Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 2.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Jurka Petr, Blažek MiroslavTJ Osíčko70100.00%
2.Blažek Miroslav, Jakoubková AlenaTJ Osíčko30100.00%
3.Fojtík Vojtěch, Bartoník FilipTJ Slavia Kroměříž C30100.00%
4.Konečný Vojtěch, Fojtík VojtěchTJ Slavia Kroměříž C30100.00%
5.Bartoník Filip, Bureš MiroslavTJ Slavia Kroměříž C30100.00%
6.Jablunka Pavel, Skácel DaliborTJ Sokol Morkovice C9190.00%
7.Konečný Vojtěch, Bureš MiroslavTJ Slavia Kroměříž C6185.71%
8.Hlobílek Jaromír, Prášil MilanTJ Holešov F8280.00%
9.Lochman Radek, Kratochvíla LiborTJ Holešov F8372.73%
10.Fabián Vladimír st., Bátrla TomášTJ Osíčko2166.67%
11.Štolfa Petr, Mišurcová IvanaTJ Sokol Morkovice C3260.00%
12.Fabián Vladimír st., Benda VladimírTJ Osíčko3260.00%
13.Malá Lenka, Mišurcová IvanaTJ Sokol Morkovice C3442.86%
14.Gabrhelík Lukáš, Kozelský DavidOÚ Lubná B1233.33%
15.Možiš Roman, Nový ZdeněkTJ Sokol Kostelec u Holešova B1325.00%
16.Zajíc Patrik, Ostatek Stanislav ml.TJ Bystřice pod Hostýnem E2625.00%
17.Němec David, Bělunek RadekTJ Sokol Kostelec u Holešova B2722.22%
18.Hilšer Martin, Gabrhelík LukášOÚ Lubná B030.00%
19.Hilšer Martin, Daněk FilipOÚ Lubná B030.00%
20.Ostatek Filip ml., Ostatek Stanislav ml.TJ Bystřice pod Hostýnem E030.00%
21.Jakoubková Alena, Fabián Vladimír st.TJ Osíčko040.00%
22.Daněk Filip, Gabrhelík LukášOÚ Lubná B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Bartoník Filip, Svak AdamTJ Slavia Kroměříž C20100.00%
2.Štěpán Radim, Bartoník FilipTJ Slavia Kroměříž C10100.00%
3.Dratva Marek, Žídek MichalTJ Bystřice pod Hostýnem E10100.00%
4.Bureš Miroslav, Fojtík VojtěchTJ Slavia Kroměříž C10100.00%
5.Heryán Jakub, Možiš RomanTJ Sokol Kostelec u Holešova B10100.00%
6.Bělunek Radek, Nový ZdeněkTJ Sokol Kostelec u Holešova B10100.00%
7.Fojtík Vojtěch, Svak AdamTJ Slavia Kroměříž C10100.00%
8.Polách Libor, Polášek RomanOÚ Lubná B10100.00%
9.Jurka Petr, Bátrla TomášTJ Osíčko10100.00%
10.Zajíc Patrik, Burda MartinTJ Bystřice pod Hostýnem E10100.00%
11.Majtner Jan, Svak AdamTJ Slavia Kroměříž C10100.00%
12.Ostatek Filip ml., Bareš AloisTJ Bystřice pod Hostýnem E1150.00%
13.Nový Zdeněk, Heryán JakubTJ Sokol Kostelec u Holešova B1150.00%
14.Skácel Dalibor, Kapounek JaroslavTJ Sokol Morkovice C010.00%
15.Jurka Petr, Jakoubková AlenaTJ Osíčko010.00%
16.Polách Libor, Daněk FilipOÚ Lubná B010.00%
17.Polách Libor, Gabrhelík LukášOÚ Lubná B010.00%
18.Bareš Alois, Burda MartinTJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
19.Heryán Jakub, Škrabala OldřichTJ Sokol Kostelec u Holešova B010.00%
20.Prášil Milan, Hlobílková LeonaTJ Holešov F010.00%
21.Jablunka Pavel, Kapounek JaroslavTJ Sokol Morkovice C010.00%
22.Ostatek Stanislav st., Ostatek Filip ml.TJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
23.Zajíc Patrik, Ostatek Stanislav st.TJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
24.Lochman Radek, Hlobílková LeonaTJ Holešov F010.00%
25.Berčíková Denisa, Burda MartinTJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
26.Burda Martin, Ostatek Filip ml.TJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
27.Zajíc Patrik, Berčíková DenisaTJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
28.Němec David, Nový ZdeněkTJ Sokol Kostelec u Holešova B010.00%
29.Hilšer Martin, Kozelský DavidOÚ Lubná B010.00%
30.Polášek Roman, Kozelský DavidOÚ Lubná B010.00%
31.Škrabala Oldřich, Topič AloisTJ Sokol Kostelec u Holešova B010.00%
32.Bihari Matěj, Berčíková DenisaTJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
33.Ostatek Filip ml., Berčíková DenisaTJ Bystřice pod Hostýnem E020.00%
34.Polášek Roman, Daněk FilipOÚ Lubná B020.00%
35.Bělunek Radek, Heryán JakubTJ Sokol Kostelec u Holešova B020.00%
36.Polách Libor, Kozelský DavidOÚ Lubná B020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy