milan, Šantavý JanTTC Říčany D010.00%
81.Procházka Vladimír, Kolesnikov NikitaTJ Sokol Líbeznice A010.00%
82.Bébr Leoš, Junek LukášTTC Říčany D010.00%
83.Květoň Miroslav, Kolář PetrSKST Úvaly B010.00%
84.Zvěřina Martin, Skolil LukášTJ Mnichovice A010.00%
85.Kukla Oldřich st., Michalcová MartinaSKST Úvaly B010.00%
86.Bambas Petr, Havel MarekSKST Úvaly B010.00%
87.Bébr Leoš, Pígl TomášTTC Říčany D010.00%
88.Kail Roman, Hron MartinSokol Přezletice C010.00%
89.Procházka Petr st., Procházka MichalTJ Aero Odolena Voda C010.00%
90.Brůha Jan, Vitvar LukášTTC Říčany D010.00%
91.Copák Juraj, Semián RichardTTC Brandýs nad Labem E010.00%
92.Macho Martin, Horálek JiříSokol Přezletice C010.00%
93.Stárek Karel nejml., Peřinová AdélaTTC Říčany C010.00%
94.Macho Martin, Havazík RomanSokol Přezletice C010.00%
95.Šumelda Alan, Nekola Tomáš ml.TTC Brandýs nad Labem E010.00%
96.Květoň Miroslav, Michalcová MartinaSKST Úvaly B010.00%
97.Bambas Petr, Kukla Oldřich st.SKST Úvaly B010.00%
98.Hendrych Ladislav, Pokorný TomášTTC Brandýs nad Labem D010.00%
99.Zatřepálek Petr, Zatřepálková LenkaTTC Brandýs nad Labem D010.00%
100.Staněk Miroslav, Procházka MilanSKST Úvaly B010.00%
101.Horálek Jiří, Nováková IvanaSokol Přezletice C010.00%
102.Michalcová Martina, Fisher BlankaSKST Úvaly B010.00%
103.Trojánek Antonín, Zvěřina MartinTJ Mnichovice A010.00%
104.Skolil Lukáš, Zvěřina TomášTJ Mnichovice A010.00%
105.Bárta Jan, Přibáň VáclavTJ Spartak Čelákovice B010.00%
106.Strnad Richard, Hendrych LadislavTTC Brandýs nad Labem D010.00%
107.Stárek Karel st., Kohout JindřichTTC Říčany C010.00%
108.Berný Jan, David JanTJ Aero Odolena Voda B010.00%
109.Pavlišák Jan, Dlouhý MartinTJ Spartak Čelákovice B010.00%
110.Kuchynka Pavel, David JanTJ Aero Odolena Voda B010.00%
111.Plíhal Martin, Šantavý JanTTC Říčany D010.00%
112.Minařík Vladimír, Ittner KarelSKST Úvaly B010.00%
113.Hendrych Jan, David JanTJ Aero Odolena Voda B010.00%
114.Stárek Martin, Doskočil JanTTC Říčany C010.00%
115.Pavlík Zbyšek, Kotrbáček MatyášTJ Sokol Líbeznice A010.00%
116.Vyvial Pavel, Jež RostislavTJ Aero Odolena Voda B010.00%
117.Matouš Karel, Knor TomášTJ Spartak Čelákovice B010.00%
118.Hejný Stanislav st., Janoud LubošTJ Mnichovice A010.00%
119.Kožíšek Tomáš, Zvěřina TomášTJ Mnichovice A010.00%
120.Zvěřina Martin, Hejný Stanislav ml.TJ Mnichovice A010.00%
121.Brzybohatý Aleš, Kotrbáček PetrTJ Sokol Líbeznice A010.00%
122.Ptáček Josef, Procházka VladimírTJ Sokol Líbeznice A010.00%
123.Novotný Richard, Skolil LukášTJ Mnichovice A010.00%
124.Plíhal Martin, Navrátil JaroslavTTC Říčany D010.00%
125.Ulip Miloslav, Duška DanielTJ Spartak Čelákovice B010.00%
126.Havazík Roman, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice C010.00%
127.Duška Daniel, Přibáň VáclavTJ Spartak Čelákovice B010.00%
128.Trgiňa Roman, Srbek JanTJ Sokol Líbeznice A010.00%
129.Horálek Jiří, Hron MartinSokol Přezletice C010.00%
130.Navrátil Pavel, Jícha TomášTTC Říčany D010.00%
131.Janoud Luboš, Hejný Stanislav ml.TJ Mnichovice A010.00%
132.Minařík Vladimír, Havel MarekSKST Úvaly B010.00%
133.Pavlišák Jan, Ulip MiloslavTJ Spartak Čelákovice B010.00%
134.Plíhal Martin, Vitvar MilanTTC Říčany D010.00%
135.Koliandr Vladimír, Bessenyey VaszilTTC Brandýs nad Labem D020.00%
136.Kukla Oldřich st., Květoň MiroslavSKST Úvaly B020.00%
137.Kotrbáček Petr, Trgiňa RomanTJ Sokol Líbeznice A020.00%
138.David Jan, Grubauer MilanTJ Aero Odolena Voda B020.00%
139.Kotrbáček Petr, Procházka VladimírTJ Sokol Líbeznice A020.00%
140.Pelant Jiří, Semián RichardTTC Brandýs nad Labem E020.00%
141.Kocurek Martin, Pilát RadekSKST Úvaly A020.00%
142.Riedl Martin, Plíhal MartinTTC Říčany D020.00%
143.Nováková Ivana, Kail RomanSokol Přezletice C020.00%
144.Skolil Lukáš, Kovařík PetrTJ Mnichovice A030.00%
145.Novotný Richard, Janoud LubošTJ Mnichovice A030.00%
146.Procházka Petr ml., Procházka MichalTJ Aero Odolena Voda C030.00%
147.Horálek Jiří, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice C030.00%
148.Procházka Petr ml., Topol Filip nejml.TJ Aero Odolena Voda C040.00%
149.Zvěřina Tomáš, Zvěřina MartinTJ Mnichovice A040.00%
150.Vitvar Milan, Pígl TomášTTC Říčany D040.00%
151.Pelant Jiří, Šumelda AlanTTC Brandýs nad Labem E040.00%
152.Květoň Miroslav, Bambas PetrSKST Úvaly B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS