Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Závora Adam, Grus MatějUnion Plzeň E7187.50%
2.Klíma Jan, Klíma TomášTJ Sokol Starý Plzenec A12285.71%
3.Bergl Petr, Beneš VáclavTJ Sokol Plzeň III-Bory5183.33%
4.Hron Karel, Zimmermann JaroslavTJ Sokol Plzeň III-Bory12380.00%
5.Lanči Jakub, Gabriel PetrUnion Plzeň E4180.00%
6.Frank Bohumil, Farajzl StanislavTJ Sokol Starý Plzenec A11473.33%
7.Mlčoch Jan, Hiršl AloisTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda7370.00%
8.Sýkora Hynek, Chrástek VěroslavSKUŘ Plzeň D5362.50%
9.Bauer Petr, Zeman LubošSKUŘ Plzeň D4357.14%
10.Kuncl Denis, Jánský MarekTJ Sokol Plzeň V. G5455.56%
11.Šafařík Zdeněk, Sutnar JosefTJ Sokol Starý Plzenec B8753.33%
12.Škarda Milan, Hnilička JiříTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda4450.00%
13.Mlčoch Jan, Hnilička JiříTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda2340.00%
14.Pašek Zdeněk, Protiva PavelTJ Sokol Lhůta C4736.36%
15.Beneš Václav, Naxera JanTJ Sokol Plzeň III-Bory2433.33%
16.Altmann Pavel, Tetěk VáclavTJ Sokol Lhůta C2433.33%
17.Petrák Jaroslav, Otto MilanTJ Sokol Starý Plzenec B3730.00%
18.Houdek Jaroslav, Škarda MilanTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda1420.00%
19.Otto Milan, Kubík MilošTJ Sokol Starý Plzenec B1614.29%
20.Jůza Jaroslav, Holubová KlaudieTJ Sokol Plzeň V. H060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Anetta Jan, Lanči JakubUnion Plzeň E40100.00%
2.Beneš Václav, Jonák PetrTJ Sokol Plzeň III-Bory30100.00%
3.Boháč Jaroslav, Anetta JanUnion Plzeň E20100.00%
4.Mózer Dominik, Hudec VítTJ Sokol Plzeň V. F20100.00%
5.Šebor Jan, Mózer DominikTJ Sokol Plzeň V. F20100.00%
6.Bergl Petr, Hron KarelTJ Sokol Plzeň III-Bory20100.00%
7.Pašek Zdeněk, Tetěk VáclavTJ Sokol Lhůta C20100.00%
8.Klimeš Jakub, Hronek AntonínTJ Sokol Plzeň V. G10100.00%
9.Víšek Jan, Nguyen Anh HaiTJ Sokol Plzeň V. G10100.00%
10.Lanči Jakub, Grus MatějUnion Plzeň E10100.00%
11.Protiva Pavel, Michálek LubošTJ Sokol Lhůta C10100.00%
12.Altmann Pavel, Pašek ZdeněkTJ Sokol Lhůta C10100.00%
13.Kasal Jaromír, Ulč LukášTJ Sokol Plzeň V. F10100.00%
14.Hronek Antonín, Vrbický JakubTJ Sokol Plzeň V. G10100.00%
15.Hiršl Alois, Hiršl Alois ml.TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda10100.00%
16.Anetta Jan, Závora AdamUnion Plzeň E10100.00%
17.Wimmer Adam, Zeman LubošSKUŘ Plzeň D10100.00%
18.Vyletová Helena ml., Holubová KlaudieTJ Sokol Plzeň V. H10100.00%
19.Šebor Jan, Hudec VítTJ Sokol Plzeň V. F10100.00%
20.Anetta Jan, Gabriel PetrUnion Plzeň E10100.00%
21.Sýkora Hynek, Bauer PetrSKUŘ Plzeň D10100.00%
22.Hudec Vít, Vacíková RenataTJ Sokol Plzeň V. F10100.00%
23.Pavelek Radim, Hudec VítTJ Sokol Plzeň V. F10100.00%
24.Jaramillo Věra, Hromiaková AndreaTJ Sokol Plzeň V. H10100.00%
25.Kasal Jaromír, Hudec VítTJ Sokol Plzeň V. F10100.00%
26.Klimeš Jakub, Lang DavidTJ Sokol Plzeň V. G10100.00%
27.Kasal Jaromír, Setvín MichalTJ Sokol Plzeň V. F3175.00%
28.Kovář Martin, Gabriel PetrUnion Plzeň E3175.00%
29.Zeman Luboš, Wimmer JanSKUŘ Plzeň D2166.67%
30.Pašek Zdeněk, Dvořák PetrTJ Sokol Lhůta C2166.67%
31.Altmann Pavel, Dvořák PetrTJ Sokol Lhůta C2166.67%
32.Wimmer Adam, Janeček LukášSKUŘ Plzeň D2166.67%
33.Dvořák Petr, Tetěk VáclavTJ Sokol Lhůta C2166.67%
34.Bauer Petr, Wimmer JanSKUŘ Plzeň D1150.00%
35.Frank Bohumil, Výška JiříTJ Sokol Starý Plzenec A1150.00%
36.Boháč Jaroslav, Gabriel PetrUnion Plzeň E1150.00%
37.Gabriel Petr, Višňovský VáclavUnion Plzeň E1150.00%
38.Hromiaková Andrea, Jůza JaroslavTJ Sokol Plzeň V. H1150.00%
39.Wimmer Jan, Wimmer AdamSKUŘ Plzeň D1150.00%
40.Klíma Tomáš, Výška JiříTJ Sokol Starý Plzenec A1150.00%
41.Dvořák Petr, Hadrava Jaroslav ml.TJ Sokol Lhůta C1150.00%
42.Vyletová Helena ml., Hromiaková AndreaTJ Sokol Plzeň V. H2250.00%
43.Kasal Jaromír, Mózer DominikTJ Sokol Plzeň V. F1150.00%
44.Šebor Jan, Jarošová TerezaTJ Sokol Plzeň V. F2250.00%
45.Kovář Martin, Lanči JakubUnion Plzeň E2250.00%
46.Zeman Luboš, Chrástek VěroslavSKUŘ Plzeň D1233.33%
47.Hiršl Alois, Škarda MilanTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda1233.33%
48.Jánský Marek, Klimeš JakubTJ Sokol Plzeň V. G1233.33%
49.Lang David, Vrbický JakubTJ Sokol Plzeň V. G1233.33%
50.Vyletová Helena ml., Jůza JaroslavTJ Sokol Plzeň V. H1233.33%
51.Hromiaková Andrea, Holubová KlaudieTJ Sokol Plzeň V. H1325.00%
52.Vyletová Helena ml., Nguyen Tien Quoc PatrikTJ Sokol Plzeň V. H1325.00%
53.Vrbický Jakub, Klimeš JakubTJ Sokol Plzeň V. G010.00%
54.Mózer Dominik, Vacíková RenataTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
55.Sýkora Hynek, Zeman LubošSKUŘ Plzeň D010.00%
56.Kovář Martin, Kratochvílová AlenaUnion Plzeň E010.00%
57.Ibrmajer Matěj, Vacíková RenataTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
58.Dobrovská Kateřina, Vyletová Helena ml.TJ Sokol Plzeň V. H010.00%
59.Zimmermann Jaroslav, Řepík JaroslavTJ Sokol Plzeň III-Bory010.00%
60.Vrbický Jakub, Vraný LukášTJ Sokol Plzeň V. G010.00%
61.Jůza Jaroslav, Nguyen Tien Quoc PatrikTJ Sokol Plzeň V. H010.00%
62.Klíma Jan, Výška JiříTJ Sokol Starý Plzenec A010.00%
63.Klimeš Daniel, Lang DavidTJ Sokol Plzeň V. G010.00%
64.Otto Milan, Šafařík ZdeněkTJ Sokol Starý Plzenec B010.00%
65.Houdek Jaroslav, Hnilička JiříTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda010.00%
66.Sutnar Josef, Kubík MilošTJ Sokol Starý Plzenec B010.00%
67.Hromiaková Andrea, Dobrovská KateřinaTJ Sokol Plzeň V. H010.00%
68.Jaramillo Věra, Jůza JaroslavTJ Sokol Plzeň V. H010.00%
69.Vraný Lukáš, Do Duy Anh JakubTJ Sokol Plzeň V. G010.00%
70.Protiva Pavel, Matoušková JolanaTJ Sokol Lhůta C010.00%
71.Plh Vítězslav, Kovářík JakubTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
72.Mózer Dominik, Pavelek RadimTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
73.Klimeš Daniel, Jánský MarekTJ Sokol Plzeň V. G010.00%
74.Kasal Jaromír, Pavelek RadimTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
75.Plh Vítězslav, Dao Trong TuanTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
76.Sýkora Hynek, Wimmer AdamSKUŘ Plzeň D010.00%
77.Klimeš Jakub, Vraný LukášTJ Sokol Plzeň V. G010.00%
78.Bergl Petr, Řepík JaroslavTJ Sokol Plzeň III-Bory010.00%
79.Ibrmajer Matěj, Plh VítězslavTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
80.Sýkora Hynek, Wimmer JanSKUŘ Plzeň D010.00%
81.Tetěk Václav, Protiva PavelTJ Sokol Lhůta C010.00%
82.Chrástek Věroslav, Wimmer JanSKUŘ Plzeň D010.00%
83.Gros Tomáš, Ulč LukášTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
84.Vraný Lukáš, Tung TondaTJ Sokol Plzeň V. G010.00%
85.Ibrmajer Matěj, Hudec VítTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
86.Kovářík Jakub, Dao Trong TuanTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
87.Mózer Dominik, Kovářík JakubTJ Sokol Plzeň V. F010.00%
88.Sutnar Josef, Petrák JaroslavTJ Sokol Starý Plzenec B020.00%
89.Lang David, Kuncl DenisTJ Sokol Plzeň V. G020.00%
90.Jaramillo Věra, Holubová KlaudieTJ Sokol Plzeň V. H020.00%
91.Vraný Lukáš, Víšek JanTJ Sokol Plzeň V. G020.00%
92.Jánský Marek, Vraný LukášTJ Sokol Plzeň V. G020.00%
93.Plh Vítězslav, Gros TomášTJ Sokol Plzeň V. F020.00%
94.Vraný Lukáš, Nguyen Anh HaiTJ Sokol Plzeň V. G020.00%
95.Ulč Lukáš, Kovářík JakubTJ Sokol Plzeň V. F030.00%
96.Mlčoch Jan, Houdek JaroslavTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda030.00%
97.Dobrovská Kateřina, Jaramillo VěraTJ Sokol Plzeň V. H030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS