Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Beneš Zdeněk, Moráček JakubTJ Bystřice pod Hostýnem C120100.00%
2.Dědič Michal, Sigmund MichaelTJ Holešov E80100.00%
3.Hlobil Stanislav, Mišurec TomášTJ Sokol Morkovice B70100.00%
4.Cigánek Josef, Bareš DavidTJ Bystřice pod Hostýnem C70100.00%
5.Surýnek Tomáš, Štěpán RadimTJ Slavia Kroměříž B10283.33%
6.Bakalík Miloslav, Pidrman JosefTJ Holešov D18481.82%
7.Plšek Pavel, Novák JiříKst Cetechovice14477.78%
8.Mozga Lukáš, Hlaváč JaroslavKst Cetechovice13572.22%
9.Topič Adam, Šabík VladimírKST Količín9469.23%
10.Hilšer Vladislav, Klásek JiříOÚ Lubná A12666.67%
11.Trnčík Pavel, Fečko LiborTJ Slavia Kroměříž B6554.55%
12.Šošolík Pavel, Nesvadba PavelSK Spartak Hulín C6554.55%
13.Vaculík Jaroslav, Škrabal OtaOÚ Lubná A10952.63%
14.Vašík Jan, Matela MilanTJ Bystřice pod Hostýnem D6650.00%
15.Málek Michal, Matuška MartinSK Spartak Hulín C4450.00%
16.Packo Ondřej, Šůstal OndřejTJ Sokol Kostelec u Holešova A5550.00%
17.Chlápek Jaroslav, Chvátal Petr st.TJ Holešov D8947.06%
18.Došlík Libor, Syřena JiříKST Količín3730.00%
19.Petřivalský František, Rys RudolfTJ Holešov E51327.78%
20.Zámečník Petr, Packo OndřejTJ Sokol Kostelec u Holešova A1910.00%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Cigánek Josef, Žídek MichalTJ Bystřice pod Hostýnem C30100.00%
2.Mišurec Tomáš, Tilšer JosefTJ Sokol Morkovice B30100.00%
3.Bareš David, Vrbecký TomášTJ Bystřice pod Hostýnem C30100.00%
4.Krejčí Pavel, Dědič MichalTJ Holešov E20100.00%
5.Surýnek Tomáš, Fečko LiborTJ Slavia Kroměříž B20100.00%
6.Cigánek Josef, Vrbecký TomášTJ Bystřice pod Hostýnem C20100.00%
7.Vašík Jan, Bareš AloisTJ Bystřice pod Hostýnem D20100.00%
8.Moráček Jakub, Bareš DavidTJ Bystřice pod Hostýnem C20100.00%
9.Konečný Vojtěch, Bureš MiroslavTJ Slavia Kroměříž B20100.00%
10.Surýnek Tomáš, Konečný VojtěchTJ Slavia Kroměříž B20100.00%
11.Nesvadba Pavel, Matuška MartinSK Spartak Hulín C10100.00%
12.Štěpán Radim, Bartoník FilipTJ Slavia Kroměříž B10100.00%
13.Nesvadba Vladan, Matela MilanTJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
14.Tlach Petr, Hlobil StanislavTJ Sokol Morkovice B10100.00%
15.Vaculík Vincenc, Žídek MichalTJ Bystřice pod Hostýnem C10100.00%
16.Dratva Marek, Zajíc MichalTJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
17.Bartoník Filip, Surýnek TomášTJ Slavia Kroměříž B10100.00%
18.Hlobil Stanislav, Jablunka PavelTJ Sokol Morkovice B10100.00%
19.Bureš Miroslav, Bartoník FilipTJ Slavia Kroměříž B10100.00%
20.Zámečník Petr, Šůstal OndřejTJ Sokol Kostelec u Holešova A10100.00%
21.Cigánek Josef, Beneš ZdeněkTJ Bystřice pod Hostýnem C10100.00%
22.Ostatek Filip ml., Ostatek Stanislav st.TJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
23.Skácel Dalibor, Tilšer JosefTJ Sokol Morkovice B10100.00%
24.Beneš Zdeněk, Kubíček JanTJ Bystřice pod Hostýnem C10100.00%
25.Zajíc Michal, Ťažký PatrikTJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
26.Šabík Vladimír, Talaš JanKST Količín10100.00%
27.Kristýnek Boris st., Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín C10100.00%
28.Sigmund Pavel, Hlobil AdamTJ Holešov E10100.00%
29.Surýnek Tomáš, Trnčík PavelTJ Slavia Kroměříž B10100.00%
30.Štěpán Radim, Bureš MiroslavTJ Slavia Kroměříž B10100.00%
31.Surýnek Tomáš, Bureš MiroslavTJ Slavia Kroměříž B10100.00%
32.Ťažký Patrik, Matela MilanTJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
33.Zajíc Patrik, Matela MilanTJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
34.Trnčík Pavel, Fojtík VojtěchTJ Slavia Kroměříž B10100.00%
35.Moráček Jakub, Cigánek JosefTJ Bystřice pod Hostýnem C10100.00%
36.Vaculík Vincenc, Moráček JakubTJ Bystřice pod Hostýnem C2166.67%
37.Mišurcová Ivana, Štolfa PetrTJ Sokol Morkovice B2166.67%
38.Šabík Vladimír, Grygar MartinKST Količín2166.67%
39.Kristýnek Bohumil, Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín C3260.00%
40.Vávra Radek, Chlápek JaroslavTJ Holešov D2250.00%
41.Šošolík Pavel, Kristýnek BohumilSK Spartak Hulín C1150.00%
42.Kvapilík Břetislav, Kristýnek Boris ml.SK Spartak Hulín D1150.00%
43.Fruhwirt Ivan, Hlobil StanislavTJ Sokol Morkovice B1150.00%
44.Mišurcová Ivana, Skácel DaliborTJ Sokol Morkovice B1150.00%
45.Fruhwirt Ivan, Bádal RadekTJ Sokol Morkovice B1150.00%
46.Kristýnek Boris st., Nesvadba PavelSK Spartak Hulín C1150.00%
47.Zámečník Petr, Odložilík MarcelTJ Sokol Kostelec u Holešova A1150.00%
48.Málek Michal, Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín C1150.00%
49.Mišurec Tomáš, Tlach PetrTJ Sokol Morkovice B1150.00%
50.Petřivalský František, Hlobil AdamTJ Holešov E1150.00%
51.Nesvadba Vladan, Ťažký PatrikTJ Bystřice pod Hostýnem D3350.00%
52.Mozga Lukáš, Novák JiříKst Cetechovice2250.00%
53.Moráček Jakub, Žídek MichalTJ Bystřice pod Hostýnem C1150.00%
54.Kristýnek Boris st., Málek MichalSK Spartak Hulín C2340.00%
55.Syřena Jiří, Grygar MartinKST Količín1233.33%
56.Vaculík Jaroslav, Polášek RomanOÚ Lubná A1233.33%
57.Štěpán Radim, Trnčík PavelTJ Slavia Kroměříž B1233.33%
58.Sigmund Michael, Krejčí PavelTJ Holešov E1233.33%
59.Szeif Ladislav, Došlík LiborKST Količín1233.33%
60.Polášek Roman, Klásek JiříOÚ Lubná A1233.33%
61.Fuit František, Zámečník PetrTJ Sokol Kostelec u Holešova A2433.33%
62.Bádal Radek, Tilšer JosefTJ Sokol Morkovice B1325.00%
63.Sigmund Michael, Hlobil AdamTJ Holešov E1325.00%
64.Plšek Pavel, Hlaváč JaroslavKst Cetechovice1325.00%
65.Ťažký Patrik, Dratva MarekTJ Bystřice pod Hostýnem D1325.00%
66.Šůstal Ondřej, Fuit FrantišekTJ Sokol Kostelec u Holešova A1420.00%
67.Vašík Jan, Zajíc MichalTJ Bystřice pod Hostýnem D1420.00%
68.Janečka Pavel, Gremlica JakubSK Spartak Hulín D1420.00%
69.Dědič Michal, Hlobílková LeonaTJ Holešov E010.00%
70.Bareš Alois, Ostatek Filip ml.TJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
71.Mišurcová Ivana, Tilšer JosefTJ Sokol Morkovice B010.00%
72.Grygar Martin, Měrka JosefKST Količín010.00%
73.Sigmund Michael, Krejčí JakubTJ Holešov E010.00%
74.Rys Rudolf, Krejčí PavelTJ Holešov E010.00%
75.Kvapilík Břetislav, Gremlica JakubSK Spartak Hulín D010.00%
76.Gremlica Václav, Slovák JosefSK Spartak Hulín D010.00%
77.Tlach Petr, Bádal RadekTJ Sokol Morkovice B010.00%
78.Cigánek Josef, Kubíček JanTJ Bystřice pod Hostýnem C010.00%
79.Kolomár Tomáš, Slovák JosefSK Spartak Hulín D010.00%
80.Šůstal Ondřej, Němec DavidTJ Sokol Kostelec u Holešova A010.00%
81.Kristýnek Boris st., Matuška MartinSK Spartak Hulín C010.00%
82.Nesvadba Pavel, Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín C010.00%
83.Jablunka Pavel, Mišurcová IvanaTJ Sokol Morkovice B010.00%
84.Grygar Martin, Došlík LiborKST Količín010.00%
85.Beneš Zdeněk, Vaculík VincencTJ Bystřice pod Hostýnem C010.00%
86.Vrbecký Tomáš, Žídek MichalTJ Bystřice pod Hostýnem C010.00%
87.Fruhwirt Ivan, Mišurcová IvanaTJ Sokol Morkovice B010.00%
88.Gremlica Václav, Kvapilík BřetislavSK Spartak Hulín D010.00%
89.Varaďa Marcel, Chvátal Petr st.TJ Holešov D010.00%
90.Došlík Libor, Měrka JosefKST Količín010.00%
91.Jablunka Pavel, Skácel DaliborTJ Sokol Morkovice B010.00%
92.Vašík Jan, Ťažký PatrikTJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
93.Kolomár Daniel, Slovák JosefSK Spartak Hulín D010.00%
94.Matela Milan, Dratva MarekTJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
95.Gremlica Václav, Kolomár DanielSK Spartak Hulín D010.00%
96.Vašík Jan, Zajíc PatrikTJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
97.Šošolík Pavel, Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín C010.00%
98.Štěpán Radim, Konečný VojtěchTJ Slavia Kroměříž B010.00%
99.Dratva Marek, Ostatek Filip ml.TJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
100.Beneš Zdeněk, Bareš DavidTJ Bystřice pod Hostýnem C010.00%
101.Skácel Dalibor, Štolfa PetrTJ Sokol Morkovice B010.00%
102.Zajíc Michal, Bareš AloisTJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
103.Trnčík Pavel, Bartoník FilipTJ Slavia Kroměříž B020.00%
104.Mišurec Tomáš, Skácel DaliborTJ Sokol Morkovice B020.00%
105.Bareš Alois, Dratva MarekTJ Bystřice pod Hostýnem D020.00%
106.Mišurec Tomáš, Fruhwirt IvanTJ Sokol Morkovice B020.00%
107.Gremlica Jakub, Kolomár DanielSK Spartak Hulín D020.00%
108.Matuška Martin, Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín C020.00%
109.Šabík Vladimír, Szeif LadislavKST Količín020.00%
110.Malá Lenka, Mišurcová IvanaTJ Sokol Morkovice B020.00%
111.Nesvadba Pavel, Kristýnek BohumilSK Spartak Hulín C020.00%
112.Měrka Josef, Dvorčák AdamKST Količín020.00%
113.Bělunek Radek, Němec DavidTJ Sokol Kostelec u Holešova A020.00%
114.Mišurec Tomáš, Bádal RadekTJ Sokol Morkovice B020.00%
115.Szeif Ladislav, Grygar MartinKST Količín020.00%
116.Bádal Radek, Mišurcová IvanaTJ Sokol Morkovice B020.00%
117.Slovák Josef, Gremlica JakubSK Spartak Hulín D030.00%
118.Odložilík Marcel, Fuit FrantišekTJ Sokol Kostelec u Holešova A030.00%
119.Odložilík Marcel, Šůstal OndřejTJ Sokol Kostelec u Holešova A030.00%
120.Kolomár Daniel, Kolomár TomášSK Spartak Hulín D030.00%
121.Kvapilík Břetislav, Slovák JosefSK Spartak Hulín D030.00%
122.Gremlica Jakub, Gremlica VáclavSK Spartak Hulín D040.00%
123.Janečka Pavel, Slovák JosefSK Spartak Hulín D060.00%
124.Janečka Pavel, Kolomár DanielSK Spartak Hulín D060.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy