Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - OP 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pinkas Václav, Prokeš ZdeněkTJ SPORT Němčičky A190100.00%
2.Pagáč Martin, Baťka StanislavSPIN Lednice A15478.95%
3.Slavík Jakub, Slavík OndřejOrel Šitbořice A15671.43%
4.Citterbard Oldřich, Fiala JiříSokol Velké Němčice A10471.43%
5.Sýkora Daniel, Godany MilanSokol Velké Němčice A12570.59%
6.Svoboda Michal, Bobrzyk DavidSPIN Lednice A11568.75%
7.Sláma Miroslav, Koníček MarekTJ Sokol Lanžhot C12666.67%
8.Pešek Oldřich, Vaculík FrantišekTJ Troskotovice A10566.67%
9.Tetur Stanislav, Křivka JanTJ Sokol Vranovice A10758.82%
10.Ryšavý Luděk, Svoboda AlešTJ Sokol Klobouky u Brna B6554.55%
11.Polášek Zdenek, Polášek MichalTJ Sokol Lanžhot C5935.71%
12.Stávek Radim, Šalášek JiříTJ SPORT Němčičky A4833.33%
13.Slavík Jiří, Vozdecký JaromírOrel Šitbořice A51033.33%
14.Papež Radek, Novotný PavelTJ Sokol Křepice A51229.41%
15.Sirbu Jan, Lukša BřetislavTJ Troskotovice A31715.00%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Brozák Radomír, Dyrčíková LucieSTP Mikulov A9190.00%
2.Brozák Radomír, Gajan Pavel ml.STP Mikulov A8188.89%
3.Charvát Vavřinec, Prachař ŠtěpánTJ Sokol Brumovice A7277.78%
4.Hrabec Lukáš, Svoboda AlešTJ Sokol Klobouky u Brna B5362.50%
5.Stávek Radim, Šíblová SáraTJ SPORT Němčičky A3260.00%
6.Hoch Vítek, Otáhal JanTJ Sokol Kobylí C3350.00%
7.Páleník Jiří, Hrabec LukášTJ Sokol Klobouky u Brna B4640.00%
8.Sedláček Aleš, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice A4640.00%
9.Prachař Štěpán, Krátký MilanTJ Sokol Brumovice A4640.00%
10.Bednařík Marcel, Mrkvica AlešTJ Sokol Vranovice A4640.00%
11.Ryšavý Luděk, Páleník JiříTJ Sokol Klobouky u Brna B2625.00%
12.Tetur Stanislav, Mrkvica AlešTJ Sokol Vranovice A1420.00%
13.Ševela František, Fidor MarekTJ Sokol Brumovice A1614.29%
14.Strouhal Jiří, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice A070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Koníček Marek, Polášek ZdenekTJ Sokol Lanžhot C30100.00%
2.Vajbar Antonín, Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí C30100.00%
3.Otáhal Jan, Sedláček ZdeněkTJ Sokol Kobylí C30100.00%
4.Vajbar Antonín, Otáhal JanTJ Sokol Kobylí C20100.00%
5.Zouhar Rudolf, Goliáš PetrTJ Sokol Vranovice A10100.00%
6.Sedláček Zdeněk, Dufek VladimírTJ Sokol Kobylí C10100.00%
7.Knöttig Ondřej, Maška KvětoslavTJ Sokol Křepice A10100.00%
8.Gajan Pavel ml., Bařina LeošSTP Mikulov A10100.00%
9.Adámek Radek, Vráblík JanSTP Mikulov A10100.00%
10.Klímek Ondřej, Ryšavý LuděkTJ Sokol Klobouky u Brna B10100.00%
11.Josef Jaroslav, Vráblík JanSTP Mikulov A10100.00%
12.Sýkora Daniel, Citterbard OldřichSokol Velké Němčice A10100.00%
13.Zouhar Rudolf, Bednařík MarcelTJ Sokol Vranovice A10100.00%
14.Baťka Stanislav, Svoboda MichalSPIN Lednice A10100.00%
15.Prokeš Zdeněk, Šíblová SáraTJ SPORT Němčičky A10100.00%
16.Bařina Leoš, Borovička DanielSTP Mikulov A10100.00%
17.Dyrčíková Lucie, Gajan Pavel st.STP Mikulov A10100.00%
18.Citterbard Oldřich, Citterbard OldřichSokol Velké Němčice A10100.00%
19.Hrabec Lukáš, Klímek OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B10100.00%
20.Šalášek Jiří, Stávek FilipTJ SPORT Němčičky A10100.00%
21.Stávek Radim, Hycl DavidTJ SPORT Němčičky A10100.00%
22.Bobrzyk David, Zechmeister JanSPIN Lednice A10100.00%
23.Krátký Milan, Halm JosefTJ Sokol Brumovice A10100.00%
24.Svoboda Aleš, Páleník JiříTJ Sokol Klobouky u Brna B10100.00%
25.Hoch Vítek, Vajbar AntonínTJ Sokol Kobylí C10100.00%
26.Pagáč Martin, Šimon PeterSPIN Lednice A10100.00%
27.Dufek Vladimír, Hoch VítekTJ Sokol Kobylí C10100.00%
28.Ševela František, Zítka KarelTJ Sokol Brumovice A10100.00%
29.Pešek Oldřich, Novosad JiříTJ Troskotovice A2166.67%
30.Sedláček Zdeněk, Hoch VítekTJ Sokol Kobylí C2166.67%
31.Brozák Radomír, Cupák ZdeněkSTP Mikulov A1150.00%
32.Gajan Pavel ml., Josef JaroslavSTP Mikulov A2250.00%
33.Soukal Jiří st., Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí C1150.00%
34.Sirbu Jan, Novosad JiříTJ Troskotovice A1150.00%
35.Hoch Vítek, Oslzlý MichalTJ Sokol Kobylí C1150.00%
36.Polášek Michal, Sláma MiroslavTJ Sokol Lanžhot C2250.00%
37.Gajan Pavel ml., Gajan Pavel st.STP Mikulov A1150.00%
38.Polášek Zdenek, Tomek JanTJ Sokol Lanžhot C2250.00%
39.Krátký Milan, Ševela FrantišekTJ Sokol Brumovice A2250.00%
40.Gajan Pavel ml., Vráblík JanSTP Mikulov A1150.00%
41.Citterbard Oldřich, Frömmel ZdeněkSokol Velké Němčice A1150.00%
42.Svoboda Michal, Šimon PeterSPIN Lednice A1150.00%
43.Cupák Zdeněk, Bařina LeošSTP Mikulov A1233.33%
44.Krátký Milan, Fidor MarekTJ Sokol Brumovice A1325.00%
45.Baťka Stanislav, Loukota Zdeněk ml.SPIN Lednice A010.00%
46.Soukal Jiří st., Oslzlý MichalTJ Sokol Kobylí C010.00%
47.Soukal Jiří ml., Sedláček ZdeněkTJ Sokol Kobylí C010.00%
48.Slavík Jiří, Halasová LudmilaOrel Šitbořice A010.00%
49.Adámek Radek, Josef JaroslavSTP Mikulov A010.00%
50.Strouhal Jiří, Maška KvětoslavTJ Sokol Křepice A010.00%
51.Fiala Jiří, Frömmel ZdeněkSokol Velké Němčice A010.00%
52.Papež Radek, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice A010.00%
53.Hruška Jaroslav st., Mrhal ZdeněkSokol Velké Němčice A010.00%
54.Slavík Jiří, Slavík JakubOrel Šitbořice A010.00%
55.Novotný Pavel, Knöttig OndřejTJ Sokol Křepice A010.00%
56.Bobrzyk David, Loukota Zdeněk ml.SPIN Lednice A010.00%
57.Vozdecký Jaromír, Vokál RadekOrel Šitbořice A010.00%
58.Miklík Pavel, Lossel MartinTJ Sokol Brumovice A010.00%
59.Citterbard Oldřich, Godany MilanSokol Velké Němčice A010.00%
60.Vokál Radek, Halasová LudmilaOrel Šitbořice A010.00%
61.Studýnka Antonín, Oslzlý MichalTJ Sokol Kobylí C010.00%
62.Soukal Jiří ml., Dufek VladimírTJ Sokol Kobylí C010.00%
63.Fiala Jiří, Godany MilanSokol Velké Němčice A010.00%
64.Hrnčíř Leoš, Hruška Jaroslav st.Sokol Velké Němčice A010.00%
65.Goliáš Petr, Veselá PavlínaTJ Sokol Vranovice A010.00%
66.Mrázek Petr, Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí C010.00%
67.Šimon Peter, Zechmeister JanSPIN Lednice A010.00%
68.Goliáš Petr, Ponížil DavidTJ Sokol Vranovice A010.00%
69.Strouhal Jiří, Sedláček AlešTJ Sokol Křepice A010.00%
70.Šalášek Jiří, Sláma AdamTJ SPORT Němčičky A010.00%
71.Ševela František, Halm JosefTJ Sokol Brumovice A010.00%
72.Novotný Pavel, Papež JanTJ Sokol Křepice A010.00%
73.Cupák Zdeněk, Josef JaroslavSTP Mikulov A010.00%
74.Ryšavý Luděk, Matyáš IvoTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
75.Sýkora Daniel, Hrnčíř LeošSokol Velké Němčice A010.00%
76.Oslzlý Michal, Otáhal JanTJ Sokol Kobylí C010.00%
77.Gajan Pavel ml., Adámek RadekSTP Mikulov A020.00%
78.Mrázek Petr, Matějovič DavidTJ Sokol Kobylí C020.00%
79.Knöttig Ondřej, Strouhal JiříTJ Sokol Křepice A020.00%
80.Papež Jan, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice A020.00%
81.Goliáš Petr, Zmrzlík PavelTJ Sokol Vranovice A020.00%
82.Hrabec Lukáš, Šubík JiříTJ Sokol Klobouky u Brna B020.00%
83.Goliáš Petr, Mrkvica AlešTJ Sokol Vranovice A030.00%
84.Šalášek Jiří, Šíblová SáraTJ SPORT Němčičky A030.00%
85.Soukal Jiří ml., Studýnka AntonínTJ Sokol Kobylí C030.00%
86.Vozdecký Jaromír, Vodáková AnetaOrel Šitbořice A040.00%
87.Ševela František, Jakubčík FrantišekTJ Sokol Brumovice A040.00%
88.Vaculík František, Novosad JiříTJ Troskotovice A040.00%
89.Otáhal Jan, Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí C040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS