Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 2.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Švesták Petr, Zelenka PetrSokol Mělník - Pšovka C140100.00%
2.Týc Petr, Babák JosefTJ KRALUPY B70100.00%
3.Vítek Václav, Kasáček MartinSokol Mělník - Pšovka B8188.89%
4.Strnad Jiří, Zajbrlík PetrTJ Start Mlékojedy A12285.71%
5.Koloc Milan, Kůtek JaroslavSK Mšeno9375.00%
6.Kratochvíl Lukáš, Kovařík TomášTJ Neratovice F6275.00%
7.Horák Milan, Pakandl ZbyněkTJ Sokol Byšice A6275.00%
8.Borecká Světluška, Hollein MartinSokol Dolní Beřkovice C5271.43%
9.Čech Miroslav, Zelenka RostislavSokol Mělník - Pšovka C9469.23%
10.Vít Miloslav, Gregorová MarkétaSK Liběchov7463.64%
11.Štros Jan, Carva PavelSokol Mělník - Pšovka B4357.14%
12.Sedlák Tomáš, Hájková MagdalenaSK Mšeno4357.14%
13.Kotrč Miloslav, Hamák VáclavTJ Dynamo Nelahozeves B5741.67%
14.Horák Milan, Kolka DanielTJ Sokol Byšice A3730.00%
15.Lhotský Miroslav, Týnek JanTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch2528.57%
16.Nikolov Kiril, Pilinský MichalTJ Start Mlékojedy B2528.57%
17.Mikyska Radek, Miženko MilanSK Liběchov2625.00%
18.Týnek Jan, Pelikán LubošTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch2625.00%
19.Žára Robert, Žára MichalTJ Sokol Byšice B1614.29%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Holina Josef, Borecká SvětluškaSokol Dolní Beřkovice C50100.00%
2.Kloda Jiří, Kebrle JanTJ Dynamo Nelahozeves C5183.33%
3.Procházka Stanislav, Karas IvanTJ KRALUPY B4180.00%
4.Vítek Václav, Carva PavelSokol Mělník - Pšovka B3175.00%
5.Kostelecký Zdeněk, Novotný PetrTJ Start Mlékojedy A3260.00%
6.Kolka Daniel, Ducháček MilanTJ Sokol Byšice A2250.00%
7.Strnadová Kateřina, Pokorný DominikSK Liběchov2340.00%
8.Hamák Václav, Horkavý ZdeněkTJ Dynamo Nelahozeves B2340.00%
9.Tobiášek Martin, Ovsenáková AlenaTJ Dynamo Nelahozeves B2433.33%
10.Borecká Světluška, Brauner JosefSokol Dolní Beřkovice C1325.00%
11.Štros Jan, Dvořák MichalSokol Mělník - Pšovka B1420.00%
12.Nikolov Kiril, Vondruška VladimírTJ Start Mlékojedy B1516.67%
13.Raček Jan, Brauner JosefSokol Dolní Beřkovice C1516.67%
14.Lhotský Miroslav, Čáp KamilTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch040.00%
15.Hájek Jaroslav, Žára MichalTJ Sokol Byšice B040.00%
16.Lhotský Miroslav, Šebek PetrTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch050.00%
17.Kratochvíl Lukáš, Brodský MarekTJ Neratovice F050.00%
18.Hájek Jaroslav, Hora MartinTJ Sokol Byšice B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Kebrle Jakub, Štibinger MichalTJ Dynamo Nelahozeves C30100.00%
2.Pop Petr, Štibinger MichalTJ Dynamo Nelahozeves C20100.00%
3.Kloda Jiří, Štibinger MichalTJ Dynamo Nelahozeves C20100.00%
4.Týc Petr, Slapnička KarelTJ KRALUPY B20100.00%
5.Pop Petr, Popová KateřinaTJ Dynamo Nelahozeves C20100.00%
6.Týc Petr, Procházka StanislavTJ KRALUPY B20100.00%
7.Koloc Milan, Sedlák TomášSK Mšeno20100.00%
8.Kloda Jiří, Pop PetrTJ Dynamo Nelahozeves C20100.00%
9.Novák Jiří, Vítek AdamTJ Neratovice F10100.00%
10.Kovařík Tomáš, Kovařík PavelTJ Neratovice F10100.00%
11.Vítek Václav, Štros JanSokol Mělník - Pšovka B10100.00%
12.Ovsenáková Alena, Karas JiříTJ Dynamo Nelahozeves B10100.00%
13.Karas Ivan, Točík OndřejTJ KRALUPY B10100.00%
14.Bulíček Michael, Slejška LadislavTJ KRALUPY B10100.00%
15.Procházka Stanislav, Babák JosefTJ KRALUPY B10100.00%
16.Kovaříková Marcela, Novák JiříTJ Neratovice F10100.00%
17.Kotrč Miloslav, Tobiášek MartinTJ Dynamo Nelahozeves B10100.00%
18.Raček Jan, Holina JosefSokol Dolní Beřkovice C10100.00%
19.Štibinger Michal, Kloda StanislavTJ Dynamo Nelahozeves C10100.00%
20.Koloc Milan, Hájková MagdalenaSK Mšeno10100.00%
21.Došlý Pavel, Pařízek MiloslavTJ Sokol Byšice A10100.00%
22.Hájková Magdalena, Papík PetrSK Mšeno10100.00%
23.Kůtek Jaroslav, Sedlák TomášSK Mšeno10100.00%
24.Palkovič Ivan, Pilinský MichalTJ Start Mlékojedy B10100.00%
25.Pilinský Michal, Vondruška VladimírTJ Start Mlékojedy B10100.00%
26.Zelenka Petr, Zelenka RostislavSokol Mělník - Pšovka C10100.00%
27.Slapnička Karel, Točík OndřejTJ KRALUPY B10100.00%
28.Karas Ivan, Týc PetrTJ KRALUPY B10100.00%
29.Procházka Stanislav, Točík OndřejTJ KRALUPY B10100.00%
30.Bulíček Michael, Babák JosefTJ KRALUPY B10100.00%
31.Vedral Pavel, Ovsenáková AlenaTJ Dynamo Nelahozeves B10100.00%
32.Hollein Martin, Brauner JosefSokol Dolní Beřkovice C10100.00%
33.Kůtek Jaroslav, Papík PetrSK Mšeno10100.00%
34.Sedlák Tomáš, Vaněk JindřichSK Mšeno10100.00%
35.Ducháček Milan, Pařízek MiloslavTJ Sokol Byšice A10100.00%
36.Tobiášek Martin, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves B10100.00%
37.Kůtek Jaroslav, Hájková MagdalenaSK Mšeno10100.00%
38.Slapnička Karel, Slejška LadislavTJ KRALUPY B10100.00%
39.Kloda Jiří, Kloda StanislavTJ Dynamo Nelahozeves C10100.00%
40.Bulíček Michael, Procházka StanislavTJ KRALUPY B10100.00%
41.Guth Michael, Grigoriadi RomanTJ Neratovice F10100.00%
42.Ovsenáková Alena, Eliáš JakubTJ Dynamo Nelahozeves B2166.67%
43.Krejčí Michal, Zajbrlík PetrTJ Start Mlékojedy A2166.67%
44.Kloda Stanislav, Popová KateřinaTJ Dynamo Nelahozeves C2166.67%
45.Slapnička Karel, Procházka StanislavTJ KRALUPY B2166.67%
46.Mikyska Radek, Vít MiloslavSK Liběchov2166.67%
47.Babák Josef, Slapnička KarelTJ KRALUPY B2166.67%
48.Kebrle Jan, Kloda StanislavTJ Dynamo Nelahozeves C2166.67%
49.Danaj Milan, Brauner JosefSokol Dolní Beřkovice C2166.67%
50.Mikyska Radek, Strnadová KateřinaSK Liběchov2166.67%
51.Štibinger Michal, Kebrle JanTJ Dynamo Nelahozeves C1150.00%
52.Bulíček Michael, Slapnička KarelTJ KRALUPY B1150.00%
53.Ducháček Milan, Píša MartinTJ Sokol Byšice A1150.00%
54.Kovařík Pavel, Grigoriadi RomanTJ Neratovice F1150.00%
55.Horkavý Zdeněk, Ovsenáková AlenaTJ Dynamo Nelahozeves B1233.33%
56.Nikolov Kiril, Chriti KarimTJ Start Mlékojedy B1233.33%
57.Sedlák Tomáš, Stritzko VojtěchSK Mšeno1233.33%
58.Kolka Daniel, Pařízek MiloslavTJ Sokol Byšice A1233.33%
59.Kebrle Jan, Kebrle JakubTJ Dynamo Nelahozeves C1233.33%
60.Holina Josef, Polák MartinSokol Dolní Beřkovice C1233.33%
61.Slapnička Karel, Karas IvanTJ KRALUPY B010.00%
62.Novotný Petr, Všetečka OndřejTJ Start Mlékojedy A010.00%
63.Žára Michal, Krejčí FrantišekTJ Sokol Byšice B010.00%
64.Slejška Ladislav, Karas IvanTJ KRALUPY B010.00%
65.Kovařík Pavel, Brodský MarekTJ Neratovice F010.00%
66.Šebek Petr, Pelikán LubošTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch010.00%
67.Sedlák Tomáš, Papík PetrSK Mšeno010.00%
68.Štěpán Stanislav, Kundera MartinTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch010.00%
69.Brodský Marek, Guth MichaelTJ Neratovice F010.00%
70.Hájková Magdalena, Vysloužil JaroslavSK Mšeno010.00%
71.Kebrle Jakub, Pop PetrTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
72.Strnad Jiří, Všetečka OndřejTJ Start Mlékojedy A010.00%
73.Miženko Milan, Strnadová KateřinaSK Liběchov010.00%
74.Lhotský Miroslav, Pelikán LubošTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch010.00%
75.Miženko Milan, Pokorný DominikSK Liběchov010.00%
76.Popová Kateřina, Kebrle JanTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
77.Kůtek Jaroslav, Vysloužil JaroslavSK Mšeno010.00%
78.Krejčí František, Hora MartinTJ Sokol Byšice B010.00%
79.Holina Josef, Brauner JosefSokol Dolní Beřkovice C010.00%
80.Chriti Karim, Pilinský MichalTJ Start Mlékojedy B010.00%
81.Štros Jan, Kostrhoun MichalSokol Mělník - Pšovka B010.00%
82.Kloda Jiří, Kebrle JakubTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
83.Štros Jan, Dvořák MiroslavSokol Mělník - Pšovka B010.00%
84.Holina Josef, Danaj MilanSokol Dolní Beřkovice C010.00%
85.Kovaříková Marcela, Kovařík TomášTJ Neratovice F010.00%
86.Myška Radek, Kubánek KamilTJ Sokol Byšice B010.00%
87.Týnek Jan, Štěpán StanislavTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch010.00%
88.Lhotský Miroslav, Štěpán StanislavTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch010.00%
89.Mikyska Radek, Pokorný DominikSK Liběchov010.00%
90.Guth Michael, Kovařík TomášTJ Neratovice F010.00%
91.Žára Michal, Kubánek KamilTJ Sokol Byšice B010.00%
92.Novák Jiří, Grigoriadi RomanTJ Neratovice F010.00%
93.Eliáš Jakub, Kotrč MiloslavTJ Dynamo Nelahozeves B010.00%
94.Hora Martin, Myška RadekTJ Sokol Byšice B010.00%
95.Kovařík Pavel, Kovaříková MarcelaTJ Neratovice F010.00%
96.Nikolov Kiril, Palkovič IvanTJ Start Mlékojedy B010.00%
97.Žára Robert, Krejčí FrantišekTJ Sokol Byšice B010.00%
98.Borecká Světluška, Krejčová EliškaSokol Dolní Beřkovice C020.00%
99.Strnad Jiří, Novotný PetrTJ Start Mlékojedy A020.00%
100.Hájek Jaroslav, Krejčí FrantišekTJ Sokol Byšice B020.00%
101.Kundera Martin, Čáp KamilTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch020.00%
102.Kubánek Kamil, Hájek JaroslavTJ Sokol Byšice B020.00%
103.Hamák Václav, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves B020.00%
104.Žára Robert, Kubánek KamilTJ Sokol Byšice B020.00%
105.Kostelecký Zdeněk, Všetečka OndřejTJ Start Mlékojedy A020.00%
106.Čáp Kamil, Šebek PetrTJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch020.00%
107.Žára Robert, Hájek JaroslavTJ Sokol Byšice B020.00%
108.Guth Michael, Kratochvíl LukášTJ Neratovice F020.00%
109.Kloda Stanislav, Kebrle JakubTJ Dynamo Nelahozeves C030.00%
110.Strnadová Kateřina, Vít MiloslavSK Liběchov030.00%
111.Kovařík Pavel, Novák JiříTJ Neratovice F030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline