Úspěšnost čtyřher - Okresní soutěž I. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Matoušová Aneta, Matoušová JanaTJ Hrádek B90100.00%
2.Čada Jan, Ríha PetrSK Nevid B70100.00%
3.Bergmann Vladimír, Havel Miroslav st.TJ Spartak Strašice B70100.00%
4.Razák Petr, Šperl JanTJ Baník Kříše A7187.50%
5.Dvořák Petr, Tengler MiroslavTJ Sokol Dobřív5183.33%
6.Simler Jan, Turek VáclavSK Mostiště 2003 A6275.00%
7.Kahovec Ladislav, Hofman Petr st.TJ Sokol Skomelno B5362.50%
8.Mudra Antonín, Simler JosefSK Mostiště 2003 A5362.50%
9.Páv Jan, Halbych JanTJ Spartak Strašice B3442.86%
10.Cipra Petr, Braborec MartinSK Němčovice A2340.00%
11.Havlíček Zdeněk, Bůcha PetrTJ Sokol Osek u Rokycan B4640.00%
12.Vančura Jan, Trunec LubošTJ Sokol Osek u Rokycan B3633.33%
13.Krhounek Ladislav, Kratochvíl RudolfTJ Baník Kříše A3633.33%
14.Tomášů Martin, Šmolík VojtěchSK Nevid B1516.67%
15.Nový Josef, Jeremiáš PavelTJ Sokol Skomelno B1614.29%
16.Protiva Miroslav, Břinda KarelTJ Sokol Dobřív050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Ríha Petr, Šmolík VojtěchSK Nevid B10100.00%
2.Ševčík Vladimír, Velek FrantišekTJ Spartak Strašice B10100.00%
3.Matoušová Aneta, Rousek PetrTJ Hrádek B10100.00%
4.Dvořák Petr, Bělohlávek EduardTJ Sokol Dobřív10100.00%
5.Voříšek Radek, Kořán MiloslavTJ Sokol Těně C10100.00%
6.Matoušová Jana, Oplová RenátaTJ Hrádek B10100.00%
7.Páv Jan, Ševčík VladimírTJ Spartak Strašice B10100.00%
8.Hájek Dušan, Tomášek PavelTJ Sokol Těně C2166.67%
9.Hobl Pavel, Rousek PetrTJ Hrádek B2166.67%
10.Hobl Pavel, Oplová RenátaTJ Hrádek B2166.67%
11.Hájek Dušan, Pour OndřejTJ Sokol Těně C2166.67%
12.Rousek Petr, Oplová RenátaTJ Hrádek B1150.00%
13.Tomášek Pavel st., Krajdlová NaďaTJ Sokol Těně C2250.00%
14.Cipra Petr, Zuska VáclavSK Němčovice A1150.00%
15.Braborec Martin, Krev ZbyněkSK Němčovice A010.00%
16.Rousek Petr, Valdhans MiloslavTJ Hrádek B010.00%
17.Simler Jan, Karel PetrSK Mostiště 2003 A010.00%
18.Piškula Martin, Braborec MartinSK Němčovice A010.00%
19.Ferschmann Karel, Braborec MartinSK Němčovice A010.00%
20.Váňa Luděk ml., Frahs MichaelTJ Baník Kříše A010.00%
21.Klíma Jiří, Nový JosefTJ Sokol Skomelno B010.00%
22.Krajdlová Naďa, Tomášek PavelTJ Sokol Těně C010.00%
23.Hájek Dušan, Tomášek Pavel st.TJ Sokol Těně C010.00%
24.Ríha Petr, Komorous JaroslavSK Nevid B010.00%
25.Zuska Václav, Braborec MartinSK Němčovice A010.00%
26.Cipra Petr, Krev ZbyněkSK Němčovice A010.00%
27.Hájek Dušan, Voříšek RadekTJ Sokol Těně C010.00%
28., Nový JosefTJ Sokol Skomelno B010.00%
29.Bělohlávek Eduard, Protiva MiroslavTJ Sokol Dobřív010.00%
30.Tengler Miroslav, Protiva MiroslavTJ Sokol Dobřív010.00%
31.Bůcha Adam, Vančura JanTJ Sokol Osek u Rokycan B010.00%
32.Bělohlávek Eduard, Břinda KarelTJ Sokol Dobřív020.00%
33.Ševčík Vladimír, Bergmann VladimírTJ Spartak Strašice B020.00%
34.Krev Zbyněk, Zuska VáclavSK Němčovice A030.00%
35.Tomášek Pavel st., Tomášek PavelTJ Sokol Těně C040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline